Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) gábbor


gábbor
tag

Helyes, hatalmas bukás a játék. Remélem az ID oda kerül ahova való, a szemétdombra!

(#2) iZed válasza gábbor (#1) üzenetére


iZed
aktív tag

id a szemetdombra?:)) az utolsok kozt kerulne oda. noha az uj wolf valoban szar.

(#3) bishoplogan


bishoplogan
senior tag

Jogos

(#4) truba


truba
tag

Hát ez nem sok,pedig jó a játék.Nekem kifejezetten tetszett-újra éreztem a régi fillinget.

(#5) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Ez az eredménye ha külsősök csinálják. :O
Ha valami normális multit összehoznak, kb pc-re lenne ennyi eladás.
Rem. elég nagy pofon volt ahhoz hogy meg egy nagy nevet ne alacsonyitsanak le :D

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#6) finest


finest
őstag

Hát ez elég gáz, a'szem most aztán idegeskednek a befektetők!

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#7) rumkola válasza gábbor (#1) üzenetére


rumkola
veterán

Valaki szó szerint ugyanezt elsütötte már az SG-n, lehet te voltál. Annak a lúzernek is elmondták páran, hogy ezt a játékot nem az ID csinálta, hanem a Raven.
:)
okostódi

(#8) mikka07


mikka07
tag

Ezt a játékot nem az id fejlesztette, hanem a raven.

(#9) mikka07 válasza rumkola (#7) üzenetére


mikka07
tag

Megelőztél :)

(#10) huskydog17 válasza gábbor (#1) üzenetére


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

Te jó ég, süt belőled az ész, komolyan, nem kéne olyan dolgokhoz hozzászólni amiről lövésed sincs!
Ahogy azt az előttem szóló is kijavította a Wolfenstein-hez az id-nek semmi köze, csak a motort adták, amit a Raven a játék mellett szintén rendesen elrontott ahogy szokta!
Úgy tűnik hogy a Raven-nél hagyomány hogy minden nagy nevet tönkretesznek, nem ez az első játék ami így járt!

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

(#11) Lenry válasza gábbor (#1) üzenetére


Lenry
félisten

a Quake, a Wolf meg a Doom írói a szemétdombra... az FPS kitalálói...John Carmack... szemétdombra?
jól van ülj a helyedre, egyes.

egyébként szerintem jó játék az új Wolf. nem egy világbajnok, de én jól el szórakozok vele

huskydog: jah... Quake 4 :(

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#12) boeing


boeing
senior tag

Hi,, ezt még szerintem ök sem gongolták,jó ha elérik világszerte a 400.000 db.Szerintem a game árrához képest nem megfelelö.

(#13) rumkola válasza Lenry (#11) üzenetére


rumkola
veterán

Nekem a Q4 nagyon bejött. :)

(#14) truba válasza Lenry (#11) üzenetére


truba
tag

Lenry:egyébként szerintem jó játék az új Wolf. nem egy világbajnok, de én jól el szórakozok vele

Úgy-Úgy :K :K

(#15) Specter


Specter
tag

Meg is érdemlik. Minőségtelen játék jusson is a pokolba. A fejlesztő pedig csődbe. 2009 van nem 2000. De már késő felébredni.

(#16) keIdor


keIdor
titán

Gyenge eresztés lett a játék, így nem csoda...

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#17) pdave


pdave
aktív tag

nekem kifejezetten tetszik a játék, csak az a rossz benne, hogy minden küldetés után újra meg kell ölnöd az ellent a városban. egyébként jó a grafika is, hangulatos is, szerintem.. :K

https://www.facebook.com/pasztordavidphotos

(#18) killer1203


killer1203
senior tag

Nekem itt figyel a gépen de még nem probáltam ki, de ahogy olvasom a fórumot nemis fogom felrakni...

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#19) gabi81


gabi81
tag

szerintem nem lett rossz.
A feeling-je a régi csak az a baj hogy a grafika is.
Összességében jól elszórakoztam vele.

just believe in yourself

(#20) Elijah Baley


Elijah Baley
tag

Szegény -szegény id - rá jár a rúd, hogy a mai játékostársadalom nem olyan AI-val van felvértezve mint a játékaiban a Boss-ok :D

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#21) linuxfan


linuxfan
csendes tag

szerintem abszolút nem hozta az elődök színvonalát, feelingbe tök más, én sejtettem hogy ez nem lesz sikeres játék. egyébként a Quake 4-el is ez a helyzet azt is a Raven csinálta az sem lett kifejezetten siekres és szerintem az jobban hasonlított az UT-re mint a Quake-re, főleg a multiplayer része.
Azt nem értem, hogy ha már a Raven csinált n db rossz játékot, az ID miért nekik outsourcingolja ki.

Asus A8N-SLI / Athlon 64 3000+ / 1,5 GB Ram (Kingmax) / Geforce 6600 256 Mb

(#22) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Tényleg egy gyenge eresztés lett, hiába a modernizált fegyverek és a fegyverfejlesztés egyszerűen nem ért semmit nem dobta fel a játékot, mentél előre lezúztad ezt lezúztad azt majd meglepő módon jött egy főellenség és ez volt az egésznek az alapja. Én inkább végiguntam mint élveztem volna, talán egy két rész jó volt...

(#23) Arena87 válasza gábbor (#1) üzenetére


Arena87
aktív tag

Nem akarlak elszomorítani, de nem az ID csinálta ezt a silány játékot. ;)

東方神霊廟 [Mausoleum of Divine Spirits] ~Ten Desires

(#24) Alpi


Alpi
tag

Nem tudom miért írjátok, hogy rossz lett??? Persze ízlések és pofonok, de szerintem igenis jó lett. Az pedig, hogy próbáltak belecsempészni egy nagyon kevés rpg elemet is, szerintem nem vált a játék rovására, sőt. Bár az is igaz, hogy a végét nagyon elszabták. Néztem, hogy az egész játék alatt a náci tábornokot állították be, mint főellenség, aztán a végén mégis a társát kellett szétütni vagy ötször. Nem is gondoltam, hogy vége lesz a játéknak, erre jött a stáblista. Szerintem simán fog kapni küldetéslemezt, de így, hogy ilyen gyenge volt a fogadtatása és a szereplése, lehet, hogy bukta lesz... Azt aláírom, hogy nem egy Wolf3D, de az akkor volt... Az akkor reform, mi több, forradalom volt! Teljesen mindegy, hogy milyen fasza a grafika, akkorát már sosem fog egy FPS sem robbantani, holott úgy érzem, mindenki erre várt, és ezt várta az új résztől...

Hippopotomonstrosesquippedaliophobia: félelem a hosszú szavaktól...

(#25) bAtt001


bAtt001
addikt

Azért ez az adat négy napra vonatkozik és csak az USA-ban.
Amúgy szerintem sem lett rossz a játék, csak manapság egyeseknek magasak az elvárásaik :P

(#26) darkarthur


darkarthur
senior tag

Remélem aki fikázza a játékot, az mindenki legalább egyszer végigjátszotta!
Szerintem, sé sokak szerint jó kis game lett! Az ID pedig egyáltalán nem a szemétdombra való! Activision pedig még annyira sem :))

Samsung S23 Ultra 5G

(#27) nkmedve


nkmedve
őstag

RTCW sokkal jobb volt, ez nem vitás, de figyelembe véve az utóbbi idők FPS felhozatalát, azt kell mondjam, hogy ez az elmúlt 1-2 év egyik legjobbja. Legalább is a single része, multiról viszont hallottam, hogy gyengécske.
Lehet igényesnek lenni, de ahogy itt olvasgatom a hozzászólásokat el kell gondolkozzak, hogy legtöbben mikkel játszadoztok, ha ez annyira szemétdombra való?

(#28) Voyage


Voyage
aktív tag

Szerintem ez is sok belőle.
Gagyi lett, szvsz.

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#29) DiamondBack


DiamondBack
senior tag

szerintem se volt annyira rossz csak az elödök miatt tul nagyok voltak az elvárások

(#30) BalaNce87 válasza nkmedve (#27) üzenetére


BalaNce87
addikt

Hát ahhoz képest jó játék amik az utóbbi időben kiszoktak jönni, túlságosan vontatott a játékmenet, legjobban a call of duty játékhoz tudnám hasonlítani. De vannak jó játékok left 4 dead, Team fortress 2, Bioshock, Half life 1-2 és kiegészítők, Racedriver GRID, Dead Space, Stalker, Portal és stb... az első kettő mondjuk multiplayer de hát az is beletartozik. Szerintem meg a legtöbb embert már a multiplayer köti le, mert a single playerek gyalázatosak szoktak lenni főleg fps terén. Szóval aki játékot vesz az biztos azért is veszi meg mert van multi lehetőség rá és jó is, single játékokért 10ropit kérni elég nagy lehúzás.

[ Szerkesztve ]

(#31) Ősember


Ősember
őstag

lehet nem olvastatok eleg figyelmesen, de ez az elso 4 nap alatt az usa-ban eladott peldanyokra vonatkozo adat :U
egyebkent nem lett rossz, de semmi ujdonsag nincs benne ugy igazabol

mod: ennek fenyeben a cim igen bulvarosra sikeredett, ra is harapott a nep :U no komment

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#32) Womb válasza gábbor (#1) üzenetére


Womb
senior tag

Milyen kedves ember vagy, gábbor.

(#33) Adams007


Adams007
tag

Szerintem se lett nagyon jó játék, nem meglepő, hogy alacsonyak az eladások. Azért mondjuk néhány órát el lehet szórakozni vele :)

(#34) JanR válasza truba (#4) üzenetére


JanR
addikt

"...újra éreztem a régi fillinget." - Igen es kb ennyi is volt, nalam legalabb is. Nem et vartam az ID-tol :(

(#35) Ősember válasza JanR (#34) üzenetére


Ősember
őstag

ezt a jatekot meg mindig nem az ID csinalta :U

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#36) Archer válasza Tomi_Sci (#5) üzenetére


Archer
őstag

A RTCW-t sem az id készítette hanem a Gray Matter (a multiját meg a Nerve Software).
Amúgy elég silány eredmény (eddig) ez a szám egy ilyen névtől.
#10: hát nem tudom de a Jedi Knight 2-3, Soldier of Fortune 1-2, Hexen, Heretic, egyik sem éppen a sz@r játék kategória. Quake 4 meg Wolfenstein id nevek, ha meg az id rájuk bólintott, hogy mehetnek kiadásra akkor nem biztos, hogy a Raven sara...

[ Szerkesztve ]

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#37) Vistaboy válasza gábbor (#1) üzenetére


Vistaboy
veterán

Majd ha megjelenik a Rage, vagy a DOOM 4, akkor beszélj így az id-ről. :K

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#38) wednesday válasza Alpi (#24) üzenetére


wednesday
őstag

Szerintem se lett egy rossz játék. Élvezetes volt számomra semmi több az igaz, de én nem is vártam semmi jobbat tőle. Már megjelenés előtt le lett húzva a grafika az Id-tech 4 miatt. (Pont azok a játékok lesznek élvezetesek, amitől nem vár sokat az ember.)

Az újdonság varázsa határozza meg egy játékot, hogy forradalmat csináljon.
A Wolf3D-be szinte minden újdonság volt, ma már ezt elég nehéz elérni, mert mindig csak kiegészíteni lehet az eddigi játékokat valami aprósággal.

(#39) heihachi válasza Alpi (#24) üzenetére


heihachi
addikt

Valóban ízlések és pofonok. Szerintem pl halál unalmas, és még idegesítő is. A városban rohangálás halál unalmas, az újratermelődő ellenfelek meg idegesítőek, a pályák rettentően ötlettelenek, a grafika kicsit idejét múlt (bár cserébe jó gyors). A story szintén dög unalom, emlékezetes jelenetek nincsenek benne. A COD : WAW-ot pl alig alig tudtam letenni, megvolt 3 nap alatt. Nem hibátlan játék, de valamiért mégis fenntartja a játék iránti érdeklődést, mert változatos (változik a hadszíntér, a küldetések jellege, stb.). Ez a gamma meg fent van a gépemen 3 hete, kb. a harmadáig se jutottam el, egyszerűen nem voltak az eddigi részek annyira jók, hogy kíváncsi legyek a második két harmadra, meg mivel már 20-szor végiglövöldöztem magam a városon, még egyszer nem vagyok hajlandó. Talán ha végig toltam minden játékot, amit most nyomatok és nagyon unatkozni fogok, akkor rázizzenek még egyszer, de erre elég kevés a sansz.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#40) BalaNce87 válasza heihachi (#39) üzenetére


BalaNce87
addikt

hu bazzeg! A COD WAW-tól engem a hideg ráz ki. Nevetségesen gyenge egy játék:)

(#41) killer1203 válasza BalaNce87 (#40) üzenetére


killer1203
senior tag

Egy COD MW után tényleg elég gyengére sikerült.

Xsara 1.6 16v | Motorola Defy

(#42) heihachi válasza BalaNce87 (#40) üzenetére


heihachi
addikt

Ez is Alpi eredeti tételét igazolja : "Izlések és pofonok" :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#43) linuxfan


linuxfan
csendes tag

igen végigvittem, úgy mondtam el a véleményem. És lehet, hogy az elődök tették magasra a lécet.

Asus A8N-SLI / Athlon 64 3000+ / 1,5 GB Ram (Kingmax) / Geforce 6600 256 Mb

(#44) twollah


twollah
nagyúr

Alig egy honap alatt.
Talan idovel tobb fogy belole.

A kiado, meg szorgalmasan fog karogni, hogy a PC-s eladasokat visszahuzza a kalozkodas.

(#45) littlelion21 válasza heihachi (#39) üzenetére


littlelion21
addikt

Nagyjából minden betűddel egyetértek.

(#46) gábbor válasza Lenry (#11) üzenetére


gábbor
tag

"az FPS kitalálói"

Egy frászt ők találták ki! Még c64-re volt a Castle Master 1990-ben, két évvel a Wolf elött... [ime] ha nem hiszed.

És igen, az ID játékai egytölegyig szar. Attól mert technikailag toppon van nem jelent semmit.

Mellesleg kisbarátom, ez a "jól van ülj a helyedre, egyes" beszólás már kurva ciki!

(#47) rumkola válasza gábbor (#46) üzenetére


rumkola
veterán

Ezt a játékot még mindig nem az id csinálta. :P
Te valami id ellenes kereszteslovagnak képzeled magad?
Biztos elvertek párszor Q f2f.... :D

[ Szerkesztve ]

(#48) gábbor válasza rumkola (#47) üzenetére


gábbor
tag

Mondogathatod ezt a baromságot magadnak, viszont az tény, hogy az ID beleegyezése mindenképpen kellett, hogy ezt így kiadják.

(#49) rumkola válasza gábbor (#48) üzenetére


rumkola
veterán

Szerintem a baromság az, hogy az "id játékai egytől egyig szar".
Ez ízlés dolga. Ami neked szar, az nem biztos, hogy másnak is az. :)

(#50) Tomi_Sci válasza gábbor (#48) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Végigolvasgatva a hszeket, lehet inkabb csendben kéne maradni :D
Ez az eget rengetonek nem nevezheto jatek olyanokat kapott mint : unalmas, egysíkú, rossz grafikaju, stb.
Te pedig : lúzer, "kisiskolás" ;] ,süt belőled az ész, lövésed sincs stb. :D

ID : gábbor - 1 : 0

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.