Hirdetés

2019. október 14., hétfő

Gyorskeresés

(#1) Tyrel

Tyrel
(őstag)

Mire számítanak ha az MS nem fejleszt és nem tartja be az ígéreteit sem?... :U

(#2) kcsa

kcsa
(veterán)

Micsoda meglepetés... :(

(#3) Zedz

Zedz
(addikt)

Gondolom pár év és szépen lassan elfelejtődik az egész. Mint a Vista, max a wikipedia fog rá emlékezni.

(#4) andreas9109

andreas9109
(tag)

nem tudom mit gondoltak. Felháborító, amit az MS művel.

AMD Ryzen 1500x + ASUS Strix RX 480 8gb/SC2: zerg player

(#5) Bogyó bá'

Bogyó bá'
(veterán)

Innen szép győzni!

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#6) cyberwarfare

cyberwarfare
(őstag)

Zuhanjon is. Életem legrosszabb vásárlása volt a lumia 640.

Kérsz 3000Ft-ot? Tessék! -> http://tiny.cc/8eqlcz

(#7) L4mie válasza Tyrel (#1) üzenetére

L4mie
(veterán)

Ennyi.
8.1 et egész jól lehet használni, de az, hogy a microsoft saját app-jai Droidon jobban futnak mint a saját készülékein azt nem lehet jelzőkkel leírni....

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#8) #13110016

(törölt tag)

De meglepődtem... hulladék az egész rendszer. Mellette még be sem tartják az ígéreteiket... nem fog hiányozni senkinek.

(#9) ben5001 válasza Bogyó bá' (#5) üzenetére

ben5001
(tag)

A vásárlók bizalmát olyan szinten játszotta el az MS (a windows 10 phone kapcsán mindenképpen), hogy - szerintem - innen nem hogy győzni nem fognak, de még csak megmaradni sem.
Sok embert be lehet csapni egyszer, keveset be lehet csapni többször is, de senkit nem lehet becsapni örökké.

(#10) Bogyó bá' válasza ben5001 (#9) üzenetére

Bogyó bá'
(veterán)

Nekem mondod? 2 db Lumia telefonnal a zsebemben zokogok.... (A nyomorult MS még a 920-ra is sajnálta a W10-et kiadni hivatalosan). :(((

(#11) Syl válasza cyberwarfare (#6) üzenetére

Syl
(nagyúr)
LOGOUT blog

Én nem mondom, hogy nekem a legrosszabb vásárlásom lett volna a 640, de azért örülök, hogy fél év után megszabadultam tőle :B

(#12) woland_y2k

2016 vagy 2017 lesz a W10M éve? ;]

[ Szerkesztve ]

Words cannot express how much i don't care

(#12) Воланд válasza Bogyó bá' (#10) üzenetére

Воланд
(félisten)

mert egy f*s a teljesitmenye, azert.

amugy most eppen hanyadik eve van temetve a wp? 4-5? :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#13) junior11

junior11
(veterán)

Majd jövőre a Surface Phone megmutatja :DDD

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#14) L4mie válasza junior11 (#13) üzenetére

L4mie
(veterán)

mutassa, drukkolok. :K

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#15) Bogyó bá' válasza Воланд (#12) üzenetére

Bogyó bá'
(veterán)

A szerint a 435-ön sem piskóta, arra mégis kijött. De mindegy is, már letettem a Lumia 650 DS megvásárlásáról, főleg hogy egy szlovák cégen kívül senki nem forgalmazza Mo.-n. Ha nem kellene nekem feltétlenül dual-SIM, akkor már lenne egy biztos vevő az új, 4"-os kicsi iPhone-ra.

(#16) Zedz válasza junior11 (#13) üzenetére

Zedz
(addikt)

Azok különbözni fognak valamivel, vagy csak egy átnevezés lesz?

(#17) hito

hito
(nagyúr)

Megdolgoztak ezért az eredményért az MS-nál.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#18) junior11 válasza Zedz (#16) üzenetére

junior11
(veterán)

Majd kiderül jövőre, még csak pletykálnak róluk.

The Truth Is Out There - Az igazság odaát van

(#19) dikan

dikan
(tag)

Szerintem céges telefonnak kiváló rendszer lesz és már most sem rossz. Ahol nem számít a sok alkalmazás, csak a céges email, telefon, sms, navigáció, ott igazán megbízható megoldás a Windows 8.1/10M. Én továbbra is kitartok mellette, mert közel sincs annyi gond velük, mint androiddal volt egy-másfél év után. Apple termékekről ne beszéljünk, azt nem osztogatják 0Ft-ért céges előfizetésben.

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#20) cyberwarfare válasza Syl (#11) üzenetére

cyberwarfare
(őstag)

Én 1 hét után adtam el. ;]

Kérsz 3000Ft-ot? Tessék! -> http://tiny.cc/8eqlcz

(#21) aprokaroka87 válasza junior11 (#13) üzenetére

aprokaroka87
(veterán)

hát ha kidobják a jelenlegi win mobilos fejlesztést,és pl az asztali win 10-et vagy annak kissé butitott változatát kezdik el fejleszteni,mert jelenleg semmi értelme igy.

(#22) Воланд válasza aprokaroka87 (#21) üzenetére

Воланд
(félisten)

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) ddaydome

ddaydome
(aktív tag)

Sziasztok!

Én kicsit sajnálom ezt a hanyatlást. Szerintem nagyon jó és megbízható a WP 8.1, de a 10 még kissé bugos néhol. A 8.1-nek villámgyors a felülete a 10-nek meg kicsit lassabb és helyenként hibás. Remélem, hogy megmarad, mint rendszer, mert jó az, ha több megoldás van a vásárlóért. Én eddig az Androidos készülékeimmel voltam elégedetlen, jobban, mint a jelenlegi L535 W10 kombóval.

Az üzenetet a kínai telefonomról írtam.....

(#24) Obyboy válasza Zedz (#16) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Ha nem veszik az emberek akkor mindegy, hogy milyen név alatt adják ki...

"Mérnökkel vitatkozni olyan, mint disznóval birkózni a sárban. Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#25) Lalikiraly válasza Obyboy (#24) üzenetére

Lalikiraly
(őstag)
LOGOUT blog (1)

Sajnos / Nem sajnos, de ott a pont...

Lalikirály nem szép ember, de gavallér! Uram, ön emberként van nyilvántartva? Ö Nem husos fagyi vagyok.

(#26) satz18

satz18
(őstag)

Hogyne zuhanna... Nincs egy értelmes termék sem a piacon. Egyedül a lumia 640 ér valami, persze szigorúan 8.1-el, de gondolom hamarosan azt is kivezetik, és akkor marad a 950, 950 XL, 650 mesterhármas. Nem baj, legalább olcsón lehet majd 930-hoz jutni.

Asus GL502VS, Lenovo x60, Xiaomi Mi 9T, PS 3

(#27) DaveJr válasza #13110016 (#8) üzenetére

DaveJr
(őstag)

Ne álltalánosits. Nekem fog.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#28) ZCoyote

ZCoyote
(őstag)

Helyes!

Remélem hamarosan elérik a közel 0%-os részesedést mindenhol.

Romani ite domum.

(#29) razzorr

razzorr
(őstag)

Sajnálom a rendszert egyébként,de pl.ma is pároztattam volna egy mi banddal és van hozzá 1db app, ami meg is meg nem is.
Ránéztem egy droidos telefonról,elsírtam magam hogy ott mindenre van 100variáció.
Ha az appok fejlődtek volna,akkor nem lett volna ez ami most. Attól függetlenül,hogy xar a csempe vagy sem.

[ Szerkesztve ]

(#30) ELACielvtárs

ELACielvtárs
(veterán)

én magam sajnálom hogy így alakult... de ennek is megvan valószínűleg az oka :K

(#31) Zedz válasza Obyboy (#24) üzenetére

Zedz
(addikt)

Igaz... lehet Nokiával sikeresebb lenne a dolog? :P

(#32) Ashitaka

Ashitaka
(tag)

Én nem a wp hanyatlásán lepődtem meg,hanem hogy japánban több iphone fogyott mint androidos készülék. Ez azért nem semmi!

(#33) Kopi31415 válasza Воланд (#12) üzenetére

Kopi31415
(félisten)

"amugy most eppen hanyadik eve van temetve a wp? 4-5?"

Elástuk a hetet. Elástuk a 7.5-öt. A WP8-at, WP8.1-et. Most pedig a W10M-et. Mindegyik esetében a MS votl a sírásó.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec ----- Converting Data | Status: 425% completed | Estimated time remaining: 1193hr46sec

(#34) BiP

BiP
(veterán)

930-on kijelzőt kéne cserélnem (addig ezt a szaros Androidot használom), de most kérdés, hogy érdemes-e még rá költenem ilyen jövőképpel.

Annyira jó dolgokat ki lehetne hozni a W10m-ből, de az MS képes mindig ugyanabba a hibába esni évről évre, rendszerről rendszerre.

(#37) woland_y2k: Eddig én is mindig bizakodó és kitartó voltam, minden egyes "temetésnél" én is nevettem a siránkozókon, de mostanra nálam is elfogyott a lelkesedés.

[ Szerkesztve ]

(#35) shteer

shteer
(félisten)

nekem hiányozni fog az ami lehetett volna ebből a rendszerből. az ami van, az nem. léptem.

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#36) hito válasza Zedz (#31) üzenetére

hito
(nagyúr)

Troll hsz, de lehet hogy van benne valami (?) :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#37) Воланд válasza Kopi31415 (#33) üzenetére

Воланд
(félisten)

ok, de ugye az gondolom latszik, hogy evente temetve van a wp, ennek ellenere minden evben van uj keszulek, meg az os-hez frissites. szerintem tok vicces ez a vergodes, meg sirankozas ezzel kapcsolatban.

(#38) ELACielvtárs válasza shteer (#35) üzenetére

ELACielvtárs
(veterán)

+1 :K

(#39) Obyboy válasza Lalikiraly (#25) üzenetére

Obyboy
(őstag)

Cimborámnak 950 van, nagyon meg van vele elégedve bár ő S3mini samuról váltott...

"Mérnökkel vitatkozni olyan, mint disznóval birkózni a sárban. Idővel rájössz, hogy ő ezt élvezi."

(#40) Trevize1987 válasza Воланд (#37) üzenetére

Trevize1987
(aktív tag)

de azt vágod ugye, hogy ugyanúgy minden év jelölve van a WP virágzására és lassan olyan már mint a Liverpool a PL trófeákkal...

Nagyon úgy néz ki, hogy minden itt a PH-n árult "gééémer" 486-oson fut a Battlefield 3 ultra beállítások mellett. Senkinek nem akarom elrontani az üzletét, de azért húzzatok már egy határt komolyan.

(#41) Воланд válasza Trevize1987 (#40) üzenetére

Воланд
(félisten)

es megis ki jeloli? ugyan annyira kell ezt komolyan venni, mint azt, hogy eljon a linux desktop eve.

(#42) Sweet Lou 6 válasza satz18 (#26) üzenetére

Sweet Lou 6
(őstag)

Egyedül a lumia 640 ér valami, persze szigorúan 8.1-el

hát számomra pont, hogy azzal alig volt több, mint egy nagyra nőtt 520-as. sokan a fejlesztői előzeteseket próbálgatták a w10m-nak, én most frissítettem 8.1-ről és abszolút pozitív a benyomásom róla. pl. billentyűzet, office, böngésző, action center - mind-mind sokkal gyengébb 8.1-en.

[ Szerkesztve ]

Ha két lehetőség közt nem tudsz dönteni, csinálj egy harmadikat.

(#43) Blindmouse

Blindmouse
(senior tag)

Mert legközelebb ne műanyagból csinálják a csúcsmodellt, hanem papírból, mert úgy még gyengébb a minősége, és akkor majd még kevesebben veszik. A 930 után kijönni a 950-el...

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#44) VIC20 válasza Воланд (#41) üzenetére

VIC20
(őstag)

Úgy érted: ugyanannyira?

(#45) Trevize1987 válasza Воланд (#41) üzenetére

Trevize1987
(aktív tag)

wpcentrál és a köcsög fanboy Dani Rubino pölö. Én csak simán nagyobb erőfeszítéseket vártam az MS-től (hiszen megvan hozzá az erőforrásuk). Továbbra is állítom, hogy telefonálni, sms-t írni, navigálni a 8.1 (10-ről még nincs túl jó véleményem, de csak édesanyám L435 láttam még) a legjobb rendszer és Nadellától reméltem megváltást. De ő WP szempontjából jelenleg az antikrisztusnak néz ki inkább. kitudjamilesz

Nagyon úgy néz ki, hogy minden itt a PH-n árult "gééémer" 486-oson fut a Battlefield 3 ultra beállítások mellett. Senkinek nem akarom elrontani az üzletét, de azért húzzatok már egy határt komolyan.

(#46) haxiboy

haxiboy
(addikt)

Hulladék rendszer, kevés fejlesztő áll mögötte -> kevesen veszik -> kevés fejlesztő van mögöte....

A legnagyobb fail az volt amikor (talán NFL-ben) a közvetítők a Surface-ket iPadnak hívták :C :C :C :C

[ Szerkesztve ]

Csatlakozz az EVE Online közösséghez : http://bit.ly/JoinEVEOnline

(#47) csongi

csongi
(veterán)

Hat ebben nincs meglepo sajnos. Drukkoltam nekik, es vettem is telefont. Most jott vissza a szervizbe garanciarol es 8.1 et tettek ra. Szoval szanalom lett. Ki gondolta volna, hogy ennek az oriasnak is beletorik a foga. ? Pedig meg penzt is kaptak a droidos telefonok utan.

[ Szerkesztve ]

(#48) Milka 78

Milka 78
(nagyúr)

Sajnálom én is a kialakult helyzetet, mert a 640-es 8.1-el nálam igen stabil jószág volt, de egy 50 ropis Lenovo a7000 kb egy űrrakéta hozzá képest. Mindkét teló megvan, de valahogy mindíg a Lenovo után nyúltok, ami a google play-en található körítésnek is köszönhető.
Másrészt a szavahietőségük is kétséges, nem lepődnék meg ha kiszállnának és itthagynák az egészet.

---------Jótündér! A kívánság az kívánság! Na hajolj csak szépen előre!--------- Technikai okok miatt privát üzikre sajnos nem tudok válaszolni,ha kérdésed van azt a fórumba tedd fel!!!

(#49) Воланд válasza Trevize1987 (#45) üzenetére

Воланд
(félisten)

juj, es akkor azt amit o ir keszpenznek kell venni?

(#50) Csapoati válasza Воланд (#37) üzenetére

Csapoati
(nagyúr)

Eddig legalább lassacskán ugyan, de emelkedett a részesedés, az utóbbi 1-1,5 évben meg beleálltak a földbe nagyjából. Tényleg nem értem a Microsoftot, hogy most akarnak mobilokkal foglalkozni, vagy nem.

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.