Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) zcool


zcool
aktív tag

Jöhet! Várjuk sok szeretettel! :)
Áldom az eszem, hogy anno a mentéseket elraktam.

[ Szerkesztve ]

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#2) jimessor666


jimessor666
aktív tag

Sokkal-sokkal szebb mint az első rész,nagyon várjuk! :K

私たちに聞いてください。!

(#3) johni86


johni86
tag

Vajon ehhez is készül majd szinkron?

(#4) zcool válasza johni86 (#3) üzenetére


zcool
aktív tag

Sztem tuti ,hogy igen. :K

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#5) johni86 válasza zcool (#4) üzenetére


johni86
tag

Remélem is, mert nagyon eltalálták az első részben

(#6) csaabz


csaabz
őstag

Jó lesz az angolul is, csak jöjjön! :)

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#7) Gude


Gude
senior tag

Nagyon mutatós.Szeretettel vés érdeklődéssel várjuk :U

Ha leöltétek az utólsó vadat,ha kivágtátok az utólsó fát,ha megmérgeztétek az utolsó folyót,majd rájöttök,hogy a pénzt nem lehet megenni. -indián mondás-

(#8) #72042496 válasza johni86 (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Eltalálták? Ha az egy eltalált szinkron, akkor kíváncsi lennék, szerinted milyen a vacak.

(#9) johni86 válasza #72042496 (#8) üzenetére


johni86
tag

Stalker az elég vacak? :) Amugy a Witcher szinkronja a maga hibával együtt szerintem jó. Clear sky nál már esküszöm fájt a fejem

[ Szerkesztve ]

(#10) #72042496 válasza johni86 (#9) üzenetére


#72042496
törölt tag

Azzal megmondom őszintén nem játszottam. De majd utánanézek havernál, mert felkeltette az érdeklődésem. :)
Én egyébként a Gothic 3-ról hallottam, hogy ahhoz képest a Witcher igencsak profi, de azt se próbáltam ki.

A Witcherben a szereplőkön nem hallatszott, hogy átélték amit mondanak, túlságosan finom és helyzetidegen lett a nyelvezete, meg azért magyartalanságból is akadt néhány (sok). Szeretem a jó szinkront, a Witchert is szívesen játszottam volna magyarul, de engem nagyon zavartak a hibái, angolul sokkal jobban élveztem a játékot.
Remélem a második résznél már fordul a kocka. :)

[ Szerkesztve ]

(#11) a_nitto válasza johni86 (#3) üzenetére


a_nitto
csendes tag

Felhőmentesebb Napot!

Szinkron :Y Csak akkor lehessen beállítani az angolt is! Csak azért szenvedtem anno az első résszel vagy két órát ( és közben nem tudtam játszani :O ), hogy szerezzek, majd telepítsek angol szinkront+feliratot!
Továbbra is gyönyörűek a képek! Csak jönne már!!!

Az ember néha belebotlik az igazságba. Aztán feláll, leporolja magát, és tovább ballag...

(#12) GypsFulvus2 válasza #72042496 (#10) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát azt olvastam kb két hete, hogy a CD Project felszámolja a magyarországi kirendeltségét. Úgyhogy a magyar szinkron közel sem biztos.
Amúgy sztem nem volt annyira rossz, voltak szereplők (sztem pl. Kalkstein, Dandelion, Mikul) amelyek kifejezetten jók voltak. Geralt magyar hangja sem volt rossz. Viszont magában a szövegben elég sok hiba maradt, és tényleg sok szereplőnél hiányzott a beleérzés. Nekem viszont az angol verzióban Geral hangja annyira nem jött be, hogy inkább maradtam a magyarnál. Viszont mit szóltok Geralt új arcához? A régi jó kis baltaarcát sikerült egy tinisorozat főhősének szintjére módosítaniuk. :(

[ Szerkesztve ]

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#13) GAbre


GAbre
veterán

Végre 1 játék amibe a pc számít biztosnak,és nem a "buzi" xbox meg a többi.
Maga a szó nem a gyártóra vonatkozik,csak abbéli véleményemet fejtem ki,h a pc-t elhanyagolják(mások)....

Hát igen már a videón is látszott,h ütős kis cucc lessz...
Csak jól legyen optimizálva.

Avatar

(#14) a_nitto válasza GypsFulvus2 (#12) üzenetére


a_nitto
csendes tag

Nekem a haja nem tetszik! Honnan a fészkes fenéből jutott eszükbe, hogy úgy fogják össze ahogy! :(

Az ember néha belebotlik az igazságba. Aztán feláll, leporolja magát, és tovább ballag...

(#15) Janika!2


Janika!2
aktív tag

Hát nem lesz egy csúnya játék az tuti.... :N Gondolom a minimum gépigény sem lesz alacsony.

It's In Your Nature To Destroy Yourselves

(#16) zcool válasza GypsFulvus2 (#12) üzenetére


zcool
aktív tag

Amúgy sztem nem volt annyira rossz, voltak szereplők (sztem pl. Kalkstein, Dandelion, Mikul) amelyek kifejezetten jók voltak. Geralt magyar hangja sem volt rossz. Viszont magában a szövegben elég sok hiba maradt, és tényleg sok szereplőnél hiányzott a beleérzés.
Pontosan így van.. :K
Egyébként nekem tetszik Riviai Geralt új arca.(Már nem vagyok tini . :D )

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#17) jimessor666 válasza a_nitto (#14) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Az a haj összefogás eléggé "japánosra" sikeredett,nekem pl. nagyon tetszik ez a style,olyan "modern szamuráj"-os,persze attól még nem biztos hogy mindenkinek bejön... :P

私たちに聞いてください。!

(#18) GypsFulvus2 válasza zcool (#16) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Hát ízlések és pofonok. Mindenesetre az ebben a sorozatban [link] az utolsó képen látott arc nekem nagyon nem jön be. Olyan mintha valami jó kis plasztikai eljárással visszafiatalították volna. Ki tudja, tán Mahakam-ban a gnómok tették vele ezt. :)

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#19) zcool válasza GypsFulvus2 (#18) üzenetére


zcool
aktív tag

Sztem meg talán még azon a legjobb.. :D
Na mind1.Azért ezen ne vesszünk össze. ;)
Maga a játék az fenomenális lessz az biztos!

[ Szerkesztve ]

Legalább annyira vedd a fáradtságot,hogy pü-re válaszolsz!

(#20) GypsFulvus2 válasza zcool (#19) üzenetére


GypsFulvus2
őstag

Amen! :)

Remélem lesz kapacitásuk kiadni PC-n kívül más konzolokra is. A mai warezos időkben nem ártana, ha stabilizálódna az anyagi helyzetük. Kár lenne ezért a fejlesztőért.

"Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

(#21) jimessor666 válasza GypsFulvus2 (#20) üzenetére


jimessor666
aktív tag

Hát,eddig nagyon úgy tűnik,hogy jön X360-ra és PS3-ra is,egyébként a nagy PC-s Warez ellenére,az első rész is szép eladási adatokkal büszkélkedhet,annak ellenére,hogy az csak Only PC cím volt... ahhoz is terveztek konzolos portot,de lefújták,sajnos... :U

私たちに聞いてください。!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.