Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pandah


pandah
csendes tag

Kedves Prohardver tagok!
Óriási problémával szeretnék hozzátok fordulni.
Hőn imádott I9100 S2-m feladta magát. Nos, ez egy érdekes dolog ugyanis valamiért egyértelmű a probléma, mindeközben mégsem az.
A probléma: nem nagyon szeret bekapcsolni. A Samsung logó előtt fogja magát egyszerűen, és kikapcsol. Gondolkoztam mi lelte szegényt, majd eszembe jutott hogy mikor haverommal legutóbb szétkaptuk takarítás gyanánt, egy elég érdekes dologra figyeltünk fel. Ez egy elszakadt szalagkábel volt, ami a másodlagos mikrofont tartotta, az meg csak úgy kilibbent a helyéről. Nos mivel ez egyből orvosolandó, így le is rendeltük a modult ebayről(ami még egyelőre nem ért ide), DE! Érdekesnek találom azt, hogy ha bekapcsolom és bedugom az töltőjét akkor, amikor a samsung galaxy blabla van, akkor bekapcsolva marad és nem kapcsol ki... gondoltam ekkor, hogy mifene? Persze töltőn is elmegy mondjuk a kezdőlapig, utána összefo**a magát :). Most akkor mégsem a modullal van a gond, hanem az aksival? Megnéztem mi van, ha csak simán feldugom tölteni és úgy folyamatosan maximális töltöttségi szintet mutat amiért az aksit kizárNÁM, de talán azzal is gáz lehet.
Többször cseréltem rajta ROM-ot, gyárit, nem gyárit, rootoltam stbstb, de ez az én ismereteim szerint nem árthat ILYEN szinten a telefonnak...
Nos sok szeretettel várom megoldásaitokat, hogy akkor valóban az a modul lehet-e a bűnös, vagy esetleg az aksi? Ja és ezen a modulon szerepel még a rezgőmodul, a fülhöz tartozó hangszóró, illetve a jackcsatlakozó is. Nekem a rezgőmotorom igazából mióta meg van a telefon nem nagyon működött, ha a modul cserélve lesz, valószínűleg ez is megoldódik, ugye? :(

Válaszaitok előre is köszönöm :R

(#2) Just_Reboot válasza pandah (#1) üzenetére


Just_Reboot
addikt

Kérlek mielőtt új topikot nyitsz nézd meg a telefon saját topicját.Köszi [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.