Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tyrel


Tyrel
őstag

Mire számítanak ha az MS nem fejleszt és nem tartja be az ígéreteit sem?... :U

Turenkarn

(#2) kcsa


kcsa
veterán

Micsoda meglepetés... :(

(#3) Zedz


Zedz
addikt

Gondolom pár év és szépen lassan elfelejtődik az egész. Mint a Vista, max a wikipedia fog rá emlékezni.

(#4) andreas9109


andreas9109
tag

nem tudom mit gondoltak. Felháborító, amit az MS művel.

AMD Ryzen 1500x + ASUS Strix RX 480 8gb/SC2: zerg player

(#5) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Innen szép győzni!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#6) #65537792


#65537792
törölt tag

Zuhanjon is. Életem legrosszabb vásárlása volt a lumia 640.

(#7) L4mie válasza Tyrel (#1) üzenetére


L4mie
veterán

Ennyi.
8.1 et egész jól lehet használni, de az, hogy a microsoft saját app-jai Droidon jobban futnak mint a saját készülékein azt nem lehet jelzőkkel leírni....

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8) #13110016


#13110016
törölt tag

De meglepődtem... hulladék az egész rendszer. Mellette még be sem tartják az ígéreteiket... nem fog hiányozni senkinek.

(#9) ben5001 válasza Bogyó bá' (#5) üzenetére


ben5001
tag

A vásárlók bizalmát olyan szinten játszotta el az MS (a windows 10 phone kapcsán mindenképpen), hogy - szerintem - innen nem hogy győzni nem fognak, de még csak megmaradni sem.
Sok embert be lehet csapni egyszer, keveset be lehet csapni többször is, de senkit nem lehet becsapni örökké.

(#10) Bogyó bá' válasza ben5001 (#9) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nekem mondod? 2 db Lumia telefonnal a zsebemben zokogok.... (A nyomorult MS még a 920-ra is sajnálta a W10-et kiadni hivatalosan). :(((

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#11) Syl válasza #65537792 (#6) üzenetére


Syl
nagyúr

Én nem mondom, hogy nekem a legrosszabb vásárlásom lett volna a 640, de azért örülök, hogy fél év után megszabadultam tőle :B

(#12) woland_y2k

2016 vagy 2017 lesz a W10M éve? ;]

[ Szerkesztve ]

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#12) Воланд válasza Bogyó bá' (#10) üzenetére


Воланд
titán

mert egy f*s a teljesitmenye, azert.

amugy most eppen hanyadik eve van temetve a wp? 4-5? :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) junior11


junior11
veterán

Majd jövőre a Surface Phone megmutatja :DDD

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#14) L4mie válasza junior11 (#13) üzenetére


L4mie
veterán

mutassa, drukkolok. :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#15) Bogyó bá' válasza Воланд (#12) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

A szerint a 435-ön sem piskóta, arra mégis kijött. De mindegy is, már letettem a Lumia 650 DS megvásárlásáról, főleg hogy egy szlovák cégen kívül senki nem forgalmazza Mo.-n. Ha nem kellene nekem feltétlenül dual-SIM, akkor már lenne egy biztos vevő az új, 4"-os kicsi iPhone-ra.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#16) Zedz válasza junior11 (#13) üzenetére


Zedz
addikt

Azok különbözni fognak valamivel, vagy csak egy átnevezés lesz?

(#17) hito


hito
nagyúr

Megdolgoztak ezért az eredményért az MS-nál.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#18) junior11 válasza Zedz (#16) üzenetére


junior11
veterán

Majd kiderül jövőre, még csak pletykálnak róluk.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#19) dikan


dikan
tag

Szerintem céges telefonnak kiváló rendszer lesz és már most sem rossz. Ahol nem számít a sok alkalmazás, csak a céges email, telefon, sms, navigáció, ott igazán megbízható megoldás a Windows 8.1/10M. Én továbbra is kitartok mellette, mert közel sincs annyi gond velük, mint androiddal volt egy-másfél év után. Apple termékekről ne beszéljünk, azt nem osztogatják 0Ft-ért céges előfizetésben.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#20) #65537792 válasza Syl (#11) üzenetére


#65537792
törölt tag

Én 1 hét után adtam el. ;]

(#21) aprokaroka87 válasza junior11 (#13) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

hát ha kidobják a jelenlegi win mobilos fejlesztést,és pl az asztali win 10-et vagy annak kissé butitott változatát kezdik el fejleszteni,mert jelenleg semmi értelme igy.

(#22) Воланд válasza aprokaroka87 (#21) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) ddaydome


ddaydome
senior tag

Sziasztok!

Én kicsit sajnálom ezt a hanyatlást. Szerintem nagyon jó és megbízható a WP 8.1, de a 10 még kissé bugos néhol. A 8.1-nek villámgyors a felülete a 10-nek meg kicsit lassabb és helyenként hibás. Remélem, hogy megmarad, mint rendszer, mert jó az, ha több megoldás van a vásárlóért. Én eddig az Androidos készülékeimmel voltam elégedetlen, jobban, mint a jelenlegi L535 W10 kombóval.

"Ha meg kell b...ódni, akkor meg kell b...ódni......."

(#24) Obyboy válasza Zedz (#16) üzenetére


Obyboy
addikt

Ha nem veszik az emberek akkor mindegy, hogy milyen név alatt adják ki...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#25) Lalikiraly válasza Obyboy (#24) üzenetére


Lalikiraly
addikt
LOGOUT blog

Sajnos / Nem sajnos, de ott a pont...

Lalikirály nem szép ember; de Gavallér!!!

(#26) satz18


satz18
őstag

Hogyne zuhanna... Nincs egy értelmes termék sem a piacon. Egyedül a lumia 640 ér valami, persze szigorúan 8.1-el, de gondolom hamarosan azt is kivezetik, és akkor marad a 950, 950 XL, 650 mesterhármas. Nem baj, legalább olcsón lehet majd 930-hoz jutni.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#27) DaveJr válasza #13110016 (#8) üzenetére


DaveJr
őstag

Ne álltalánosits. Nekem fog.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#28) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Helyes!

Remélem hamarosan elérik a közel 0%-os részesedést mindenhol.

Romani ite domum.

(#29) razzorr


razzorr
őstag

Sajnálom a rendszert egyébként,de pl.ma is pároztattam volna egy mi banddal és van hozzá 1db app, ami meg is meg nem is.
Ránéztem egy droidos telefonról,elsírtam magam hogy ott mindenre van 100variáció.
Ha az appok fejlődtek volna,akkor nem lett volna ez ami most. Attól függetlenül,hogy xar a csempe vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#30) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

én magam sajnálom hogy így alakult... de ennek is megvan valószínűleg az oka :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#31) Zedz válasza Obyboy (#24) üzenetére


Zedz
addikt

Igaz... lehet Nokiával sikeresebb lenne a dolog? :P

(#32) Ashitaka


Ashitaka
tag

Én nem a wp hanyatlásán lepődtem meg,hanem hogy japánban több iphone fogyott mint androidos készülék. Ez azért nem semmi!

(#33) #06658560 válasza Воланд (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

"amugy most eppen hanyadik eve van temetve a wp? 4-5?"

Elástuk a hetet. Elástuk a 7.5-öt. A WP8-at, WP8.1-et. Most pedig a W10M-et. Mindegyik esetében a MS votl a sírásó.

(#34) BiP


BiP
nagyúr

930-on kijelzőt kéne cserélnem (addig ezt a szaros Androidot használom), de most kérdés, hogy érdemes-e még rá költenem ilyen jövőképpel.

Annyira jó dolgokat ki lehetne hozni a W10m-ből, de az MS képes mindig ugyanabba a hibába esni évről évre, rendszerről rendszerre.

(#37) woland_y2k: Eddig én is mindig bizakodó és kitartó voltam, minden egyes "temetésnél" én is nevettem a siránkozókon, de mostanra nálam is elfogyott a lelkesedés.

[ Szerkesztve ]

(#35) shteer


shteer
titán

nekem hiányozni fog az ami lehetett volna ebből a rendszerből. az ami van, az nem. léptem.

..szerintem jónak tűnik

(#36) hito válasza Zedz (#31) üzenetére


hito
nagyúr

Troll hsz, de lehet hogy van benne valami (?) :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#37) Воланд válasza #06658560 (#33) üzenetére


Воланд
titán

ok, de ugye az gondolom latszik, hogy evente temetve van a wp, ennek ellenere minden evben van uj keszulek, meg az os-hez frissites. szerintem tok vicces ez a vergodes, meg sirankozas ezzel kapcsolatban.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#38) Lacielvtárs válasza shteer (#35) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

+1 :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#39) Obyboy válasza Lalikiraly (#25) üzenetére


Obyboy
addikt

Cimborámnak 950 van, nagyon meg van vele elégedve bár ő S3mini samuról váltott...

"Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye."

(#40) Trevize1987 válasza Воланд (#37) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

de azt vágod ugye, hogy ugyanúgy minden év jelölve van a WP virágzására és lassan olyan már mint a Liverpool a PL trófeákkal...

(#41) Воланд válasza Trevize1987 (#40) üzenetére


Воланд
titán

es megis ki jeloli? ugyan annyira kell ezt komolyan venni, mint azt, hogy eljon a linux desktop eve.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#42) Sweet Lou 6 válasza satz18 (#26) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

Egyedül a lumia 640 ér valami, persze szigorúan 8.1-el

hát számomra pont, hogy azzal alig volt több, mint egy nagyra nőtt 520-as. sokan a fejlesztői előzeteseket próbálgatták a w10m-nak, én most frissítettem 8.1-ről és abszolút pozitív a benyomásom róla. pl. billentyűzet, office, böngésző, action center - mind-mind sokkal gyengébb 8.1-en.

[ Szerkesztve ]

sweetlou6.wordpress.com

(#43) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

Mert legközelebb ne műanyagból csinálják a csúcsmodellt, hanem papírból, mert úgy még gyengébb a minősége, és akkor majd még kevesebben veszik. A 930 után kijönni a 950-el...

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#44) VIC20 válasza Воланд (#41) üzenetére


VIC20
őstag

Úgy érted: ugyanannyira?

(#45) Trevize1987 válasza Воланд (#41) üzenetére


Trevize1987
aktív tag

wpcentrál és a köcsög fanboy Dani Rubino pölö. Én csak simán nagyobb erőfeszítéseket vártam az MS-től (hiszen megvan hozzá az erőforrásuk). Továbbra is állítom, hogy telefonálni, sms-t írni, navigálni a 8.1 (10-ről még nincs túl jó véleményem, de csak édesanyám L435 láttam még) a legjobb rendszer és Nadellától reméltem megváltást. De ő WP szempontjából jelenleg az antikrisztusnak néz ki inkább. kitudjamilesz

(#46) haxiboy


haxiboy
veterán

Hulladék rendszer, kevés fejlesztő áll mögötte -> kevesen veszik -> kevés fejlesztő van mögöte....

A legnagyobb fail az volt amikor (talán NFL-ben) a közvetítők a Surface-ket iPadnak hívták :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#47) csongi


csongi
veterán

Hat ebben nincs meglepo sajnos. Drukkoltam nekik, es vettem is telefont. Most jott vissza a szervizbe garanciarol es 8.1 et tettek ra. Szoval szanalom lett. Ki gondolta volna, hogy ennek az oriasnak is beletorik a foga. ? Pedig meg penzt is kaptak a droidos telefonok utan.

[ Szerkesztve ]

(#48) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Sajnálom én is a kialakult helyzetet, mert a 640-es 8.1-el nálam igen stabil jószág volt, de egy 50 ropis Lenovo a7000 kb egy űrrakéta hozzá képest. Mindkét teló megvan, de valahogy mindíg a Lenovo után nyúltok, ami a google play-en található körítésnek is köszönhető.
Másrészt a szavahietőségük is kétséges, nem lepődnék meg ha kiszállnának és itthagynák az egészet.

(#49) Воланд válasza Trevize1987 (#45) üzenetére


Воланд
titán

juj, es akkor azt amit o ir keszpenznek kell venni?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) Csapoati válasza Воланд (#37) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Eddig legalább lassacskán ugyan, de emelkedett a részesedés, az utóbbi 1-1,5 évben meg beleálltak a földbe nagyjából. Tényleg nem értem a Microsoftot, hogy most akarnak mobilokkal foglalkozni, vagy nem.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.