Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Freiherr


Freiherr
őstag

Válts Androidra. WP után olyan érzésed lesz, hogy kinyílt a világ.

XXX

(#2) yolan válasza Freiherr (#1) üzenetére


yolan
őstag

Valts almara. Wp után, nemszeretem az androidot érzéssel szinte csak erre lephetsz. Lumia 735 után en valszeg egy SE almat fogok választani.

“A writer needs a pen, an artist needs a brush, but a filmmaker needs an army.” - Orson Welles

(#3) Pr3ciSioN


Pr3ciSioN
aktív tag

Ha maradni akarsz WP-n akkor HTC M8 WP :D

\HTC ONE M8 ----> Más nem is kell\ A Reszkessetek Betörők a gyerekek Die Hardja

(#4) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Androidra is van Here Maps :D
Amugy sokfajta jó androidos telefon van. Bár nem használtam, de a Xiaomikat, Meizukat eléggé dicsérik. 100-ből meg talán egy Oneplus 2 (talán 3 is) kitellik.
Ha alma kéne, 100 körül van 16 gigás használt 6-os (bár a 16 giga édeskevés elvileg ios-on)

(#5) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Androidra érdemes váltani. Van rá offline Here Maps már

Huawei Mate 9

(#6) MineFox54 válasza pulyka jocó (#4) üzenetére


MineFox54
őstag

Én is Xiaomi mellé voksolnék. Nekem az van már lassan 8 hónapja, és 95%-ban elégedett vagyok vele, a maradék 5% meg nem gyártói hiba...

Jó árú, jó minőségű készülékek. Ha kell a béhúsz, akkor Redmi Note 3 Spec Ed. vagy Redmi 3s. Inkább a 3S ha az emberi méretet szereted :). Ha nem kell a B20, akkor bármelyik modelljüket ajánlom jó szívvel. Eddig 6 ismerősnek "adtam el" az utóbbi fél évben, tehát látható hogy nem rossz :).

(#7) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Ha nem kell Exchange szinkron, akkor vegyél Xiaomi-t. Ez a probléma is orvosolható, ha visszarakod 7-es rendszerre, akkor azon tökéletesen működik minden(sőt nekem 6-os van még azon is minden megy) Nagy akku, jó kijelző, dualsim, jó rendszer(kivéve a 8-ast).

(#8) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Mennyi lenne a max összeg amit rászánnál? Kijelzőből mekkora a jo neked?

Huawei Mate 9

(#9) Norbi.


Norbi.
őstag

Az eddigi tapasztalataim szerint Windózosok jobban szeretik az Ájfonokat jobban hasonlít a rendszer a zártsága miatt, mint a droidra. (Boltos vagyok, ezt tapasztalom)

Én azt csinálnám a helyedbe, hogy vegyél egy használt 5,(kb. 40k) vagy 5s-t (kb.60k), próbáld ki, hogy tetszik a rendszer. Ha nem, akkor add el és vegyél egy droidot. Ezeket el lehet adni bukó nélkül, ha csak nem fogsz ki egy több sebből vérző darabot. :)

(#10) alcsa


alcsa
senior tag

Én egy kék HTC 8X-ről váltottam Nexus 5X-re. Nem bántam meg.

(#11) Savageboy


Savageboy
aktív tag

+1 a Xiaomira, persze ha nem zavar a rendszer zártsága, illetve bejön maga az iOS, akkor az alma is jó lehet, de kicsit vastagabban fog arrafelé a ceruza... :)

(#12) H.Istvan25 válasza Savageboy (#11) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

Előbb azért meg kéne tudni, hogy akar-e 4G-t használni normálisan

Huawei Mate 9

(#13) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

HTC 10 :K
Nekem a W10 élmény nem jött be.
Androidot sem muszáj agyon hekkelni meg egyebek. HTC-t csak használni kell.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

"és hát a Win10 sem jár már hozzá. (Köszi M$!!!)"

Nem, ez a HTC-nek köszönhető. A piac nem android, WP (Win) és iOS-ből áll, hanem (sarkítva) Android alapú Rom, WP (Win) és iOS-ből áll. Ha ennyire különcködni akarsz, akkor rendelj valamit Kínából. Valamit, amin a gyártó saját Rom megoldása van. Persze hogy jó lesz-e, azt nem tudom. Vagy használtan iPhone, de én tartózkodnék tőle. Az 5s van már 100 környékén értelmes boltban (110k Edigital).

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) debrecenikri


debrecenikri
tag

Megfognak ölni, de mindegy... Ha tetszett a windows, még az is élhető alternatíva a rendszeres frissítésekkel, a 8 óta jóval fejlettebb rendszerrel és kiforott, pc-n is látható értesítésekkel. Ha pedig elég volt, akkor droid vonalon gyorsabbak az események, jó és nem feltétlenül drága modelleket egészen könnyű kifogni. Almát személy szerint nem használtam, de ha gazdaságosan akarsz kijönni, szerintem nem nyerő.

[ Szerkesztve ]

Fast ring nélkül nem élet az élet...

(#16) KaiotEch válasza Savageboy (#11) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

A xiaomi zárt? Na ilyet sem hallottam még... :U

(#17) JasL


JasL
senior tag

Samsung Omnia 7 volt az első WP-m még vmikor az őskorban.. aztán jött 800, 920, 930, szoftvereket is fejlesztettem rájuk.. aztán feladtam a küzdelmet. Gyűlöltem az Androidot, de a VR miatt mégis egy S7 mellett kötöttem ki. Hatalmasan csalódtam pozitívan a rendszerben (Marshmallow), és a minőségben is. Bármikor megvenném újra! Barátnőmek is Galaxy-t vettünk, A3 2016-ot, egy tank az is. Összességében a Galaxy-k nagyon jó áron vannak és nagyon jó értéken. Redmi-k se lehetnek rosszak, de nem ajánlok olyat, amit sose használtam.

[ Szerkesztve ]

(#18) MineFox54 válasza H.Istvan25 (#12) üzenetére


MineFox54
őstag

Léteznek Xiaomi modellek, amelyek támogatják a 4G-t.

KaiotEch: Az iPhone-ra írta ha jobban elolvasod.

(#19) KaiotEch válasza MineFox54 (#18) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Jah igazad van. :R

(#20) ->Raizen<-


->Raizen<-
veterán

Leeco Le Max 2-t javaslom. 2k kijelző, fém ház, gyors akadás mentes rendszer, tiltható appokkal, távirányítóként is funkcionálhat.

[ Szerkesztve ]

(#21) Viktor77 válasza ->Raizen<- (#20) üzenetére


Viktor77
titán

Igen, egy "emberi méretű" 4.3"-as telefon után biztos egy 5.7"-est akar venni.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22) ->Raizen<- válasza Viktor77 (#21) üzenetére


->Raizen<-
veterán

4,3' Után váltok, mert nincs android fronton ilyen méretű teló megfelelő utód, normális árazással. :U ;) Sajna a péklapátok lettek a divat tessék felébredni. :K 80-ért meg magasan ez a legjobb alternatíva, ez a lélektani határ amit egy telóra max szánni tudok. Ha van pénz dögivel iphone SE 64 gb...
Azért váltok mert NINCS ilyen kicsi teló csak gyengébb 80 körül mint a z1 compact ember!

[ Szerkesztve ]

(#23) Viktor77 válasza ->Raizen<- (#22) üzenetére


Viktor77
titán

Te. De neki tetszik a mérete, ezért idéztem.
Szóval, azért váltasz 5.7"-re, mert ez a divat? Ok.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24) Ringman


Ringman
nagyúr

Igazából szívesen maradnék Windows Phone vonalon

ne tedd (4 évig használtam én is wp telefonokat)

win10 mobile topikba bele kell olvasni, aztán rá fogsz jönni, hogy nem érdemes ezzel szívatni magad.

(#25) H.Istvan25


H.Istvan25
senior tag

Én az Idol 4-et ajánlom.

Huawei Mate 9

(#26) Picco


Picco
addikt

latom az egyediseg igeny, BB passport sima/silver?

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#27) Ringman válasza Picco (#26) üzenetére


Ringman
nagyúr

halálközeli platformot halottra cserélni, nemár.

(#28) Chaser válasza ->Raizen<- (#22) üzenetére


Chaser
titán

50 körül redmi 3 5"-on, 70 körül note3 pro 5,5"-on pl
redmi3s-ben már van b20 is ha vkinek kell
de már lassan redmi és note 4 is lesz
sáomiiiiii'

szerk: a droidot én is utálom de a miui meggyőzött..persze lehetne jobb is, de mi nem?

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#29) Wyll


Wyll
őstag

Köszönöm a sok hsz-t és véleményt srácok!
Igen, amúgy a BlackBerry is eszembejutott már. A "haldokló rendszert halottra cserélni" szellemes ellenérv, de akkor már végül is majdnem mindegy! :D

Andorid lesz amúgy szerintem a dologból, tetszik vagy sem :U

Az 5,7"-t szinte tuti nagyon soknak érezném 4,3" után. Bár a méretnövekedést úgysem úszom meg, van egy olyan érzésem. De köszi a figyelmem felhívását rá!

WP-ből amúgy most mi a legjobb teló? Csak hogy ennek is adjak egy esélyt..

[ Szerkesztve ]

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#30) D1Rect


D1Rect
félisten

1+3

(#31) H.Istvan25 válasza Wyll (#29) üzenetére


H.Istvan25
senior tag

A Lumia 950 XL talán a legjobb WP-s, de szerintem ne vegyél olyat. Ha nem akarsz 100 ezer fölé menni, és fontos a rendes gari meg a B20-as 4G, akkor szerintem legjobban az Alcatel Idol 4-el és a Huawei P9 lite-al járnál.

Huawei Mate 9

(#32) janeszgol válasza Wyll (#29) üzenetére


janeszgol
félisten

L950-et használtan ötven környékén is vehetsz. A legjobb nálunk is kapható Lumia a 950/950XL. Van erősebb is (HP és Alcatel), de egyelőre nem kapható nálunk.

Én amit vennék a helyedben, az a Honor 8. Bár a frissítés kérdéses.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#33) MineFox54 válasza H.Istvan25 (#31) üzenetére


MineFox54
őstag

Eustockról rendelve a Xiaominál is kapsz rendes garit meg B20-at...

[ Szerkesztve ]

(#34) Luck Dragon

Iphone SE ? Szerintem már emberibb lett az ára. És nagyon jó kütyü. Igaz az általad leírt összeghez is sok.

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#35) Picco válasza Wyll (#29) üzenetére


Picco
addikt

jo a droid, foleg ha vanilla kozeli androidos keszuleket vagy nexust valasztasz, nekem semmi bajom nem volt vele. sot, en elso sorban azert csereltem le mert tul sokat logtam rajta, altalaban foloslegesen.
BB Passport is nagyon jo, mar tobb mint egy eve hasznalom es fantasztikus keszulek, bar nem mindenkinek valo az biztos.

It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#36) Savageboy válasza KaiotEch (#16) üzenetére


Savageboy
aktív tag

Mint a kolléga is írta, az iOS-re értettem, csak kicsit nyakatekert lett a mondat. :) Hozzáteszem a Xiaomi is zártabb lett, mint régebben volt, már jó ideje zárt bootloaderrel adják ki az új készülékeiket (persze ez csak eleinte jelent egy kis plusz gondot, míg kinyitja az ember).

(#37) somogyib válasza KaiotEch (#7) üzenetére


somogyib
őstag

Ne már! Xiaomi-n le van tiltva az ActiveSync vagy mi???

(#38) KaiotEch válasza somogyib (#37) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Az a nyűgje, hogy hiába írom be a helyes adatokat visszadobja, hogy nem jó, ha ugyan ezt megteszem MIUI7 alatt akkor jó. Gondoltam már rá, hogy ki kéne próbálni a 7-es apk-ját a 8-ason. Bár most eszembe jutott még egy olyan, hogy megnézni, nem-e valamilyen jogosultság dobja vissza. Bár hülyeség lenne.

(#39) addamka válasza KaiotEch (#38) üzenetére


addamka
őstag

Nekem Redmi Note 2n ugyan ez van, ssl hibát dob logokba. Asszony Note 3 Pro-ján meg megy. Mindkettő utolsó dev miui8.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#40) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

P9 Lite
Nagy rá az igény és valószínűleg lesz rá frissítés is.
Ha gyári nem akkor valaki biztos készít.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#41) somogyib válasza KaiotEch (#38) üzenetére


somogyib
őstag

Ha a 7-esen megy, akkor biztos nem jogosultsági probléma. Valószínűleg ez egy bug és egy update-el majd javítják.

[ Szerkesztve ]

(#42) Alex91


Alex91
félisten

Ha a kis meret is szempont, akkor iPhone 5s, de inkabb SE, bar az meg kicsit dragabb. Ha hasznalt is johet, akkor meg az iPhone 6 is beleferhet. Persze, a minel nagyobb tarhely jobb, mert hamar rakap az ember az izere... :)!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#43) addamka válasza somogyib (#41) üzenetére


addamka
őstag

Nekem azóta nem megy, mióta tanúsítványt cseréltek az exchangen.
Volt teljes gyalu is azóta, hátha bekesselt valamit, de nem segített.
Ezt dobja csatlakozáskor logba:
D/NativeCrypto( 1773): ssl=0x555d62b2e0 SSL_connect:error exit in UNKWN SSLv3 read server session ticket A

Az email app verziója ugyan az, mint asszony Note 3 Pro-jén lévőé, csak neki 6-os droid van, az enyémen meg 5-ös alapú még a MIUI.

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#44) Máté94


Máté94
addikt

Lenovo ZUK Z2
Xiaomi MI5S
LeEco Le Pro 3

Esetleg még MI5 vagy Redmi 4

:))

[ Szerkesztve ]

(#45) somogyib válasza addamka (#43) üzenetére


somogyib
őstag

Tanúsítvány import? (de gondolom már próbálkoztál vele)

[ Szerkesztve ]

(#46) Wyll


Wyll
őstag

Látom a sok javaslatot és továbbra is köszi és mindent megfontolok! De...

Sony Xperia Z5-tel kapcsolatban van ellenjavallat?
Tegnap találtam rá, és igencsak megtetszett... :B

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Wyll

(#47) MineFox54 válasza Wyll (#46) üzenetére


MineFox54
őstag

Régi modell, és én nem vennék Sonyt már... Havernak a napoknban halt meg a Z5C, ő is Xiaomira cserél. Az akksija egyik nap nem vette fel a töltést, másik nap már nem kapcsolt be.

(#48) Bozek válasza MineFox54 (#47) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nyolc hónappal később jelent meg, mint a Redmi 2. :) Akkor melyik is a régi modell?

[ Szerkesztve ]

(#49) KaiotEch válasza Bozek (#48) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Tulajdonképpen a Redmi 2 is régi modell, már Redmi 3 sincs, csak Redmi 3s. :P

(#50) MineFox54 válasza Bozek (#48) üzenetére


MineFox54
őstag

Nem is ajánlottam a Redmi 2-t... Redmi 3S-t ajánlottam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.