Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pusszycat


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kifelejtették, most meg villognak vele mint uj feature. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#2) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Ezt igazán megkaphatná a Band 5 is. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#3) adamklark


adamklark
senior tag

ez aztán az innováció

(#4) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Nem is értem, hogyan tudtak eddig meglenni a MiBand tulajdonosok zseblámpa funkció nélkül :Y

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#5) pusszycat válasza Donki Hóte (#4) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Kénytelenek voltak elővenni a telefonjukat. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#6) Dilikutya válasza pusszycat (#5) üzenetére


Dilikutya
félisten

Éjszaka közepén bekómálva mész ki a WC-re, a teló biztos távolban, a fali kapcsolót meg nem akarod bolygatni, nem lenne rossz, én a Band 5-öt is fel szoktam ébreszteni pici fénynek. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#7) Memmaao válasza Dilikutya (#6) üzenetére


Memmaao
addikt

Nekem is az a furcsa, hogy ez eddig miért nem volt? Én is a Garmin instinct solar kijelzőt használom éjjel elemlámpának, ha valamelyik gyerek felkel és át kell menni hozzá, vagy gyerek altatáskor, hogy kitaláljak a szobából. Nagyon is hasznos funkció!

My name is Bond, James... Dean.

(#8) Dilikutya válasza Memmaao (#7) üzenetére


Dilikutya
félisten

Simán tudná a Band 4-5 is, a kijelző alkalmas rá. Van amikor nem is kell akkora fényerős se, mint amit a telefonon a LED fény tud.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#9) strogov válasza Dilikutya (#6) üzenetére


strogov
senior tag

Szerintem (majdnem) mindenki ágy mellett tölti a telefonját, úgyhogy ott van kéznél. A másik, hogy ha ez egy valós probléma valakinek akkor miért nem rak oda egy éjszakai fényt?
Még a telefon képernyő is a nulla kategória házon kívül. Egy tized akkora képernyő meg annyi se.

Én vettem egy yeelight vezeték nélküli töltőt amin van mágneses éjszakai fény. Lekapom és kész.

(#10) adamklark válasza strogov (#9) üzenetére


adamklark
senior tag

van azért haszna, nagy ritkán én is használtam az órámon (nem mi band) amikor a kedves szomszéd lecseszte az áramot mert megfürdette az olajsűtőt telefonnal meg nem akartam kardozni a kapcsolótáblánál..mindegy is, ez tipikusan jó ha van de nem nagyon használod feature

(#11) Foglalt név


Foglalt név
addikt

"vároxigénszintet is mér" - ez valami funkció lovagoknak? :U

(#12) johnny500 válasza Dilikutya (#6) üzenetére


johnny500
tag

Áh arra ott a teló az ember mellett. Legtöbben azzal ébresztik magukat (köztük én is).

(#13) lócitrom válasza Memmaao (#7) üzenetére


lócitrom
őstag

igazából a firmware egy ideje már tartalmazta. akkora attrakció, hogy fel kellett rá készülni. csak eddig nem volt aktív. szóval... ilyen "érdekes" ez a Xiaomi.

„the cake is a lie” - mi band 4 fordítás: https://bit.ly/miband4hu - mi band 5 fordítás: https://bit.ly/miband5hu - mi band 6 fordítás: https://bit.ly/miband6hu

(#14) pusszycat válasza johnny500 (#12) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Nekem az okos égőm felkapcsol, majd 5 perc múlva a telefon is rákezdi. Hiába na, van aki tud élni. :DDD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#15) Memmaao válasza strogov (#9) üzenetére


Memmaao
addikt

Az óra a csuklómon van, nem kell keresgélni. Egy gombnyomás az éjjeli fény funkció rajta. Felsír a 3ból egy gyerek, vagy csak a sötétben átjön este (sehol nincs éjjeli fény, mind az 5en a sötétben alváshoz vagyunk szokva), óra fény be, le tudom ellenőrizni, melyik gyerek az. Reggel is az óra rezgése ébreszt. Nagyon jó funkció az éjjeli lámpa rajta.

My name is Bond, James... Dean.

(#16) Gery85


Gery85
tag

Nekem az nfc lenne hasznos, hogy melóba, strandon, fesztiválon... Stb tudják fizetni telefon meg kártya nélkül. Ezt melyik modell tudja?

(#17) Dilikutya válasza Gery85 (#16) üzenetére


Dilikutya
félisten

Talán a kínai, meg mintha az oroszok is azt kapnák. A sima nemzetközi nem.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) Ricardo válasza pusszycat (#14) üzenetére


Ricardo
félisten

A család tuti boldog olyankor :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.