Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) beef


beef
őstag

Hogyan lehet előcsalni az első lap utolsó képén látható (wifi, bt, gps, stb.) ikonsort a fejlécbe?

(#52) motoflug válasza joker1220 (#37) üzenetére


motoflug
őstag

Én ugyanebben a cipőben járok.A symbian utan minden aprosagon gyönyörködöm az androidban,most váltottam szinten erre a telefonra.Én nem rakom még fel az ics-t,egyelőre ez is új,majd ha jön valami jobb verziója.

(#53) k850 válasza Peterson_ (#1) üzenetére


k850
addikt

"Ha jól vettem ki, jelen esetben több a negatívum mint a plusz" :Y
Hogy mondhatsz ilyet? :B

Nagyon szomorú vagyok, de valóban úgy néz ki a dolog! :O

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#54) dokee78 válasza beef (#51) üzenetére


dokee78
félisten

Erre gondolsz?

Kell hozzá:
-ROOT-olt eló
-CWM

(#55) beef válasza dokee78 (#54) üzenetére


beef
őstag

Igen, erre.
Így elég praktikus helyen van, könnyen elérhető bárhonnan.
Kár, hogy root nélkül nem megy.

(#56) dokee78 válasza beef (#55) üzenetére


dokee78
félisten

Van ROOT nélküli megoldás csak az nem így néz ki.
Itt keress rá.

(#57) mvarga


mvarga
csendes tag

Sziasztok!
Kezdő vagyok ugyhogy valaki leírná nekem hogy hogyan lehet rootolni és a statusbarba berakni ezeket a wifi,bt,gps,stb. kapcsolókat :))
előre is köszi a válaszokat. :R

[ Szerkesztve ]

SE Xperia Mini with ICS /xNXT 8/

(#58) dokee78 válasza mvarga (#57) üzenetére


dokee78
félisten

Esetleg benézhetnél a topikjába is,mert ott még soha nem láttalak.

(#59) sdd2 válasza dokee78 (#58) üzenetére


sdd2
veterán

Hát én se :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#60) ordoglak


ordoglak
csendes tag

Sziasztok valaki nem tudja véletlen xperia mini-nél van már ICS alatt automatikus fényérzékélő kikapcsolás ??????? :F

(#61) atush21


atush21
csendes tag

help!!:) segitség kellene,mert az xperia mini hd-n a facebook nem szinkronizálja contactokat,vagyis igen csak kép nélkül..... ez mért van?
akinek lenne ilyen gondja vagy megoldás erre annak várnám válaszát:S

(#62) krisikee


krisikee
csendes tag

Sziasztok!!! 12 éves vagyok és ne nagyon értek ilyen roothoz olyan roothoz de nemtudjátok h mikor jön ki a hivatalos 4.0 ha megtudnátok mondani annak nagyon örülnék
Köszi előre is ;)

(#63) joker1220 válasza krisikee (#62) üzenetére


joker1220
őstag

A hivatalos 4.0 már lassan 2 hónapja kint van, ha kártyafüggetlen a telefonod akkor adatkábellel a gépről már tudod is frissíteni, ha valamilyen szolgáltató függő a telefon pld T-mobile os, akkor addig kell várnod amég a T-mobile ki nem adja a frissítést mert a kártyafüggetlen telókra való szoftvert nem engedi csak úgy rámásolni a telefonra.

,,A lustaság nem más, mint pihenés mielőtt még elfáradnánk''

(#64) krokk


krokk
senior tag

srácok nálam is fenn van minden frissítés a minin de az értesítő felületen vagy állapotsor vagy mi ez, nem jelennek meg a wifi, gps,... kapcsoló gombok mint itt a cikkben ezen a képen
ezt valahol kapcsolni lehet ki és be? ha jól tudom ez ICS-ben benne van és nem program telepítéssel hozható elő.
nem nincs rajtam semmi egyedi téma,lock képernyő, rom vagy ilyesmi, minden a beépített.

csak vissza kellett volna olvasnom...

[ Szerkesztve ]

the funniest thing about this text is that by the time you realize it doesn't say anything it's too late for you to stop reading it

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.