Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-02-20 21:21:56

LOGOUT.hu

Xiaomi Mi4c

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7951) Bl.Gyo. válasza #63534592 (#7950) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Helyes! :D welcome back!

(#7952) Orionhilles válasza Atomgeszi (#7948) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Szia!

Nálam is ez történik, a Messenger verzióm 89-es, szóval még a napi marhaság előtti. Nagyon valószínű, hogy szerver oldali beállítás miatt változott meg az értesítések tartalma :(

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#7953) #63534592 válasza Bl.Gyo. (#7951) üzenetére


#63534592
törölt tag

már alig várom.:)

Köszi

(#7954) Orionhilles válasza #63534592 (#7953) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Hali!

3/32-es vagy 2/16-os lesz? :D

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#7955) #63534592 válasza Orionhilles (#7954) üzenetére


#63534592
törölt tag

2/16.Nekem teljesen elég.Mindig maradt 5-6 giga helyem.

(#7956) Atomgeszi válasza Orionhilles (#7952) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Szintúgy az enyém is. Hát eljott a vég akkor... :W

[ Szerkesztve ]

(#7957) Bl.Gyo. válasza Atomgeszi (#7948) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nekem a legfrisebb 124.0.0.43.69, és ha jön üzenet szépen megjelenik a zár képernyön is hogy mit irtak, és ha fentröl lehúzom a menüt ott is. Most 2 perce néztem meg.

Orionhilles - Az a napi marhaság az utóbbi pár messenger verzióban kicsit változott: Az üzeneteknél ha lehúzom akkor frissít mint régen, és nem a kamerát hozza elö, meg a kinézete is vissza változott a régire. Más telón is ilyen, úgyhogy szerintem megszüntették.

[ Szerkesztve ]

(#7958) Atomgeszi válasza Bl.Gyo. (#7957) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Mármint úgy érted, hogy a felső sávban nincsenek már ott ezek a baromi nagy ikonok, hogy ki mit osztott meg?

(#7959) Bl.Gyo. válasza Atomgeszi (#7958) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Nem, talán félreérthetö voltam, bocsi: sajnos ott van felül az a sáv még mindíg, csak a lehúzásnál nem hozza be a kamera képét egyböl, hanem frissít mint régen. Engem a kamerás dolog idegesített jobban úgyhogy ennek örülök. A napi marhaság nem annyira zavar.

(#7960) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Akinek a legfrisebb messengere van, légyszives nézze meg nekem hogy müködik-e MIUI alatt az élö helyzet megosztás messengerben pls! Nekem nem, és gyanítom a rendszer nem kompatibilis avval a feature-val.

[ Szerkesztve ]

(#7961) cs1rk3 válasza g_g_g (#7946) üzenetére


cs1rk3
tag

Kijött stable rom rá is most telepíteni 😁

(#7962) Atomgeszi válasza Bl.Gyo. (#7959) üzenetére


Atomgeszi
veterán

Legalább tennék elrejthető menüvé, hogy ne foglalja el a fél képernyőm. :W Idióták ezek komolyan. Utánozni kellett nekik anno a snapchatet utána meg az instagramot is xd De az instagramon legalább nem tolja a pofádba.

(#7963) Mercutio_ válasza #63534592 (#7955) üzenetére


Mercutio_
félisten

Árulják még valahol?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7964) #63534592 válasza Mercutio_ (#7963) üzenetére


#63534592
törölt tag

nem itt veszem egy forumtárstól

(#7965) Drenadar válasza Bl.Gyo. (#7960) üzenetére


Drenadar
veterán

Én nem találtam ilyet a messengerben... Igaz nekem lite van :-D

(#7966) Drenadar válasza Atomgeszi (#7962) üzenetére


Drenadar
veterán

Nah én ezek miatt döntöttem úgy hogy nem vagyok hajlandó messengert használni. Nagyon bosszantó dolgok vannak benne kB csak arra nem jó amire való. Üzenetküldésre...

(#7967) shun


shun
csendes tag

Sziasztok segítséget kérek. AOSP 6.0.1 fut a telómon és auto hide üzembe ment át a status bar. Sehol nem találok olyan beállítási lehetőséget, ahol vissza tudnám állítani állandó status bar-ra. Aki ismeri ezt a romot legyen szíves segítsen. Ja ,és Nova Launchert használok, abban sem találtam állítási lehetőséget. Egyáltalán nem tudom, hogy lett ilyen, én nem állítottam el semmit szándékosan.
Köszi: Shun

(#7968) shun válasza shun (#7967) üzenetére


shun
csendes tag

Megvan, az immersive mode-ot kellett kikapcsolni.

(#7969) BRIKLY


BRIKLY
veterán

A képen látható ROM van a készüléken. Ez be is zárta a BL-t?
Ki szeretnék próbálni más ROM-ot,mert ez egy kalap ....
Viszont sajnos a hivatalos nyitási oldalon nem tudok eligazodni,mert nem tudok kínaiul. :D

[ Szerkesztve ]

(#7970) Orionhilles válasza BRIKLY (#7969) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Ha ez az első Nougat alapú MIUI a telefonodon, akkor igen.
Bootloader állapotának ellenőrzése, valamint nyitása benne van az összefoglalóban. :K
Szerk.: Ha jól dereng, akkor en.miui.com/unlock az angol nyitó oldal.

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#7971) BRIKLY válasza Orionhilles (#7970) üzenetére


BRIKLY
veterán

Igaz. Legutóbb mikor próbáltam volna,kínait találtam meg..

Viszint angolul se tudok igazán. Ide mit írjak? Összefoglalóban erről nincs szó.

(#7972) Orionhilles válasza BRIKLY (#7971) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Ide kell leírni, hogy miért is szeretnéd kinyitni a BL-t, és ha valahonnan másolod, akkor akár vissza is utasíthatják. Ja, angolul :DDD
Próbáld meg a következőt:
Dear MIUI Devs,

I accidentally flashed a Nougat based MIUI ( ide írd a verziót) on my Mi 4c and it became slow, unresponsive and it drains the battery fast therefore I would like to unlock my bootloader so I will be able to flash a proper MIUI.
Thanks in advance,
NEVED

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#7973) BRIKLY válasza Orionhilles (#7972) üzenetére


BRIKLY
veterán

Köszi,elküldve.
Szerinted kb mikorra várható,hogy engedélyezik?

(#7974) Orionhilles válasza BRIKLY (#7973) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Ha minden igaz, nemrég lett bevezetve egy új szabály, hogy 72 órát várni kell. :(
Nekem még a szabály előtt 1 nap alatt megjött az engedély.

[ Szerkesztve ]

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#7975) BRIKLY válasza Orionhilles (#7974) üzenetére


BRIKLY
veterán

Hurrá..
Másként gyári állapotot sem lehet visszaállítani,igaz? TWRP mentésem van róla ha az segít.

(#7976) Orionhilles válasza BRIKLY (#7975) üzenetére


Orionhilles
senior tag

EDL mód és MiFlash segítségével megoldható.

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#7977) BRIKLY válasza Orionhilles (#7976) üzenetére


BRIKLY
veterán

Erre gondolsz? [link]

(#7978) Bl.Gyo.


Bl.Gyo.
őstag

Tudtátok hogy a Mi4c MIUI-n stereoban rögzíti a videót? Valószínü Ti tudtátok de én nem tudtam, mert nem nagyon videózok, de ma visszanézve egy vele készül videót a PC-n, hallottam és meglepetésként ért. Még 1 év használat után is okoz pozitív meglepetéseket :D .

[ Szerkesztve ]

(#7979) Orionhilles válasza BRIKLY (#7977) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Igen, kivéve az utolsó 3 lépést, az már a nem hivatalos BL nyitás.
Ha esetleg ezt szeretnéd, én személy szerint nem javaslom, mert hosszú távon több vele a szívás, mint a hivatalos esetén. A hivatalost egyszer kell megcsinálni, utána többet nem fog a BL bezáródni, míg a nem hivatalos esetén a BL mindig be fog záródni ahányszor N-es MIUI-t telepítesz.

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#7980) #63534592 válasza Bl.Gyo. (#7978) üzenetére


#63534592
törölt tag

ezért vettem megin ilyen telefont?Mert egyszerűen csak szeretni lehet.Megvettem a note 4-et ami nagyon jó akkuban de videófelvételnél a hang katasztrófa.Hogy őszinte legyek a kamerája se olyan jó mint ennek.

Tenap óta ismét birtoklok egy MI4C-t,egyszerűen imádom

(#7981) Bl.Gyo. válasza #63534592 (#7980) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

A kamerája az biztos hogy az egyik legjobb minöségü a mobil piacon. Éppen ma csináltam egy pár képet a Mi4c-vel, néhányat meg is osztok veletek :D . (hát azthittem rákatintással kiadja 100%-ban, de nem, mindegy :W ).

[ Szerkesztve ]

(#7982) Bl.Gyo. válasza Bl.Gyo. (#7981) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Jobbklikk a képen, "kép megnyitása új lapon" és kiadja nagyobba...

[ Szerkesztve ]

(#7983) Orionhilles válasza Bl.Gyo. (#7981) üzenetére


Orionhilles
senior tag

Nagyon jók lettek! :K
Teljesen automata módban készítetted őket, vagy manuális módot használtál? Esetleg másik kamera app? Mi a titkod? :DDD

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#7984) Bl.Gyo. válasza Orionhilles (#7983) üzenetére


Bl.Gyo.
őstag

Gyári MIUI kamera app, automata mód, HDR automatán volt. Ennyi... ja és semmi szerkesztés nincs benne!

Az a naprafogó mezö kép durván sikerült, mint ha nem is én készítettem volna...

[ Szerkesztve ]

(#7985) #63534592 válasza Bl.Gyo. (#7981) üzenetére


#63534592
törölt tag

szuper képek lettek

(#7986) nexusking válasza g_g_g (#7943) üzenetére


nexusking
aktív tag

Stabil Multi 8.5.1 és 8.2.3 verzióknál észleltetek valami bug-ot? Melyiket érdemesebb felrakni hosszútávú használatra jelenleg?

(#7987) g_g_g válasza nexusking (#7986) üzenetére


g_g_g
őstag

Nekem 8.2.0.1 van (5.1.1) alapú. De már viszket a tenyerem, hogy kipróbáljan a 7-es alapút. Csak nem nagyon tudom melyiket. A most kijött 8.5 multi stabilról még nem olvastam tapasztalatot, a MIUHU-ról vegyes, a multi fejlesztőiről többen is jó véleménnyel voltak.
Úgyhogy én is várnám a gyakorlati tapasztalatokat ezekkel kapcsolatban :)
Stabilitás, sebesség, akksi idő, és a hírhedt melegedés.
Előre is köszi az infókat, talán nem csak engem érdekelnének ezek az infók.

(#7988) BRIKLY válasza Orionhilles (#7979) üzenetére


BRIKLY
veterán

Őszintén szólva nem tudom mi lenne a legjobb. Hivatalos nyitást még halogatom szerintem,mert ha sehogy se akar jobb lenni számomra ez a telefon,akkor eladom.
Amivel megvettem ROM,az egy fokkal elviselhetőbb volt,mint a jelenlegi,de nem véletlenül cseréltem le.

Multitask=0. Akár melyik 2 alkalmazás között váltok,újratölt.
Facebook,vagy más nagyobb igényű app-ban görgetek kettőt hirtelen,megakad,az esetek 70%-ában be is fagy,2 percig meg se nyikkan,majd bezárhatom az appot.
Mindeközben persze szívja az akkut,mint a bolond. Újkorában 5-6 óra kijelzőidőket produkált, manapság öröm,ha 2-nél többet bír.
És ugyan ezek megvoltak a gyári ROM-al is,csak talán nem volt ennyire durva.

Szerintem kipróbálok egy nem MIUI ROM-ot.

[moderálva]

[ Módosította: Intruder2k5 ]

(#7989) jety91 válasza BRIKLY (#7988) üzenetére


jety91
őstag

hivatalos LineageOS, TS LineageOS (van pár + funkció beépítve a hivataloshoz képest), AICP

(#7990) BRIKLY válasza jety91 (#7989) üzenetére


BRIKLY
veterán

Ezt a "LineageOS"-t nem látom az összefoglalóban. Kaphatok egy linket?

(#7991) jety91 válasza BRIKLY (#7990) üzenetére


jety91
őstag

Beleraktam :)

(#7992) BRIKLY válasza jety91 (#7991) üzenetére


BRIKLY
veterán

Köszi. :R
Szerintem neki is állok,nyitom a BL-t a nem hivatalossal,és felpakolom.
Üzeneteket,híváslistát,ilyesmit hogy a legegyszerűbb átvinni arra? Appokat nem kell,azt a pár db-ot majd letöltöm újra.

[ Szerkesztve ]

(#7993) jety91 válasza BRIKLY (#7992) üzenetére


jety91
őstag

Én ezt használom: [link] xml-be kiment mindent a belső tárhelyre.

Beleraktam a Magisk telepítés menetét is gyors az összefoglalóba, ha van benne esetleg hiba, szóljatok és javítom. :)

[ Szerkesztve ]

(#7994) nexusking válasza g_g_g (#7987) üzenetére


nexusking
aktív tag

Te írtad néhány bejegyzéssel korábban, hogy új stabil multi verzió érhető el a 8.5.1. személyében (ami a hivatalos, leírásban szereplő linken még nincs is ott a listában), gondoltam hogy már neki is álltál tesztelni. :D

8.2.3. is már 7es android alapú, vagy csak a 8.5.1.?

[ Szerkesztve ]

(#7995) Orionhilles válasza nexusking (#7994) üzenetére


Orionhilles
senior tag

8.2.3 is már 7-es Android alapú. :K

– Yet, thou serves with thine eyes clouded in chaos. Thou, bound in the cage of madness. I am he who commands those chains – Fate/Zero Berserker Mad Enchantment

(#7996) g_g_g válasza nexusking (#7994) üzenetére


g_g_g
őstag

Nem teszteltem még. A 8.2.3.0 is 7-es alapú már.
Az összefoglalóba az a ROM kerül be, amelyről majd több jó tapasztalat is lesz.

(#7997) nexusking válasza g_g_g (#7996) üzenetére


nexusking
aktív tag

Hát akkor próba cseresznye.

(#7998) BRIKLY


BRIKLY
veterán

"[5]Indítsd el a MiFlash programot: Nyomj a REFRESH gombra. Egy COM port sorban megjelenik a telód. Nyomj a BROWSE Gombra és a kitömörített 6.1.7-es ROM Mappájából válaszd ki az "IMAGE" mappát.
Nyomj a FLASH Gombra és várd meg amíg a program ki nem írja, hogy "Sucessfull". Két perc alatt végez"

Megnyomom a flash-t,és azt írja "a kért erőforrás használatban van.(0x800700aa: Open serial port "\\.\COM4") "
Mit lehet tenni?

(#7999) BRIKLY


BRIKLY
veterán

Ezt a problémát megoldottam,erre jött az,hogy 39s után megállt,azzal,hogy "A parancs végrehajtásához nincs elég tárolóhely..." mi a franc? a telón 4GB volt szabad..

most aztán le se merem húzni a telót,gondolomm már nem boot-olna be.. :U

[ Szerkesztve ]

(#8000) BRIKLY válasza jety91 (#7993) üzenetére


BRIKLY
veterán

A másik 2 hozzászólásomat törölheted,fent van a TS LineageOS. :R

Viszont ez az SMS visszaálítás nem jött össze. :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.