Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36) strogov


strogov
senior tag

Annyi a gond vele, hogy kínai minőség. Azaz ha szerencséd van akkor működik és remek. Ha nincs akkor valamivel szívni fogsz, és soha nem jössz rá miért.

Nálam pl. annyira jó a távirányító hang alapú keresése, hogy kislányom 6 évesen már azzal kereste a vackokat YT-n. Persze bele kell mondani a tavirányító elejébe, de mindent szót tökéletesen felismert. Ha bemondom, hogy hol keressen akkor ott keres. Karácsonykor a spotify találatok ott voltak a listában, nem csak YT-n keresett.
A hanggal se volt soha gond.
Nekem annyi gondom volt eddig, hogy néha nem éledt fel alvásból. De egy ideje ez sincs. Ilyenkor csak kihúz-bedug segített.

Ameddig magamnak vettem a cuccokat el se tudtam képzelni, hogy egyébként mennyi apróságot basztatok rajta, hogy működjön. Ahogy "megjött" a család jöttek kérdések, kérések, hogy "miért nem működik", "itt mit kell nyomni". De hát nekem működik és nem csinálok semmit ... hát persze ... csak észre se vettem.
Ez meg egy kibaszott jó cucc. Odaadtam családnak, és működik. Nincs kérdés, nincs sírás, hogy most fél óra hack következik, de addigra vége a mese időnek. Szóval boldogság van. Ez meg megér ennyi pénzt ... többet is.

Netflix, HBO Go is emiatt van. "Hagyományos" módon is hozzájuthatnék mindenhez, de erre csak rákkattintok, és megy. Nem kell bemásolni, rendszerezni, átnevezni, felismerni, feliratot keresni (amelyik jó is). Rányomok, megy, pihenés van. Azok a mesék meg egyébként is hiánycikkek a hagyományos csatornákon amiket a kislányom nézne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.