Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) xtremez


xtremez
aktív tag

Akkor meg minek bundle ?! :(((

Azért kérdem, mert ezt húzócímként nyomatják..

[ Szerkesztve ]

(#2) alevan


alevan
őstag

Húzócím, úgy hogy várható volt. Viszont egy egyedi kontrollert igazán csatolhattak volna hozzá...

Ám vannak már a neten Xbox One Controller módosítások (konkrétan szétszedés-festés-összerakás az ügyetlen kétbalkezeseknek)?

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#3) gianni85 válasza xtremez (#1) üzenetére


gianni85
veterán

minek bundle? Adják hozzá a játékot, meg egy hónap Live-ot, változatlan áron. Vevőcsalogató.

(#4) .LnB válasza gianni85 (#3) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Meglepődnék ha bármelyik marketinges szakembernek sikerülne eladnia nekem valamit a Titanfall névvel :D
Egy nyalókát se vennék, nem hogy konzolt. :D Ez a játék halva fog születni, aztán mégse mert 2millióan nyomják a bétát. A játék körüli marketinghadjárat meghozza gyümölcsét. Nyomják le az emberek torkán, és ők csak nyelnek. Számomra teljesen érthetetlen. De nem is az én zsebemből csalogatják ki a pénzt. Ahhoz valami maradandót kell alkotni.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#5) xtremez válasza gianni85 (#3) üzenetére


xtremez
aktív tag

Az nem szerepel a cikkben, de digitális változatot adják csak. Köszi ez aztán megéri. :C

(#6) gianni85 válasza .LnB (#4) üzenetére


gianni85
veterán

én kipróbáltam, bejött, elő is rendeltem One-ra. Végre valami új. Ami számomra érthetetlen, hogy mondjuk a Cod hogy tud 5éve folyamatosan eladási rekordokat dönteni, meg az is, hogy emberek hogyan tudnak a még mindig béta állapotban lévő folyamatosan foltozgatott BF4-gyel játszani.

(#5) xtremez
nem lemezes? pfff, akkor én sem venném ezt a csomagot.

[ Szerkesztve ]

(#7) Csöbronit


Csöbronit
tag

Miért baj az hogy nem lemezen kapjátok a játékot? 2 meccs között elviszitek a dvd tokot sétálni? Ja tudom,hogy miután leírja sokatok hogy nektek elő van rendelve meg mekkora király játék, azután 1 hét múlva eladjátok a ph-n:D

FaZe Clan Member - MLG player

(#8) gianni85 válasza Csöbronit (#7) üzenetére


gianni85
veterán

nem egy hét múlva, hanem mondjuk fél év múlva :P Lemezesből akár még egy év múlva is tud az ember pénzt csinálni. Akármennyire is bízom a játékban (tetszik is, kipróbáltam) elképzelhető, hogy fél év után kifullad számomra. Ez nem minősíti a játékot... manapság nem kötnek le a multiplayer cuccok úgy mint régen. Alapvetően idegenkedek is a digitális vásárlástól ilyen árak mellett. Amit eddig vettem az X360 God játék volt 990-2000 forint között, vagy Steam játék 3000 alatt, ill. pár dolláros bundle-k

(#9) Torry válasza gianni85 (#8) üzenetére


Torry
addikt

Nahigen, nálam is ez a helyzet, a CS mindig előkerül.

(#10) Csöbronit


Csöbronit
tag

Ezzel csak arra céloztam,hogy akik ácsingóznak a dvd-s kiadásra,ők általában gyűjtők vagy ha nem is azok,de nem adják el a játékokat hanem kiteszik a polca vagy ilyesmi. Nem tudom ti milyen gyakran vesztek játékot de nem is értem miért éri meg eladni,azon csak bukni lehet és max pár ezret lefaraghatsz annak az árából amit épp veszel, de megéri? Nekem inkább legyen meg,ki tudja még évek múlva is elő lehet venni némelyiket, lásd cs. példát.

FaZe Clan Member - MLG player

(#11) Def26 válasza Csöbronit (#10) üzenetére


Def26
félisten

A masszív multiplayer játékoknál nem gond, de pl egy single játékért amit 5-6 óra alatt végigjátszol baromi sok kifizetni 60$ -t.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#12) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Nálunk (Anglia) ez úgy néz ki, hogy az gép ára £430-ról leesett £400-ra, és ajándékba adják hozzá a Titanfall-t. 2 hónappal azután, hogy megvettem ez egy kicsit kellemetlenül érint, de ez van.
Az meg, hogy nem dobozos... Egy marha nagy Titanfall dobozt kap ezzel mindenki aki megveszi.

[ Szerkesztve ]

(#13) gianni85 válasza Csöbronit (#10) üzenetére


gianni85
veterán

Általában 1-2-3ezer Forint buktával adtam túl X360-on a játékokon végigjátszás után. Annyit nekem mindig megért. Aztán voltak persze olyan esetek is, hogy bukta nélkül, vagy éppen haszonnal adtam túl egy játékon. Ezért is jók a lemezes Játékok és a használtpiac :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.