Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Kár, hogy csak az éjszakai képek jók. ;] De a Nokia is trollkodhat :DDD

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#2) RaZroX


RaZroX
addikt

Az ja :DDD Aztán majd csodálkozni fog a Microsoft ha a következő Samsung reklámban sz@rrá oltják a WinfosPhone-t :D

[ Szerkesztve ]

This is the way

(#3) Aryes válasza RaZroX (#2) üzenetére


Aryes
nagyúr

Na asszem nem kell félteni a samsungot, nagyon nagyon magas labdát dobtak fel nekik a MS trollkodásért felelős szakemberei. Remélem szénné fogják ezért égetni a WP-t. :DDD

(#4) ROBERTOH válasza RaZroX (#2) üzenetére


ROBERTOH
őstag

Szerintem bolondok lennének a wp-t reklámozni ;) (a negatív reklám is reklám)

ez a kedvenc aláírásom

(#5) Otisz válasza Cyberpunk (#1) üzenetére


Otisz
őstag

Én is pont ezt akartam írni.
Próbálnák ki nappal! :D

(OO[IIII][IIII]OO)

(#6) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Nokia troll on again :D bizony azok a nappali képek... :U ;]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#7) Rozzo


Rozzo
tag

"This is my Windows Phone" kreatív mondat, viszont igazán a wpre illik. Én nekem tetszik, szép kis dizájn :B

(#8) sanyijedi


sanyijedi
őstag

hahaha :D
erre inkább nem mondok semmit.

na jó mégis. de csak annyit, hogy: (#3) aryes: +1

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S25 + Apple iPhone 16

(#9) vigyed


vigyed
tag

Ezt most miért kellett....? :W :O

[ Szerkesztve ]

Goodbye everybody......

(#10) gabancs


gabancs
addikt

Azért elég szánalmas, hogy egy MOBILTELEFON-t a fényképezőjével lehet eladni. Mind ezt mondom úgy, hogy nekem még tetszik is a 920.

(#11) Wa2x_ válasza gabancs (#10) üzenetére


Wa2x_
veterán

Azért nem csak a kamerája jó, ne felejtsük el, hogy ez a legjobb Nokia WP8 teló a piacon... megvenném amúgy is, ha lenne rá ennyim, a marketing csak a kiemeli a legjobb tulajdonságát.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#12) engé


engé
tag

Ja, ezek az abszolút nem mű emberek tök véletlenül kerültek képbe, persze hogy spontán az egész, és milyen véletlen, hogy pont a legkeresettebb Androidos telefon van náluk, nem? Ha már az új keletű, egymást lágy, selymes, testhőmérsékletű kakával dobálózó marketingbe vág újra a Microsoft, akkor legalább a nézőt (aka. potenciális felvevőpiacot) ne nézzük már hülyének.

Egyre elcseszettebb marketingfogásokat vonultat fel szerencsétlen MS, ami egyáltalán nem segíti az amúgy jó platformot.

(#13) gabancs válasza Wa2x_ (#11) üzenetére


gabancs
addikt

Igen, csak sajnos mást nem igen tud felmutatni. Egyedül a kamera az, amivel meg lehet szólítani a széles tömegeket. Én mondjuk magas ívből sz...rok rá, milyen egy telefon kamerája. Ha valamit még is le kell fotózni, akkor arra a végszükségre jó bármelyik kamera.
Ha már fotózni akarok, inkább egy 40000 Ft-os kompakt, ami röhögve zsebre vágja a nokiát.

(#14) Wa2x_ válasza gabancs (#13) üzenetére


Wa2x_
veterán

Mást nem? Pöpec hardver, és szoftveres támogatás, csomó extra (pl. ingyen navi.. stb.), garantált frissítés. Az meg tök szubjektív, hogy te használod-e a telefonod kameráját vagy sem, nyilván ez a készülék nem neked való, ott a 820. :)
De vagyunk itt többen is, aki bizony szeret a telójával fotózni és fontos szempont a kamera minősége és milyensége. Könnyen magunkkal vihetjük, bárhol elkaphatjuk és fotózhatunk, nem kell két kütyüt cipelni.

Mindennek megvan a maga helye a piacon és a szarból is eladnak egy csomót ezt te is tudod...

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#15) Flashback válasza engé (#12) üzenetére


Flashback
addikt

Ha már az új keletű, egymást lágy, selymes, testhőmérsékletű kakával dobálózó marketingbe vág újra a Microsoft, akkor legalább a nézőt (aka. potenciális felvevőpiacot) ne nézzük már hülyének.

Van új a nap alatt. Még mindig röhögök!! :R

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#16) Ati1979


Ati1979
veterán

Szegény samu. A cégvezetők biztosan elsírták magukat amikor meglátták ezt a reklámot.

A nokia most megpiszkálta az oroszlán bajszát! ;] Jönni fog a válasz, biztos vagyok benne...

(#17) Cyberpunk válasza Wa2x_ (#11) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Így van, ha WP8 akkor Nokia ez egyértelmű, bár sok az egyéb gond. Mondjuk a kamerás csúcsgép még odébb van várjuk a PV-t. :D

#16 Ati1979: kiét az enyémet nem. ;]

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#18) Dzsosy válasza Ati1979 (#16) üzenetére


Dzsosy
senior tag

Nah aztán milyen válasz jönne az "oroszlántól"? A rendszert nem fogják szidni, hisz ők is adnak ki vele készüléket. Az ativ s, meg nem sok mindent tud felmutatni a 920-szal szemben. :D

(#19) Burt1793 válasza Dzsosy (#18) üzenetére


Burt1793
veterán

Én egy olyan választ tudnék elképzelni a samutól, hogy egy Lumia 920as emberkéhez odasétálnak egy S4-gyel vagy 3-mal és megmutatják, hogy jajj, itt van ez az iGO szoftver, élő háttérkép, legfrissebb ill legújabb játék (mondjuk a modern combat 4, ami ugye nincs wp-re), 10féle kameraszoftver vagy egyéb hasznos programok, amiket 2 kattintással tud feltelepíteni a kis androidos cukorfalatra...

Utálom azt, hogyha valaki azt mondja, hogy a WP egyedibb, mint az android, amivel azt csinálsz amit akarsz... :D

(#20) Cyberpunk válasza Burt1793 (#19) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A Nokia is előtudná venni a saját naviját, ami szerintem messze az egyik legjobb a piacon. ;) A játék meg nem túl megható, mivel van aki játszik, és van aki nem. ahogy van aki fotózik, és van aki nem.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#21) Burt1793 válasza Cyberpunk (#20) üzenetére


Burt1793
veterán

Én nem játszom a telefonommal, de szerintem te is kipróbáltad volna a fent említett játékot, mint ahogy ezt én is megtettem...
Nem csak játékok vannak, hanem jobbnál jobb programok!

Lehet azért egy S3-mal fotózni... szerintem nincs ilyen nagy különbség.
Ki tudja, hogy milyen képet mutatott az S3, a nokia előző bakija után az is lehet, hogy felcserélték a képeket, mert ugye most a zseniális WP újítás után már lehet Blutoothon fájlokat küldözgetni :D

[ Szerkesztve ]

(#22) Wa2x_ válasza Burt1793 (#21) üzenetére


Wa2x_
veterán

Ne menjünk bele ebbe a vitába mert meddő, de az Android mennyi idő is....? A WP már most gördülékenyebb, az appok száma pedig folyamatosan nő, méltó konkurencia lesz! :)

(#23) Cyberpunk: ennyi :DDD

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#23) Cyberpunk válasza Burt1793 (#21) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát föl nem cserélték az biztos. Éjszakai fotózásra a 920 magasan veri. Persze nem csak ennyiből áll a dolog, de a pozitív részét fogják reklámozni ez egyértelmű. Nem azt, hogy szar képet lő nappal.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#24) Burt1793 válasza Cyberpunk (#23) üzenetére


Burt1793
veterán

OKé-oké, csak vicceltem, szívesen kipróbálnám a kameráját, nekem S2-m van, ami nagy méretű (3-5 megás) képeket csinál, viszont nappal és sötétben is szarokat... :DDD De nem használom sokat. És szerintem a 920-nak sem olyan jó, hogy a vele lőtt képeket beállítsam háttérnek a gépen.

(#25) balazs1022


balazs1022
őstag

Csak bekell vna kapcsolni a "gyenge fényviszonyok" funkciot ebbe a gyenge fénybe.... nah mindegy, akinek ilyen teloja van ugy is tudja h h kell hasznalni a telefont.

https://fototrend.hu/fotok/fotos/balazs1022/index.html

(#26) Wa2x_ válasza Burt1793 (#24) üzenetére


Wa2x_
veterán

Az S2-nak nagyon jó kamerája van.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#27) Burt1793 válasza Wa2x_ (#26) üzenetére


Burt1793
veterán

FullHD-s monitoron nem jók a képei háttérnek...

[ Szerkesztve ]

(#28) Wa2x_ válasza Burt1793 (#27) üzenetére


Wa2x_
veterán

Az meglehet, de alapvetően jó a mobilos kamerák terén, sok mai készüléknek is odaver.. Háttérnek valót géppel csinálj nyilván, főleg FHD-ra. :D

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#29) Fabianus


Fabianus
tag

Az csak jó lenne a Nokianak, ha a Samsung válaszolna egy ilyen reklámra, de nem fog és nem azért mert akkor grál lovag, hanem azért, mert egyelőre nem érdeke. Nekik egyelőre még mindig az Apple, Samsung ellentét élezése az érdeke, főleg, hogy ott ő áll jobban.
Egy ilyen mesterségesen keltett ellentét keltés nagyon jó marketing, és a felhasználókat, vásárlókat a két fő ellenfél táborába tereli. És bár a fő riválisok közötti erőviszonyokat is módosíthatja, a legnagyob vesztesek a kisebb gyártók. Lásd HTC esete. Itt a Nokia érdeke az, hogy "az ellenfél" szerepbe lépjen a csúcstelefonok piacán.

(#30) OPiiPO


OPiiPO
addikt

A Samsung még az S4-be sem tudott stabis kamerát tenni, vagy nem akart, ezt soha nem tudjuk meg.
Érdekes egy meccs lesz, a Nokia a vízszint fölött maradásért küzd, és kényszerűségben egyre jobbakat fejleszt. Samsung pedig csak szép nyugodtan csiszolgatta tovább az SIII-at, hátha jó lesz még pártízmillió darabra :P

"Felesleges szigetelni a nyílászárókat, ha az ereszcsatornán szökik a meleg."

(#31) Mészi2


Mészi2
tag

Ha felismerem h mi van a képen akkor az már jó. :-) A Samsungosok röhögnek ezen, a WP fanok meg azt mondják hogy milyen jó a Windows(kb. Mintha Apple fannak mondanád hogy az S 4 jobb.) a marketingesek meg elszégyelhetik magukat ezért a szarért.

(#32) Quasi_modo válasza gabancs (#13) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha már fotózni akarok, inkább egy 40000 Ft-os kompakt, ami röhögve zsebre vágja a nokiát
Ezt a Nokiát.

[ Szerkesztve ]

valami

(#33) mrlujoak


mrlujoak
veterán

...de miért akar a Nokia "nappali" képet éjszaka?!

Nagyon durva, hogy a háttérben lévő fű, olyan, mintha verőfényes napsütésben készülne, míg a "valódi" éjszakai fű színének olyannak kellene lennie, mint az eredeti kamera felvételén látszik...

A Nokia ezzel az éjszaka is készítsünk nappali színű képeket filozófiával azért nem kicsit átesett a ló túloldalára...

Nekem egyből a túlvilágosított, túlszínezett PhotoShop-os képek jutnak eszembe...
Egy-egy esti képet túlvilágosítva pár év múlva úgy nézegethetnek, vagy mutathatnak a gyereküknek, hogy nézd, ezen az éjszakán ismerkedtünk meg. Kár, hogy nappalnak néz ki rajta minden... :)

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#34) Quasi_modo


Quasi_modo
nagyúr

A legjobb a végén a "best smartphone kamera" felirat. Azt inkább hagyták volna ki.

valami

(#35) Wa2x_ válasza Quasi_modo (#34) üzenetére


Wa2x_
veterán

nah igen.. ;]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#36) gabancs válasza Quasi_modo (#32) üzenetére


gabancs
addikt

Bármelyik nokiát!

(#37) Quasi_modo válasza gabancs (#36) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Ha te mondod...

valami

(#38) Cyberpunk válasza gabancs (#36) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát nem éppen. Tudod nem csak WP-s Nokia létezik ám.;)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#39) Wa2x_ válasza gabancs (#36) üzenetére


Wa2x_
veterán

Csekkold csak ezeket meg.. ;)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#40) gabancs válasza Quasi_modo (#37) üzenetére


gabancs
addikt

Ember! Ha lövésed nincs a valódi fotózáshoz, akkor miért szólsz bele?
Csak másból ne induljunk ki, hogy a valódi fényképezőben igen komoly objektív van.
De ha neked a nokia a csúcs, akkor igen sivár értékrended van.

Hangsúlyozom, ez csak 1 példa! Nehogy már ezzel partiban legyen egy mobil

http://www.edigital.hu/Kompakt_fenykepezogep/Samsung_WB150F_digitalis_fenykepezogep_fekete-p323128.html
Ja, és csak, hogy 40000 Ft-os határt tartsuk.

[ Szerkesztve ]

(#41) Cyberpunk válasza gabancs (#40) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ha értenél hozzá, tudnád, hogy nem 40k-s kompakt az, ami ver minden mobilt.;) Esetleg kevés fény esetén lehet jobb, de csak esetleg. Nézd meg a Nokia 808 PV képeit.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#42) gabancs válasza Wa2x_ (#39) üzenetére


gabancs
addikt

Ismerem!

http://www.dpreview.com/articles/8083837371/review-nokia-808-pureview/5

De azért még is csak egy telefon, kétség kívül, hogy a legpazarabb fényképezővel felszerelve.

(#43) Cyberpunk válasza gabancs (#42) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Inkább egy fényképezőbe oltott telefon. :D Telefonos funkciók terén csúnyán elvérzik a többi csúcskészülék mellett.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#44) gabancs válasza Cyberpunk (#41) üzenetére


gabancs
addikt

Még mindig nem érted! A példát azért hoztam, hogy bármelyik telefont egy jó 40 ezer forintos kompakt zsebre vág. Ha e mellé veszek 80-90-ért egy komoly mobilt, még minden árelőnyben vagyok a csúcs nokiával szemben.
Továbbra is tartom, hogy elmebeteg aki azért ad 150-160 ezer forintot egy mobilért, hogy fotózzon.

(#45) Ati1979 válasza Cyberpunk (#17) üzenetére


Ati1979
veterán

Nem rád gondolotam. :) Hanem a koreaira. :)

(#18) Dzsosy

Persze, hogy nem fog a wp8 ellen menni. Hanem inkább a konkrétan a nokia ellen, reklámfronton.
Az utóbbi időben sokat fejlődtek ezen a téren.

Na meg persze ezért is jár a pofon: [link]

(#46) Cyberpunk válasza gabancs (#44) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem értem, mert nem vágja zsebre. ;] Vagy mutass egy olyan 40k-s kompaktot, ami egyértelműen zsebre vágja a 808-at fotós képességekben? Az optikai zoom-ot nem nézve.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#47) gabancs válasza Cyberpunk (#46) üzenetére


gabancs
addikt

Ha már csak az optikai zoom-ot és a stabilizált objektívet nézzük elég.

Ja, és az előbb linkeltem találomra egyet!

[ Szerkesztve ]

(#48) Wa2x_ válasza Cyberpunk (#46) üzenetére


Wa2x_
veterán

Meddő, hagyd rá...

gabancs: A mobilfotózás külön kategória, nyilván nem fogsz egész nap egy kompakttal rohangálni, a teló viszont mindig veled van és ez az amire igény van! Nem a két cuccra külön.. nyilván aki mobillal fotóz nem akarja felvenni a versenyt a 100k-s gépekkel, ez más kategória.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#49) Ati1979 válasza gabancs (#44) üzenetére


Ati1979
veterán

Előfordulhat olyan is aki nem hord magával napi szinten komoly fényképezőgépet. Viszont telefont igen.
Adódhat olyan szitu amikor jól jöhet egy fényképezőgép / telefon.

Hidd el van erre is igény. Amúgy nem 150-160k
[link]

(#50) Cyberpunk válasza gabancs (#47) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem tudok egyetérteni. Simán hozza egy 40k-s kompakt szintjét. A tesztképeket elnézegetve.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.