Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#61) xhege válasza Lajmund (#59) üzenetére


xhege
addikt

Valaki korábban belinkelte a tudományosan merő tesztelő videóját is. Sajna ott is ilyen az eredmény. Egyszerűen nem túl pontosak a mérések.
Mondjuk a Garmin sem sokkal jobb. A videóban ott jól látszik, hogy pulzus ügyben például az Apple Watch kiemelkedően jó, valamint a Huawei órák nagyon jók még. Alvás monitoringozás esetén meg a Fitbit. Szóval meg lehet csinálni, hogy pontosabb legyen, a Samsungnak most annyira nem sikerült (konkrétan a Watch 5 meg a 4 jobb eredményeket ért el).
Mint okosóra, azonban biztosan az egyik legjobb android vonalon.

(#62) xhege válasza pepe792 (#60) üzenetére


xhege
addikt

Mondjuk a vérnyomás szerintem egy órában soha nem lesz megbízható. Azért tudjuk hogy működik egy vérnyomásmérő. Ezt egy órával nehéz megcsinálni (voltak próbálkozások mandzsettás, felfújható okosórákra, de úgy tűnik nem vált be).

(#63) Lajmund válasza pepe792 (#60) üzenetére


Lajmund
senior tag

Ha előtte 4 lett volna én nem váltottam volna. 7-re esetleg. Ezt is 3 évre vettem. Ez kicsit erősebb a kijelző a 47-ben látványosan nagyobb és szebb is. Meg időtállóbb. Van még benne hőmérséglet szenzor ha bárkit érdekel emgem pl nem de van. Nem hiszem hogy egy nap fullra lemeríted hogy másfél órát kelljen tölteni. Én nem ehez a napi töltéshez vagyok szokva előző órám egy hetet birt. De kezdem megszokni hazaérek teszek veszek tusolok addig töltöm 80-90%ra ahogy éppen kiadja aztán felveszem és alvás és egy napot röhögve kibir. Főleg ha nem is alszok majd vele az plusz 15-20%. Nem olyan vészes ez. Persze az lenne a legjobb ha hetente kellene tölteni de valamit valamiért. Samsung telo mellé nincs más alternatíva ami ennyi mindent tudna.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#64) Lajmund válasza xhege (#61) üzenetére


Lajmund
senior tag

Lehet kéz függő. Nekem látszodnak az ereim a kézfejemen meg a csuklomon akkor is ha nincs bedurranva lehet jobban érzékel úgy is hogy gyengén közepesen szörös. Nálam rendesen mér és egyből veszi a lapot. Alvásnál akkor kezdi mérni amikor elalszok a felébredés a legtöbb óránál jó ennél is. Most hogy a mélyalvást hogy méri hogy nem azt nem tudom. De különösen nem is érdekel kb még a héten alszok vele után le fogom rakni estére érzem én magamon hogy alszok. Szerintem ezek csinált igények de poén hogy tudja de szerintem felesleges azon kívül hogy jó nézegetni.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#65) Lajmund


Lajmund
senior tag

Ja még a tesztben le lett húzva a véroxigén mérő. Érdekes hogy nincs megemlítve hogy az agyonajnározott garmin tesztjeiben is írják hogy ujbegyre kell tenni a szenzort ha rendes eredményt akarunk itt nincs megemlítve csak lefikázva..

[ Szerkesztve ]

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#66) PirosHello


PirosHello
senior tag

Sehol nem találom azt az adatot, hogy mennyi az üzemidő GPS-es tevékenységkövetés (pl. biciklizés) üzemmódban. 70-80 km-eket tekerek 5-6 óra alatt, a Garminom 75%-ra esik vissza ennyi idő alatt folyamatos GPS rögzítéssel. Ez vajon kibírná?

[ Szerkesztve ]

"Soha ne mondd, hogy tudsz ultizni, maximum ismered a játék szabályait..."

(#67) atis123 válasza EAndrew (#53) üzenetére


atis123
tag

Igen, azt én is láttam, de aki csak tájékozódás miatt futja át a cikket, simán az a pár mondat marad meg, hogy egy napot se bír. Még az én fejemben is van, pedig tudom, hogy a másik 41 százalékkal nagyobb akksit kapott.

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#68) PDA_FAN


PDA_FAN
tag

Hétfő óta használom a nagyobbik nem lünettás, LTE-s Watch 6-ot, és eddig az üzemidő nálam 2 nap körül alakult. Ha az óra nincs a teló közelében, tehát a BT helyett az LTE-t használja, akkor ez az üzemidő kb. megfeleződik.

Kikapcsoltam az Always On funkciót, mert szerintem az egy felesleges baromság. Minek menjen egész nap a kijelző, ha csak naponta 10-szer nézek rá?
Kikapcsoltam a csukómozdulatra reagálást is, mert az valóban szarul működik.

Nagy öröm volt, hogy a Google Walletbe sikerült bevarázsolni végre az Erste bankkártyáját, és a fizetés rendben működött. A nagy öröm egy egész napig tartott, mert másnap már a bank elutasította az óráról indított tranzakciókat. Azt hiszem, most már nem fogok kedves hangú leveleket írogatni nekik, hanem kapásból fogyasztóvédelmi panasszal fogok élni, és addig nem szállok le róluk, amíg végre nem hajlandóak rendesen kezelni a walletes okosórákat.

(#69) dionaea


dionaea
őstag

Ennyi tellik a samsungtól. Nagyon szomorú. Vagy ennyit tud a technológia? Akinek volt Active 2 annak már ez is meg volt és nem számit akkorát hogy Tizen vagy Wear OS. Na jó lehet talán abban van egy kis előre lépés. Mondjuk a tervező brigádnak sem kelelett sokat gondolkodni hogy nézzen ki.

(#70) Lajmund válasza dionaea (#69) üzenetére


Lajmund
senior tag

Nekem így is tetszik de igaz a tervezők asztalán disznek ott lehetne egy Huawei hogy lássák ilyen is van. Hátha jövőre a 7 pro villant valamit. Ha lesz.

Pc power: i5, 32g ram, Asus tuf rtx 3080/ Monitor: lg 65" c2/ Samsung Z fold 5 / galaxy watch classic 6 47mm/ Adam audio 8"/ Fyne audio F3 12"/smsl do 100/ seeaudio bravery/ fio lc bt2/

(#71) DrBubo77 válasza vodrosjozsi (#28) üzenetére


DrBubo77
veterán
LOGOUT blog

Én a Gear S3-mal tudtam fizetni. Igaz, nekem UK bines Curve kártyám volt hozzá.

ÉN VAGYOK a feltámadás és az élet. (János 11:25)

(#72) Kbali válasza PDA_FAN (#68) üzenetére


Kbali
nagyúr

És mi az elutasítás oka? Nem véletlenül az, hogy elfogyott a kiosztott token? Hány alkalommal fizettél, mielőtt elutasításra került a következő?

(#73) dnelb


dnelb
veterán

google play szolgáltatások nektek mennyit fogyaszt?

(#74) Csabis


Csabis
aktív tag

Pont 30k többe kerül mint a Galaxy Watch 4 Classic...
Vajon ér is annyival többet?!
Nekem nem igazán ..
2~2.5 napot bír úgy hogy volt napi használatban.... a 4 classic 46mm

(#75) Atish19 válasza dnelb (#73) üzenetére


Atish19
őstag

Tegnap 26%-al ő volt a legnagyobb fogyasztó ma csak 0.6%-nál tart.

(#76) dnelb válasza Atish19 (#75) üzenetére


dnelb
veterán

jah nekem stabilan 20-25 sajna

(#77) EAndrew válasza dnelb (#76) üzenetére


EAndrew
aktív tag

Nálam az elmúlt pár napban 0,6-2% között mozgott. Nekem az engedélykezelő volt magas (22%), viszont vszínű én szúrtam el valamit, mert számlapok telepítése után játszottam az engedélyekkel.

"Nem tudtam pontosan, hogy mit akarok, de azt tökéletesen megvalósítottam." :)

(#78) vodrosjozsi válasza DrBubo77 (#71) üzenetére


vodrosjozsi
őstag

Nekem is, de mióta magyar van azóta már nem tudok.

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#79) atis123


atis123
tag

Tudja valaki, hogy a Telekomnál a 6-classic LTE 47mm-es van- egyáltalán készleten itt Pesten?

"Nincs az elbaszva, csak másra lesz jó!"

(#80) Gabci77 válasza Lajmund (#59) üzenetére


Gabci77
csendes tag

Most belinkelhetem DesFit tesztjét is, ugyanaz a pontatlan eredmény szerepel benne. de biztos ő is Garmin nagykövet. Értjük, hogy nem jön be a Garmin, de cca. 160 ezerért ne védd már az elég pontatlan GPS-t és a néha tényleges érték közelében sem járó pulzusmérést, mert konkrétan egy huawei band is pontosabb. És ez megy 3. generáció óta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.