Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) catroot


catroot
veterán

Egy kérdésem lenne a cikkel kapcsolatban: A Nokia Transport (igaz még beta, de elérhető) is be lesz a későbbiekben mutatva?

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#2) szaki42


szaki42
tag

A szoftverek mikor lesznek elérhetőek más gyártók modelljeire is?

(#3) vwpolopg


vwpolopg
őstag

Mi értelme van annak, hogy 2 féle navigációs progi van? Miben különbözik a másik? Csak annyiban, hogy tudja a hangos navit? Nem értem miért kell kettő...

(#4) catroot válasza vwpolopg (#3) üzenetére


catroot
veterán

Mert a kettő nem ugyanaz.

A Nokia Vezess van navigációra, a Nokia Térképek inkább egy poi-adatbázishoz hasonlítható.

Címet tudsz keresni, megnézni mi merre van. Viszont navigálni vele elég nyögvenyelősen lehet (és csak online).

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#5) vwpolopg válasza catroot (#4) üzenetére


vwpolopg
őstag

Értem. És akkor a vezess-ben van offline navigáció, valamint abban is megjelennek a POI-k?

(#6) catroot válasza vwpolopg (#5) üzenetére


catroot
veterán

Amikor legutóbb találkoztam vele, akkor még nem volt, szerintem még mindig online. Viszont most mutatták be a 2.0-t, ami már van teljesen offline, plusz van még benne pár újítás.

Az 1.0-ban is le lehetett szedni a térképeket, csak ahhoz kellett net, hogy elindítsd és elkezd a navigációt. Utána ki lehetett kapcsolni a netet.

A poi-kezelése meg elég gyatra volt (ez is javult asszem a 2.0-ban). Nincs benne az, hogy külön egy poi-ra keresel rá, hanem, mintha egy címet írnál be, pl. "rendőrség" és akkor kidobja a hozzád legközelebb lévő rendőrségeket.

Szóval az, hogy most rászűrsz, hogy milyen éttermek vannak, nincsenek benne, hanem konkrétan rá kell névvel keresni.

De mondom, ez még régebben volt.

A Nokia Térképek viszont egész jó. A béta-állapotban Transport is a BKV-menetrenddel, remélem később egységes lesz az egész, mert most 3 szoftver között váltogatni...

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7) vwpolopg válasza catroot (#6) üzenetére


vwpolopg
őstag

Köszönöm a részletes válaszod:) Mint írtad is, ez a több szoftver közt való váltogatás nem tetszik nekem sem, remélem tényleg egybefűzik majd...Symbian-en egészen megszerettem a Nokia Mapset, elvitt mindig mindenhova, egyszer sem hagyott cserben, remélem a leendő WINP7re való váltásom után is ilyen pozitív maradok majd vele kapcsolatban...

(#8) Воланд válasza szaki42 (#2) üzenetére


Воланд
titán

semmikor. ezek nokia only alkalmazasok. a "terkepek" nevu alkalmazast elvileg kiadtak volna mas keszulekekre is, de gyanitom, hogy inkabb a bing adatbazisat toltik fel es a programot nem adjak ki.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#9) dr. Kind válasza catroot (#1) üzenetére


dr. Kind
aktív tag

Természetesen :)

(#10) catroot válasza dr. Kind (#9) üzenetére


catroot
veterán

Köszönöm a választ. :R

Várjuk!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#11) szaki42 válasza Воланд (#8) üzenetére


szaki42
tag

Köszi a választ:)
Remélem hamarosan lesz vmi olcsó offline navigációs szoftver erre a platformra is...

(#12) crey válasza catroot (#6) üzenetére


crey
MODERÁTOR

ah, wrong... nem ide :S

[ Szerkesztve ]

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#13) matematik


matematik
csendes tag

a nokia térképeken kívül van egy ˝normális˝google maps is?

Az élet túl rövid ahhoz, hogy folyton a Windows újraindulására várjunk!

(#14) Воланд válasza matematik (#13) üzenetére


Воланд
titán

olyan, mint ami Androidon is megtalalhato nincs, mivel a Google nem foglalkozik ilyen aprosag elkeszitesevel.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.