Hirdetés

2024. május 23., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Drenadar válasza vadkörte (#190) üzenetére


Drenadar
veterán

nálam 5giga alapból... oké... de számítógépről hogy lehet hozzáférni? telefonon nem találom hogy hol van az account leírása nem kellett semmit sem beállítani pl jelszónak magától csinál mindent...

(#202) DemonDani válasza dlaj (#184) üzenetére


DemonDani
addikt

Mindenben sokkal rosszabb mint a G3, csak a vastagság nem, az pedig meg is lett tárgyalva, hogy nem fért bele akku. Nincs semmi trükk, ha kilopja az akkut az LG, akkor még vékonyabb is lenne.

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#205) mekka_kola


mekka_kola
tag

Érdekes, ha Samsungról lenne szó, akkor a kedves cikkíró is fanyalogna már, ahogy azt megszokhattuk. ZTE után soha többet kínai csoda, inkább legyen egy fos Samsung, LG vagy Sony telóm, de eddig ezek mind megbízhatóan működtek.

[ Szerkesztve ]

(#206) burriebonz


burriebonz
tag

Nem tudom ki hogy van vele de ezek a vörös érintőgombok nekem marhára bejőnek! Nem tudom mások miért nem csinálnak ilyesmit vagy valami rgb led-es dolgot mondjuk.

(#207) dlaj válasza DemonDani (#202) üzenetére


dlaj
őstag

Úgy nem nehéz méretet csökkenteni, hogy lehagyjuk az aljárol az érintőgombokat. Ezért így nem sok értelme van az összehasonlításnak.

(#208) fojuzer


fojuzer
aktív tag

Nos tisztelettel,de a világon mindenki kémkedik,igy-vagy úgy.na igaz a hisztéria hazánkban//Agy hülyités// felsö szintre emelkedett. Mindenki vegye ott-azt-annyiért amiben megbizik,ill szimpatikus.Vannak kockázati tényezök,az igaz4 //Kémkedés?,nagy baromság// Átlag Magyari hazánkfia melye //Ipari-Üzleti-gazdasági/ adatokat ad tart fenn telojűn?? Kiválo ár/érték arány4Izlések-pofonok,tudás,felkészültség.s a Pénztárca -Bank betétek különbözöek!Aki/kik/ meg magukat,önhitten mutogatják,s adataikat csak a közösségi oldalakon tudják használni,elképzelni magukra vessenek! :C

föolvaso

(#209) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

Nagyon jó kis cucc, tetszik ez a MIUI, csak furcsa, hogy nincs menü. Bár gondolom, egy pillanat alatt hozzá lehet szokni.

(#210) tolvaj! válasza Lomha 8V (#209) üzenetére


tolvaj!
őstag

Igen hozzá, de ha mégsem menne akkor lekapsz egy tetszőleges lunchert hozzá és máris a megszokott kép fogad.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#211) Lomha 8V válasza tolvaj! (#210) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Persze, nyilván, de szeretem ha már a gyári is fa**a. :D

(#212) tolvaj! válasza Lomha 8V (#211) üzenetére


tolvaj!
őstag

megrögzött novás voltam, de mióta megvan a rednote, azóta csőlátású MIUI fan vagyok :) ezzel csak azt akarom mondani, hogy nagyon f@sza cucc. egy hibája van csak, nem lehet körbeforgatni, mint a gyári droid ez is megáll egy ponton és vissza kell lapozni.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#214) vadkörte válasza tolvaj! (#212) üzenetére


vadkörte
addikt

A Galayx ACE-en kicsit kiábrándultam a gyári launcherekből. Nagyon megutáltatta magát a Touchwiz.
A Holo (nem a Google féle) egy megváltás volt. Majd jött a Nova gyors, nagyon jól testreszabható.

Aztán lett egy kínai telefonom - lásd aláírásom - és a gyári launchere - EmotionUI - is menümentes. Őszintén megmondom, kb. 2 percig volt furcsa, bár kicsit tartottam tőle. Ez után a MIUI - ebből a szempontból - már nem volt "újdonság".

(#205) mekka_kola:
Neked nem jött be. Én eddig - lekopogom - teljesen elégedett vagyok. És ne mond, hogy térjünk rá vissza néhány hónap múlva, mert november óta használom és nem szobadísznek tartom, hanem használati tárgynak. Igaz nem is a 80 $-os kategóriából válogattam.

[ Szerkesztve ]

Üdv. V. Körte

(#215) Graphics válasza mekka_kola (#205) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Tehát volt egy kínai telefonod, és a többit nem is ismered... Végülis...

Ez kb olyan, mintha dugnál egy csajjal, aztán valakinek nem volt jó, és több csajt már nem dugsz meg ezért... az az 1 is jó tapasztalat volt :D

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#216) #79335424 válasza Graphics (#215) üzenetére


#79335424
törölt tag

Tetszik a hasonlat! :C

(#217) Graphics válasza #79335424 (#216) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Há'demost nem?

Kb ezzel tudok példálozni, tuti megdu.ja most már a Xiaomi-t is ;]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#218) johnny500


johnny500
tag

Na ha minden igaz akkor a Wayteq fog forgalmazni nálunk Xiaomit és One Plust! :)

(#219) Graphics válasza johnny500 (#218) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Pssszt!

Holnap :K

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#220) margithid válasza johnny500 (#218) üzenetére


margithid
veterán

Hm, ez honnan van?
Mennyivel lesz drágább mint kínából rendelve?
Garancia, ohgy fog müködni?

(#221) Graphics válasza margithid (#220) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Mivel még nincs hivatalos közlemény, így szerintem ha majd alszunk egy napot, többet tudunk meg ;)

Most ezt mondom :)

[ Szerkesztve ]

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#222) margithid válasza Graphics (#221) üzenetére


margithid
veterán

Nekem jó nem hivatalosan is:)

Az biztos, hogyha itthon 2 év normális garanciával jönne 100k alatt a mi4 és a one plus van beneveznék valamelyikre...:)

[ Szerkesztve ]

(#223) Kornel válasza Graphics (#221) üzenetére


Kornel
veterán

Mesélj csak :)

(#224) menyhartlevi válasza Kornel (#223) üzenetére


menyhartlevi
aktív tag

http://tech2.hu/wayteq-xiaomi-oneplus-magyarorszag-0447563

Xiaomi Redmi 1S: 54 900 forint
Xiaomi Redmi Note: 74 900 forint
Xiaomi Mi3: 99 900 forint
OnePlus One: 129 900 forint

Hááát, nem a legolcsóbb... Bár jó hogy van. :) Jó lesz ez, ha lentebb megy az áruk.

[ Szerkesztve ]

(#225) Kornel válasza menyhartlevi (#224) üzenetére


Kornel
veterán

Továbbra is megéri szürkén behozni.

(#226) margithid válasza Kornel (#225) üzenetére


margithid
veterán

Redmi 1 S megéri ennyiért szerintem. Főleg, hogy van rá garancia is.
Minidealről vámmal, áfával együtt 45k lenne, 10k-t szerintem megér a magyar support.
Drágább modelek esetében ugye ez már nem 10k...

[ Szerkesztve ]

(#227) z0d1AK válasza menyhartlevi (#224) üzenetére


z0d1AK
veterán

27% áfa, Artisjus, vám, magyar szerviz és támogatás biztosítása. Persze, hogy nem lett olyan olcsó, mint ha magadnak Kínából rendeled meg.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#228) tolvaj! válasza z0d1AK (#227) üzenetére


tolvaj!
őstag

Itt a baj csak az artisjussal van. A többi jogosan van terhelve szvsz, de az bosszant amilyen alapon kiveti az artisjus a maga kis "tizedét". Undorító.

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#229) z0d1AK válasza tolvaj! (#228) üzenetére


z0d1AK
veterán

Meglátásom szerint teljesen mindegy, hogy tetszik-e vagy sem, akkor is fizetned kell.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#230) Kornel válasza tolvaj! (#228) üzenetére


Kornel
veterán

jogos? :F
27% ÁFA? :W
azt tudtad, hogy ez a világon a legmagasabb forgalmi adó? :U
milyen alapon szedik be, és mire költik? :Y

OFF OFF.

(#231) tDr1v3r válasza Kornel (#230) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Jogszabályi alapon.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#232) Drenadar válasza Kornel (#230) üzenetére


Drenadar
veterán

mert megtehetik....

(#233) tolvaj! válasza z0d1AK (#229) üzenetére


tolvaj!
őstag

Feltéve ha.... De gondolom tudod a folytatást :)

Kornelka

Nem a mértékéről beszéltem, hanem a létéről és az jogos. ;)

Mostmár három hete kb nyúzom a "kicsikét" és nemtudok belekötni. A MIUI pedig egy felüdülés, pláne a rendszeres updatek. Örülök,hogy ezt választottam és minden irigy és rosszmájú forumtársamnak boldog duzzogást kívánok, illetve mihamarabbi szemnyitást :R

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#234) Kornel válasza Drenadar (#232) üzenetére


Kornel
veterán

ennyi.
de jogszerű persze :U

(#235) z0d1AK válasza Kornel (#230) üzenetére


z0d1AK
veterán

Ha nem tetszik, lehet menni Kínába, ott kisebb az áfa és olcsóbb a Xiaomi is. Sajnos ez egy ilyen világ. Lehetőleg ne itt éljük ki a politikai frusztrációnkat, köszönöm.

| Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

(#236) WOT-H-A-C válasza z0d1AK (#235) üzenetére


WOT-H-A-C
veterán

Nincs ezel semmi gond szerintem kár a Flame....akinek van fölös pénze és megnyugtatja a magyar gari, (bár nekem a magyar szervízekkel nem jó tapasztalatom) akkor vegye drágábban. Mimeg rendelük kitről és gariztatunk ott igyis meg úgyis várni fogunk1-2 hónapot mire megcsinálják!! ;] .

"Akár hiszed, hogy sikerül, akár nem, mindenképp igazad van."

(#237) Kornel válasza WOT-H-A-C (#236) üzenetére


Kornel
veterán

főleg, hogy eddig egy hibás hongmiról hallottam, azon kívül nem volt gond.

(#238) Atla


Atla
senior tag

Tényleg hiányzik a Google Play alkalmazás a Xiaomi készülékekről?Ezért lehet ilyen olcsó,vagy mi van? :R

[ Szerkesztve ]

(#239) Graphics válasza Atla (#238) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem hiányzik, rajta van :)

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#240) tDr1v3r válasza Atla (#238) üzenetére


tDr1v3r
veterán

A kínai piacosokról hiányzik, de nem ezért olcsóbb.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#241) Bozek


Bozek
nagyúr

(#242) Graphics válasza Bozek (#241) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Vótmá' :DDD

Eladó Poco F4 GT - 12/256GB kivitel, szürke, minden tartozékkal - 93999 FT - ingyen szállítással

(#243) Bozek válasza Graphics (#242) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nem olvastam vissza, annyira nem érdekel a telefon. Csak láttam a cikket és hirtelen ezt találtam a megfelelő topicnak a linkhez. :)

(#244) margithid


margithid
veterán

Amúgy ennyiért szerintem nem fognak menni ezek a telefonok. Régen is mikor még nem kellett vámot fizenti, akkor érte meg rendelni Kínából.
De az átlag magyar biztos, hogy nem Redmi 1S-t fog rendelni, mondjuk sony m2 helyett..
One plus one se hiszem, hogy kellendőbb lenne mint egy LG G3 ilyen áron...

(#245) dlaj válasza margithid (#244) üzenetére


dlaj
őstag

+1, erre csak leginkább azok vannak még rákattanva, akikben benne van, hogy "Kínából olcsóbb". Szerintem kintről csak 150 $-g érdemes telefont rendelni.

(#246) margithid válasza dlaj (#245) üzenetére


margithid
veterán

Az a baj 150$ még jó lenne, minidealen Redmi 1S ennyi, csak rájön még a vám és az áfa és máris 45k a telefon, aminek ráadásul a garanciáztatása is bonyolult. 45k-ért meg már samsung s3 mini is van vagy lumia 630.
Szóval nehéz ügy ez.
Hatóságok nagyon rászálltak a Kínából bejövő telefonokra, ami nem is lenne baj, ha nem közel 30% lenne az adó és áfa együttvéve...

(#247) Lomha 8V válasza tolvaj! (#212) üzenetére


Lomha 8V
addikt

Az valóban nem jó, de kapj le egy launchert hozzá, aztán már forgathatod is. :P :DDD

(#248) dlaj válasza margithid (#246) üzenetére


dlaj
őstag

Hát igen, tuti tréfával már nem is olyan olcsó az olcsó! Javában játszanak az itthoni használt készülékek.

(#249) tolvaj! válasza Lomha 8V (#247) üzenetére


tolvaj!
őstag

már megszoktam így ahogy van, úgy rendeztem be, hogy minden oldal max 2 mozdulatból elérhető :)

Ha aki mer az nyer, akkor aki merít az nyerít?

(#250) csabi236


csabi236
tag

Aki használta már a telefont az tudja hogy még áfával együtt is nagyon jó vétel!
A gariztatás pedig itthon is és külföldön is hosszadalmas folyamat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.