Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gomez86


Gomez86
őstag

khmm elég furán néz ki... :U

Attól még lehet jó játék.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#2) CYBERIA válasza Gomez86 (#1) üzenetére


CYBERIA
őstag

Ez jobban bejött:

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#3) FRENK1988 válasza Gomez86 (#1) üzenetére


FRENK1988
veterán

Dehogy. Nagyon király a borító. Amint lehet előrendelni meg is teszem. EZ A JÁTÉK KELL :)

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#4) Gomez86 válasza CYBERIA (#2) üzenetére


Gomez86
őstag

nekem is, bár soha nem voltam nagy fan...

lehet hogy pont ez a baj :U

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5) LackoMester


LackoMester
addikt

SS tiszti sapka-egyenruha a csontvázon,elég bizarr..várom nagyon... :C

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#6) euchi


euchi
aktív tag

Szerintem ez a koponya túl barázdált. :U

(#7) mephi666 válasza CYBERIA (#2) üzenetére


mephi666
nagyúr

nekem is... főleg, hogy nincs rajta az az ocsmány "gémszforvindóz" felirat... rühellem azt az ökörséget...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#8) DreamKnife


DreamKnife
csendes tag

ha ebben nem lesznek horogkeresztek, kuka az egész

(#9) szasanyi válasza euchi (#6) üzenetére


szasanyi
félisten

Lehet, hogy az a ráaszalódott bőr... ami vmikor arc volt. ;)

(#10) LackoMester válasza mephi666 (#7) üzenetére


LackoMester
addikt

ja-ja,teljesen igazad van :K ,csak elszúrta a csomagolást....

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#11) Timyyy


Timyyy
őstag

Ehh-ehh, 18+ :U hát ez lol. :D

(#12) tom235 válasza LackoMester (#5) üzenetére


tom235
tag

Gestapo egyenruha, nem SS.

(#13) mate0217 válasza Timyyy (#11) üzenetére


mate0217
aktív tag

Ez egyértelmű volt hogy 18+

Hol a nyuszi? - Hole a new see? Hideg van. - He dag one. Van két macskám. - One Kate much come. http://s1.bitefight.hu/c.php?uid=117708

(#14) JanR


JanR
addikt

Nem tudom, ez a játék egyáltalán nem érdekel engem :(
A RTCW pedig baromira tetszett!

(#15) Calibos válasza DreamKnife (#8) üzenetére


Calibos
addikt

Németországban biztos hogy nem lesz benne horogkereszt. Az eredeti, régi borító nekem is jobban tetszett, bár tökmindegy a játék legyen jó és ne 3-ik patch után csak játszható állapotú!

(#16) Ősember


Ősember
őstag

nekem kapásbol ez jutott eszembe a boritorol

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#17) Vistaboy


Vistaboy
veterán

Szerintem szándékos a dolog. Nehogy a 14 éves srác el tudja hitetni a nagymamával, hogy ez egy erőszakmentes játék. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#18) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

undorító ez mindenhogy

(#19) DeFranco válasza Vistaboy (#17) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Haggyadazt... bemeséli, hogy azt ábrázolja, ahogy a kalauz nagybácsi betévedt a röntgengépbe. Nagymama úgy sem lát már jól. :DD

[ Szerkesztve ]

(#20) Vistaboy válasza DeFranco (#19) üzenetére


Vistaboy
veterán

Lehet benne valami. Mindenesetre inkább a főhősről kellett volna képet rakni a borítóra. Mi? Ja, hogy annak csak a keze szerepel a játékban? Így már érthető. :DDD

[ Szerkesztve ]

"A battle has been fought, and is now over. Place your sword upon the ground, and rest in the temporal peace. After dozing in the warmth of a dream, a new day will begin." - Fate/Stay Night. Diablo III: Vistaboy#1222

(#21) kételkedem válasza CYBERIA (#2) üzenetére


kételkedem
addikt

Nekem is, de a borítót úgysem fogom sokáig nézegetni, csak a gerince látszik majd a többi között, tehát minddegy.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#22) FRENK1988 válasza Ősember (#16) üzenetére


FRENK1988
veterán

Neked mindenről a sör jut az eszedbe :DD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#23) Forestal válasza CYBERIA (#2) üzenetére


Forestal
tag

...és ez már bizonyított is. Nagyon jó kis game volt. Tavaly télen nosztalgiból végignyomtam újra.
Még mindig nagyon hangulatos. Látszik az ID keze nyoma rajta :)
Reménykedjünk, hogy hozza majd a nagy előd hangulatát ez is.

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#24) copin válasza Ősember (#16) üzenetére


copin
őstag

Bravo! :DDD :C

(#25) Cs(|)be


Cs(|)be
tag

Atya ég! Mennyit toltam a jó öreg RTCW -vel, megjártunk amit lehetett... opencup, eurocup, nationcup, németLAN, hollandLAN.... asszem egyedül a quakecon maradt ki :D

(#26) raskolnikoff válasza Forestal (#23) üzenetére


raskolnikoff
őstag

a 2008as év alapján egyértelmü hogy NEM fogja hozni. erre befizetek is akár.

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#27) Nunder


Nunder
őstag

Szerintem is jobb volt a régi borító. Ez valahogy olyan visszataszító. Nem mintha ez lenne a legdurvább dolog amit valaha láttam, de ha én nem tudnám mi található a dobozban, nem ösztönözne vásárlásra.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#28) CsíkosMókus


CsíkosMókus
aktív tag

Ez a design arra jó, hogy meglátja a szülő, és átmegy a bolt másik végébe ajándékot nézni..

(#29) Arnold2 válasza Ősember (#16) üzenetére


Arnold2
őstag

Nagyon király lett :D "Wolfenstein Bier-ausgabe"

Amúgy nekem tetszik a sörmentes változat is. Bejön a koponya is. Kellően hatásvadász és valamint a "Hűű-de király" faktor is okés :)

(#30) zsolt1129


zsolt1129
addikt

Hmmm. Ez érdekesnek igérkezik.

(#31) Forestal válasza raskolnikoff (#26) üzenetére


Forestal
tag

:O

Tudta? Chuck Norris ma is olvasta a Népszabadságot.

(#32) copin válasza Forestal (#23) üzenetére


copin
őstag

Az enemy territoryban nem változtattak sokat a multin. Remélem ebbe se piszkálnak bele nagyon. Az SP viszont olyan lehet, mint néhány UFO-s mod rtcw-re (s4ndmod). ;]

[ Szerkesztve ]

(#33) CYBERIA válasza Arnold2 (#29) üzenetére


CYBERIA
őstag

„Kellően hatásvadász”

Utálom a hatásvadászatot! :U

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#34) Arnold2 válasza CYBERIA (#33) üzenetére


Arnold2
őstag

Nem is csak belőled akarnak megélni :P

(#35) Tomi_Sci válasza Cs(|)be (#25) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

"Meglehetősen hirtelen indult be a Wolfenstein körüli mizéria..."
Jah, csupán öt éve... :D

Csibe hatalmas respekt érte... :R :R :R Nem sokan mondhatjak ezt el magukról a magyar RTCW/ET sceneben, akik meg igen, azok bizonyos értelmi képességek híján nem is tudják :W

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#36) janos666


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Valamiért én az összes ID Software játékkal max 1 órát tudok játszani, aztán csak god módban, meg néha noclip-pel végigrohanok rajta a grafika miatt, és végeztem is vele.
Ez alól a DOOM3 annyiból kivétel, hogy ott érdekelt a befejezés is, mert egész jó volt a sztori. Illetve a RTC-WE az talán kicsit tovább húzta, mielőtt előhívtam a konzolt (talán csak egészen a végefelé, mikorra már tényleg kezdett elborulni az agyuk a főgonoszok terén, hogy nem volt kedvem tovább hentelni, csak nézelődni), sőt, itt ha jól rélik talán a főellenségnél kikapcsoltam a godmódot...
(Ezen kívül minden más játékot normál módban szoktam végigvinni, és sohasem csítelek, inkább kukázom, ha megunom, de ennyit azért megérdemel az ID Soft. hogy végigrohanjak a játékaikon godmódban, miután más cuccát törölném is...)

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#37) Gr3ddy válasza Tomi_Sci (#35) üzenetére


Gr3ddy
tag

Francokat csak nem írnak ide :DDD
Én sem tudom miért...
Várom én is, de most már csak xboxon.

[ Szerkesztve ]

win7 élményindex 7.3 :)

(#38) szasanyi válasza janos666 (#36) üzenetére


szasanyi
félisten

Ez alól a DOOM3... - volt neked gyerekszobád? :D

(#39) janos666 válasza szasanyi (#38) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Miután a hugom is megszületett, rám 4 évre, onnantól nem volt. :))
Amúgy nemrég olvastam egy életrajzot Carmack-ről, és abból úgy tűnik, sokban hasonlítunk egymásra, már persze a programozás iránti szenvedélyt (bár a gépekhez vonzódom, csak a nyers C# és főleg hardware-közelibb programozáshoz nem, egyetemen sem ilyesmit tanulok, csak a C-t viccből felvettem mérnökkaron is, de az objektumorientált programozás óra után nem mentem be többet; mondjuk így is 5-ösre zártak le :DDD ), és nincs még 1 millám se, nemhogy milliárdom. :))
Ehhez képest a játékai nem nagyon ragadnak magukkal (esetleg a grafikájuk). Ennyit érnek, hogy végigrohand godmódban.
Illetve filmben érdekelne az efféle scifi-horror, csak az agyam megáll, ha 1-nél több azonos kreálmányt kell szalagmunkás módjára végighentelni a pályákon.
Van, ahol ezt jobban megoldják, pl. ilyenből nálam a Hl2 az etalon. Abban is vannak zombik, mégsem hozta rám a frászt az, hogy "jajj, már megint ezeket a szarokat kell lőni míg be nem görcsöl a mutatóujjam. Ki kell ugyan ereszteni egy háborúhoz elegendő lőszert ugyanabból a puskacsőből, de szépen tagolják, és magával ragad a történet, nem csak agyatlan zombi módjára ülsz a gép előtt és nyomod a gombot, hogy ürüljön a forgótár, és hulljanak a nácikreálmány-zombik. :P

Attól hogy nem alszik, már nem is fürödhet rendszeresen az ördög? :DDD

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#40) Prof01


Prof01
veterán

Jól néz ki. :K

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#41) szasanyi válasza janos666 (#39) üzenetére


szasanyi
félisten

Én szeretem a jó grafikával megáldott hentelést, lődözést... ha nem teljesen agyatlan. Pölö a DOOM3 pont nem jött be, de a Quake4 meg nagyon. Meg a RTCW is anno. Remélem ez kicsit jobb lesz (nem nagyon, csak kicsit) és nyert! Nálam legalább is. ;)

Az ördög... hmm, nem tudom mert szerencsére még nem találkoztam vele. És még sokáig nem is szeretném tudni. :N

(#42) Cs(|)be


Cs(|)be
tag

Ha valakit érdekel és szívesen megnézné így ennyi idő elteltével, annak jó szórakozást hozzá:

The Best Shots of IR

Fanyűvő meg az én munkám... :D
El is morzsoltam egy könnycseppet felette. Nem is az a klasszikus fragmovie, inkább olyan "feeling movie".

(#43) Tomi_Sci válasza Cs(|)be (#42) üzenetére


Tomi_Sci
őstag

Csibe olskoool :)
A killreviveos résznél behaltam :DD
Szép fragek a regi idokbol, gr(e)at :D

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#44) Fanyuvo válasza Cs(|)be (#42) üzenetére


Fanyuvo
tag

ÓÓÓÓÓÓÓ a régi szép idők...... Az a könnycsepp itt is elmorzsolódott :)

(#45) CptMisi


CptMisi
őstag

nagyon tetszik ez a borító :C

You reap what you sow, Artyom: force answers force, war breeds war, and death only brings death. To break this vicious circle one must do more than act without any thought or doubt.

(#46) janos666 válasza Cs(|)be (#42) üzenetére


janos666
nagyúr
LOGOUT blog

Hát, kibaszott tanulságos a videó. Mármint olyan szempontból, hogy életem első LAN élménye a Counter-Strike egy alfa (vagy béta is volt már az? ki emlékszik... talán 0.7.xxx) verziójával esett meg, de csak nagyon ritkán toltuk vicc szintjén, nem multiztam egészen a CSSource bétáig. (A HALO multit is kipróbáltam, de 1 nap alatt meguntam). A CSS-t toltam csak pár évig aktívan, most megint semmit.

Néha szapultam még Kodiak fragmovieit is, hogy Iseten tudja mi történt ott, de a videó alapján csak egy nagy bughalmazból az jött ki, hogy mindenki összeesik, mikor lő. :)) (Tipikus: "ha én tunkolok így a tömeg közepébe, az 1 hit lesz, nem 3 headshot"...) Persze tudtam, hogy a videó nem pont azt adja vissza, amit ő látott, és persze, érzék kell ahhoz, hogy ráérezz, mikor hogy bugzik kedvedre a játék. :DDD

Na, de amire ki akarok lukadni: NE sértődj meg, de az én szememben, aki fragmuviet még csak CS-ből látott, ez egy VICC! Mintha csak ide-oda rohangásznátok, lőnétek ide-oda, és véletlenszerűen néha meg is hal valaki. :D (Biztos a demóvétel hibája, vagy direkt így volt jó a szórás, ha ezt csináltad, de mint ha csak idegesen rángatnátok az egeret, mint aki életében először játszik, és ráparázik, hogy NYOMD A GOMBOT...) Látszik, hogy a multiplayer még annyira kezdetleges volt, hogy nem csak latency-kompenzáció/interpolálás/extrapolálás hitboxmizéria volt, de ha ma ezt látnám rögtön ki is lépnék a programból, és mennék hogy telefonáljak a netszolgáltatónak. :))
Nem sikerül jól megfogalmaznom, amit akartam, de ha már eddig gépeltem elküldöm...
Szóval biztos szép teljesítmény ez a videó, meg minden, de aki nem játszott a játékkal, annak csak egy paródiaszámba menő viccnek tűnik. (biztos a CSS videókkal is ez lesz 5-6 év múlva, mikorra már hitboxokkal se lesz szopás, és a demó is szinte ugyanazt rögzíti, mint amit te látsz).

[ Szerkesztve ]

TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

(#47) CYBERIA


CYBERIA
őstag

Az RTCW ment Linuxon?

APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

(#48) Cs(|)be válasza CYBERIA (#47) üzenetére


Cs(|)be
tag

Nem.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.