Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pete55555


Pete55555
addikt

"....kapott."
Ki lehet ezt így jelenteni egy nyár derekán érkező telefonról? Nem kötözködés, de szerintem koránt sem 100%, hogy ezzel a specifikációval érkezik. Pl nem hiszem, hogy GB-vel fog jönni, szerintem addigra már megkapja az ICS-t, legalábbis ha nem akarnak nagyon lemaradni, és folytatni a frissítési herce-hurcát, amin a SE már rég túllépett.

Ja, egyébként a Nozomi szebb :D

[ Szerkesztve ]

...Szeretem leracsniztatni...

(#2) Lenry válasza Pete55555 (#1) üzenetére


Lenry
félisten

mire egy telefon boltba kerül, 27 millió teszten kell, hogy átmenjen, az meg azért idő, tehát kell egy kvázi végleges változat, amit a mindenféle szervek vizsgálhatnak.

más kérdés, hogy szerintem is alapból ICS lesz rajta mire a polcokra kerül

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) solanthugor válasza Pete55555 (#1) üzenetére


solanthugor
aktív tag

Volt már rá példa ha jól emlékszem nem is egy telefonnál hogy froyo-val emlegették, de már a tesztbe is gingerbread-el került. Amúgy kicsit olyan bumfordi lett az alja, de érdekes. Meg st-ericsson processzor, csak lesz benne egy kis ericsson vér :D

3330>k700i>k800i>k810i>t700>g900>Touch>Touch Cruise>Tattoo>Desire>Milestone(hiànyzol)>Desire>Jiayu g3>Droid4>BBZ10

(#4) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Olyan igazi 'óccókínai' neve van. :DDD

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#5) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

érdekes az a pukli-jellegű "izé" az alján.. :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#6) mrlujoak válasza bolondember (#5) üzenetére


mrlujoak
veterán

Nem emlékeztet egy már régebbi Sony Ericsson modellre?

solanthugor:

"Meg st-ericsson processzor, csak lesz benne egy kis ericsson vér"

A későbbi összes Sony modellben lesz Ericsson "vér", hiszen a Sony, a Sony Ericsson megvásárlásával - Ericsson kivásárlásával - Ericsson liszenszeket is vásárol(t)...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#7) domperke


domperke
HARDVERAPRÓD

Nekem tetszik...

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#8) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Nem biztos hogy jó hatással lesz ez az eladásokra...

@mrlujoak: Leginkább az a pukli jellegű forma a Samsung 9-es szériájú laptopjára emlékeztet
[link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#9) Zirowe


Zirowe
nagyúr

Gyorsan lekaparták az ericsson feliratokat minden egyes modell tetejéről. ;]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#10) mrlujoak válasza Graphics (#8) üzenetére


mrlujoak
veterán

ez fájt... :P

Egyébként meg a Sony Ericsson T303, még 2008-ból.
Az oldalél vonalvezetése pedig Sony J6 még a 2000-es évek elejéről...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#11) Graphics válasza mrlujoak (#10) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Akkor rendesen összedobták a dolgokat, nos hát az autóiparban bejött a nosztalgikus forma, hátha itt is bejön :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#12) domperke válasza Zirowe (#9) üzenetére


domperke
HARDVERAPRÓD

+1 ez jó...Mennyit gondolkodhattak,hogyan oldják meg mert volt legyártva egy kupac még se felirattal... :)

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=domperke

(#13) PenczPatrik


PenczPatrik
csendes tag

És még ők akarnak a legnagyobb telefon gyártók lenni.Így, hogy szétválnak ez tényleg lehetetlen lesz. (szinte eddig is az volt de így már...)

(#14) Tomy Yayo


Tomy Yayo
senior tag

Örülök, hogy tényleg az a formaterv, ami a korábbi kémfotón volt, nem csak egyedi az a dudor az alján, de szerintem kényelmesebb tartást is biztosít (farsúlyosabb lesz a teló, nem fordul ki a kézből, hiába tepsi :) ) Plusz talán egy méretes akksi is megoldható lesz, az lenne a csúcs ;)

Régi megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Tomy Yayo

(#15) Integra


Integra
titán

szépek az se telefonok és úgy tűnik a sony is tovább viszi ezt a vonalat, örvendetes. most már csak hardverben kell odatenniük magukat rendesen és kijelzőben.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) Izzé válasza PenczPatrik (#13) üzenetére


Izzé
őstag

Honnan veszed, hogy "szétváltak"? :F Nem kellett volna sokat visszaolvasnod. 6. hsz

[ Szerkesztve ]

(#17) mrlujoak válasza PenczPatrik (#13) üzenetére


mrlujoak
veterán

...és az ilyen tudatlanságból indulnak a félreértelmezett pletykák!

A Sony Ericsson nem vált szét! Nem is fog!
A Sony nemes egyszerűséggel megvásárolta a Sony Ericssont - mint céget, mint közös leányvállalatot.
(pontosabban még nem vásárolta meg, csak folyamatban van, de kezeljük már múlt időnek, mert a hivatalos bejelentés és ár megtörtént...)

Szóval a Sony-é a Sony Ericsson. Név, logo, mobilbázis és még Ericsson liszenszek is.

A Sony a leányvállalata logóját - nevét - változtatja meg, azaz elhagyja az Ericsson utótagot...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#18) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Mé nem 1.6-al adják ki?

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#19) paatrick


paatrick
őstag

Érzek némi áthallást a nevek között, Nippon=japán, persze lehet semmi köze hozzá.

A telefon már az előző képeken is tetszett, kár hogy a hátoldaláról nincs még kép. Ez az alulra súlyozás (dudor) külön is megfogott. Ha lesz ezüstben akkor minden tökéletes.

6 év "lelkes újonc", 4 év "kvázi-tag", 2 év "tag", 1 év "aktív tag", már senior tag. I'm doing my part. ¯\ ʕ•ᴥ•ʔ /¯

(#20) bAtt001


bAtt001
addikt

de fura a sima sony logó egy telefon tetején :) nah de elhagyhatnák akkor a jelenlegi formaterveket is már. ez az alsó krómcsík gombok nem tetszenek :)

(#21) mrlujoak válasza bAtt001 (#20) üzenetére


mrlujoak
veterán

...pedig már az Xperia is "csak" Sony dizájn...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22) kolosanyi


kolosanyi
veterán

Szép, de ellentétben az eddigi modellekkel, valahogy itt szerintem nem passzolnak a gombok. A vas meg örvendetes.

(#23) Ricardo


Ricardo
félisten

Én örülök a 4-s kijelzőnek :K 4-4,3az ami az ideális nekem.Ez a későbbiekben változhat, de jelenleg így gondolom, és örülök hog nem csak 4,5+-os méretekben jönnek a jobb készülékek.

(#24) bAtt001 válasza mrlujoak (#21) üzenetére


bAtt001
addikt

a formával nincs bajom csak az alsó gombokkal. nekem nem tetszik ez a kiálló krómcsík ami a három gombot foglalja magában. meg azt nem értem nagyon ha az ICS-ben már a kijelzőn lesznek ezek a gombok akkor minek fizikai formában is?

(#25) mrlujoak válasza paatrick (#19) üzenetére


mrlujoak
veterán

Próbáljunk meg kiindulni ezekből a hátlap elképzelésében :)

A képeken Sony Android Walkman található (Z1000)

A linkért köszönet a SEria.hu-nak!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#26) Ricardo válasza mrlujoak (#25) üzenetére


Ricardo
félisten

Szép. jut eszembe. a logo-t változtatja a sony, vagy az megmarad, és csak a név vátozik annyiban, hogy eltűnik belőle az ericsson?

(#27) mrlujoak válasza Ricardo (#26) üzenetére


mrlujoak
veterán

...tán pont ezért nincs még kép a cikkben tárgyalt mobil hátoldaláról...

Egyébként gyaníthatóan változni fog, de mivel a logo is a Sony-é lett, így nem feltétlen biztos.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#28) kenwood


kenwood
veterán

Xperia Arc - uszogumival :)

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#29) Ricardo válasza mrlujoak (#27) üzenetére


Ricardo
félisten

Kíváncs leszek. Tetszik a jelenlegi logo.

(#30) tjb007


tjb007
nagyúr

A formaterv jó de a fizikai billentyűk nagyon elrontják az összképet.
A kérdés csak az, hogy érdemes e a Qualcomm -ról ST -Ericsson -ra váltani. Nem rossz az U8500 de az új Krait magos Snapdragonok nagyon el fogják 3,14csázni.

(#31) Pantal válasza Ricardo (#26) üzenetére


Pantal
senior tag

A cikk szerint a logó is el fog tűnni.

(#32) mrlujoak válasza Pantal (#31) üzenetére


mrlujoak
veterán

...a cikk szerint.
Ellenben a forrásban sem szerepel tényként...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#33) Pantal válasza mrlujoak (#32) üzenetére


Pantal
senior tag

Elnézést, forrást nem olvastam, csak a cikket. :R

(#34) tom956ster válasza mrlujoak (#25) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Hogy ez milyen szép....!!!!!!! Le vagyok nyűgözve!!! Köszi a linket és a fotókat! :R :R :Y :Y :Y :Y

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#35) phonefan


phonefan
tag

Nemtudom hogy most a SE , bocs Sony ezzel procival milyen, mert végülis a Samunak is saját procija is a legerősebb

„Szeretném a látványból a lehető legkevesebbet mutatni, úgy, hogy az a lehető legtöbbet jelentse.”

(#36) neonkukac


neonkukac
csendes tag

Végre lesz 2 magos xperia... De csak jövő nyáron :O

(#37) mrlujoak válasza neonkukac (#36) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha az Xperia arc metódusát tudja követni a Sony, akkor a még Sony Ericsson logózott Nozomi néven felbukkant, várhatóan a januári CES-en bemutatkozó, kétmagos Xperia már tavasszal a piacon lehet.
Az arc is idén január elején debütált, és már márciusban piacon volt.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#38) Graphics válasza mrlujoak (#25) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mr. Sony épp Franciaországban járt és találkozott Michelin Mesterrel :D és tőle kapta ezeket az úszógumikat

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#39) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Jobban tetszene ez a telefon, ha nem lenne ilyen idiótán kinéző az alja, :U

PS4

(#40) atike


atike
nagyúr

Tetszik. Remélhetőleg normális ára lesz (mivel nem a csúcs hardwarerre épít...) Jó maszatos... :)

(#41) Probber


Probber
őstag

A hátlap formája engem a Mozilla Seabird Concept-re emléleztet, igaz ott pont az ellentétes oldalon foglal helyet a "dudor".

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.