Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Bocha válasza Winner_hun (#47) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ha akarod, bármikor csinálhatunk olyat, csak egyelőre nyeremény nincs mögötte, max. pár aláírással tudunk szolgálni. :D

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#52) Bocha válasza Stiky (#50) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Nem fog: az XXL oldala kb. 7-8 éve fut, azalatt lett annyi komment, amennyit ott látsz. Akkor leszünk gondban, ha 4 napon belül 89 hozzászólás beesik hozzájuk. Ma még egy sem esett be, de ne aggódj, gondoltam arra is, hogy valaki barom és szétspamolja, az előzőleg megadott jó válaszok akkor sem fognak elveszni, viszont a frissen válaszolók már más válaszlehetőségeket fognak kapni.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#53) Efreet válasza Bocha (#51) üzenetére


Efreet
senior tag

lehetne pl. olyat, hogy a logo mellett arany-ezüst-bronz érmek (csillagok, PH logók, akármi) mutatnák, hogy az illető nyert valamilyen játékban (és akkor ilyesmit lehetne évente 2-3at csinálni, hogy ne legyen mindenkinek) - és játékonként lehetne gyűjteni.
így akkor működne úgy, hogy aki minden kérdésre jól válaszolt, az mind kap aranyplecsnit, az 1 hibások ezüstöt, a 2 hibások meg bronzot - 10 olyan kérdésnél, mint ami a múltkoriban volt nem lenne tele mindenki sok plecsnivel.
aztán 2 év múlva, ha valaki ott áll 8 aranyplecsnivel, azt tiszteletbeli mobilaréna-addiktnak nevezzük ki :)

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#54) Bocha válasza Efreet (#53) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Átgondoljuk. Persze hívhatjuk majd "szerencsjáték-függőknek" is őket. :DDD

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#55) Bavid


Bavid
senior tag

Csak nekem jött elő a hiba, hogy először 3 kérdést láttam, aztán feljött még kettő és az első is más lett? aztán mikor az 5.ket akartam megválaszolni azt írta érvénytelen adat, most megint 3at látok.

(#56) Enjoy válasza Bavid (#55) üzenetére


Enjoy
addikt

Lehet, hogy csak fáradt vagy, s halucináltál. Pihenj egy picit :DDD

Efreet ötlete nekem is tetszik ;) De szerintem nem nagyon oldható meg, mert széttolná a fórumot, főleg ha lenne valaki olyan elvetemült, hogy mindig dobogós lenne. :C

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#57) Bocha válasza Bavid (#55) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az egyik kérdés úgy egy másfél órája véletlenül megjelent tizenöt másodpercre. Ezalatt egy ember válaszolt rá, emiatt töröltem és felvittem újra. Ha te voltál, akkor okozhatott galibát, egyébként a hiba a Te készülékedben van! ;)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#58) plus44


plus44
veterán

eddig minden kérdés pipa, csak így tovább:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#59) zolo96


zolo96
tag

Itt az újév ideje nyerni valami. :) 25 év alatt nem nyertem semmit azt figyelembe veszitek? :))

(#60) tope válasza zolo96 (#59) üzenetére


tope
addikt

Akkor 1 évvel több meg se kottyan :D

Mindenkinek jó játékot

(#61) Stiky válasza Bocha (#52) üzenetére


Stiky
senior tag

Logikus, köszi a felhomályosítást.

A játék végén megkérdezitek majd az xxl-t, h mennyi átkattintást és látogatottságnövekedést 'szenvedtek el' az akció alatt?! ;]

~ http://pancakespeedy.tumblr.com/ ~

(#62) exx


exx
tag

Köszi az újévi játékot. :C

(#63) Prof01 válasza zolo96 (#59) üzenetére


Prof01
veterán

Természetesen nem. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#64) Lauda


Lauda
félisten

Ez is meg vot'.

Többet ne reklámozz ilyen SMS-ben fizetős vackokat! Első figyelmeztetés!

[ Módosította: Bocha ]

(#65) Winner_hun válasza Bocha (#51) üzenetére


Winner_hun
félisten

Én akkor is részt vennék rajta:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#66) meroly


meroly
veterán

Hány kérdést várhatunk? És kb mikor bukkannak fel?

Impossible is nothing

(#67) Efreet válasza meroly (#66) üzenetére


Efreet
senior tag

Ha kicsit visszaolvasol itt a témában, meg is találod a választ: "Egyébként péntekig minden nap délben és délután négykor jönnek majd kérdések..." ezután szombaton nem lesz kérdés, és szombat éjjel lezárják az urnákat.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#68) meroly válasza Efreet (#67) üzenetére


meroly
veterán

Oké, köszi, nem olvastam végig valóban.

Impossible is nothing

(#69) Enjoy


Enjoy
addikt

Rekord gyanus ez a nyereményjáték, már ami a kalapba bekerülők számát illeti. :DDD

A sorsolás az gépen keresztül, vagy kézi "manuális" lesz? Mert ha utóbbi, akkor lehetne róla csinálni egy videjót :C

[ Szerkesztve ]

► més que un club ◄

(#70) plus44 válasza Enjoy (#69) üzenetére


plus44
veterán

Eddig igen, de lehet hogy a végén kapunk valami extra szivatósat. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#71) Bocha válasza Enjoy (#69) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Gépi lesz.
Extra szívatósat meg "sajnos" nem tudok adni Nektek. :)

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#72) kenny123


kenny123
addikt

Köszönjük az újabb nyereményjátékot, az LG-s hibátlan lett, a törzsolvasói már nem annyira.Mentségemre szolgáljon, hogy csak 512 napja vagyok itt:)

Sok szerencsét mindenkinek!

yo

(#73) blueMerle


blueMerle
veterán

Srácok a 6-os kérdést át kellene fogalmazni mert így nem igazán jó. Ha felkeres egy illetékes annak megsúgom mi a baj vele. :K

(#74) burgatshow


burgatshow
veterán

Nekem is gondom vana Top 10-es kérdéssel... Szintén elmondom ha megkeresnek... Screenshotom is van...

(#75) madarasz92 válasza blueMerle (#73) üzenetére


madarasz92
őstag

Szerintem nincs azzal gond..

(#76) blueMerle válasza madarasz92 (#75) üzenetére


blueMerle
veterán

Szerinted.... :))

(#77) Efreet


Efreet
senior tag

valóban nem szerencsés a megfogalmazása, de érthető, és egyértelmű a válasz rá.

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#78) Lauda


Lauda
félisten

Teljesen egyertelmu a kerdes es a valasz is, a gond esetleg azzal lehet, ha kozben valtozik az elso hely.

(#80) BiP válasza gerilee (#79) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem tudom, te milyen oldalt néztél, de a 7-es kérdésnél sem látok semmi problémát.

[ Szerkesztve ]

(#81) gerilee válasza BiP (#80) üzenetére


gerilee
aktív tag

Bocs az előző hszért, valóban nincs probléma, csak én csináltam magamnak. :B

Hülyékkel vitatkozni olyan, mint egy galmbbal sakkozni. Feldönti a bábukat, rász*rik a táblára, majd boldogan ugrál, hogy ő nyert...

(#82) plus44 válasza Bocha (#71) üzenetére


plus44
veterán

Nem baj, megbocsájtjuk. :D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#83) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Srácok, az Xperiás kérdést újra feltettem, 30% alatt volt a helyes válaszok aránya, nem akartam, hogy itt siránkozás legyen, hogy "rosszul lett megfogalmazva a kérdés". Nézzétek szépen meg, hogy mi a mai fő tesztünk, aztán ugyan már, keressetek rá. Ajánlom a márka szerinti szűrést is... :F

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#84) spammer


spammer
veterán

Válaszoltam a 7. kérdésre, erre valami "Hibás adat" vagy mi jött hibaüzenetben, és eltűnt a 7. kérdés.. Törölve lett vagy nálam lett elcseszve valami?

szerk: na mire leírtam a kérdést, meg is jött a válasz :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#85) Bocha válasza spammer (#84) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Lásd #83.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#86) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

gerilee-nek: nyilván egyeztetünk az XXL GSM-mel is, és nem teszünk fel olyan kérdést, amire ment közben meg fog változni a válasz. :U

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#87) fi:zi'k válasza Bocha (#83) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Azért vicces/röhej/szánalmas (döntse el mindenki magának), hogy az első "gondolkodósabb" kérdés ennyi embert megfektet...és ezzel nem kérdést (feltevőt) minősítem. Bár egy pár percig én is gondolkodóba estem, de azt hiszem végül jót választottam. :K

fizik

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#88) Enjoy válasza fi:zi'k (#87) üzenetére


Enjoy
addikt

Aki olvassa az oldalt, annak nem okoz semilyen problémát. ;)
Még google-t sem kell tudni használni :D

► més que un club ◄

(#89) BiP válasza fi:zi'k (#87) üzenetére


BiP
nagyúr

dettó. 30% alatt? No comment.

szerk: Nem tudtam, mit változtattak a kérdésben, csodálkoztam is.
Végül megtaláltam a különbséget :) Funny.

[ Szerkesztve ]

(#90) GALARDO válasza Bocha (#83) üzenetére


GALARDO
addikt

Pedig ez egy nagyon könnyű kérdés.

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#91) sh4d0w


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Igazán nem akarok senkivel kötözködni, de milyen színű a "pink"? Nem véletlenül rózsaszín? Nincs rá magyar kifejezés?

https://www.coreinfinity.tech

(#92) Teszla_ válasza sh4d0w (#91) üzenetére


Teszla_
senior tag

Ezt a pink elnevezést én is rühellem :(

(#93) Bocha válasza sh4d0w (#91) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Ha nem akarsz, akkor ne kötözködj. :U A "pink" elvileg más, mint a rózsaszín (én mondjuk színtévesztő vagyok, és semmi különbséget nem látok ilyen árnyalatok között, de ez lényegtelen), egy világosabb, rikítóbb árnyalata a rózsaszínnek. Nem én találtam ki, a gyártók használják így, nem arról van szó, hogy nem akartam lefordítani magyarra. A "rózsaszínű"-t angolul egyébként sokszor rosy-nak vagy rose-colored-nak mondják, a pink meg pink. Bocs, ha a lelkedbe gázolt a dolog. :P

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#94) Spancho


Spancho
őstag

A 6303as kérdésnél az xxl honlapján eléggé összevissza van a "Leirás:" !
Megcsinálhatnák rendesen és érthetően nem
-----------blabla
------blabla--
---bla---blalba

Igy :)

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#95) sagesz93 válasza Bocha (#83) üzenetére


sagesz93
addikt

Már megijedtem hogy új xperia van :D
Jól lett megfogalmazva a kérdés, legalább nem lettek volna sokan a kalapban. ;]
Kár érte... :(

[ Szerkesztve ]

(#96) Tybee21 válasza Bocha (#83) üzenetére


Tybee21
aktív tag

Köszi, mert én a szinvariációkra gondoltam, amikor meg lett változtatva a kérdés, de sztem ezen még így is sokan fognak gondolkozni... :D

A pénzért az ember bármire képes, még akár dolgozni is!!! <<<<<<<<<|>>>>>>>>> " - Félig vegetáriánus vagyok. Sohasem eszem húst, miközben alszok! " =)

(#98) heihachi válasza meroly (#97) üzenetére


heihachi
addikt

Gyakorlatilag ott a válasz a #83-asban, mi a gond? :F

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#99) PowerBuldog


PowerBuldog
veterán

Értelmező olvasás rulez. Nem szóltam. :W

[ Szerkesztve ]

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#100) meroly válasza heihachi (#98) üzenetére


meroly
veterán

Hát nekem így se tiszta. Merthogy bár az a készülék is az, de a neve nincs feltüntetve az xxlgsm oldalán. Még a részletekben sem.

Impossible is nothing

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.