Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) domos válasza Gyurekkk (#349) üzenetére


domos
senior tag

Pont hogy ár-értek aranyban rossz a W10M/WP. Az OS szolgáltatások szinten alig tud többet egy 950 XL mint egy 435.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#352) Bogyó bá' válasza domos (#351) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nem a W10M a rossz ár/értékben, hanem a Lumia 950 XL. Nagy ám a különbség! :)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#353) domos válasza Bogyó bá' (#352) üzenetére


domos
senior tag

Igazad van! :R Hülyén fogalmaztam.

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#354) Látnok válasza Sjkolrd (#350) üzenetére


Látnok
aktív tag

Nos, engem nem kell győzködnöd, hiszen én sem droidot vagy iphonet használok, igaz nem is wint, hanem blackberryt. És igen tudatosan választottam a - természetesen ez egy szubjektív vélemény - legjobb rendszert nyújtó bb10.et.

Az OTP-s példát csak azért írtam, mert pont intéztem a banki ügyeim, és emiatt ott néztem meg a programok hozzáférhetőségét. Azonban ez ettől még tény marad sajnos, hogy a nem minden szolgáltató készíti el a mobilos programját minden platformra, jellemzően IOS, és droid az ami biztosan elkészül.

OTP smartbank pedig főleg amiatt van, mert most ép lumia 950-et osztogatnak a cégnél, bár az is igaz, hogy a felsővezetés még BB-t használ. :)

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#355) IceCube71 válasza Ricardo (#289) üzenetére


IceCube71
csendes tag

A fejlesztés ahogy látom folyik a rendszerre. Frissülnek az appok (kamera térkép stb), És jönnek az insiderben a redstone buildek.

Nem pont tőled hanem bárkitől várom/várnám a választ.
Ez a fejlesztés mit takar?
W10-re való fejlesztést mobil fronton vagy a régebbi 8.0 és 8.1 telefonokra is?
Ha csak W10-re akkor eljön az az idő amikor nagyon rohamosan csökken a WP-t használók száma mert a 8.0-át és 8.1-et futtató telefonok el fognak tűnni appok hiányában.
Vagy hogyan gondolják a fejlesztők vegyünk 640-650-950 telefont? Esetleg tegyük fel nem hivatalosan a W10-et?

Kérdezem ezt úgy, hogy továbbra is kitartanék a platform mellett ha lenne egy elfogadható középkategóriás telefonjuk.

Lumia 650 ? vagy Asus Zenfone 2 ? [Az optimista ember a zsákutcában sem fékez.]

(#356) #02683648 válasza Sjkolrd (#350) üzenetére


#02683648
törölt tag

"Broker,pay nincs. Smartbank,szepkartya,simple van. Itthon meg nem annyira elterjedt a telefonnal valófizetés szóval..."

Ezt most nem értem, Ő leírta h neki ezek az appok kellenek amik nincsenek W10 platformon, "szóval"...
Ugyan ez, h pl vkinek snapchat kell, én pl nagy ívben le----om, de vkinek lehet h make-or-break dolog amikor platformot választ.
Nem érdemes általánosítani, mert mindenkinek másra van igénye, appok terén is.

(#357) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Én most javítottam ezeken a mutatókon.
Az alacsony részesedés miatt sokkal látványosabban beleszámítok a statisztikába, mint egy doid vásárló :P

Még új, de nagyon tetszik egyelőre. Színes, szagos, dinamikus, gyors, eddig minden app megvan, nincs fagyás meg hülyéskedés. Majd hosszabb távon is meglátjuk.

A rendszerre pedig jönnek az új frissítések, ebben az évben is több kijött már.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#358) shteer válasza Dalai Láma (#357) üzenetére


shteer
titán

csak azt nem írtad, melyiket vetted :)

..szerintem jónak tűnik

(#359) Sjkolrd válasza Látnok (#354) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Nos otp smartbank meg nagyon nem most láttameg a napvilágot wm-en...a simple meg mind3 platformon elérhető volt a kezdetektől....de mar régóta nem használom a smartbankot, mert otthagytam az otp-t

[ Szerkesztve ]

(#360) Dalai Láma válasza shteer (#358) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Lumia 650. Nem volt nagy választék. 50-ért nem rossz szerintem.

[ Szerkesztve ]

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#361) shteer válasza Sjkolrd (#359) üzenetére


shteer
titán

jelenleg csak az OTP-nek és a Raiffieisennek van mobilbank alkalmazása WP-re. előbbi piacvezető és oszogattak Lumiát, utóbbi szintén adott Lumiát számlanyitáshoz

..szerintem jónak tűnik

(#362) Sjkolrd válasza shteer (#361) üzenetére


Sjkolrd
aktív tag

Koszi tudom melyik bank app-jai elérhetőek. Az az érdekes, hogy az unicredit bank sk,romani van, erste,k&h,bp bank nincs. K&H es Erste nagy valószínűséggel van megint külföldi. Telenor,Vodafone megint van külföldi. Nos talan a hazai szolgaltatoknak is bele kellene húzni....

(#363) shteer válasza Sjkolrd (#362) üzenetére


shteer
titán

nem fognak belehúzni, értelmesebb fejlesztésekre költenek

..szerintem jónak tűnik

(#364) Dalai Láma válasza Dalai Láma (#360) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Pár nap használat után kifejezetten tetszik. A rendszerrel még nem volt nagyobb problémám, volt pár kisebb gond wifi kapcsolódással, de kilépés,fagyás, újraindulás még nem volt.

Lehet, hogy nincs meg minden app, de nekem ezzel sem volt gondom, ami kell, megvan, nincs hiányérzetem, sőt, inkább a bőség zavara. Korábban is ez volt a jellemző, le volt töltve sok app, de csak párat használtam, a többit alig.

A kinézete nekem nagyon bejön,

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#365) Látnok válasza Sjkolrd (#359) üzenetére


Látnok
aktív tag

Nem érted. :W

Azért írtam az OTP-t mert pont ott intéztem az ügyeim. A lényeg, sok (ismétlem sok, sőt rengeteg) olyan szolgáltató van, legyen az pl.: BANK, vagy utazásszervező, vagy menetrend, vagy akármivel is foglalkozó cég, akik nem készítik el minden platformra az alkalmazásukat. És igen sajnos a kevésbé elterjedteket hagyják ki, pl a win-t. Ennyi.

Tudom, hogy nem az idén jelent meg win-re az OTP smartbank, de ugye azt is tudod, hogy csak jóval azután jelent meg erre a OS-re, minthogy az iOS, és droid platformon már megvolt.

De, csak a Te kedvedért felmentem pár oldalra.
-CIB bank, csak iOS és droid
-ERSTE, csak iOS és droid
-Raiffeisen, iOS, droid és WIN
-UniCredit csak iOS és droid
-K&H, csak iOS és droid

De természetesen ez a jelenség nem csak a bankokra igaz, hanem minden olyan cégre ahol készítenek mobilos programot (sajnos). És igen ez bennünket felhasználókat érint hátrányosan.

És persze, lehet, hogy ez csak a magyarországi szolgáltatókat érinti (egyébként nem), de én pont ebben az országban élek, és ezért ez érdekel.

[ Szerkesztve ]

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#366) #02683648 válasza Látnok (#365) üzenetére


#02683648
törölt tag

Annyit tennék hozzá, h nem nem csak a magyarországi szolgáltatókat érinti, ha bárki felmegy a windowscentralra például, tele van olyan topicokkal amik pl arra vonatkoznak, h csomó jelentős usa-beli bank megszüntette a windows mobile appját (értsd levette a store-ból) vagy h nem is volt neki. Hasonló képpen más szolgáltatók és boltok esetében.

(#367) Látnok válasza #02683648 (#366) üzenetére


Látnok
aktív tag

Ez pedig, valljuk meg azt jelenti, hogy a rendszer haldoklik. :(

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#368) #02683648 válasza Látnok (#367) üzenetére


#02683648
törölt tag

Szerintem ez eddig sem volt kérdés.
Asztali gépen most már átálltam W10-re és használok egy Surface 3-at is, de mobilból nem kéne WM10, főleg nem annyiért amibe pl a 950 kerül.

(#369) Látnok válasza #02683648 (#368) üzenetére


Látnok
aktív tag

Látod, a surface volt az első olyan "tablet" ami felkeltette az érdeklődésemet! Az szerintem egy igen jó gondolat, hogy ugyan az az OS minden gépre.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#370) #02683648 válasza Látnok (#369) üzenetére


#02683648
törölt tag

2013 és 2016 között egy ipad minim volt, idén ruháztam be a SF 3-ra, egyelőre tetszik, bár főleg a lecsatolható billel használom.

(#371) Nebogipfel válasza Látnok (#365) üzenetére


Nebogipfel
csendes tag

K&H app idén érkezik.

(#372) redgreg válasza Látnok (#365) üzenetére


redgreg
tag

CIB app fenn van a telefonomon legalább 1 éve...

(#373) kcsa válasza redgreg (#372) üzenetére


kcsa
veterán

Nézd meg mit kapsz wp-n, és mit androidon Cib banknál. Amióta kijött az új app pár hónapja, a netbankot nem is használtam.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.