Hirdetés

2024. június 4., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#176) CoolMan


CoolMan
MODERÁTOR

A topic takarítva! Megkérek mindenkit, hogy a veszekedést és az offot fejezze be! Kérlek benneteket, hogy kultúrálltan fórumozzatok. Aki pedig pihenni szeretne az nálam jelentkezzen. A következő ilyennél 3 napról indul a pihenő, több figyelmeztetés nem lesz.

[ Szerkesztve ]

(#177) KurtCobain válasza vm93hun (#24) üzenetére


KurtCobain
őstag

Arra nem gondolsz, hogy a konkurens nagy gyártók kezdték el ezt a hírt terjeszteni, hogy némiképp visszaszorítsák a Xiaomi térnyerését?
Úgy látom nálad bejött. :)

Mmm'kay?

(#178) halkow válasza KurtCobain (#177) üzenetére


halkow
őstag

Az ilyen embereket csak sajnálni tudom :)

Ha az ember nem Angela merkel Blackberryét használja akkor már nincs biztonságba mi?
Különben is mi a fenét érnének a pár smsel a kinaiak. Xiaomi meg nem a kémkedésre törekszik ha Észak Korea gyártaná akkor már lenne egy kis valóság alapja szerintem.

Alcatel onetouch idol2s the king

(#179) Szatyor95


Szatyor95
aktív tag

Köszi a tesztet! :R

Nem néz ki rossz telefonnak, bár a szoftvert megint nem érzem tökéletesnek.

Nyugodj békében Integra!

(#180) dsr válasza Mohijani (#61) üzenetére


dsr
senior tag

Azért mert valami note nevet kapott az még nem a Samsungot utánozza !

Más: Nagyon korrekt volt a teszt , köszönjük ismét! :)

[ Szerkesztve ]

(#182) DemonDani válasza Forest48 (#132) üzenetére


DemonDani
addikt

Az LG pedig még az O+O-nál is jobban dolgozott Ez ilyen. Mindig is voltak kompaktabb és kevésbé jó fizikai paraméterű gépek. Egyébként részben ez is a prémiumság velejárója, hiszen sokkal minőségibb anyagokhoz kell nyúlni, ahogy megy össze a felület.

LG G3: 146,3 x 74,6 x 8,9 mm, 149 g
O+O: 152.9 x 75.9 x 8.9 mm, 162 g
Redmi: 154 x 78.7 x 9.5 mm, 199 g

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#184) dlaj válasza DemonDani (#182) üzenetére


dlaj
őstag

Akkor a technikai problémák leküzdése után (bocs, még mindig mobilról vagyok)…

…...beszúrom én is a sajátomat. A közel sem annyira prémium anyagokból készült szintén 5.5"-os Coolpad 7320-at. (más néven Panasonic P81) Nem a legkisebb és a legkönnyebb, de bőven a legvékonyabb.

Coolpad 7320: 150 × 77 × 7.9mm, 180 g

LG G3: 146,3 x 74,6 x 8,9 mm, 149 g                                                                                                        
O+O: 152.9 x 75.9 x 8.9 mm, 162 g
Redmi: 154 x 78.7 x 9.5 mm, 199 g

[ Szerkesztve ]

(#185) pusszycat


pusszycat
nagyúr

Vicces ez a kémkedési dolog Kínában meg az iPhone kémkedik.

"A kínai kormány kezében levő állami televízió szerint az iPhone szoftverének bizonyos elemei, főként a felhasználó pozícióját követő rész komoly biztonsági aggályokra ad okot. A Kínai Központi Televízió szerint az adatgyűjtést végző funkció akár államtitkok kiszivárgását is okozhatja."

Más. Belenagyítottam a tesztképekbe bár ne tettem volna. Ha ez 13 Mp. befonom a hajam. Vagy jót veszek vagy semmit. Inkább kivárok. :)

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat [175cm/104kg.]

(#186) Kornel válasza dlaj (#184) üzenetére


Kornel
veterán

És az akksi méret?
3200 vs 2500 ha jól tudom.

[ Szerkesztve ]

(#187) b0bcat


b0bcat
addikt

A cikkhez: Biztos, hogy nem megy a net, ha hívás van a másik kártyán? Az MTK SoC pont arról híres tudtommal, hogy nem bontja ilyenkor az adatkapcsolatot.

Online angol nyelvtanfolyam tanári felügyelettel, mindössze havi 990 Ft-tól! > http://tinyurl.com/yvpnn99r

(#188) dlaj válasza Kornel (#186) üzenetére


dlaj
őstag

Ebben az összehasonlításban nem szerepelt, azért nem tértem ki rá. Nyilván ez is benne van a méretbeli különbségben.
Viszont pár hsz-el ezelőtt ezt én sem "titkoltam", még válaszoltál is rá!

(#189) Senais válasza vm93hun (#15) üzenetére


Senais
aktív tag

Igen, elmenti a szemelyes adataidat, erre van kulon 10giga online tarhelyed, amire elmentHETED az adatokat, hogyha mondjuk csinalnal egy fullwipe-t akkor vissza tudj allitani mindent.... Akinek meg ezzel baja van, az nezzen korbe ugyanis az osszes ilyen nagy gyartonak van ra kulon szolgaltatasa hogy elmenti az adataidat (sms, kepek stb...), hogy ne vesszen el.

[ Szerkesztve ]

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#190) vadkörte válasza Senais (#189) üzenetére


vadkörte
addikt

Na végre. Megtudtam mekkora a MiCloud tárhely mérete. :)
Ez a szolgáltatás azonban NEM Xiaomi függő. Ez a MIUI-hoz "jár". Tehát bármilyen telefonod is legyen, ha MIUI-val használod, kapsz mellé MiCloud-ot is.
MentHETi, illetve szinkronizálhatja a kontaktokat, az üzeneteket, a hívásnaplót, a képeket, (elvileg csak a belső "SD"-t) a jegyzeteket, a WiFi adatokat. Valamintg van egy készülékkereső módja, olyan mint a Goggle-é az Eszközkezelőben.

Üdv. V. Körte

(#191) Senais válasza vadkörte (#190) üzenetére


Senais
aktív tag

Bármilyen telefonhoz, amin miui-t használok? Hmm, elég korrekt. :)

"Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal." - Woody Allen

(#192) bajaki


bajaki
őstag

Korrekt készülék. A kamera tényleg nem tűnik rossznak és az akkumulátorért is piros pont. :) A Miui pedig szintén jó választás volt.

(#193) vadkörte válasza Senais (#191) üzenetére


vadkörte
addikt

G700-on működik. :)

Üdv. V. Körte

(#194) Flind válasza vadkörte (#190) üzenetére


Flind
senior tag

És azontúl még van az 1 terás KuaiPan. :D

(#195) csabi236 válasza bajaki (#192) üzenetére


csabi236
tag

A kamerája a készüléknek gyönyörű képeket készít,valószínűleg a teszt írója a 17-es bugos szoftverrel tesztelte a készüléket.

(#196) bajaki válasza csabi236 (#195) üzenetére


bajaki
őstag

Igen, kicsit belenagyítva nem a legjobbak. de azért használható. :)

(#197) csabi236 válasza bajaki (#196) üzenetére


csabi236
tag

Szerintem meg nagyon szép képeket készít még belenagyítva is!
A régebbi romok alatt gyengébb képeket készít a telefon!

(#198) vadkörte válasza Flind (#194) üzenetére


vadkörte
addikt

Már 1TB? Én még 512GB-nál leragadtam... :)

Üdv. V. Körte

(#199) Flind válasza vadkörte (#198) üzenetére


Flind
senior tag

Alapból 512-őt ad, de egy kis "munkával" ez megduplázódik. Itt egy leírás.

(#200) Luck Dragon válasza bajaki (#196) üzenetére

Tegnap próbáltam ki egyet, és nagyon tetszet :C

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.