Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Socket A


Socket A
aktív tag

aranyos :)

"La familia es todo." "A glóriákkal az a baj, hogy mindig elakadnak az ajtófélfában."

(#2) adamssss


adamssss
veterán

Ha már reklám:

Windows8 árak: [link]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#3) floatr


floatr
veterán

Egy lassan már klasszikusnak számító móka jut az eszembe erről:

Facebook státusz: Egy pasi a tegnap megállított az utcán, hogy ad egy iphone-t, ha lefekszem vele! Undorító állat!
(Sent from iPhone)

Egyébként szarul kéne éreznem magamat, ha a maps a térképen megmutatja, hol vannak a közeli éttermek? Vagy csak én vagyok ilyen térképfetisiszta a térinformatikai múltammal...?

(#4) a.sebi


a.sebi
őstag

hehe elég gyenge..nézzük meg ki találja meg elöször a csoki tojást...de én dugtam el....heheh
Egyre szarabbak ezek a reklámok...azárt megnézmémegy olyan veresnyt is hogy ki tölt le hamarabb egy video klippet e telefonjáról....a lumiás vagy a csoki lány....de arra is kiváncsi lennék hogy mikor másol át egy zene számot a másik mappába....de lehet hogy a csaj helyébe megkérdeztem volna hogy tudsz küldeni egy számot bluetoothon...de érdekelt volna az is hogy viberen köldött volna nekem egy smst...érdekes lehet továbbá hogy egy jo kis full hd s filmet megnéztünk vona a lumián....de mondjuk játszhatunk is egyet az asphalt 7 tel is, bár a nova 3 sem gyenge....és a maxpayn is bejönne.....de akár az izlésünknek elegetéve kicsit testre is szabhatnánk a rendszert....na mindegy....hajrá wp8

[ Módosította: stevve ]

(#5) fateless


fateless
veterán

Volt WP7 telefonom, valóban gyors, alátámasztom, de ez a videó csúsztatás volt.
Azt viszont sajnálom, hogy nem velem csinálták a tesztet. Én is elmondtam volna ezt a mondatot egy 900-asért és a vacsiért. :B

#2
tetszik az ár, jól hangzik.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#6) catroot válasza a.sebi (#4) üzenetére


catroot
veterán

Nagy értelme nincs olyan dolgokat összevetni, amit az egyik készülék részben, vagy egyáltalán nem tud.

Annak már több értelme van, ha olyan dolgot próbálnak ki, ami megy mindkét készüléken. Persze kérdés, hogy melyik platformon, hogyan lett megoldva.

@fateless

Itt Magyarországon nézném meg a csókát, hogy a Scout-ot mutogatja... nagyon remélem, hogy wp8-al ez változni fog. Ugyanis engem és sok wp-s felhasználót az nem vigasztal, hogy ez a szolgáltatás az USA-n belül milyen frankó (ami egyébként nagyon is hihető), azon kívül meg nem megy.

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7) a.sebi válasza catroot (#6) üzenetére


a.sebi
őstag

igazad van okos telefon és nem olyan naggyon butuska telefon közt van különbség...

(#8) catroot válasza a.sebi (#7) üzenetére


catroot
veterán

Most ha azt nézed van egy adott dolog, amit tud mind a két telefon. Kérdés, ezt melyik tudja egyszerűbben.

Azt aláírom, hogy bőven van olyasmi, amit wp-s telefonnal egyáltalán nem tudsz megcsinálni, androiddal meg igen.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#9) B1T3 válasza a.sebi (#4) üzenetére


B1T3
addikt

Még mindig szereted a sok pontot. :)

Lassan át lehet nevezni a blogot simán Windows Phone blogra (WP7-ről). :)

(#10) mukibuci válasza a.sebi (#7) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

ha attól lesz okos a telefonom, hogy egyik mappából a másikba tudok másolni zenéket (egyébként ennek mi értelme van :F ), akkor inkább kihagynám, köszi :B

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#11) a.sebi


a.sebi
őstag

Mit tud a wp 7 amit mas okos telo nem?
Meben egyszerubb int a többi?

(#12) vicze


vicze
félisten

Ha már reklámok, akkor ezt rakjátok be, ez legalább kimondja az igazat. :D
Beta teszt

(#13) catroot válasza a.sebi (#11) üzenetére


catroot
veterán

Számomra egyszerűbb, kényelmesebb és gyorsabb a kezelése. Amiket nem tudok vele megcsinálni, azok annyira nem is hiányoznak.

Az Android számomra sok felesleges funkcióval bír.

Egyébként kicsit nézegettem egy Samsung Galaxy Nexus-t (ha Android, akkor már legyen referenciamodell), lehet az lesz a következő telefonom, ha nem jönne be majd az új WP8, de erre nem sok az esély.

@vicze1

Ez jó! :DDD

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#14) fateless válasza a.sebi (#11) üzenetére


fateless
veterán

Ez a topic nem arról szól, hogy egy troll hergelésére belemenjünk egy felesleges vitába.
Látom, hogy nagyon ezt szeretnéd erőltetni, de ne tedd, nincs értelme.
Felfogtuk: te nem szereted a wp7-et, rendben, ne tedd. Neked kell a BT fájlküldés, rendben, küldj fájlokat BT-on. De kérlek, ne provokálj másokat felesleges vitákra.
Köszönöm.

#12
Ez nagyon állat :C

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#15) kmarkk22 válasza a.sebi (#4) üzenetére


kmarkk22
aktív tag

+1 :R

(#16) a.sebi válasza fateless (#14) üzenetére


a.sebi
őstag

Kussoltam főnők...de a reklam fikazhat mast....a reklam a.provokalao...

(#17) vicze válasza fateless (#14) üzenetére


vicze
félisten

Amúgy a reklámnál maradva, ennyi benne a csúsztatás:

WP7:
Bing -> Local scout -> Találatok -> Share

Android:
Maps -> mire keresek -> találati lista -> menügomb -> Share, Innen picit lassabb, mert a Share API miatt mocsok sok lehetőség van. Minden más 1-1-ben ugyan az.

1db menügomb megnyomása a különbség, ha fogalmad sincs hogy kell használni a telefonod és mik a lehetőségei, mindegyik feladat egyformán lassú...
Illetve még hozzá jön, hogy a Scout "véletlen" pont azt hozta fel,a mit keresett, persze ha még keresgélni is kell akkor még lassabb is Androidhoz képest, mert Maps relevánsabb találatot ad.

(#18) catroot válasza a.sebi (#16) üzenetére


catroot
veterán

Azért itt pl. megszívják.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#19) fateless válasza a.sebi (#16) üzenetére


fateless
veterán

Igen, a reklám valóban megtévesztő. Már eleve az, hogy neki össze volt készítve a barátok csoport, akiket meghívna a vacsira - mintha más OS-nél nem lehetne csoportokat létrehozni. Ez volt leginkább megtévesztő. Kipróbáltam kíváncsiságból és egy Sensation-on 4 érintésből megtaláltam azt az éttermet, amelyikre gondoltam olyan módon, hogy a következő érintéssel már odanavigált volna a rendszer vagy épp hívtam volna az éttermet asztalfoglalásért (nincs náluk online foglalás). További 5 érintés lett volna a barátaim elhívása mindennel együtt (kiválasztva a telefonkönyvből a közeli barátok csoportot). Időben 26 másodperc.

Mindez nem az android érdeme, mindegyik másik okostelefonnal megoldható ez. Lehet, hogy esetleg több gombnyomással, emiatt gyorsabb a WP7, de pl a csoport összeállítása előzetes munkát igényelt.

vicze1
Igen, a kész csoport mellett az is necces volt, hogy ő határozta meg az éttermet.
Úgy lenne jó egy ilyen összehasonlítás, hogy az ott elmenő utca embere mondaná, hogy milyen étterem legyen, amit megkeresnek, majd pedig 3 embernek kell elküldeni, egy A egy B és egy C betűvel kezdődőnek.
Azt gondolom, hogy ez lenne fair küzdelem, ha mondjuk mindemellett 300 páron tesztelnék, és mind a 600 ember az utcán leszólított átlagfelhasználó lenne. Ez valóban megmutatná, hogy melyik készülék a felhasználóbarátabb, mivel ekkor a hétköznapi ember hétköznapi ismerete tükröződne és valamelyest szűrve is lenne a tech-geek/noob arány

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#20) navoka


navoka
csendes tag

Szerintem meg lehetne ezt nézni az Androidos és IOSes csúcstelefonokkal, ahol ugye már van hangalapú keresés és egyebek...a WP7 csúcskészülékével szemben egy alap Samsunggal sansztalan. :O Talán ha egy SGS3 lett volna az ellenfél, nem jött volna össze :N

(#21) fateless válasza navoka (#20) üzenetére


fateless
veterán

Könnyedén elvérezhet egy SGS3 egy ilyen tesztben, ha nem vagy az átlagosnál messze gyakorlottabb felhasználó.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#22) Воланд válasza navoka (#20) üzenetére


Воланд
titán

miert, wp-n nincs hangalapu kereses?

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#23) vicze válasza fateless (#21) üzenetére


vicze
félisten

Hát a Google Now-al most elég nagyot léptek előre, ezen a téren. A 4.1 ebben már simán veri a WP7-et most. Kíváncsi vagyok ezen mit újítanak 8-ban ezen a téren.
Valahogy úgy érzem, hogy Apple kezd lemaradni mind a 4.1-hez mind a WP8-hoz képest.

(#24) matchbox_ válasza fateless (#14) üzenetére


matchbox_
csendes tag

iphone 3gs-sel nem igazán fog fájlokat küldözgetni sebi bácsi se

Nokia Lumia 710

(#25) catroot válasza matchbox_ (#24) üzenetére


catroot
veterán

Arra ott van a Note! :P

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#26) Probber


Probber
őstag

Na és a kivágott jelenetek, a be nem mutatott reklámvideók hol vannak amikben egy gyakorlott felhasználó hamarabb végzett a kopasz barátunknál? ;]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#27) catroot válasza Probber (#26) üzenetére


catroot
veterán

Keress rá YT-n, igaz ott nem ezt a faszit gyűrik le, de van olyan, ahol alul marad az MS.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.