Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) marilllyo


marilllyo
veterán

Köszi-Köszi!

Mindenképp beszerzős! :R

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#2) Xaels válasza marilllyo (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Platina izmos, told végig 2 óra alatt. Bár a legtöbb boss 1perces azért sokan vannak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) markknight


markknight
veterán

Megvettem én is, nagyon jó móka, thx az "ajánlást" fórumról.

[ Szerkesztve ]

(#4) Xaels válasza markknight (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Örülök, igazán nincs mit.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#5) marilllyo válasza Xaels (#2) üzenetére


marilllyo
veterán

Ahogy nézem nem para... Mármint, a [link] alapján egyelőre egy ember plattintotta ki... De szerintem nem lesz akkora para, mint mondjuk egy BroForce.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6) Petreszku


Petreszku
senior tag

Köszönöm az írást, felvettem a listámra. :R
Bár kicsit félek is tőle mivel pár hasonló jellegű játékot már sikerült félbe hagynom a nehézség miatt. Szeretem az ilyen játékokat, de az élmény miatt szeretek játszani nem a felesleges nehézség miatt. Slain back from hell és a Volgarr the Viking is a félbehagyott listán szerepel, viszont a Steel Rats demot ma fogom kipróbálni.

(#7) Xaels válasza Petreszku (#6) üzenetére


Xaels
félisten

A Slain azt hiszem a fejlesztők korábbi játéka.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#8) Petreszku válasza Xaels (#7) üzenetére


Petreszku
senior tag

Igen én is így tudom, ezért sem vettem még meg. Talán majd egy kisebb - nagyobb akció keretében. Addig is van mivel játszani.
Steel Rats a demo után ment a kukába. :(

(#9) Xaels válasza Petreszku (#8) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem a Slain nincs meg, gondoltam lesz valami bundle, de nem találtam ezért csak a Valfarist vettem meg.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.