Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Robbant a 8500-as (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Slax


Slax
senior tag

Üdv.
Hát ilyet még nem láttam,ismerős gyerek hozta a 8500-as radeonját és teljesen szét volt rajta nyílva két memóriamodul.Elmondom elejétől,mi történt.Underground közben /full grafika persze/ koppant egy ramhűtés.Gondolta elengedte a hővezető ragasztó,erre benézett a házba,és villámgyorsan menekülve konstatálta,idén alacsonyan repülnek a memóriamodulok a kariról.Púposodás és repülés,villanás és durranás után,a tápot visszakapcsolva elégedetten vettük tudomásul,hogy mostmár a 64-ből már csak 32 megát kell tuningolni.Órajelei 400/600 volt 4.1 catalystel,a konfig 2000+@3200 tmagos amd,msik7n2 mobo,512 ddr400 ram.Ki látott már ilyet????Az most szóljon.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#2) #57764352 válasza Slax (#1) üzenetére


#57764352
törölt tag

Hát ez komoly!!

Nesze nektek tuning!!! :)

(#3) Loha válasza Slax (#1) üzenetére


Loha
veterán

Még működik? :))

(#4) Slax


Slax
senior tag

UP:DD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#5) Bass válasza Loha (#3) üzenetére


Bass
addikt

Csodálnám:) Ezé nem kőőő valmit a halál f...áig húzni:)

"The gods who light up the sky at the gate of sethu"

(#6) Illissius


Illissius
tag

Nem lehet hogy az egyik olyan hosszúkás rúdmicsoda, amit ánglisul capacitornak neveznek, robbant fel (és szakította ki ennek folyamában a memóriákat)? Ilyenről már hallottam, igaz alaplapok kapcsán. Vagy pedig a hővezető ragasztóba belekeveredett egy kis puskapor is...

Work is punishment for failing to procrastinate effectively.

(#7) zsoltee10 válasza Slax (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

400-n ment a gpu?? elég nehéz elhinni. a ramok 3,6ns vagy 3,3ns voltak? milyen gyártmányúak?

(#8) Slax válasza Loha (#3) üzenetére


Slax
senior tag

Üdv.
Persze,még 32 mega megvan,működik.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#9) I_Am válasza Slax (#4) üzenetére


I_Am
veterán

Csak egyet nem értek: minek UP-olsz? :))

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#10) Slax válasza zsoltee10 (#7) üzenetére


Slax
senior tag

Üdv.
3,3 nanosak hynix ramok.Az aida adta az adatokat,mielőtt kimúlt volna a kari.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#11) Illissius válasza Slax (#8) üzenetére


Illissius
tag

:C
Írd meg az ATi-nak, szerintem értékelni fogják. :DD

Work is punishment for failing to procrastinate effectively.

(#12) Don Vittorio válasza I_Am (#9) üzenetére


Don Vittorio
őstag

Mer' ez most olyan izgi...

40 éve csillagász akartam lenni, de kiderült, hogy színtévesztő vagyok, így nem lehettem. Az élet furcsa fintora és öröme is egyszerre, hogy mióta emberi lelkekkel és tudatokkal foglalkozom, megtaláltam a sötétségnek azt a fokát, amit csillagászként sose tudtam volna testközelből tanulmányozni.

(#13) Slax válasza I_Am (#9) üzenetére


Slax
senior tag

Bocsi:B

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#14) Cane válasza Slax (#1) üzenetére


Cane
őstag

kamu

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#15) Slax válasza Cane (#14) üzenetére


Slax
senior tag

Üdv.
Ilyenkor de jó lenne egy digitális kamera.....:OLegalább megycsinálhatnám a 9100-as karimról a minitesztet.Meg másnak az orra alá dörgölhetnék dolgokat;]

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#16) Loha válasza Slax (#1) üzenetére


Loha
veterán

Szerintem biztos, hogy vmi odakerült a rammok lábaihoz, vagy vmelyik fesszabályzó elszált, és azért durrantak el, húzás miatt kizárt...

(#17) Slax válasza Loha (#16) üzenetére


Slax
senior tag

Üdv.
Először arra gondoltam,kevert a ragasztóba ezüst pasztát,és valahogy odakerült (kinyomódott) a ramok lábaira,de ez utólag nézve nem fekszik,mert nincs ezüst paszta belekerve.Így tényleg csak vmelyik fesszabályzó maradt a nyákon.A táp feszhullámára is gondoltam,de mivel más nem sérült,így kizárt (Aopen FSP 400,asszem jól emlékszem).De látványnak nem semmi a középen szétnyílt,felálló ramok.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#18) 15000 válasza Slax (#17) üzenetére


15000
tag

valami fényképet nyomassá már lécci !!! megesz a fene, ilyet még nem láttam.

- It's the one that says BAD MOTHAFUCKA' ...

(#19) Slax válasza 15000 (#18) üzenetére


Slax
senior tag

Üdv.
A gyerek már rámozdult,adja az isten,hogy holnap legyenek képek:o!Eldobod magad a láttán,az biztos.:C:))

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#20) #57764352 válasza Slax (#19) üzenetére


#57764352
törölt tag

Kívácsi vagyok rá én is.!!!!
KÉPET! :))

(#21) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Faszák vagytok :DD

És ha ez is durran egyet,akkor 16-ból még lehet gazdálkodni?:)

(#22) szasza_xp


szasza_xp
senior tag

Aaah

videokari romboló vírus elszabadult :DD

Vagy a karit az al-kaida gyártotta :DD (de seljtes lett ) :DD

“A jövőnk ködén nem látunk át, de néha talán jobb is..” by Youkai

(#23) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Képeket feltétlen nyomassatok ide,ilyet hallottam már,de hogy valami túlélje:F

(#24) Petisz84


Petisz84
tag

Ez nagyon kész!! Képet nyomass!!

(#25) Gery válasza Slax (#1) üzenetére


Gery
csendes tag

Szevasztok!
Gery vagyok enyém a kari. Pillanatnyilag nem működik, mert leszedtem a kettényílt ramokat. A kép szép csíkos, Slax barátom S3 Savage 4-e is jól mükszik. (Köszke Slax!) Kép nemhiszem, hogy lesz mert nincs mit lekapni rajta. Ha valaki meg szertné venni, árajánlatot elfogadok, bár nemhiszem, hogy lesz ilyen.
Ha valaki tud megoldást, elfogadnám.

Ha a visítás fájna, ordítanál...

(#26) zooly válasza Slax (#17) üzenetére


zooly
aktív tag

Az ezüst paszta sem vezeti az áramot...

https://www.ratingraph.com/

(#27) Zoller34 válasza Gery (#25) üzenetére


Zoller34
aktív tag

nehogy ám az s3 is szétpukkadjon ;]

Vodafone Smart Mini & Alcatel OT-991, Akg K321, Sennheiser MX-375, Sennheiser mx-365, Sennheiser HD201

(#28) PonPon


PonPon
senior tag

Azt hogy csináltátok hogy 400mhz-en ment a GPU?? Már az jónak számít ha 300 elmegy, nem ám 400-on, nem hiszem el!

(#29) ody42 válasza Slax (#1) üzenetére


ody42
senior tag

nekem ez a sztori büdös :)

(#30) _Volkovy_ válasza Gery (#25) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Hmmz.
Aztán miért kellett leszedni azokat a ramokat?Úgy legalább működött,sőt igazi kuriózum.Így már csak egy darab vas..

Na mindegy,te tudod.

(#31) #16741888


#16741888
törölt tag

Nem lehet hogy túl sok feszkót adtatok az AGp nek?

(#32) Gery válasza Slax (#1) üzenetére


Gery
csendes tag

Cső!
Mindenkit biztosítok arról, hogy az s3-as nem fog robbanni(remélem). Az s3-as már örökké jó lesz... egy darabig. Az AGP slot sem kapott túl sok áramot. Szerintetek a Bios átírása segítene? Vagy egyszerűbb megoldás, ha veszek egy eredeti ati 9600xt-t?
Slax-nak üzenem, hogy az s3-as ép és egészséges, de a rage erősebb volt.(Azzal nem szaggatott a GTA3 sem)

Ha a visítás fájna, ordítanál...

(#33) _Volkovy_ válasza Gery (#32) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

A 9600XT vásárlása tűnik a legszimpatikusabbnak..:)

(#34) Atol


Atol
csendes tag

Gyerekek!

Hovát tűnt az 9600xt vs 5900xt (5900xt tuning) topic, vagy csak én nem látok???!!!

(#35) F-ECT$


F-ECT$
titán

Képek vannak/lesznek valahol?

Dive ever, work never.

(#36) AdamComp válasza F-ECT$ (#35) üzenetére


AdamComp
csendes tag

Kép engem is érdekelne!:DDD

www.hwguru.hu - tesztek, bemutatók, hírek....

(#37) Slax


Slax
senior tag

Üdv.
Bármikor Gery.Mire gondolsz érte (lóvé v. csere?),dísznek beszerezném.:C
Zooly tom,már megmértem (multiméter).
:)):))
PonPon vízzel.
Ody42 az volt,pláne közelről.;)
_Volkovy_ bizony,mostmár kár érte.:O De a helyei még megvannak.
PumPi ha sokat,akkor az legalább 24 volt volt (vagy 220:DDD).
Mostmár ha belegebedek is szerzek egy kamerát,ennyi hitetlent:DD:DDD:))

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#38) AdamComp


AdamComp
csendes tag

lógna a falon...:DD

www.hwguru.hu - tesztek, bemutatók, hírek....

(#39) Notes


Notes
senior tag

És ekkora mérvű melegedésnek nem voltak látható képminőségbeli hatásai? Nehezen hihető... Bár NFSU alatt néha már normál képnél is folyik a szemem.

Romanes eunt domus!

(#40) Slax válasza Gery (#32) üzenetére


Slax
senior tag

Üdv.
Szegényen a bios mod már nem segít.9600 XT egyszerűbb,jobb.De ezt mondtam.
Affene,nem nagy baj,vész esetére (ez az) tökéletes.NFSU-nál majd eldurran.:t
AdamComp bekeretezném,be én.:B
Notes voltak képhibák tizedmásodpercekkel előbb fekete képernyő,döbbent arc,odapillantás,elkerekült szemmel menekülés egymást taposva.:C:DD

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#41) Gamespy™


Gamespy™
tag

[L]http://prohardver.hu/rios3_forum.php?mod=40&id=46058&arc=f[/L]
olvassátok
szerintem hasonloak a tünetek

Ide valami frappánsat kéne írnom...

(#42) AdamComp válasza Gamespy™ (#41) üzenetére


AdamComp
csendes tag

már nézetm én is!:F

www.hwguru.hu - tesztek, bemutatók, hírek....

(#43) Mazka05


Mazka05
őstag

''Órajelei 400/600 volt 4.1 catalystel'' Ha ez a kártya ennyivel ment akkor nem tom hány ezzer litter hidrogén volt a szobaba :DD :DD

Ebben a világban megtanulod, hogy a szar is le van szarva..

(#44) Slax


Slax
senior tag

Üdv.
Hogy kell képet beilleszteni?Ha lehet közvetlenül,nem hivatkozással.

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#45) MUŁĐER válasza Slax (#44) üzenetére


MUŁĐER
addikt

[IMG] ide az URL és lezárod egy /img-vel kapcsos zárójelek között




[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#46) Slax


Slax
senior tag




''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#47) MUŁĐER válasza Slax (#46) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Kicsit bénán írtam le
[/IMG] a zárótag
ööö,így nem fog menni a vinyódról,föl kell előbb töltened valahova.

[Szerkesztve]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

(#48) Peat;) válasza Slax (#46) üzenetére


Peat;)
veterán

Ne a vincsidről! Rakd fel valahova (pl. tar) és úgy hivatkozz rá.

(#49) Slax


Slax
senior tag

''Itt a bizonyíték,hitetlenek....''Tisztára mint a Robin Hood-ban.De ide illik.:DD:C:))

''mit csinálsz? megmondod a gépnek: MŰ-HOLD-VEVŐ!! NEM ÉRTED?! MŰ-HOLD-VEVŐ!!'' by escie '' Fáznak a bitek, a kihűlt adatok egymáshoz bújnak... by LAN Sianis megtömött egy pónit

(#50) MUŁĐER válasza Slax (#49) üzenetére


MUŁĐER
addikt

Most törjem föl a géped,hogy lássam a bizonyítékot?;]

Robotika törvényei: 3. A robot megvédi magát halálos fegyverzettel, mert egy robot rohadt drága.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  Robbant a 8500-as (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.