Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Gratulálok a két nyertesnek, HardSanyeee-nak és Jadro-nak! Privátban felvettem veletek a kapcsolatot az átvétel módjáról.

Köszönöm továbbá mindenkinek, aki játszott velünk, reméljük, hogy a jövőben még több (és talán egy hajszállal jobban kivitelezett) nyereményjátékkal tudunk szolgálni.

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#252) Winner_hun válasza Bocha (#251) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ejj de gyors sorsolás volt:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#253) sztikac válasza Bocha (#251) üzenetére


sztikac
őstag

#239, #241-et megnézed pls?

(#254) TomKiss válasza sztikac (#253) üzenetére


TomKiss
tag

Nekem FF tökéletesen működik a "megrendelem" gomb, még ott is, ahol nincs ár feltüntetve.

Bocha: Köszönöm a játékot, remélem nem rémisztett el itt pár hozzászólás a továbbiaktól, és a jövőben is lesz lehetőségünk egy kis játékra, izgalomra. :)

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#255) forras2


forras2
őstag

Sziasztok!

Áhh, ez nem sikerült, 2 kérdést elrontottam.... :(((
Nem baj, a részvétel a fontos!
Grat a nyerteseknek! :R

Jah, és köszönöm a játékot! :R

Úgy is ez megy a tv-ben mindig, BUNDA VÓÓÓLT :P ;] :C

(#256) sztikac válasza TomKiss (#254) üzenetére


sztikac
őstag

FF 3.5.7 és ie8 alatt nálam nem lehet:

(#257) h.palee


h.palee
csendes tag

megint kalap, megint semmi... kösz a játékot, grat a nyerteseknek!
U.I.: az xms miért nem rendez ilyen nyereményjátékot mondjuk a PH!-n keresztül?? jól jönne egy MBP. (ebből esetleg egy idetévedő illetékes ihletet meríthetne)

(#258) Ndruu válasza sztikac (#256) üzenetére


Ndruu
MODERÁTOR

Kicsit ha feljebb görgetsz, ott ez olvasható:

Csak bejelentkezett felhasználóink adhatnak le rendelést áruházunkban. Kérjük jelentkezzen be!

Ha nem lenne rendelhető egy telefon, akkor azt levennék az oldal üzemeltetői vagy oda írnák mellé, hogy "A készülék már nem rendelhető". Még csak regisztrálni sem kellett az oldalra. Ellenőrzésképpen meg lehet ejteni egy gyors regisztrációt, de nem feltétlen volt szükséges.

Harrrr!!!!

(#259) TomKiss válasza sztikac (#256) üzenetére


TomKiss
tag

Nekem hibátlanul működik mindkettő esetben.. persze csak belépés után ;)

"Nincs az a magánélet, ami ne lenne leleplezhető. A civilizált világban nem lehet titkot tartani. A társadalom olyan, mint valami álarcosbál, ahol mindenki eltitkolja az igazi személyiségét, de rejtőzködés közben lelepleződünk."

(#260) sztikac válasza TomKiss (#259) üzenetére


sztikac
őstag

upsz igazatok van, chromenál be voltam lépve, a többinél nem :B

(#261) plus44


plus44
veterán

Grat. a nyerteseknek. :C

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#262) Enjoy


Enjoy
addikt

Azt hittem, hogy többen leszünk, nem mintha kevés lenne ez a közel 400fő.
Grat a nyerteseknek.

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#263) GALARDO


GALARDO
addikt

Igaz nem én nyertem de azért ott az én nevem is (végre). :DD

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#264) amanoba


amanoba
őstag

grat a nyerteseknek! :C

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#265) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Felhívnám mindenki figyelmét, hogy a Mobilaréna oldalán zajló nyereményjáték nem egy alanyi jogon járó szolgáltatás, hanem egy opcionálisan igénybe vehető kedvesség. Ezt értések úgy, hogy nincs jogotok reklamációra, nekem meg nem kötelező válaszolnom, könyörgöm, emberek, vasárnap van, az egész hetem ezzel ment el, hagyjatok már békén egy picit (plusz a szabályzatban benne van, hogy a házigazdákat nem akadályozhatjátok, na, most pont azt teszitek). Nem tudom, hogy amikor már van két nyertesünk, minek kell itt reklamálni, nyilván nem fogom újraszervezni a játékot... Tényleg sajnáljuk, ha rossz kérdések voltak, nyilván az XXL weblapja miatt a mi kezünk is meg volt kötve és mi sem tudtunk mindenről, ez van, talán azért túl fogjátok élni.

Ha valaki mégis úgy érzi, hogy belehal, megteheti, de a topicot a hétvégémből hátralévő rész zavartalan menete érdekében lezártam. Privátokkal se bombázzatok, nem tudok már mit csinálni a rossz kérdésekkel.

[ Szerkesztve ]

Game On minden második szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.