Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lolal


lolal
senior tag

Művezetőkőn és biztonság technikai mérnökökön kívül akik "terepen" használnak ilyet, ennek ki a célközönsége?

Én vagyok a Magyar Népgazdaság. Azért vagyok felakasztva, mert így legalább úgy látszik, mintha állnék.

(#2) doooo válasza lolal (#1) üzenetére


doooo
veterán

A fene tudja, de ha senki nem venné őket, biztosan nem gyártanák őket immár lassan 10 éve.

(#3) Juhaszatti válasza lolal (#1) üzenetére


Juhaszatti
addikt

Szerintem egy csomó embernél ilyenekről megy a YouTube vagy hasonlók a műhelyben, legyen akár asztalos, lakatos, stb.

(#4) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Sok ember van aki ezeket használja.
És nem csak a "művezetők" hanem átlagos munkások is.
Gépkocsi szerelők, sárga angyalok, a BKV vonalműszak munkatársai vezénylő pontokon és a szerviz szolgálat. A csatornázási művek, víz-gáz-villany szolgáltatók, a térképészet (katonai is) az önkormányzat építési, hatósági és rendészeti szervek, városüzemeltetés is.
Hotelservice, automata üzemeltetés, az említett kábelesek is pl.
De ne feledkezzünk meg a folyami hajózás, aircargo és földi személyzet - nagykerek raktárai - és csomagküldő feladó központok, a kiralyi posta is pl már.
Szóval igen kevés ember használja (nem használhatná!) ezeket. :R

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#5) prolad válasza lolal (#1) üzenetére


prolad
őstag

Majd mennek a Mekibe, ott szoktam látni rendelésfelvételnél strapa tabokat, talán Panasonicot.

(#6) bolerobubu válasza Polarstar (#4) üzenetére


bolerobubu
csendes újonc

BKV vonalműszak nem ilyeneket használ, azok spéci tabletek, spéci szoftverrel... Olyat nem kapsz a Médiában...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.