Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bLaCkDoGoNe


bLaCkDoGoNe
veterán

Jó lenne, ha a PSPlus-hoz hasonlóan végre kurrensebb AAA játékok is elkezdenének bekerülni a pass-be, az MS saját kiadású cuccai kivételével, nem csak az ingyenes Gold játékokat pakolgatnák be nagy hírverés közepette.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#2) Wesder válasza bLaCkDoGoNe (#1) üzenetére


Wesder
félisten

Mi köze a PS+-nak a GamePass-hoz?

I guess it's easy to see the world the way I do. The emptiness is a promise, the sin is just the proof.

(#3) bLaCkDoGoNe válasza Wesder (#2) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Analógia.
A Live Gold-hoz kapott játékokat már nem hozom elő, mert ott már megszoktuk hogy nem gurítanak nagyot általában, viszont ha a Sony tud ilyen viszonylag kurrens, de nem vadiúj játékokat a saját havi kínálatába bepakolni, akkor a magasabb havidíjú Game Pass-nak is illene legalább néha valami értelmezhető új játékot berakni a kínálatba, nem a 2013-as Ryse-zal parádézni, ami már Gold-ban is volt.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#4) #92006144 válasza bLaCkDoGoNe (#3) üzenetére


#92006144
törölt tag

Sony-nak szokott lenni egy évben többször is olyan promóciója ahol közel 200 játékhoz hozzáférhetnek a népek akár 200 forintért egy hónapon keresztül?
Vagy a Mafia 3 miatt írod ezt? Ha fizetnének sem játszanék vele, még a for honor is különb cím annál, pedig az sem tetszik. A mostani gold vs ps+ tekintetében is sokkal gyengébbnek érzem a sony kínálatát, és ugye ott konzolonként csak 2-2 játékot kapnak a vásárlók, a BC miatt a one-osok 4-et kapnak. A stream-elős dologgal nem vagyok tisztában, hogy a ps3-as címek mennek-e ps4-en.

Természetesen a 200 forintok GP akció egy mézesmadzag, az előző ilyen promóció után bedobtak egy 2500 ft-os 3 havi akciót, de még az is bőven jó ennyi játékért. A bányászat miatt szerintem rengetegen mentek konzol irányába, már csak magamból kiindulva egy gtx 1070 árából vettem a one x-et, és ennek az akciónak köszönhetően rengeteg címet bepótolhattam, sőt többet meg is vettem.

[ Szerkesztve ]

(#5) bLaCkDoGoNe válasza #92006144 (#4) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem állok neki újra elmagyarázni hogy mi a bajom, kedves újonc fanboi.

[ Szerkesztve ]

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#6) #92006144 válasza bLaCkDoGoNe (#5) üzenetére


#92006144
törölt tag

"kedves újonc fanboi"
Érvelésből csillagos 5-öst kapsz.

Nettó fikával indítottál, ahol a gold-ot szapultad, majd mentél tovább a GP felé úgy, hogy a sony-nak még megközelítőleg sincs hasonló szolgáltatása. Már egy ideje hasonlón törik a fejüket, mert a pénzügyi adatokból látszik, hogy a szolgáltatásban van a lóvé.

Azon szerintem nem kell fennakadni, hogy ebben a hónapban nem hoztak 1-2 éven belüli AAA címeket, és ahogy írtam, annak kifejezetten örülök, hogy nem ilyen Mafia 3 szintű gyalázattal bővítik a kínálatot.
Vagy az zavar, hogy gold-ban már megvolt neked a Ryse?
Ahogy írtam, a bányászatnak köszönhetően bővült a konzolos bázis, és biztosra veszem, hogy az adott címnek sokan fognak örülni.

[ Szerkesztve ]

(#7) bLaCkDoGoNe válasza #92006144 (#6) üzenetére


bLaCkDoGoNe
veterán

Nem is volt célom sokadjára elmagyarázni a dolgot, mert mindig akad egy-két hozzád hasonló, a konzolos porondra frissen megérkezett, de az MS hátsó fertályába rögtön nyakig bebújt delikvens, akik minden kritikát olyan felháborodással próbálnak elhárítani, mintha a saját cégükről lenne szó.

"«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

(#8) #92006144 válasza bLaCkDoGoNe (#7) üzenetére


#92006144
törölt tag

Szerintem hatalmas dolog ez a game pass kezdeményezés, még pc-sként sem tartottam hülyeségnek. Bár számomra érthetetlen, hogy miért csak nekem jutott eszembe, hogy ez a pc-seknek is nagy dolog, de még is országos akciót indítottam el az ötletemmel a kettővel ezelőtti 200 forintos promónál. Ne aggódj, még engem is meglepett a dolog sikere, ami abból indult, hogy friss box userként lanozni akartam pc és box között. Működött. Ráadásul pont te néztél hülyének az ötletem miatt, és miután bizonyítottam a dolgot, valahogy nem nagyon reagáltál rá...
Szóval "ősrutinos" boxosnak egy újonc tudott újat mutatni, sőt még országos akció is lett belőle.

De csak egy egyszerű példa nem friss AAA game pass-ba kerülésével kapcsolatban:
Kölcsönadtam a one s-t nagynénéméknek, mert a kölök sea of thieves-szel akart játszani, és pont 200 forintos akció volt. Az akció lejárta után bedobták a 2500 forintos változatot 3 hónapra, és bővült a kínálat a Rocket League nevű játékkal. Láttam a gyerek arcát, amikor mondtam, hogy még 3 hónapig náluk marad a gép, és a Rocket League-el is játszhat. Volt öröm meg bódottá'.

Azt gondolnám, hogy alapvetően nem a "hozzád hasonló" (tőled idézve) ős konzol usereknek szánták ezt az akciót, akik már évekkel ezelőtt bezsákolták goldon keresztül az épp gp-be érkezett játékot. Felétek is nyitni akarnak az új MS stúdiós játékokkal, de még mindig azt mondom, hogy az újabb tagoknak előnyös (főleg 200 forintért).

Remélem nem huppantál túl nagyot a magas lóról.

[ Szerkesztve ]

(#9) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

Jó ez a GamePass basszus,mondjuk nem nekem,de a fiatal generáció visszamenōleg bepótolhatja a dolgokat.
Egyik olyan csomagért,amiben benne volna az összes open world játék ami eddig megjelent,azért egy komolyabb összeget kifizetnék :D

Life, Uh, Finds A Way

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.