Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) <Adamsky> válasza janeszgol (#14) üzenetére


<Adamsky>
nagyúr

Nekem a Xperia Pro-I design jön be, de nagyon (sajna a mérete (70mm +) viszont már nagy, és pusztítóan drága).
Tényleg érthetetlen, hogy - legalább csak a próba kedvéért (egy model / típus esetén) - miért nem csinál egyik másik gyártó sem hasonlót. :F
Ehelyett pakolgatják a lyukat balra, jobbra, középre, ami azoknál, akiket nem zavar, kb. mindegy, akiket meg igen, azoknak szintén, csak ugye más kimenettel (kerülni fogják, mint ördög a tömjénfüstöt).

(#52) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Nagyon jó kis teszt lett, és külön köszönet az első bekezdésért!

Ez a telefon a nem geek felnőtt-társaság elég jelentős részének pont megfelel -- pont az első bekezdésben megfogalmazott tényezők alapján. És nem kell ahhoz éhezni, hogy valaki ne akarjon olyan teljesítményért és szolgáltatásokért fizetni, amelyekről pontosan tudja, hogy soha büdös életben nem lesz rájuk szüksége.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#53) movax


movax
őstag

"Ezek a készülékek arra valók, hogy elérhetők legyünk telefonon és a közösségi média platformjain, kezelni tudjuk az e-mailjeinket, stabilan elérjük a világhálót és hozzáférjünk az éppen szükséges információkhoz, elnavigáljanak A-ból B-be és nagyjából ennyi."

Mert hogy miért is szokás úgy általában telefont venni??

(#54) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Valaki megnézte már, hogy a Telenor csomagban áruházakban kapható ZTE Blade A31 biztosan függő? Nem független?

Az Interspar áruházban most van 20 %-os kupon, 25 ezer helyett 20 ezer forintért best buy lenne.

(#55) Wallenberg


Wallenberg
senior tag

Ha veszek egy ilyen készüléket Telenor csomagban és az derül ki, hogy nem független, akkor a Telenornál lehet kérni a vásarolt készülék függetlenítését?

Ha igen, akkor ezesetben mi kell hozzá? Vásárlási blokk, számla, kitöltött jótállási jegy? Tőlük vásároltnak minősül ilyen esetben a készülék?

(#56) Graphics válasza Wallenberg (#55) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Ezt Telenor topikban próbáltad kerdezni?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#57) Hajós01


Hajós01
csendes tag

Kezembe került egy példány tegnap...
Kíváncsi vagyok az akksijára,mert a mai nap reggel 8-kor levettem a töltőről,csak állt egy polcon, du.4-re 25% áll az akksi :F :Y
Oké, csodát nem várok a 3000mAh-tól,de ez elég híg...

[ Szerkesztve ]

Jobb csapba sz.rni,mint sz.rba csapni

(#58) prsq válasza Wallenberg (#54) üzenetére


prsq
tag

Vettél már? Kiderült?

(#59) skL86


skL86
tag

Vicces, hogy itt páran annyira kockák, hogy a való élethez hozzá sem szagolnak.

Ez a telefon pont jó arra amire készítették, ja, hogy elavult processzora? Volt idő, amikor az asztali gépemben rosszabb proci volt és kevesebb memória..a képernyő felbontásáról nem beszélve, vagy a storage méretéről, még én sem használnám ki a teljesítmény kapacitását, figyelembe véve a telefonhasználati időmet és szokásaimat. A 17 éves gyereknek meg pont jó lesz arra, hogy elérhető maradjon és még tudja használni is pár életet megkönnyítő alkalmazásra, 23.000 Ft-ért..

[ Szerkesztve ]

(#60) dekaa


dekaa
csendes tag

Nem mindenki power user... Ennyi!

Nálunk anyósom kapott egy ilyen telefont. Arra bőven elég, hogy telefonáljon, meg néha messengeren küldjünk neki valamit. Nála ebben ki is merül az okostelefon használat!

Viszont, eddig még nem sikerült magyar nyelvű használatit találni. Ebben tud valaki segíteni?

(#61) hozem válasza Hajós01 (#57) üzenetére


hozem
csendes tag

Jutottál ezzel valamire? Vettünk szülőknek mi is egyet, 1 hétig simán bírta az aksi (alig használják), aztán gondolt egyet, és az 1 hónapos telefon 1 nap után lemerül. Már legyalultam róla minden szoftvert, rendszer visszaállítás, de semmi. Ami érdekes, hogy ha nincs benne SIM, de neten ugyan úgy fent van, akkor semmi baja, beteszem a kártyát és merül, mint a fene.

Esetleg valakinek ötlete?

(#62) arnyekxxx válasza dekaa (#60) üzenetére


arnyekxxx
veterán

Használati egy ilyen telefonhoz? Minek?

Ha valaki olcsóból akar ilyet, telenoros csomagban 24ezer az auchanban, 3G csereprogramban egy huszas lejön belőle, telenor ingyen függetleníti, 4ezerért van az embernek (a gyerekének/szüleinek/nagyinak) egy teljesen jól használható telefonja.

(#63) Berci77 válasza arnyekxxx (#62) üzenetére


Berci77
tag

Pont ezt tervezem. Vésztartaléknak, gyereknek nyomkodni, bicajra navigálni. Gondolom ilyesmire jó lehet. Nem értek az andoid go-hoz. Ez mennyiben/miben korlátozza a telefont.
Netflix, Youtube, HBO, megy rendesen, vagy már ezektől is meghal?

(#64) Krisz79 válasza Graphics (#5) üzenetére


Krisz79
őstag

Gondolkodtam ezen a tipuson.
viszont T-mobilos nak kellene lenni, hogy használni tudjam.
erre semmi megoldást nem lehet eszközölni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#65) Berci77 válasza Krisz79 (#64) üzenetére


Berci77
tag

Vedd a Yetteltől és akkor nem kell T-snek lenni. 25-26.000 kártyás csomagban, ha becserélsz egy 2-3g-s telót, akkor ebből lejön még 20.000.
Valakinek tapasztalat egyébként?

(#66) Krisz79 válasza Berci77 (#65) üzenetére


Krisz79
őstag

Ezeket még nem lehet nyitni?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#67) Berci77 válasza Krisz79 (#66) üzenetére


Berci77
tag

Fogalmam sincs, nem értek az androidhoz.

(#68) Csepy válasza Krisz79 (#66) üzenetére


Csepy
senior tag

Dehogynem. Ha saját nevedtre veszed a Yettelnél ingyen adják a nyitókódot. Amúgy a Yetteles telók csak 1. sim slotja függő, a második sim slot független.

Regards: Csepy

(#69) Exian válasza Csepy (#68) üzenetére


Exian
őstag

"a második sim slot független."

Köszi az infót! Gondolom / remélem az Euronicsban kapható Yetteles verzió is ilyen.

Gyereknek gondoltam megvenni telefoncsere programban. Viszont alapvetően Telekommal lenne használva.

Az első sim slot függetlenítést megcsinálják a Yettelnél (ingyen), ha szükséges lenne?

(#70) Csepy válasza Exian (#69) üzenetére


Csepy
senior tag

Igen/remek ötlet/igen :)

Regards: Csepy

(#71) Krystal_s


Krystal_s
addikt

Sziasztok, az időt kellene nagyban kitennem a kezdőképernyőre, de sehogy nem jelennek meg a widgetek. A megszokott módon, tap on home screen kéne bejönni a menünek, ahol válaszható lenne, de ott csak a háttérképet lehet állítani.
Van itt olyan, akinek sikerült az idő Widget-et elővarázsolni ezen a mobilon?
A reklámfotón ott van nagyban az óra, de a valóságban nincs. Néztem több yt videót is, de semmi. Nem értem mi lehet. :F

[ Szerkesztve ]

(#72) Exian válasza Csepy (#70) üzenetére


Exian
őstag

Köszi! Na meg lett a telefon, azt mondom így 3900 Ft-ért nem rossz vétel :)

Viszont mindkét SIM slot kéri a hálózat függetlenítő kódot (Telekom kártyával próbáltam), úgyhogy ha nem Yetteles kártyával akarjuk használni, akkor függetleníttetni kell. De sebaj, egyrészt lehet, hogy arra, amire kell a telefon jó lesz a hozzá kapott Yettel kártyával/számmal, másrészt ha ingyenes a függetlenítés, akkor nem gond.

Amúgy függetlenítést csak szemelyesen lehet intézni? Nincs online lehetőség? Bocs ha hülye/alap a kérdés, még sosem intéztem ilyet...

(#73) Csepy válasza Exian (#72) üzenetére


Csepy
senior tag

Tényleg?
Nekem csak az első slot kért függetlenítő kódot. Ez érdekes. (gyors megnéztem minkettő nálam levőt, és a második slot független, az elsőt meg már kinyitottam)
Ma családtagnak be kellett érnünk egy ezressel olcsóbban egy Alcatel 1B 2020-szal. Na, ott mindkét slot kért kódot, nyilván különbözőeket.
Függetlenítő kódot csak és kizárólag személyesen lehet intézni, a számla/garijegy ellenében, és annak csak, akinek a nevén van a számla. Online/telefonos megoldás nincs.

[ Szerkesztve ]

Regards: Csepy

(#74) Exian válasza Csepy (#73) üzenetére


Exian
őstag

Te is Euronics-ben vetted? Ha nem, előfordulhat, hogy függ attól is, hogy ki a forgalmazó.

Viszont mindenképpen be fogok menni Yettel üzletbe, nem is annyira a függetlenítés miatt, mert rájöttem, nem baj, ha van egy Yetteles számunk is, sokkal inkább azért, hogy kérjek egy új számot. Egy ÚJ számot, ami nem újra kiadott. Mert amit adtak hozzá, ez újra felhasznált szám és jönnek rá főleg SMS-ek, szépen látom valakinek a bankkártyás műveleteit, mikor, hol, mennyiért vásárol :) van még közel 7 misije a számlán, de jó neki! :DDD de hogy hogy hogy nem tűnik fel neki, hogy nem ő kapja az SMS-eket, azt nem értem. Tudtommal legalább fél év eltelik, mire újra kiadnak egy számot más valakinek.

Úgy tudom, ilyen esetben lehet kérni díjmentesen olyan számot helyette, ami nem újra kiadott.

[ Szerkesztve ]

(#75) Csepy válasza Exian (#74) üzenetére


Csepy
senior tag

Euronicsban vettem én is, igen. Mind a 3- A31-et (és az Alcatel 1B-t is).

Érdekes dolog ez az újrakiadott szám kérdés. Nem is tudom, hogy jöhetnek aktív SMS-ek egy olyan számra, ami jogszabályilag is csak akkor adható ki, ha már 6 hónapja megszűnt.

Regards: Csepy

(#76) Exian válasza Csepy (#75) üzenetére


Exian
őstag

OFF-ba rakom, mert ez már nem annyira a telefonról szól.

"Euronicsban vettem én is, igen."

Érdekes. Akkor én sem értem ezt a függő dolgot, nekem mindkét slotban kérte, na de holnap megnézem újra, hátha elnéztem valamit, de nem hiszem.

"jogszabályilag is csak akkor adható ki, ha már 6 hónapja megszűnt."

Hát egyszerű a dolog, ennek nincs köze a szolgáltatóhoz, egyszerűen valakinek az adott banknál ez a szám van megadva. A bank meg küldi az SMS-eket, ahogy kell. A számlatulajnak lenne dolga, hogy átírassa a számot. Valószínűleg viszont én, mint új tulaja a számnak kérhetném az adott banknál, hogy töröljék a számom. De inkább azt hiszem kérek egy vadi új számot.

(#77) Berci77


Berci77
tag

Gondoltam megosztok némi infót a telóról. Én is Euronicsban vettem, a Yettel nem tudott hozni, aztán pofátlanul bementem a Yettelbe és kértem a kódot. Először azt az infót kaptam, hogy a függetlenítést a vásárlás helyén kellene kérnem, aztán meg minden papír nélkül mégis adta a kódot. Ezt a részét nem értem a függetlenítésnek, de annyi baj legyen. Arra vettem, amit írtam: Netflix, HBO Max, YouTube a gyerekeknek, ha nincs más, de főleg a rollerre kilométerórának, kijelzőnek. Kezeljük helyén a dolgot, ez nyilván egy tök alap készülék. Viszont valóban úgy tűnik, elég jól lett optimalizálva a rendszer, nekem teljesen használhatónak tűnik. Megy rendesen a fenti 3 platform, megy a Chrome is pár ablakkal. A kivehető akksi, az értesítő led, a lekerekítések nélküli, kameralyuk és noccs nélküli elfogadható minőségű kijelző nagyon pozitív. Szépen össze is van rakva, a hátlapnak kifejezetten jó a fogása. Ha valakinek alap feladatokra kell egy egészen használható telefon, vagy csak tartaléknak, gyereknek, akkor szerintem simán vállalható, főleg csereprogramban. Mondom ezt úgy, hogy egyébként egy iP13 minit használok.

(#78) Exian válasza Csepy (#73) üzenetére


Exian
őstag

Függetlenítő kódot csak és kizárólag személyesen lehet intézni, a számla/garijegy ellenében, és annak csak, akinek a nevén van a számla.

Na ez nagyon nem így volt az én esetemben :DDD Odavittem az egyik helyi kis Yettel üzletbe a telefonnak csak a dobozát, arról lecsippantotta a vonalkódról az IMEI számot és már kaptam is a függetlenítő kódot. Sem számla, sem garijegy, sem a telefon tulajdonosa nem kellett hozzá. Ő a feleségem, az ő nevére lett véve a telefon az Euronicsban. Ott sem volt velem... Szóval szerencsére ennél egyszerűbben, gyorsabban megy a dolog, ami lehet a helyi ügyintéző hanyagsága, de ezesetben most nem bántam.

Berci77: egyetértek, nekünk is ilyen alap dolgokra kell és teljesen jó. Egészen megszerettem, sokszor már inkább ezt kapom elő a nagy telefonom helyett... kényelmes, a hardverhez képest gyors. Így a csereakció keretében 3900 Ft-ért meg több, mint ajándék volt.

[ Szerkesztve ]

(#79) Berci77 válasza Exian (#78) üzenetére


Berci77
tag

Ugyanez volt nálam is a függetlenítéssel. A yetteles csaj kicsit húzta a száját, meg először kérte a személyimet, de mite előkotortam visszadta a telefont, hogy kész, nem kell az igazolvány. Én sem tudom, hogy aztán ez miért volt így. hanyagság, vagy rendes akart lenni, de azt sem értem, miért mondta elsőnek azt, hogy ezt így nem lehet. Most független és kész, más nem is érdekel.

Amúgy köszi a megerősítést, full egyezik a véleményemmel. Vásárlás óta mindig viszem ezt is magammal, ha megyünk a gyerekekkel valahova, vagy utazom és navigálnom kell. Utóbbi esetben ne a drága iPhone-om akksiját kínozzam, elöbbi esetben meg szóltam feleségemnek is, hogy ne az iP 12 minijét adja a gyerek kezébe jútúbozni, hanem ezt.
Ezekre teljesen fasza. Van még 1-2 cserére alkalmas telefonom, meg “szabad” családtagom, lehet veszek még egyet. Vagy várok kicsit és figyelem a piacot, mi van még. Vettem egy Realme C25y-t is (4/128 kivitel), az sem gyorsabb érzetre sokkal. Mondjuk 25-öt az is megért így.
Aztán lehet utánam köpni, hogy élősködöm a rendszeren. 🙂

(#80) Exian válasza Berci77 (#79) üzenetére


Exian
őstag

Tőlem személyit sem kért, ilyesmi szóba sem került :) Elkérte a dobozt, egy pitty a vonalkódra, aztán már nyomtatta is a kódot. Annyit mondott, hogy ő nem csinálja meg helyettem a kód bepötyögést, azt tegyem meg én. Nem is tudtuk volna ott helyben, mert nem volt nálam behelyezhető idegen SIM kártya.

"Aztán lehet utánam köpni, hogy élősködöm a rendszeren. 🙂"

Nézd, amit adnak, azt el kell fogadni: örök elvem :) Ez így van a kapható támogatásokkal is, amit adnak. Ha van rá lehetőség, ki kell használni. Mi is vettünk egy Realme-t is (C21Y), az is marhajó telefon szerintem, persze kérdés, hogy ezek az Unisoc cuccok mit művelnek majd 1-2 év múlva, de amúgy sem hosszabb távra vannak tervezve... szóval, mi is kihasználtuk a családban, amit lehetett.

[ Szerkesztve ]

(#81) Exian


Exian
őstag

Csak én vagyok béna és csak én nem találom, vagy valóban nincs kijelző háttérvilágításra automatikus mód? Vagy ez úgy általában hiányzik az Android Go-ból, vagy nincs a telefonon fényérzékelő?

(#82) janeszgol válasza Exian (#81) üzenetére


janeszgol
félisten

Nincs benne fényérzékelő.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#83) Krisz79 válasza Exian (#74) üzenetére


Krisz79
őstag

Szia!

Beavatnál,hogy sikerült 3900-ért elhozni?
Lányom biztosan örülne egy ilyen készüléknek.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#84) Exian válasza Krisz79 (#83) üzenetére


Exian
őstag

A készülékcsere program keretében. Euronicsben 23999 az ára Yetteles feltöltőkártyával, amit persze rögtön el is dobhatsz.

Így a csere akcióban 3999 Ft-ot kell fizetni. Szóval 4000 Ft :)

[ Szerkesztve ]

(#85) Krisz79 válasza Exian (#84) üzenetére


Krisz79
őstag

Köszönöm.
Találtam is itthon 2 db-ot.
-Samsung Galaxy Ace és egy
-Nokia 6300.
Kellene ezeknek működni is mikor leadom?
Körbenéztetek, némi plusz ráfordítás után, van-e ennél jobb, best buy készülék?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#86) Exian válasza Krisz79 (#85) üzenetére


Exian
őstag

Igen, működniük kell. Ott helyben a boltban bekapcsolja az ügyintéző és tárcsázóban a *#06# kóddal lekérdezik az IMEI-t. Sőt, elvileg csak olyan telefon adható le, amin volt legalább egy hívás vagy sms 2021. június és 2021 december 31 között.

Előzetesen te is ellenőrizni tudod a hivatalos regisztrációs oldalon az IMEI alapján, hogy megfelelő e a telefon.

Hát ha picit többet is rá szánsz, akkor nagyon jók a Realme telefonok, ami best buy az pl Realme C21Y vagy C25Y. C21Y-t is vettünk (feleségem regisztrációjával), az így 19.900 Ft volt, 4/64 Gb, jó, nagy kijelzővel, szuper telefon. A C25Y az 4/128 Gb.

[ Szerkesztve ]

(#87) Berci77 válasza Exian (#86) üzenetére


Berci77
tag

Annyit pontosítanék, hogy NEM kell működjön a telefon, de kideríthető kell legyen az IMEI szám. Ha tehát pl a telefonra rá van írva (pl egy kis matricára az akksi alatt), akkor nem gáz, ha nem működik.

Krisz79: a [https://mobilcsere.nffku.hu] oldalon lehet ellenőrizni, hogy benne van-e a telefon IMEI száma a jogosult telefonok adatbázisában. Itt akár ügyfélkapus azonosítással tudod előregisztrálni a telefont cserére és akkor picit gyorsabb az ügyintézés a boltban.

Amennyire nézegettem, nekem is ezek a Realme telefonok voltak még esélyesek, a Blade mellett elhoztam ugye 25.000-ért a C25y-t. Tudja valaki, mi a különbség a 21y és a 25y közös a tárhelyen kívül? nem néztem alaposabban meg, ez volt, ezt hoztam.
Szerintem a szolgáltatóknál nincs nagyon most 50k alatt normális telefon, még az Euronics kínálatát néztem, de nem láttam ezeken kívül semmi értelmeset 50 ezerig. Ez a Blade lassan kifut, más meg nem nagyon jött be a kínálatba.

(#88) Exian válasza Berci77 (#87) üzenetére


Exian
őstag

Hm, nem tudom, nekem egyértelműen azt mondták mindkét esetben (két különböző üzletben), hogy be KELL kapcsolniuk a telefont és a menüből kell kinézniük az IMEI-t, matricáról nem nézhetik le. Nekem legalábbis ezt mondták és ez volt a gyakorlat is. Ehhez képest természetesen lehet, hogy ez nem így van, de nekem így ment a dolog, ezért írtam ezt, mivel ez volt a személyes tapasztalatom. Ezek szerint nálad nem kapcsolták be és nem volt feltétel, hogy működjön a telefon?

(#89) Exian válasza Exian (#88) üzenetére


Exian
őstag

Lejárt a szerkesztési idő: azt hiszem azért kell mindenképp a telefonból kinézniük, mivel a matrica az lehet átragasztott vagy ilyesmi. A menüből meg ugye egyértelműen lekérhető. Ráadásul a program célja nem az évek óta fiókmélyén pihenő, működésképtelen készülékek leselejtezése, hanem az aktív, használatban lévő 2/3G telefonok korszerűsítése, hogy a 2/3G hálózatok nyugdíjazhatóak legyenek. Ehhez képest persze lehet, hogy van üzlet/kereskedő, aki nem így jár el, de ismétlem, az én esetemben mindkét vásárlásnál bekapcsolták a telefont és onnan nézték ki az IMEI-t és mondták is, hogy ha nem működik a telefon, akkor nem fog menni a csere.

Nálam nem volt gond, mert működő, alkalmankénti használatban lévő telefonokat vittem.

[ Szerkesztve ]

(#90) Berci77 válasza Exian (#89) üzenetére


Berci77
tag

Az az igazság, hogy nekem is bekapcsolva volt egyszerűbb megnézni, de elsőnek próbálkoztak a matrica leolvasásával, mert a telefon akkuja lemerült. Valahol kifejezetten olvastam valami magyarázó doksiban, hogy a nem működő telefon is cserélhető, ha kétséget kizárólag beazonosítható az IMEI szám alapján. Sajnos most nem találom a forrást. Persze simán lehet, hogy az üzletek máshogy járnak el.
Attól még, hogy most nem megy a telefon, lehet, hogy használták a 2021 második félévében, tehát jogosult a cserére..
Mondjuk nekem is volt 3 cserélhető működő telefon, ebből egy még meg is van, azzal várok egy kicsit.

(#91) Krisz79 válasza Berci77 (#87) üzenetére


Krisz79
őstag

Sajnos se a Nokia 6300 se a Galaxy Ace nem regisztrálható... :(

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#92) Krisz79 válasza Berci77 (#87) üzenetére


Krisz79
őstag

Harmadik készüléket próbálom előszűrni,hogy csereérett-e.
Gondolom azért nem,mert egyiket se használtam azon évben.
Így a weboldalon beírt imei számot elutasítja...
Azon készülékem,amit a mai napig használok, azt elfogadja...
Csak sajnos annak a készüléknek van a kijelzőn repedése.
Igy van esély a cserére?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#93) Exian válasza Krisz79 (#92) üzenetére


Exian
őstag

Teljesen mindegy. Ezeket a telefonokat eldobják. Állapota szerintem mindegy. Csak működjön valamennyire. És ne 2/3G legyen.

(#94) Berci77 válasza Krisz79 (#92) üzenetére


Berci77
tag

Igen, gondolom az a probléma az említett telefonokkal, hogy nem voltak használva 2021 második félévében. Tudomásom szerint ha ezen felül az IMEI szám megállapítható, akkor cserélhető a telefon állapottól függetlenül, ehhez még működőképesnek sem kell lennie, de forrást nem találtam erről hirtelen. Sajna mint olvashattad, volt üzlet, ahol ragaszkodtak a bekapcsolt telefonból való IMEI kiolvasáshoz. Ha a kijelző azért működik, akkor sima ügy. Ha tehetem én még venni fogok a családdal ilyen telefont, 4000-ért elfér a fiókban.

(#95) Krisz79 válasza Exian (#93) üzenetére


Krisz79
őstag

Pont,hogy az legyen... 2-3G.
Galaxy Ace (nem volt jó ideje használva) elutasította.
Nokia 6300 (detto) elutaította.
#94 Berci77 Gondolom egy ember nevére 1 telefon cserélhető.
Illetve , bemehetek az üzletbe ezen előzetes előregisztráció nélkül is és a helyszínen foglalkoznak a készülék cseréhez szükséges dokumentumok kitöltésével?

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#96) Exian válasza Krisz79 (#95) üzenetére


Exian
őstag

Jah jah persze, elírtam! :)

Én szerintem helyben is foglalkoznak vele.

[ Szerkesztve ]

(#97) Krisz79 válasza Exian (#96) üzenetére


Krisz79
őstag

Már csak annyi,hogy csak a yettelnél van ez az opció?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Krisz79

(#98) Exian válasza Krisz79 (#97) üzenetére


Exian
őstag

Mármint a készülék csere programra gondolsz? Nem dehogy, Yettelnek ehhez semmi köze. Ez szolgáltatótól független. Bármilyen 4G vagy 5G telefonra él, bármelyik üzletben, amelyik csatlakozott a programhoz.

(#99) Berci77 válasza Krisz79 (#95) üzenetére


Berci77
tag

Igen, egy ember egy telefont vehet támogatással, de rokona mindenkinek van ;)
Az előregisztráció nem kell semmihez. Én megcsináltam, mert úgyis ellenőrizgettem egy fióknyi telefont, de a boltba feleségemet úgy küldtem be egy másik telóért, hogy csak a kezébe nyomtam a másik cseretelefont és hajrá. Kitölteni nem kell semmit, a boltban intézik, legfeljebb egy kicsit várni kell.
Mindenkinél lehet cserélni, aki jelentkezett a programba. Benne van minden szolgáltató, meg pl. a Mediamarkt, Euronics is.

(#100) Csepy


Csepy
senior tag

Az egyik ilyen A31 kettő, azaz 2 napig bírta. Kijelző becsíkozódott és vissza gariba.

Szolgálati közlemény:
Garis csere csak úgy lehetséges, ha megvan az eredeti számla/garijegy, Yettel SIM, sőt a Külső Yettel-ufólibafossárga papír "doboz" is.

Regards: Csepy

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.