Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#151) Dalai Láma válasza kovy79 (#147) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ugye nem az MS-re gondolsz, mint hanyatló cég?

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#152) Dalai Láma válasza troviko (#139) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Hirtelen ezt találtam:
[link]

Aztán persze meglátjuk.
Én arra tippelek, hogy most elkezdik az UWP appokat nyomatni, hogy mindenből legyen rendes app, és amikor a store-ban a kínálat már kezd tényleg elfogadható lenni, akkor erősítenek be hw oldalon is valami pöpec készülékkel. Így nem lehetne majd azt mondani, hogy szar a platform, mert nincs rá app.

És tényleg érdekes, hogy az utóbbi időben elkezdtem érezni, hogy több alkalmazás van, még úgy is, hogy mondom, jelenleg 7.8-as WP-t használok, amin aztán nem, hogy UWP, de 8.1-re írt appok közül is sok nem fut el.

Szóval egyrészt itt van az eladások zuhanása, ami nem csoda, mert nincs készülék a piacon, amit el lehetne adni. Másrészt pedig látjuk ,hogy a W10-et folyamatosan fejleszti, mobilra is jönnek ki rendszeresen az újabb frissítések. Valamint igyekszik az app kínálatot is bővíteni.

A rendszert folyamatosan csiszolják, 1 év múlva az elégedettségi mutatók is sokkal jobbak lesznek, és akkor jöhet majd a nagy dobás hardverben is.

Aztán lehet, hogy máshogy alakul...

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#153) Wesder válasza Lord Sidious (#102) üzenetére


Wesder
félisten

Ez de jó volt :DDD

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#154) Wesder válasza Воланд (#123) üzenetére


Wesder
félisten

Mutass kérlek egy egyedi jól kinéző csempés felületet, mert ezt sajnos nehezen tudom elhinni.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#155) Mercel


Mercel
senior tag

Ilyen amikor a piac visszaigazolja egy cég teljesítményét..

Életemben nem volt még olyan hulladék rendszerrel ellátott mobilom mint a 930-as lumiám és Nem telefon szr hanem a rendszer. De az nagyon.

[ Szerkesztve ]

Marcel

(#156) =Mentor=


=Mentor=
őstag

Nem értem a MS-t elindultak egy jó úton, 2015 végén már csaknem 10 millió készüléket értékesítettek negyedévenként, a tendencia növekvő volt, de eztán behúzták a kéziféket, késlekedés, illetve a versenyképes kínálat hiánya, a Windows 10 mobile körüli vacakolás csak hab volt a tortán. Különösen annak fényében érthetetlen ez, hogy a tabletes ág beindulni látszik. Egyszerűen feladják a mobil szegmenst, mert innen már nincs visszaút, hiába ködösítenek azzal hogy csak átmenetileg teszik parkolópályára. :U :W

[ Szerkesztve ]

(#157) Kaiku


Kaiku
senior tag

Emlékszem jó pár éve a PH! csoport oldalán, hogy vizionálták, a Windows Mobil szárnyalását és az iOS visszaesését. Rengeteg alkalmazás már meg sem jelenik Windows Mobilra. Más különben a kínai számokban semmi extra sincs. A kínai márkák androidosak, amennyiért náluk lehet venni egy erős droidos telefont azért egy fél iPhone sem jön össze.

(#155) Mercel

És a szomorú az, hogy a 930, nem is egy olcsó telefon.

[ Szerkesztve ]

(#158) ledgeri


ledgeri
nagyúr

ÓÓ.. Én nem akarok androidot, az iOS meg zárt, meg drága.. a FF is behalt.. hát mit fogok én venni, ha végre behal az 5530-om.. :O :O

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#159) Воланд válasza kovy79 (#147) üzenetére


Воланд
titán

a xiaomi remek pelda, kar, hogy az eladasainak a 95%-a kinaban tortenik

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#160) Воланд válasza Wesder (#154) üzenetére


Воланд
titán

egyreszt ott a topic neve, masreszt az, hogy mi nez ki jol teljesen szubjektiv, foleg, hogy ha valaki ugy all hozza, hogy fos a csempe (en sem lattam meg eddig normalis droid home screent, pedig allitolag azt testre lehet szabni) harmadreszt meg az, hogy ki mit hisz nagyon nem hat meg.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#161) dutrás válasza Воланд (#160) üzenetére


dutrás
őstag

Valószínűleg még ha látnál számodra elfogadható Home Screen-t akkor sem fogadnád el hogy létezik.
Így jár aki ekkora fanboy.

P50 pro/P40 Lite

(#162) Воланд válasza dutrás (#161) üzenetére


Воланд
titán

fanboy, jah, persze. :DDD olvass mar bele a w10m preview topicba, aztan utana probald meg ram huzni a fanboy jelzot.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#163) Csapoati válasza Воланд (#160) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Pedig van csempés homescreen is droidra. ;] :P

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#164) janeszgol válasza Csapoati (#163) üzenetére


janeszgol
félisten

En azt kiprobaltam. Meglepoen jol mukodott.

(#165) lugosi válasza Bogyó bá' (#10) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Tudod mit mondok? Inkább örülj neki hogy nem jött ki 920-ra. A 1520-ra kijött, feltettem, kár volt.

(#166) Bogyó bá' válasza lugosi (#165) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Áhh, csak futó bosszúság, hiszen az Insiderrel használom most is.
Lassú? Az. Használható ennek ellenére? Tökéletesen.
Nekem a dizájnja is piszokul tetszik, meg végre rend van a Gépházban, a 8.1-es katyvasztól meg bírtam volna őrülni. Az univerzális appok miatt pedig szükség is van a W10-re, az esetleges hátrányai ellenére is. De a következő készülék nem win-es lesz, az már tuti: a 920 után a jelenlegi alsó kategóriás cuccok nem kellenének, a 950 nekem drága és annyira nem is tetszik, megfizethető, igényes középkategóriás telefon meg egyszerűen nincs forgalomban, és az ígéretek szerint nem is lesz.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#167) Reinkz


Reinkz
senior tag

woland_y2k:

Te milyen telefont használsz?
(mindenféle kötekedés nélkül.)

[ Szerkesztve ]

(#168) Воланд válasza Reinkz (#167) üzenetére


Воланд
titán

ott van az adatlapomon.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#169) Wesder válasza Воланд (#160) üzenetére


Wesder
félisten

Hàt belenéztem, de a csempe szinén kívül, meg hàttérképen kívül kb semmi egyedit nem talàltam. Nagyon talàn 1-2. Ellenben droidból vagy 20-at is tudok neked mutatni, de nem akarok ezzel vitàt generàlni. Biztos bennem van a hiba és nem jön be a csempe.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#170) IgnisFatuus


IgnisFatuus
aktív tag

Felnőtt a hardware szint az android igényei mellé, szoftveresen is optimalizálódott a rendszer, így nem csoda hogy megveri a többit, hiszen nem áldozza fel a felhasználó szabadságát a zökkenőmentes működés oltárán.

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#171) Wesder válasza Csapoati (#163) üzenetére


Wesder
félisten

Csak nem erre gondoltál? :P

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#172) IgnisFatuus válasza Воланд (#168) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Nem lehet megnézni az adatlapod...előfizetéses szemét jelenik meg helyette....

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#173) Воланд válasza IgnisFatuus (#172) üzenetére


Воланд
titán

ott van a cuccoknal.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#174) starr válasza IgnisFatuus (#170) üzenetére


starr
őstag

"Felnőtt a hardware" :DD
A droid egy optimalizálatlan xr, mint az összes többi linux. pl.: Egy iPhone-nak elég egy1800mAh akksi, egy felsőbb droidnak a 3000mAh is kevés. Kiraksz egy widgetet 50-100MB-ot vesz el darabja a memóriából.
Ráadásul a legtöbb app elindul a háttérben is.
Gyorsult a technika, mostmár gyorsabb az android is ez természtes.
Rettenet unalmas már a háttérkép előtti ikonok win3.1 óta ezt látjuk.
Töpp app van? 90%-uk szemétre való, negyedük el sem indul.
Kb 10 task managert kellett kipróbálnom, mire találtam egyet, ami bizonyítottan kilövi a felesleges folyamatokat, nem csak úgy csinál.
Az MS legalább próbált újítani az elő csempékkel, modern, dizájnos megjelenéssel.
Az droidnál, meg még mindig ezek az ízléstelen fakó színek vannak.

[ Szerkesztve ]

(#175) Lacielvtárs válasza IgnisFatuus (#172) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

ha segítsek egy kicsit ;]
"Cuccok
ASRock Z77 Pro4 | Intel 3570 | 8GB Corsair Vengeance 1600CL8 | ADATA SP600 256GB | MSI GTX 970 GAMING 4G | Noctua NH-U12P SE2 | Cooler Master GX550W Bronze | Fractal Design Define R5 Blackout Edition | ROCCAT Kone Pure Hellfire Red | Razer Goliathus Speed | Samsung Omnia 7 16GB | Nokia Lumia 920 Red (W10) | Nokia Lumia 635 Green (WP8.1)"

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#176) kovy79 válasza Воланд (#159) üzenetére


kovy79
őstag

Akkor úgy teszem fel a kérdést, hogy egyszerűbb emberek is megértsék: ki tiltotta meg más cégeknek, hogy a Xiaomi példáját kövessék (megfelelő termék, jó árazás, nyitottság, felhasználók visszajelzéseinek figyelembe vétele, hibák gyors javítása, stb, stb, stb...)?

(#149) this is life, az fentebbi neked is szó.
Ezzel maximálisan egyetértek: "...ami a legfontosabb jo dönteseket hoztak."

(#151) Dalai Láma, olvass a sorok között! MS-re, mint telefongyártóra írtam. Azaz a telefonos WP részlegre.

(#155) Mercel, ez hajszálpontosan leírja a helyzetet: "Ilyen amikor a piac visszaigazolja egy cég teljesítményét..".

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

(#177) Воланд válasza kovy79 (#176) üzenetére


Воланд
titán

tovabbra is teljesen felesleges a xiaomival peldalozni, mert egy atlathatatlan kinai ceg az egesz es semmit, ismetlem semmit nem lehet tudni a ceg valos penzugyi helyzeterol. innentol meg nincs ertelme a "jol arazott" keszulekeket emlegetni. egyedul ami jol van megoldva naluk az a keszletezes, ami tulajdonkeppen nem letezik.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#178) Wesder válasza starr (#174) üzenetére


Wesder
félisten

Köszönjük eme értelmes hozzàszólàst... Nem is értem, két teljesen eltérő dolgot hogy a fenébe lehet összehasonlítani?
Az ikonfóbiàdra meg ott a kép amit posztoltam.

Szerk.:
Lehet hogy 10-8 app szart sem ér, de ami megvan droidon, meg wp-on is, kettő közül a wp-os van qrva nagy lemaradàsban, alternatíva meg ott nincs is nagyon ugye.
(Pl.: messengerben nincs hívàs opció) WTF? O.o

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#179) liquidgold válasza sh4d0w (#120) üzenetére


liquidgold
tag

LoL :D Gyerekes

(#180) liquidgold válasza Wesder (#154) üzenetére


liquidgold
tag

Izlés dolga hogy kinek mi tetszik, de ami biztos, hogy nem olyan információ szegény mint az Android.

(#181) DaveJr válasza Wesder (#178) üzenetére


DaveJr
őstag

Azért mert a hal nem tud úszni attól még nem a víz a hülye.
Lefordítom:
Ha a fejlesztők nem képesek normálisan kiadni egy WP-s alkalmazást akkor nem az oprendszer a szar.

Itt jön képbe a tipikus 22-es csapda. Nem növekszik a részesedés ezért nincs több App, nincs sok App ezért nem növekszik az eladás. (jelzem ez egy eléggé lesarkított ok-okozat, azért nem csak emiatt tart ott ahol tart)

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#182) Wesder válasza DaveJr (#181) üzenetére


Wesder
félisten

Ezt én értem és tudom is, de egyàltalàn mennyi érteme van/volt kivenni belőle egy fő funkciót? Én csak azért hasznàlom mert az 50ft/perc+kapcsolàsi díj szànalmas. Havi 1500-ból van 1 GB netem és mindenkit elérek akit kell.

(#180) liquidgold
Ott van csempés launcher fenti hozzászólásban. Az is infószegény ezek szerint :P

[ Szerkesztve ]

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#183) DaveJr válasza Wesder (#182) üzenetére


DaveJr
őstag

Gondolom volt valami bug benne. Olcsóbb volt kiszedni belőle, mint megjavítani.

Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

(#184) Reinkz válasza starr (#174) üzenetére


Reinkz
senior tag

lol
Nem vagyok méltó hozzád

(#185) Wesder válasza DaveJr (#183) üzenetére


Wesder
félisten

Vagy csak egyszerűen sz@rik rà a facebook, mert nevetséges a piaci részesedés.

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#186) redgreg válasza kovy79 (#176) üzenetére


redgreg
tag

<<<ki tiltotta meg más cégeknek, hogy a Xiaomi példáját kövessék>>>

Mikor jutunk el oda, hogy megértsék emberek, hogy úgy könnyű, ha ellopunk mindent, aztán k+f-re semmit sem költve, sok-sok milliárdos állami támogatással adjuk olcsón a cuccokat. Így persze hogy olcsó. (Persze hosszú távon ott van benne a nagy bukás lehetősége, olyan ez mint az új kínai katonai szállítógép. Az oroszok anno eladtak nekik pár Szuhojt, amit copy pasteltek, és sajátként kezdtek gyártani. Most meg szívják a fogukat, mert még az amúgy nem nyugati színtű hajtóműveket se kapják meg Szásától, így van egy (megint csak "lopott" mivel az antonovok mintájára készült) gépük, ami nagyon impozáns, csak a hatótávolsága nulla)

Ha megjelenik egy kínai gyártó, önálló fejlesztésekkel, és kutatásokkal, kifizetve a licenc díjakat, és úgy lesz olcsó... De várjunk, azok a kínai gyártók se olcsók. Uber probléma: úgy versenyzünk, hogy le se kakuljuk a szabályokat, míg a másikra vonatkoznak. Vagy fly emirates vs aeroflott (szándékos az orosz példa) az utóbbi betartja a magáncégekre vonatkozó szabályokat az előbbi nem. Csak a sok "okos" azt látja, hogy de jó az emirates hiszen mennyire luxus. Persze, ha az állam önti bele a milliárdokat könnyű

(#187) janeszgol válasza starr (#174) üzenetére


janeszgol
félisten

"Töpp app van? 90%-uk szemétre való, negyedük el sem indul."

- Igen, de WP-n egy értelems böngésző nagyon hiányzik. Nincs alternatíva. Ja de, az Opera, mi negyedik éve béta.

"Kb 10 task managert kellett kipróbálnom, mire találtam egyet, ami bizonyítottan kilövi a felesleges folyamatokat, nem csak úgy csinál."

- Ilyet kezdő okosteló használóként sem csináltam. Nem kell Task Manager, csak bezavar és meríti az akksit.

redgreg: +1.

[ Szerkesztve ]

(#188) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Sok a konkurencia.

(#189) hito válasza starr (#174) üzenetére


hito
nagyúr

Eddig a nap hsz-e! Csak így tovább :C :W

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#190) IgnisFatuus válasza starr (#174) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Pont ezt mondtam...
A nagyobb felhasználói szabadsághoz és az optimalizálatlanabb SWhez erősebb HW kell, ami most már elérhető emberi áron, így az Android nincsen már hátrányban, ergo megveri a többieket.
A kismillió alkalmazás között pedig természetes, hogy sok a vacak, de azt gondolom a WP userek is inkább választanák azt, hogy mellélőnek egy app-al, mint azt, hogy nincsen választásuk.

Jah, Honor 4C-m van. :)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, XFX RX 7900 XTX Speedster MERC 310, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#191) mike1334 válasza Воланд (#177) üzenetére


mike1334
veterán

Mert talán a Microsoft annyira átlátható...hagyjuk már, az összes nagy cég elferdíti a pénzügyi helyzetét vagy a részvényesek vagy az adózás vagy ezer más ok miatt. Plusz mi akadájozza meg a Microsoftot, hogy kínai gyártókkal szerződéseket kössön? Ha megjelenne egy milliárd kínai wp-s készülék, akkor valószínűleg az app kínálat és a platform népszerűsége is nőne..euban meg amerikában meg a lumiák példányszáma nőne. Pont a xiaomi csinálta meg, hogy egyes készülékeire elérhető legyen a windows is...

...unless the law provides otherwise. Guarantees not guaranteed!

(#192) Воланд válasza mike1334 (#191) üzenetére


Воланд
titán

egyreszt igen, atlathatobb, mert van kulonbseg akozott, hogy kozzeteszi a negyedeves penzugyi jelenteset es akozott, hogy nem tesz kozze semmit. masreszt meg a xiaomi es az ms kozosen csinalta a rom-ot a tokomtudja melyik modellre. aminek ertelmet tovabbra sem latom, de mindegy.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#193) Bogyó bá' válasza Воланд (#192) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Tőled kérdezem, mert Te biztosan tudod a választ: erre az izére
- hivatalosan is "kijött-e" a W10?
- lesznek-e rá további W10 frissítések?

Dual sim, még éppen elfogadható méret, IPS-kijelző (LED-et nem szeretem), 3 GB RAM a legolcsóbb modellben is, bazi nagy akku, szóval akár "főnyeremény" is lehetne nekem. Ha meg - ne adj Isten - mégis "kimúlik" a W10, akkor vissza lehetne állni rajta androidra. Legalábbis úgy sejtem... :F

Forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#194) Воланд válasza Bogyó bá' (#193) üzenetére


Воланд
titán

mi4-re van egyedul.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#195) Bogyó bá' válasza Воланд (#194) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Az nem dual-SIM-es, pedig a speckója tökéletes annak is.... :((( (Kevés dolgot utálok annyira, mint 2 db telefonnal a zsebemben mászkálni.)

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#196) Bogyó bá' válasza Bogyó bá' (#195) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

De van belőle dual is! A végén még ilyet fogok venni? :F Mit jelent az a felhasználó szempontjából, hogy NON-EU?

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#197) L4mie válasza Bogyó bá' (#196) üzenetére


L4mie
veterán

Ez mi4c , teljesen más készülék, ez máanyag ház, az fém, más a SoC , etc etc etc.
Sajna mi4-ből tényleg nincs dualsim és csak az alap mi4 re adtak ki Win10-t.

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#198) Bogyó bá' válasza L4mie (#197) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Köszi az infót. :R Műanyagot nem szeretnék... :(

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#199) Látnok válasza Воланд (#37) üzenetére


Látnok
aktív tag

Tudod, olyan ez mint a BlackBerry temetése. Vannak itt olyanok, akik minden hírhez eladási statisztikákat linkeltel/nek. Élvezkedve a csökkenő eladási mutatókon, folyamatosan temetve a céget.

Sajnos abból igazuk lett, hogy nem terveznek új saját op rendszerrel kiadásra szánt telefont. Persze a BB ettől még köszöni jól van, egyéb területeken szépen fejlődik, de a készülékgyártás leáldozóban van.

Remélem ebben az esetben nem lesz igazuk a károgóknak, mert (egyesekkel ellentétben) én még mindig úgy gondolom jobb a többféle rendszer, jobb a verseny, mint a monopol helyzet.

A sátán két legerőteljesebb eszköze az elterelés és a megtévesztés. Ne terelődjön el a figyelmed és ne hagyd magad megtéveszteni!

(#200) kovy79 válasza redgreg (#186) üzenetére


kovy79
őstag

mike1334 után szabadon: mi akadályozza meg a Microsoftot, hogy kínai gyártókkal szerződéseket kössön? A Xiaomi ingyenes oprendszert használ, amire évek óta fejleszt egy saját és logikus felületet, és külsős cégtől veszi a saját fejlesztésű hardvert! Megjegyzem a miui hatására kezdett sok akkor nevesebb cég arra hasonlító kezelőfelület fejlesztésébe! Ebben mi is a lopás?
Folytatva: ki akadályozza meg a Microsoftot, hogy általam már leírtan járjon el (megfelelő termék /évente legalább pár darab/, jó árazás, nyitottság, felhasználók visszajelzéseinek figyelembe vétele, hibák gyors javítása, stb, stb, stb...)?
Egyébként egy jó marketinges mindig talál faxa kifogásokat, de a legtutibb a "kínaiakmindentlopnak" és "nemátláthatóanműködnek"...

(#174) starr, nekem volt i5 ~1600mAh-s akksival és kb 20 telepített programmal, ami egy napot bírt, és 3000mAh-s dual simes Jaiyu 30+ app-pal, ami két napig ment egy töltéssel (természetesen a két telefon hasonlóan volt használva). Szerintem hót' azonos a két üzemidő...
Talán nem kellene eszetlenül és bármilyen tudás nélkül okostelefont használnia bárkinek...

[ Szerkesztve ]

''ha annyira NAGY hozzáértő vagy akkor azt is tudnod kell(ene) , hogy a 9550 ugyanaz mint a 9700-as!'' by bandika2006

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.