Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2) BITBOYS válasza z0d1AK (#1) üzenetére


BITBOYS
addikt

Állítólag a cikkíró nem nyithatja meg saját hozzászólásával a témát.
Semmi kötözködés vagy ilyenek, ne értsd félre :N

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#3) localhost válasza BITBOYS (#2) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Igen, így írták április elsején! :)

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#4) z0d1AK válasza BITBOYS (#2) üzenetére


z0d1AK
veterán

Így jó lesz?:DDD

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#5) Viktor77 válasza BITBOYS (#2) üzenetére


Viktor77
titán

Állítólag rosszul tudod.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) BITBOYS válasza localhost (#3) üzenetére


BITBOYS
addikt

Nice :D benyaltam :DDD

z0d1AK: Bocs az offért, igen :D ez övönalulivót :D

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#7) PierNight


PierNight
aktív tag

nah b+ :O Nálunk is ugyan ez a helyzet...Nem az én nevemen van a kártya és át akarom iratni de én nem djuice-os csomagban vagyok hanem pannon 60-ban. És új telefont is vennék az átlépéssel. Nah majd rájuk csörgök valamelyik nap.

(#8) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Hm, most akkor minden jelenlegi 26évesnél idősebb előfizetőt értesíteni fognak, hogy bocsi de már túl idős vagy az előfizetéshez? Vagy hogy lesz ez? Vagy csak spontán ezeket kirakják a djuice csomagból? Amit sztem nem tehetnek meg, főként úgy, ha él a hűség...

Sztem ez csak az új előfizetőkre lesz igaz.... Vagynem? Bár engem ez nem érint, mert Vodás vagyok.. Haverom van aki Djuice-os, de ő meg feltöltőkártyás, nem előfizus.. de most akkor a feltöltőkártyásoknál is csak úgy heccből tarifacsomagot váltanak?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#9) Alexios válasza hackeeeee (#8) üzenetére


Alexios
veterán

szerintem a régi tagok maradnak azokban a csomagokban mint most, de ha az újakra akarnál váltani akkor azt csak akkor teheted meg ha 26éven aluli vagy.

(#10) hackeeeee válasza Alexios (#9) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Azért.. Szal ha régebbi előfizetőről van szó, és szülő nevén van, akkor sztem az mindegy, úgysem módosítják.. Csak az új előfizetőket érinti az, hogy 26 év, na meg ha feltöltőkártyás kártyát akar venni, akkor csak max 25éves korig.

Véleményem szubjektív...

(#11) zolikaDB válasza hackeeeee (#8) üzenetére


zolikaDB
veterán

Aki djuice-os, és elmúlt már 26 éves, az maradhat, csak más feltételekkel, mint a 26 év alattiak.

(#12) hackeeeee válasza zolikaDB (#11) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Értem. Na de akkor viszont nincs semmi értelme átíratni az előfizetést.... :U

Véleményem szubjektív...

(#13) Mr.Csizmás válasza zolikaDB (#11) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

maradhat

illetve a pannonosok megkeresik egyéni ajánlattal.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14) Dictator^


Dictator^
veterán

Nálam a Auchaban, Pannon boltban, kapásból a tulajdonjog tisztázással írtuk át a kártyát a nevemre, fel sem ajánlották, hogy fizetős megoldáson keresztül csináljam.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#15) tildy válasza Mr.Csizmás (#13) üzenetére


tildy
nagyúr

Mar eddig is volt olyan szamlas csoamg ami megfelelt volna az igenyeidnek: free generation volt kb egy eve a neve , 1300 Ft koruli havidij, 20Ft/perc.
Egyebkent erdemes esetleg a papnnontol utanakerdezni, ott lehetett korabbi kartyara, szammegtartassal elofizut venni...

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16) z0d1AK válasza Dictator^ (#14) üzenetére


z0d1AK
veterán

Egyszerűbb azt felajánlani, amiért fizetni is kell, nem?:F

(#15) tildy: Mikor legutóbb néztem, akkor nem volt (októberben)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#17) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nagy mák, hogy kb. 2 éve vettem a fáradtságot, és elmentem átíratni a nevemre a kártyát. Nemsokára én is elbattyagok egy djuice shop-ba (vagy hogy a túróba hívják).

(#18) Dictator^ válasza z0d1AK (#16) üzenetére


Dictator^
veterán

Genyó dolog, itt rendesen az m0-ás mellett a maglódi auchanba.. kapásból felajánlották, amig a papirokat intézték, mondták elmehetünk kajálni, vagy nézelödni, 5perc és jöhetünk is vissza..

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#19) Mr.Csizmás válasza Dictator^ (#18) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

:F

itt rendesen = itt rendesek?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#20) z0d1AK válasza Dictator^ (#18) üzenetére


z0d1AK
veterán

A Djuice kis költségvetésből dolgozik, hasznot kell termelni:F

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#21) tildy válasza z0d1AK (#16) üzenetére


tildy
nagyúr

Kellett, hogy legyen , max mas volt a neve: djuice complete ... Bar ott lehet tobb volt halon kivulre, de azt emlekeim szerint ritkan hasznaltam. Nekem meg mindig az a csomag van.

Atiratasrol: igen az atiratas penzbe kerul , de ez ki is van irva tobb helyen.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) z0d1AK válasza tildy (#21) üzenetére


z0d1AK
veterán

Meg is találtam.
Vagy nem ilyened volt, vagy elnézted.
38ft percenként mindenhova, havi 2700-ért.
Az drága :F

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#23) tildy válasza z0d1AK (#22) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem ilyen veolt. 1350Ft , 20Ft/perc (mondjuk en pannonosat hivtam, lehet masfele 38 ft volt) Djuice Free generation. Talan kesobb sima complete lett. [link]

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) Vikt0r válasza z0d1AK (#22) üzenetére


Vikt0r
aktív tag

Anyumnak ilyen van, drága de pannon 20-ról váltania kellet djuicére mert ott van / volt folks. Ha megnyilik Egerben a caffe akkor megpróbáljuk átíratni a nevemre. Csak az a baj, hogy januárban hosszabitotta meg a szerződést. Átlehet így írni?

(#25) z0d1AK válasza tildy (#23) üzenetére


z0d1AK
veterán

Jah látom.
Ez sem jó nekem, mert itt még mindig 2x annyi a többi hálózat, mint a 20-as.
Ezért volt eddig olcsó a két teló, így 20ft körül beszéltem mindig.

Viszont ezzel a Számlás20-al mindenhova 20 forint, és a havidíj is még elfogadható.

(#24) Vikt0r: előfizetésesen nem tudom, hogyan van lehetőség átíratni.
A nálam használt tulajdonjog tisztázás szerintem itt nem fog menni, mivel aktív előfizetés van a kártyán. De majd meglátod, ha lehetőséged lesz bemenni egy ilyen cafe-ba.

[ Szerkesztve ]

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#26) tildy válasza z0d1AK (#25) üzenetére


tildy
nagyúr

Át lehet iratni, ha vállalja az őj tulaj a szerződés folytatását.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#27) puttputt


puttputt
őstag


:DDD
(Saját kép, tegnapi.
Eme bejegyzés ihlette. :D
Mármint, hogy fotózzam.)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#28) z0d1AK válasza puttputt (#27) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ezt én is láttam itt nálunk.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#29) puttputt válasza z0d1AK (#28) üzenetére


puttputt
őstag

Rendkívül igényes, ugye? ;]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#30) z0d1AK válasza puttputt (#29) üzenetére


z0d1AK
veterán

Még ha odaírnák, hogy hol is található a legközelebb.
De anélkül elég semmire való.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#31) D1Rect


D1Rect
félisten

"Magyarul a régi előfizetőket kereken LESZ*RJÁK."
Az a komoly, hogy máshol is. Néha hülyét bírok kapni ettől a hozzáállástól.

Ha már van 1 paraszt, akit meggyőztem, hogy hozzám hordja a pénzét, akkor miért nem az ő buksiját simizem ahelyett, hogy a fején állva ugrálnék másik parasztért?

(#32) puttputt válasza z0d1AK (#30) üzenetére


puttputt
őstag

Igen, így lényegében abszolút az jön le, hogy; "örülünk neki, hogy elzúzott". :DDD

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#33) z0d1AK válasza puttputt (#32) üzenetére


z0d1AK
veterán

Igen.
Elment.
De hogy hova, azt nem tudja meg így senki...
Elég karcsú a marketing ezen a téren.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#34) z0d1AK


z0d1AK
veterán

Felhívtam az új, 1440-es Djuice ügyfélszolgálatot.
Ott az ügyintéző hölgy azt az okosságot mondta, hogy természetesen lehet venni régi kártyásoknak is előfizetéses telefont, nem igazán érti, hogy miért is adtak a Café-ban más információt.
Azt hiszem az átírásnál forgalmat, ezzel pedig új kártyásokat akarnának generálni.
Oké, ez kell is. De figyelni is kellene akkor azért az ügyfelekre is, simán mondhatnám, hogy akkor köszi, átviszem a számom a két másik szolgáltató valamelyikéhez, ahol adnak majd előfizetést erre a számra.

A lényeg, hogy holnap valószínűleg nézek egy előfizut:)

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#35) z0d1AK válasza z0d1AK (#34) üzenetére


z0d1AK
veterán

Frissítettem a tegnapi tapasztalataimmal.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.