Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) mukibuci


mukibuci
MODERÁTOR

Titan elérhető a Voda új csodaboltjában :U kártyásan csak 144990 :B

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#2) Xaels


Xaels
félisten

Hát a Titan-t megnézném mert nagyon tetszik, de ennyiért tuti nem venném meg...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3) atike


atike
nagyúr

"Csak" ez a három teló...? Azt hittem több is van.

Tiszta olcsók... :) Szívesen megnyomorgatnék egyet egy pár napig...

(#4) Воланд válasza atike (#3) üzenetére


Воланд
titán

samsung omnia w, meg zte tania van meg, amik talan kaphatoak lesznek mo-n. szvsz a samsung biztos.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) csoki46


csoki46
aktív tag

Pont tegnap kerestem egy ilyesmi összegző írást. Tényleg kiábrándító, hogy ilyen kevés van.

(#6) hétalvó válasza Воланд (#4) üzenetére


hétalvó
addikt

+lg optimus7

ez elég se füle se farka cikk lett :N

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#7) tjb007 válasza hétalvó (#6) üzenetére


tjb007
nagyúr

Most az új (idei) modellekről van/volt szó, nem a több mint1 évesekről.

[ Szerkesztve ]

(#8) kezdő válasza hétalvó (#6) üzenetére


kezdő
senior tag

Az nem Mangoval érkezett. Akkor már az Omnia 7, stb. is bele férne.

(#9) mukibuci válasza hétalvó (#6) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

az nem mangós (gyárilag), valamint már kapni se nagyon lehet.

A samsung omnia w sem lesz hivatalosan az országban (arra viszont nem emlékszem, hogy idén vagy pedig egyáltalán, de mintha a második rémlene :( )

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#10) Воланд válasza hétalvó (#6) üzenetére


Воланд
titán

jah, tenyleg a jil sanderes valtozat, kosz a kiegeszitest.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) mrhitoshi


mrhitoshi
veterán

Egy HTC Radart elhoztam a T-Mobiltól, egész korrekt ára volt. :C

PS4

(#12) krin0lin


krin0lin
csendes tag

A HTC Radar-t a vodafone-nál is lehet kapni 29990 és 84990 közötti előfizetői árakért 2 éves szerződéssel.

"Arrongance destroys the foothalls of victory"

(#13) mukibuci válasza krin0lin (#12) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

csak az árlistából is törölték már, készleten meg sose volt ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#14) David75 válasza Воланд (#4) üzenetére


David75
őstag

Tudsz boltokat ahol lehet a zte tania-t kapni?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#15) Maxentius válasza csoki46 (#5) üzenetére


Maxentius
addikt

Állítólag amíg a Nokia hivatalosan nem hozza be a sajátjait (gy. k. januárig), addig a többit sem támogatja reklámkampányokkal a Microsoft.

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#16) Narxis válasza Maxentius (#15) üzenetére


Narxis
nagyúr

Januárig? :Y Ha ilyen kicsi marad a kínálat addig akkor sok jóra nem számíthatnak, azért a pénzügyi problémák ellenére a karácsonyi szezon alatt nálunk is jól fogynak az elektronikai cikkek, főleg a mobilok, notebookok.

Thanos was right.

(#17) Maxentius válasza Narxis (#16) üzenetére


Maxentius
addikt

Kérdezd a WP-gurukat, ők is így tudják, sajnos ez van. :(

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#18) tdd587 válasza Narxis (#16) üzenetére


tdd587
őstag

Karácsony után már mindegy is, nem igaz?

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#19) tjb007 válasza David75 (#14) üzenetére


tjb007
nagyúr

Még nem jelent meg.
Hamarosan meg fog jeleni a francia SFT nevű szolgáltatónál, kb. ennyi hír jelenleg van az európai megjelenéssel kapcsolatban.

[ Szerkesztve ]

(#20) Воланд válasza David75 (#14) üzenetére


Воланд
titán

nem, azert irtam, hogy talan kaphato lesz majd.

igen, csak talalgatok. azt pl nem tudom elkepzelni, hogy az omnia w ne jonne mo-ra.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21) mark77


mark77
tag

Vajon miért olcsóbb a Lumina mint az N9?

Cannibal Corpse

(#22) Abysmal


Abysmal
aktív tag

az LG-vel mi van? Nem hallottam egy szót se róla, hogy csinálnának az Optimus 7-nek utódot. Ennyi volt az LG-WP7 (egyelőre)?

[ Szerkesztve ]

(#23) Narxis válasza tdd587 (#18) üzenetére


Narxis
nagyúr

Üzleti szempontból igen.

Thanos was right.

(#24) Воланд válasza Abysmal (#22) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#25) Abysmal válasza Воланд (#24) üzenetére


Abysmal
aktív tag

Mondjuk erről olvastam már, de azt hittem ez valami limitált kiadású divat mobil lesz.

(#26) Воланд válasza Abysmal (#25) üzenetére


Воланд
titán

divatnak divat, de nem limitalt.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#27) keIdor válasza Воланд (#24) üzenetére


keIdor
titán

Ugyanolyan rondaság, mint mostanában a droid-os telefonjaik... Optimus 7 sokkal szebb volt, de ha nem is folytatják egy utóddal, akkor meg is érdemlik, hogy veszteségesek legyenek. Android-os oldalon se tudnak semmi újat mutatni, nagyon elfogyott a lendület.

Egyébként ma fogtam Lumia 800-at, munkatársam megvette. Az N9-től egyáltalán nem voltam elájulva, főleg az OS-től nem, szerintem semmi extra nincs abban a MeeGo-ban. Olyan "üres" volt számomra és az is marad támogatás hiányában.
De ez a Lumia 800 tényleg nem rossz, jó fogni, viszonylag egyedi forma és még az OS is jó, egyedi és gyors... még a lányoknak is tetszett... az ára magad, de ha WP7-et vennék lehet azt venném... bár a Radar is szép és olcsóbb is sokkal szóval a kettő közül választanék.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#28) blackmajesty válasza Воланд (#24) üzenetére


blackmajesty
aktív tag

Ez konkrétan az Optimus 7 új ruhába csomagolva, a hardver elvileg ugyanaz. Mondjuk az Optimus 7 szebb szerintem.

(#29) mukibuci válasza blackmajesty (#28) üzenetére


mukibuci
MODERÁTOR

Nekem tetszene, a jil sander felirat nélkül ;]

Nem vagyok hős, egész nap internetezek.

(#30) Воланд válasza blackmajesty (#28) üzenetére


Воланд
titán

en nem talaltam meg a pontos hardverleirasat, szoval lehet, hogy tenyleg ugyan az.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#31) rep3at


rep3at
őstag

Jó kis rendszer ez, szívesen ki is próbálnám. A három közül amúgy nekem a Titan tetszik legjobban. Talán majd egyszer..

Forward thinking. كرر

(#32) hétalvó válasza kezdő (#8) üzenetére


hétalvó
addikt

nem mango-val érkezett, de ha most veszed mango-val kapod, nekem is most hoznak egyet... (optimus7-et) mangos így árulják.

nem értem, most az van rá akkor mango-s és esetleg lehet kapni.

omnia7-et tudtommal újat nem nagyon lehet kapni, persze saturn-ban láttam egyet :D

[ Szerkesztve ]

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.