Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) Archttila válasza Yany (#15) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Végül a V200 mellett döntöttem és nem bántam meg. Hihetetlen mennyire jól össze van rakva ez a füles és igen, valóban minőségi anyagokat használtak a gyártás során, és a megmunkálás is szemet gyönyörködtető. (főleg az ezüstszínű)

A terméket óvatosan bontottam ki, és hozzád hasonlóan tapintás SZAG :) tartozékok, mindent rendben találtam. Igaz nekem a doboza másmilyen mint ami a bemutató videódon látható (első rendelésed), de szerintem ez ilyen, régióként eltér, vagy beszállítót módosított a gyártó nem tudom. :) (bár az érdekelne, hogy másodjára is ugyanolyan dobozban jött-e a termék)? Egyébként főleg csak színben és pár feliratban tér el, semmi komoly, mármint formára méretre (szerintem) azonos.

Egyetlen egy gondom van csak, mégpedig az interferencia. Nekem egy médiaállványon van az 55" TV, a gép, és sajnos a router is, így (gondolom emiatt) használhatatlan a fejhallgató. Olyan 6-7 másodpercenként ad ki hangot de azt is csak rövid időre. (távolabb a feleségem laptopjával tökéletesen működik)
A másik amire gyanakszom az az alaplapon található Wi-Fi/BT kártya, ami valószínűleg túlságosan el van szigetelve az eszköztől, így nem tud normálisan kapcsolatot létesíteni a fejhallgatóval.
Erre jó lenne valami megoldást találni mivel én ezt a fejhallgatót elsősorban film/sorozat nézésre vettem, nem pedig az utcán szaladgálni :) így meg nem igazán tudom élvezni ezt az egyébként nagyon meggyőző, kellemes hangzásvilággal rendelkező fejest. :)

Köszönöm az ajánlást jó vásár volt, a BT zavart pedig valószínűleg holnapra elhárítom. :) / remélem

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.