Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pkiss

    csendes tag

    Nem lehet bekapcsolni.

    Sziasztok, szenvedek tovább. Feltettem mindkét részre a 3.7.12 multilang_aires-t, működött, majd megpróbáltam a linkről letöltött cwm...zip-et ráflashelni, de nem sikerült. majd valamikor kiírta, hogy lemerül az akksi majd kikapcsolt. töltöttem egy-két órát, de nem lehet bekapcsolni. A bekap gomb benyomására valamikor felvillan az mi, ekkor ha elengedem nem történik semmi, ha benyomva tartom feljön elmegy, majd megint feljön és elmegy. Megint töltés - piros led villog. Többször akksi ki és be: nem változik. Szerintem feltöltött vagy majdnem, észrevettem, hogy a telo melegedik, és van egy halvány fehér, alig észrevehető háttérfény. Ekkor a töltésre dugva is piros led. Akksi le, majd töltés: zöld led és ekkor kb 80-nál a töltés. Le a töltőről bekapcs, felön a logó, majd eltűnik, de nem látszik semmi, viszont bejön a háttérfény. kikap+hangerő fel, a logo bejön, de semmi egyéb, illetve kipacsolódik a háttérfény. A háttérfény azonos a MI logo feljövetelkori háttérfénnyel. Tehát logó eltűnik, háttér marad. Néha feljön a töltés jelző zöld nagy: most 90% töltöttséget jelez.
    Gyakorlatilag semmire sem reagál. Van valami ötletetek?

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés