Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) kutkut


kutkut
addikt

Őszintén szólva nem értem, hogy lett "ajánlott"... Gyakorlatilag a tegra 3-ért fizettél 70k-t, ami szerintem nagyon nem éri meg. Nekem már úgy önmagában sem tetszik ez a soc a versenytársakénál nagyobb fogyasztása miatt, 480*800-ra meg amúgy is feleslegesnek érzem.
Ott van például a Grand X vagy a Galaxy S Advance... Ezek szerintem minden téren jobbak a tesztben szereplő készüléknél, és kártyásan 60k környékén vannak, ha jól tudom. A másik megoldás körülnézni a használtpiacon... Ennyiért simán találni SGS 2-t, de már Xperia S-t is!
Szóval, ilyen kijelzővel + a 3G hiányával szerintem nem érdemli meg az ajánlott plecsnit. :(

Viszont, maga a teszt nagyon tetszett mind mennyiségre, mind minőségre. Nem kis munka lehetett megcsinálni. :R

Meizu MX3 32GB

(#22) G@bi90MR


G@bi90MR
aktív tag

Grat a telóhoz és a cikkhez! :R Meglepődtem, mikor kicsiny lakóhelyem köszönt vissza a képeken és a videón. Nem gondoltam volna, hogy összefutok füredi emberrel PH!-n. :DDD

mazda626 vagyok G@bi90MR kiadásban.

(#23) FatalEror válasza kutkut (#21) üzenetére


FatalEror
addikt

A készüléknek semmi köze a 70k-hoz maga a készülék ~45k,az megint más tészta,hogy csak a vám 15k,és még postát nem is számoltunk.

HardCore is my LifeStyle

(#24) kutkut válasza FatalEror (#23) üzenetére


kutkut
addikt

Ez mind szép és jó, de itthon nem lehet 45k-ért hozzájutni, legalábbis nagyon nehéz... Ha Kínában élnék, nekem is egy xiaomi Mi2-m lenne nagy valószínűséggel. :D (Kínában ~70k.) De itthonról kockázatos, nehéz és/vagy drága a beszerzése. :(

Meizu MX3 32GB

(#25) FatalEror válasza kutkut (#24) üzenetére


FatalEror
addikt

Mint tudjuk az IT ipar nem Mo-ra termel. :N

HardCore is my LifeStyle

(#26) djgeg


djgeg
őstag

Jó kis cikk.. Jó kis telefon... Csak 100 ért ( 30 ért többért) a Kezedbe nyomnak egy garis Galaxy S3 mat xD
3G-ről nem is beszélve. :/

[ Szerkesztve ]

"640 kByte memória mindenre elegendő"

(#27) big-J válasza Kolondrum (#3) üzenetére


big-J
őstag

Én is röhögtem rajt, valami elrettentő példa lehet :D

(#28) kentucky


kentucky
őstag

nagyon jó cikk, külön + hogy a vásárlásról és a vámolásról is írtál! :C :R

(#29) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Ez a kijelző szégyen ebbe a telefonba, akármilyen áron is adják.

(#30) aram01


aram01
nagyúr

Jó írás,csak az első kép: :O :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#31) Keeperv85


Keeperv85
nagyúr

Elolvasva a cikket megmondom mi a véleményem:

Amin felkaptam a fejem: vérlázító, hogy valaki ellop egy INGYENES root módszert, átnevezi, majd tök ugyan azt pénzért kínálja fel! Ezt a megoldást nem ők találták ki, amúgy sincs joguk ezért pénzt kérni, de még csak megcsinálni sem.

Aki teheti ezt a "szolgáltatást" ne vegye igénybe, mert ahogy a fórumtárs szépen összefoglalta ehhez nem kell senki segítsége, megy ez otthon ingyen is!

A másik ami böki a csőröm és ez már a cikket érinti:

A N.O.V.A.-széria alatt, bezárólag a 3 részig kivétel nélkül az UE2,5-ös módosított grafikus motor megy. Könnyen meg lehet róla győződni: először is rá kell nézni és látszik, másodszor ha ennyiből nem sütne róla, ott figyel az SD data alatt az UnrealED maradéka, amit nem lehet kivenni. Harmadszor a textúra formátum is UE, negyedszer a szövegek... stb... stb.. Abba persze kár belemenni mi hivatalos és mi nem ebből. (Tehát hogy ezekhez meg is vették a kódot, vagy valahol "találták"...)

(#32) Coolmat


Coolmat
őstag

Jó lett a teszt, gratula :C

A telefon maga már kevésbé tetszik, mert játszós telefonnak valóban ideális, de a 480X800-as felbontás és a 3G hiánya túl nagy kompromisszum lenne számomra. Ha már játékra vennék androidos kütyüt, akkor ennyi pénzből inkább egy Nexus 7-et választanék.
Kérdés: az USB portot lehet használni MHL adapterrel HDMI kimenetként?

(#34) blade zte válasza Keeperv85 (#31) üzenetére


blade zte
őstag

Bitch please! Van egy halomnyi ingyenes, egynyomásos rootapp.

Oppo find 7 astro black

(#35) kd


kd
tag

( Képek Tiszafüredről?)

JAJA DE MI HAJCSA

(#36) Lazsnak


Lazsnak
tag

Nem rossz nem rossz...de a 3g hianya sajnos nem az igazi, nem tudnek meglenni a teethering nelkul, de a telefont se veszem le a 3grol. Nemsokkal tobb egy lg optimus 4x ujonnan is akad 85ezer korul bar teny az 15-el dragabb, amugy nem tunik rossz keszuleknek, koszi a cikket. :R

(#37) Keeperv85 válasza blade zte (#34) üzenetére


Keeperv85
nagyúr

Erről beszélek. ;) Nem biztos, hogy ide bármelyik beválik, mert pl. az Atlast sem lehet egyikkel sem rootolni, de akkor is van megoldás igyen, amiért valaki nem szégyenli magát "hivatalosan" is pénzt kérni...

(#38) horush


horush
addikt

Jo telefon lenne ez, dehat a hasznalhatatlan 3g miatt Mo-n kb tobbet er a galaxy 3-am..

(#39) sutszi


sutszi
veterán

A teszt jó és alapos.
A készülékről ez már nem mondható el. Még az Androidos "teszek-veszek moddolok" életérzés mellett is van egy rakás szoftveres gyíkja, +3G hiány +magas ár...Az elején még nagy lelkesedésem a végére teljesen kialudt. De az cikk az tényleg nagyon ott van...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.