Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Ornagy válasza ko9 (#100) üzenetére


Ornagy
tag

Videó felvételre gondolsz telóval?

[ Szerkesztve ]

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#102) ko9 válasza Ornagy (#101) üzenetére


ko9
addikt

Pontosan :R

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#103) xxxthrief


xxxthrief
aktív tag

MEGHALT A BLÚTUSZ!

Megszálltak az idegenek?És nem tudod mit tegyél???--->Küldd a "NO UFO" szót a 1783-ra!

(#104) Ornagy válasza ko9 (#102) üzenetére


Ornagy
tag

Akkorse zenél, jólműködik, engem csak az zavar hogy 355 MB memórából maximum 200 Szabad (ha minden alkalmazást kikapcsolok, és csak 1 főképernyő van). Szerintem nem eszik az android 155 MB-t alapból...

Ja és szerintem gyenge az aksi amit beleraktam, X8-amba is ugyanez az aksi van, ahhoz bőven elég volt, de ehhez... : /

[ Szerkesztve ]

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#105) Ornagy válasza Ornagy (#104) üzenetére


Ornagy
tag

nem beleraktam, beleraktak :D

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#106) Pityu89


Pityu89
senior tag

SI 1249-4767
11W30

Nálam teljesen csendes, nem ciripel. :D

(#107) ko9 válasza Pityu89 (#106) üzenetére


ko9
addikt

Bizonyíték? :U
Eddig mindenki aki állította, hogy az övé nem ciripel, az vagy felszívódott, vagy felvett egy videót, és rájött, hogy mégis ciripel. Ezért valahogy megérthető, hogy miért kétkedünk az ilyenekben.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#108) Ornagy válasza ko9 (#107) üzenetére


Ornagy
tag

Majdd rakok fel videót, ha az isten ad erőt bedugni az adatkábelt laposba... :D

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#109) ko9 válasza Ornagy (#108) üzenetére


ko9
addikt

Tudsz telóról is felrakni Youtubera közvetlen :K

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#110) Ornagy válasza ko9 (#109) üzenetére


Ornagy
tag

Ez igaz, johogy mondod

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#111) Ornagy


Ornagy
tag

Itt a videó: http://www.youtube.com/watch?v=sVLvypZXZO8

[ Szerkesztve ]

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#112) sxxorp válasza Ornagy (#111) üzenetére


sxxorp
őstag

Az én fogalmaim szerint ez csendes.

@ko9: van már 11W38 (!) is a problémával...

(#113) ko9 válasza sxxorp (#112) üzenetére


ko9
addikt

Hallatszik ez itt is...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#114) sxxorp válasza ko9 (#113) üzenetére


sxxorp
őstag

Téényleg :D csak annyit picsognak, h nem is igazán számít ez, hogy már úgy akarom hallani - de sokkal gyengébb.

(#115) ko9 válasza sxxorp (#114) üzenetére


ko9
addikt

Nem gyengébb, csak nagyobb a "háttérzaj"... Jobb minőségű fülessel egyből kiszúrtam...

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#116) sxxorp válasza ko9 (#115) üzenetére


sxxorp
őstag

Tudom, milyen büszke vagy a fülesedre - de azért vedd már észre, hogy komoly különbségek vannak - a kedvencem: [link]

(#117) ko9 válasza sxxorp (#116) üzenetére


ko9
addikt

Ha én most aztmondom, hogy az enyémnél hangosodott a ciripelés? Pontosabban hangosodott és mélyűlt. Erre mi a reakciód?

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#118) sxxorp válasza ko9 (#117) üzenetére


sxxorp
őstag

Abszolút elhiszem, mert nem Te vagy az első aki jelzi. És légy szíves írd be a sokak által követett topikba, hogy ráébredjenek: ezzel a témával foglalkozni nem hiszti, komoly a dolog.

[ Szerkesztve ]

(#119) Ornagy válasza ko9 (#115) üzenetére


Ornagy
tag

Hát ha jól meghallgatom, akkor is sokkal gyengébb az átlagnál. És nem mindig fordul elő. De egyáltalán nem zavaró (esetemben), de egy szoft frissíés jöhetne már, mert irtózatosan eszi a memóriát az alap Oprendszer.

UI: Csak magas ferkvenciájú hangsóróval lehet hallani.(vagy füles)

[ Szerkesztve ]

A győztesek nem várnak a lehetőségre, hanem megteremtik azt!

(#120) flash-


flash-
veterán

adott egy xperia x10 mini pro
az a bajom h telefonalas kozbe a billentyuzar magarol rázár
mit lehet tenni ez ellen?

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#121) gbutcher


gbutcher
tag

Helló!

Most már tényleg kíváncsi lettem a témával kapcsolatban, és annak ellenére hogy a napi használatban nem vettem észre a jelenséget sajnos azt kell mondjam nekem is CIRIPEL a telefonom. :(

SK17i
SI 1249-4777
11W31

[ Szerkesztve ]

(#122) MakkMarc


MakkMarc
csendes tag

Nekem olyan gondom van,hogy standby üzemmódban bekapcsol a wifi!
Feloldom a telót és még vagy 2-3 mpig látom,h csatlakozik a hálózathoz. Ez miért van?

(#123) AusWolf


AusWolf
őstag

Hali!
Ha pár órával hamarabb látogatok ide, akkor könnyen lehet, hogy most nem lenne ilyen telefonom. Én is készítettem tesztvideót. Nálam SIM-kártyával nincs ciripelés, csak az alig hallható, halk dobogás, mint a cikkhez linkelt SIM nélküli videón. SIM nélkül is ugyanez a helyzet. Ha a jack csatihoz teszem a fülem, akkor se hallok semmit. Youtube feltöltés egyelőre nem megoldott, de majd később, ha lesz lehetőségem, akkor teszek fel.
Plusz a telenoros probléma is előjön, de a PIN letiltást még nem próbáltam ki.
A telefonom:
SK17i
SI 1249-4777
11W34

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#124) AusWolf válasza AusWolf (#123) üzenetére


AusWolf
őstag

Frissítés:
A telenoros problémát a PIN kikapcsolása megoldotta. Elég kellemetlen, hogy csak így működik a net, remélem, idővel javítják.
Olyankor hallatszódik halk ciripelés a jack csatinál, amikor neten vagyok. De ez nem az a ciripelés, ami a videón van, hanem olyan, mint amikor telefonálás közben közel megyek a rádióhoz.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#125) AusWolf válasza AusWolf (#124) üzenetére


AusWolf
őstag

Mégegy frissítés (bocsánat a sok egymásutáni hsz-ért):
Észrevettem, hogy összecsukott állapotban kissé lötyög a telefon csúsztatós része. Nem vészes, csak kicsit zavaró. Remélem, később nem lesz komolyabb a dolog.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#126) ko9 válasza AusWolf (#125) üzenetére


ko9
addikt

Az minimális szinten nekem is lötyög. Ha nagyon meg lenne húzva, hamarabb kikopna, és nehezebb is lenne kinyitni. Ennyi holtjáték kell. Nekem a 2 hónap alatt nem nőtt meg ez a lötyögés amúgy.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#127) Perillustris


Perillustris
senior tag

Pajtás 38. heti készülékénél jelentkezik a "ciripelés".

Perillustris

(#128) papirzsepi93


papirzsepi93
tag

akkor telenorosként ne akarjak ilyet venni?

(#129) AusWolf válasza papirzsepi93 (#128) üzenetére


AusWolf
őstag

A telenoros nyavalyát én úgy oldottam meg, hogy a PIN-t kikapcsoltam, helyette pedig beállítottam, hogy a teló kódot kérjen a képernyő feloldásához. Szerintem nyugodtan vehetsz ilyet, én eddig teljesen meg vagyok elégedve az enyémmel. ;)

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#130) AusWolf válasza AusWolf (#123) üzenetére


AusWolf
őstag

Ahogy ígértem, íme. Egy pár napig még fent lesz.

Az önvezető autó olyan, mint az önmegivó sör.

(#131) berescinti2


berescinti2
csendes tag

Érdeklődni szeretnék, hogy kinek van fehér mini pro-ja és hogy ezeknek a fehér proknál mindegyiknél fenn áll-e ez a hiba???:
A billentyűzet háttér világítás halovány megvilágításban is aktív, ilyenkor a fehér fénnyel megvilágított, szintén fehér billentyűzeten, alig kivehetőek a karakterek, esetleg a szoftverben lehet javítani, hogy sokkal sötétebb környezetben aktiválódjon, vagy manuálisan állítható legyen.

Ill. mi a tapasztalat a fehér mini pro-ról??? Jól működik-e a ciripelést leszámítva?? Vagy inkább a billentyűzet világítás szempontjából jobb a fekete???
Köszi a segítséget!!!

(#132) berescinti2


berescinti2
csendes tag

ez a billentyűzet világítós probléma a feketéknél is fenn áll???

(#133) Kobor válasza berescinti2 (#132) üzenetére


Kobor
aktív tag

Természetesen nem, mivel ott fekete a billentyűzet.

(#134) nacsat


nacsat
csendes tag

Sziasztok! Nekem 3 hete van egy vodás fehér mini prom.Nekem apn problémáim vanak sajnos és nagyon fontos lenne hogy megjavuljon. Ugyan az a probléma mint a telenoros hiba , viszont egy galaxy mini minden kérdezés nélkül felismert mindent ugyan ezzel a simmel és indult is a netezés... 2 hétig volt szarvizbe azt mondták semmi baja . megpróbáltam másik simmel hozzáadni nem sikerült sőtt még sim nélkül sem. leszedtem rengeteg apn programot az apn manager tünt volna hasznosnak... ott kiadta azt amit kell de hiába jelöltem ki nem jelent meg fenn a net két nyilacskája. leszedtem a quick settingset is azzal viszont nem tudom kiválsztani azt amit az atn manager felismert csak azt ami hozzá van adva a hozzáférési pontokhoz. Böngésztem a telefonon és a telefon adataiban találtam furcsaságot. Pl hiába van engedélyezve a barangolás a hálozatokban itt azt irja ki nincs barangolás , illetve hogy a mobilhálózat állapota. átnéztem vagy 5x minden beállitást és nem találtam semmi olyat ami tiltaná. már vagy 5x ujraraktam aszoftvert. ugyan ezek a gondok. Amugy én meg vok elégedve a telóval egyedül csak ez a probléma bánt , igaz hogy nekem is ciripel de számomra nem zavaró hisz hiáttérzajnál nem is hallatszódik , és amugy is ki lesz javitva. Szval valaki tudna nekem segiteni?

(#135) lightstick válasza nacsat (#134) üzenetére


lightstick
csendes tag

Kérjél cseresimet. 1 Ft-ért odaadják, 5 perc alatt megvan. Meg el kéne olvasni a régebbi hozzászólásokat!

(#136) gaba1


gaba1
csendes tag

Helló.
Nekem is ciripelt, de térerő ingadozást nem tapasztaltam. Bár gyári független volt.

Engem megtanítottak hogy válaszoljak, de csak akinek érdemes. gaba1 felhasználónak 10 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#137) Doink


Doink
aktív tag

Kezdek szomorú lenni hogy az új firmwareben az következett be amire számítani lehetett. Rárohasztottak egy filtert a videofelvételre és kész, hiába írták le a fórumon ezerszer hogy nem ez a probléma...

http://talk.sonyericsson.com/thread/22121?start=360&tstart=0

Megvárom a sony hivatalos update-et még de nagyon úgy néz ki hogy teljesen felesleges és jöhet a csodálatos never ending story-s garanciáztatás mivel nem tudják mire kicserélni.

[ Szerkesztve ]

(#138) ko9 válasza Doink (#137) üzenetére


ko9
addikt

11W38-asok a "zsákbamacska"-modellt követik, miszerint van csendes és van zúgós is.
Várjuk a 11W39/40-es modelleket.

A hivatalos, meg nem hivatalos Updateről: [link]

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#139) Perillustris válasza ko9 (#138) üzenetére


Perillustris
senior tag

Gyártói garanciás, független darabot céloztam be, de ha ez így van, inkább a Vodafone-nál veszem, és végigpróbálgatom a készletet. :U

Perillustris

(#140) Mzolika81


Mzolika81
csendes tag

Üdv! Két hete vettem egy Xperia minit a feleségemnek.Tudásra nem rossz,de már egy hetet szervízben töltött.Vibrál a kijelzője,meg úgy recseg a hangszórója hogy nem lehet vele telefonálni.A T-mobil szervízből visszaküldték szoftverfrissítéssel de a teló ugyanolyan szar maradt. :W (állítólag még a törött kijelzőt is frissítéssel javitják! :P )
Mit csináljak?
Visszaküldjem megint vagy vigyem föl Pestre személyesen?

(#141) lintaba


lintaba
csendes tag

http://www.youtube.com/watch?v=ccD7EQCl99E
11W36, semmi zúgás vagy ciripelés, sem a videón, sem a jack dugón.

[ Szerkesztve ]

(#142) ko9 válasza lintaba (#141) üzenetére


ko9
addikt

Csalfa remény sugarát keltetted bennem. Ugyanúgy ciripel. Végig.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#143) qpakcovboy


qpakcovboy
őstag

Hali!

Nekem olyan gondom akadt, hogy a Nokia 5800 memóriakártyáját átraktam ebbe a mobilba, mert elég sok képem és zeném van/volt rajta.
Sajnos a képek 70 % elveszett, vagyis "JPG_128X96 fájl" nevezetű egységesen 24 kb fileok jöttek létre a mappában. Ilyennel már találkozott valaki?

Illetve azt szeretném tudni, hogyan lehet beállítani azt, hogy telefonálás közben automatikusan rázárjon a képernyőzár?

Előre is köszönöm!

(#144) ko9 válasza qpakcovboy (#143) üzenetére


ko9
addikt

Elvileg ha felemeled a füledhez, akkor lezárja a fényérzékelő.
A képes problémára: szerintem másold fel előbb gépre a dolgokat, és onnan másold vissza. Ilyen bajt én még nem tapasztaltam...
Amúgy a telefon topikja itt van.

[ Szerkesztve ]

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#145) 0Balazs válasza zotyesz66 (#2) üzenetére


0Balazs
csendes tag

Sziasztok!

Nekem is ciripel, 11W30as.
Most éppen olyat csinált a telefonom, hogy jött egy sms, megnéztem, és még a kis sms ikonnál mindig van egy kis 1es. Töröltem minden sms-t de még mindig ott van. Újra is indítottam.

(#146) Doink válasza 0Balazs (#145) üzenetére


Doink
aktív tag

ezt nekem is összehozta egyszer, jön egy új sms és megjavul

(#147) 0Balazs válasza Doink (#146) üzenetére


0Balazs
csendes tag

Az igen. Azt hiszem ezt iss fel lehet sorolni problémának akkor :DD

Egyébként az én telefonom napos most. Eddig imádom. Tud valaki valami rootolás nélkül is működő boot manager félét? Vagy hogy hogy lehet teljesen kilőni néhány szolgáltatást? (PL lejátszás az eszközön, moxier pro,)

(#148) ko9 válasza 0Balazs (#147) üzenetére


ko9
addikt

Ilyet még nem találtunk. Viszont veszély nélkül lehet rootolni, majd az ilyen appokat eltávolítani.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

(#149) 0Balazs válasza ko9 (#148) üzenetére


0Balazs
csendes tag

És a gari marad? Vissza lehet állítani a rootot?

(#150) ko9 válasza 0Balazs (#149) üzenetére


ko9
addikt

Igen-Igen.

--------------------------- Privátot privátba - Fórumtémát fórumba!! --------------------------- --------- I/DEBUG(3430): debuggerd committing suicide to free the zombie! ---------

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.