Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#112) hajbel válasza M@trixfan (#111) üzenetére


hajbel
addikt

Csak annyit a témàhoz, hogy Phelan (Grőb Attila) podcastja màr rég nem az Otherworldön fut, hanem a Planet taxi csatornàjàn, mert OW Zoli megharagudott Phelanra, amiért az kioktatta. Stalker témàban és egyedül ebben pl. OW Zolival értek egyet, mert szerintem is legendàsan jó volt az AI, nekem a ballisztika is nagyon tetszett, ezàltal szerintem a gunplay is korszakalkotó volt, màrmint single jàtékban én még nem làttam CS féle ballisztikàt előtte.

A grafikai hisztit én sem értem. Még lebutítva is gyönyörű a környezet, a kiszivàrgott buildekből is voltak hangulatos screenshotok, esélyes, hogy majd itt is óràkon àt fogok barangolni küldetés teljesítése nélkül. Én abszolút bizakodó vagyok, mert a scriptet olvasók szerint a történet nagyon ott van. A tesztelők szerint az AI is rendben van, pl. az egyik szerint üldözéses lövöldözésbe torkollott egy 1v1 tűzharc. Egyelőre úgy tűnik, hogy a történet jó, grafika jó, AI rendben van, úgyhogy én bizakodó vagyok. Ha bugosan jelenik meg, majd a fejlesztők, modderek rendberakjàk. Legjobbana nyugati szaksajtótól félek, hogy lehúzzàk mondvacsinàlt okokkal.

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.