Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) janos666 válasza szasanyi (#38) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Miután a hugom is megszületett, rám 4 évre, onnantól nem volt. :))
Amúgy nemrég olvastam egy életrajzot Carmack-ről, és abból úgy tűnik, sokban hasonlítunk egymásra, már persze a programozás iránti szenvedélyt (bár a gépekhez vonzódom, csak a nyers C# és főleg hardware-közelibb programozáshoz nem, egyetemen sem ilyesmit tanulok, csak a C-t viccből felvettem mérnökkaron is, de az objektumorientált programozás óra után nem mentem be többet; mondjuk így is 5-ösre zártak le :DDD ), és nincs még 1 millám se, nemhogy milliárdom. :))
Ehhez képest a játékai nem nagyon ragadnak magukkal (esetleg a grafikájuk). Ennyit érnek, hogy végigrohand godmódban.
Illetve filmben érdekelne az efféle scifi-horror, csak az agyam megáll, ha 1-nél több azonos kreálmányt kell szalagmunkás módjára végighentelni a pályákon.
Van, ahol ezt jobban megoldják, pl. ilyenből nálam a Hl2 az etalon. Abban is vannak zombik, mégsem hozta rám a frászt az, hogy "jajj, már megint ezeket a szarokat kell lőni míg be nem görcsöl a mutatóujjam. Ki kell ugyan ereszteni egy háborúhoz elegendő lőszert ugyanabból a puskacsőből, de szépen tagolják, és magával ragad a történet, nem csak agyatlan zombi módjára ülsz a gép előtt és nyomod a gombot, hogy ürüljön a forgótár, és hulljanak a nácikreálmány-zombik. :P

Attól hogy nem alszik, már nem is fürödhet rendszeresen az ördög? :DDD

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.