Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) csabi236 válasza ricinus13 (#20) üzenetére


csabi236
tag

Szerintem a gyári miui zenelejátszót. Annál jobb nem igazán van, talán még a poweramp vagy a playerpro.

(#22) Dominó85 válasza ricinus13 (#20) üzenetére


Dominó85
veterán

Szia,
csabi236 jól mondja. A gyári zenelejátszót használom, mert se a Poweramp, se a Rocketplayer nem vált be.

* Péter - 06302461862 *

(#23) ricinus13 válasza Dominó85 (#22) üzenetére


ricinus13
senior tag

Köszi, nagyon szimpatikus volt kinézetre, nekem sem jön be a power amp, de sajna akkor felejtős, marad az AIMP.

(#24) Liberator24


Liberator24
tag

Üdv.

Nekem ma érkezett meg ez a füles. Viszont a gombok nem igazán reagálnak semmire. Powerammpal és stock android lejátszóval is próbáltam. Be kell valamit állítani? Eredetiséggel nincs baj, azt leellenőriztem.

(#25) Dominó85 válasza Liberator24 (#24) üzenetére


Dominó85
veterán

Gyári zenelejátszónál mennie kéne. Egyszer, miután bedugtad be kell állítani, ha nagyon akarod, hogy a gombok mit csináljanak. Értesítősáv, Beállítások

* Péter - 06302461862 *

(#26) Liberator24 válasza Dominó85 (#25) üzenetére


Liberator24
tag

Lehet hogy a Jiayu G3 nem tetszik neki a 4.04-es droiddal. :D Majd megpróbálom más telóval is.

(#27) Dominó85 válasza Liberator24 (#26) üzenetére


Dominó85
veterán

Jaaa... LoL. Simán lehet hogy a jack kiosztása nem tetszik neki. No majd otthon megnézem apum Jiayu G3 mit szól hozzá (4.1.2 Aapelme)

* Péter - 06302461862 *

(#28) sz_abel


sz_abel
újonc

Hali!
Szeretném megkérdezni egy boldog Piston 3 tulajtól, hogy a legkisebb gumibumbinak mekkora az átmérője? Csak mert nagyon vennék én is egyet, de nekem gyárilag igen kicsi a fülem lyuka. A mostani fülesem a legkisebb gumival (kábé 1 cm az átmérője) repeszti szét az agyamat már pár perc használat után. Hálás lennék, ha valaki megmérné hogy mekkora az XS gumibumbi :D

(#29) Dominó85 válasza sz_abel (#28) üzenetére


Dominó85
veterán

Már ezért a hsz-ért megérte megnéznem a topikom. Én csak este leszek otthon, ha addig valaki nem válaszol, akkor lemérem neked a legkisebb "gumibumbit". :D

* Péter - 06302461862 *

(#30) csabi236 válasza sz_abel (#28) üzenetére


csabi236
tag

Üdv,
A legkisebb XS-es gumibumbinak 1,1cm a pontos átmérője,de nyilván ha körülnézel a neten akkor tudsz hozzá szerezni kisebb méretben is. :)

(#31) Attici


Attici
őstag

Most csak 17.99$! :Y

"Minden, ami a “DE” előtt elhangzik, lényegtelen."

(#32) pietrrr


pietrrr
aktív tag

Sziasztok!

Van itt olyan, aki a P3-at és a P3 Youth Editiont is hallotta már? Mekkora a hangzásbeli különbség a kettő között? Megéri a dupla árat?

A szalagos kábel nekem tetszik, kevésbé gubancolódik és talán nehezebben is törik meg.

Vélemények? :))

(#33) Dominó85 válasza pietrrr (#32) üzenetére


Dominó85
veterán

Megéri a felárat az eredetileg tervezett Piston 3 a Youth-val szemben. Egy hétig se volt nálam a Youth. Mondjuk én kicsit audiofil vagyok.

* Péter - 06302461862 *

(#34) pietrrr válasza Dominó85 (#33) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Tudnál írni pár szót, egy rövid összefoglalót írni esetleg a Youth-ról? A lapos kábel meg a fele ár eléggé vonz. Ár/érték arányban azért az is jó?

Köszi! :))

(#35) Dominó85 válasza pietrrr (#34) üzenetére


Dominó85
veterán

Köszi, de nem írok csak arról, ami hosszabb ideig marad nálam. ;)

* Péter - 06302461862 *

(#36) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Pénteken jött meg a 3 Youth változata. Hát izé, nálam eléggé leszerepel. Az egy dolog, hogy a szilikonpárnák közül egyik sem teljesen jó a fülemhez, de a másik fülesemről (pontosabban a 2 másik közül az egyikről) áttett párnával sem az igazi. Nagyon nyomottak a mélyek és nekem kissé dobozhangú az összhatás is. Viszonyításképp: egy ilyet használok mellette főleg, az rommá veri. Nem csak mélyben, az eléggé alap (ilyen brutális mélyeket még sehol sem hallottam, szinte még a gyomromban is érzem őket), de összképben is sokkal jobb a JVC. Igaz, drágább is volt, de a sima Piston 3-mal már egy árban van. A kb 8 ezres másik fülesem, egy Denon pedig mélyekben gyengébb, mitn a JVC, de összességében kiegyensúlyozottabb és sokkal szebben szól mindkét társánál. Szóval azért helyén kell kezelni ezt a cuccot is, csodák nincsenek. Ettől függetlenül nem bántam meg, munka közben jó lesz a Piston 3 Youth is, főleg hogy csak 8 dollár volt. Ja és 11 nap alatt ide is ért a messzi Kínából. :)

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#37) Dominó85 válasza Csapoati (#36) üzenetére


Dominó85
veterán

Szia, én ezerszer leírtam a mobilarénás cikkben HSZ-ben, hogy a Youth egy olcsó és szerintem gagyi változat. De úgy látszik senki sem hallgat rám. 16USD-ért rendeltem Piston 3-at magamnak, mert valamelyik kollégám vagy bent dolgozó lenyúlta az enyémet.

* Péter - 06302461862 *

(#38) Csapoati válasza Dominó85 (#37) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Annyit nem szántam a kísérletezésre, mert tényleg csak ki akartam próbálni, bent meg 1-2 órát hallgatni jó lesz ez is. A másik kettővel tökéletesen elégedett vagyok. Egyébként azért is rendeltem meg, mert sok helyen azt írták, hogy alig van, vagy szinte nincs is különbség a Youth és a sima 3-as között. De tényleg nem bántam meg amúgy, így is jobb azért a 2-3 ezres maxell és egyéb füleseknél.
Ja még annyi, hogy egyelőre még nem járattam be (igaz, a másik kettőt sem).

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#39) Dominó85 válasza Csapoati (#38) üzenetére


Dominó85
veterán

Egy hétig bírtam a Youth doboz hangját... Fényévekkel jobb a normális 3-as, illetve a Piston 2 is lazán veri. Sajna én audiofil vagyok és így olyat fülessel még egy számot se hallgatnék meg, amely nem képes azt visszaadni minimum stúdió felvétel közeli szinten. A Piston 3-val például Foo Fighters - Walk (.FLAC) számban orbitális hangzás beli eltéréseket vettem észre/hallottam. :F

* Péter - 06302461862 *

(#40) pietrrr válasza Dominó85 (#39) üzenetére


pietrrr
aktív tag

Olvasgatva több fórumban is a hozzászólásokat, kezdek hajlani a hagyományos P3 felé. Azonban mozgás közben nem zavaró póló alatt elvezetve a kábelek "anyagborítása"? + milyen anyagból van ez a borítás pontosan? Mert nekem van egy gagyi fülesem, ami ilyen "cipőfűző-borítású", de megy szét, és bújik ki alóla a műanyag borítású vezeték. P3 esetén ilyenek vannak, vagy egyáltalán nincsenek?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.