Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pantal


Pantal
senior tag

Hajrá, hajrá! Szurkolok a WP-nak! :K

(#2) Misály válasza Pantal (#1) üzenetére


Misály
addikt

Az nem eleg, meg is kell venni.

(#3) Rozzo


Rozzo
tag

Szinte semmilyen alkalmazás nem érhető el, egyszer megnéztem..........

(#4) lexter00


lexter00
őstag

Lejár a hűségem a következő telefonom WP lesz,az a hú de nagy szabadság nem fogott meg a droidban csak a megvett appok árát fogom sajnálni

(#5) kcsa


kcsa
veterán

... és a csempék is rondák. Ugorjunk.

(#6) kmate13 válasza Rozzo (#3) üzenetére


kmate13
csendes tag

Jó régen nézhetted... én mindent megtalálok amire szükségem van

(#7) vince válasza Rozzo (#3) üzenetére


vince
őstag

Különleges igényeid lehetnek, ha a 150E darabos kínálat szinte egyáltalán nem fedi le :DDD

"Ha eredményesen akarunk valakit megcáfolni, bebizonyítva, hogy téved, előbb vizsgáljuk meg, melyik oldaláról szemléli a dolgot, mert arról az oldalról tekintve rendszerint igaza is van." - Blaise Pascal

(#8) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Nekem nem tűnt fel ez a Hú de nagy bővülés. Alig van 1-2 új, WP8-as app.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#9) big-J


big-J
őstag

A fizetősek arányáról is lehetne egy gráf... sajnos igaz az, hogy más rendszeren nem kérnek el pénzt ugyanazért az alkalmazásért... egyrészt a verseny miatt sem.

(#10) Воланд válasza big-J (#9) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#11) Edvig


Edvig
tag

Ennek örülök hogy bővül, valószínűleg wp-s lesz a következő telefonom is... :)

You'll Never Walk Alone!

(#12) alevan válasza Rozzo (#3) üzenetére


alevan
őstag

Ird le milyen alkalmazásokat nem találtál.

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#13) Johnny194


Johnny194
aktív tag

amit én igazán hiányolok, az az, hogy ha egy kisebb dologhoz készítenek egy alkalmazást, akkor az mindig csak iOS-re és Androidra adják ki, wp-re szinte soha. Ezért kéne, hogy tényleg jelentős szereplő legyen a WP, hogy mindenki számoljon vele

Hogy kell az aláírást szerkeszteni?

(#14) BiP válasza Johnny194 (#13) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez szerencsére _annyira_ már nem igaz. Persze van még ilyen, de csomó új progi úgy jön ki, hogy iOS, Android, WP. A Symbian az, amire már nem jönnek ki az új progik.

szerk: most veszem észre, elsiklottam valami felett. Azt írtad, "ha egy kisebb dologhoz"..
Jogos. A nagy, sok ember által ismert, használt dolgok jönnek ki minden platformra, az apróságoknál több olyan van, ami WP-re nem jön.
De mondjuk ennek a rendszer is oka, hogy csomó mindent nem lehet állítani hozzá, nem lehet korlátlanul hozzáférni a hardverhez, tehát a fejlesztőknek sincs akkora szabadságuk, így pár program, eszköz gyakorlatilag meg sem jelenhet WP-re.

[ Szerkesztve ]

(#15) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Igaz , hogy jócskán lemarad , konkurensek méretétől , de ebben mindennek benne kell lennie a fontosabb (és hasznos ) alkalmazások közül

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#16) Sonyfan


Sonyfan
tag

Hajrá WP! Már várom a lumia 620-at...

"Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat."

(#17) gepardlacee válasza alevan (#12) üzenetére


gepardlacee
tag

Instagram, egy ingyenes navigáció, hivatalos Időkép app, egy másik böngésző......

radioPLAY - online rádió - www.radioplay.hu

(#18) virkir válasza alevan (#12) üzenetére


virkir
veterán

full screnn caller
profil scheduler
metatrader kliens
Csak pár a teljesség igénye nélkül.
Ja fájl manager-re hoz összesen egy értékelhető találatot az US store

[ Szerkesztve ]

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#19) Pantal válasza Misály (#2) üzenetére


Pantal
senior tag

És miből gondolod, hogy nincs? :N

(#20) Воланд válasza virkir (#18) üzenetére


Воланд
titán

mivel a fajlrendszer zart az alkalmazasok elott, igy nem meglepo, hogy nincs fajlkezelo.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#21) virkir válasza Воланд (#20) üzenetére


virkir
veterán

És akkor már az SD-n vagy a belső tárhelyen lévő képek, zenék stb. se buzerálja a júzer?
Meg aranyos, hogy be lett dobva pár khm... alap program aztán sehol az a nagy bőség zavara ami store-t jellemzi.
Nem, ne menjünk bele abba, hogy miért nincsenek a felvetés szempontjából ez a kérdés most lényegtelen.
A lényeg, hogy nincsenek.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#22) Oppenheimer válasza virkir (#21) üzenetére


Oppenheimer
veterán

LOL.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#23) Nerd


Nerd
aktív tag

WP telefont hasznaltam majd egy evig, de...

az a baj, hogy ennek a 150ezer appnak is a 80% szemet vagy nevetsegesen draga, ha jol remlik az UNO 1000 forint volt :D ennyiert Most Wantedet kapod droidra... Ameddig nincsenek olyan appok, mint NFS Most Wanted, GTA es hasonlok, amelyek ma mar vigan elfutnak egy 60ezres androidos telefonon is (pl. Samsung S Advance), kar a WP marketrol beszelni. Nem emlitve olyan appokat amelyek hasznosak szamomra, mint pl. Flip4Silence es hasonlok. WP7 olyan korlatolt volt, hogy ilyen egyszeru alkalmazasokat nem is tudtak kesziteni hozza...

Ezt nagyon tartsa eszben aki WP-s telefont vesz es ne a szamokrol szolo cikkeket nezze meg...

[ Szerkesztve ]

(#24) lorinser válasza Nerd (#23) üzenetére


lorinser
senior tag

Én pedig most is WP-s telót használok és eszem ágában sincsen droidra váltani.
- NFS
- Flip4Silence: ezt a WP alapból tudja, nem kell neki ehez egy külön app

Poco F5, Philips 55PUS8303, Philips 58PUS8535

(#25) virkir válasza lorinser (#24) üzenetére


virkir
veterán

Hm...
Ezek szerint már arra is képes a wp ha megrázom a telefont némít esetleg ha mozdítom halkítja a csengetést?

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#26) kcsa válasza virkir (#25) üzenetére


kcsa
veterán

szinte látom magam előtt a szituációt, ahol arcra nem tudod fordítani a telefont némításhoz, de rázogatni igen...

(#27) virkir válasza kcsa (#26) üzenetére


virkir
veterán

Ez nem szituáció függő dolog hanem annyi, hogy messze nem ugyan azt a keveset nyújtja mind amit a wp tud.
Ennyi.
Ezt lehet magyarázni de akkor sem lesz igaz az az állítás, hogy "minden megoldható" ami droidon.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#28) Oppenheimer válasza virkir (#27) üzenetére


Oppenheimer
veterán

LOL. :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#29) virkir válasza Oppenheimer (#28) üzenetére


virkir
veterán

Ma valahogy utolérhetetlen a szókincsed :)

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#30) Oppenheimer válasza virkir (#29) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Ebbe a vitába teljesen értelmetlen beszállni, csak nevetek a trollkodásodon :D

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#31) virkir válasza Oppenheimer (#30) üzenetére


virkir
veterán

Egy állításomat cáfold tényekkel légyszíves és elismerem, hogy troll vagyok.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#32) kcsa válasza gepardlacee (#17) üzenetére


kcsa
veterán

Navigáció: tessék nokiát venni. Időkép van (ha nem is hivatalos, de nem attól lesz jó, hogy hivatalos - még ha ténylegesen eléggé sz.r is ami van...). A másik böngésző meg már egyéni szoc. problem.

@virkir: az én - szubjektív - véleményem szerint nem a tényektől lesz valaki troll, hanem a kettős mérce gondolkodás nélküli használatától.

[ Szerkesztve ]

(#33) csatakacsa


csatakacsa
tag

Ingyenes navi hanggal csak nokiara van de az tenyleg jo. Zavar pl h kepernyo lezarasa eseten a wifi is kikapcsol de ugytudom a htc 8s frissiteseben ez mar allithato lesz. Progik kapcsan a sok draga dolog ami zavar. Kellene meg telefonalasra is kepes viber app, normalisan mukodo skype, gmail push (januar utan is :)) , youtube app a metrotube helyett, fm radio, kereses gomb allitasa bing hrlyett google, olcsobb jatekok, valami jo fajlkezelo, meg kicsit nagyobb testreszabhatóság kinezet teren. Ezeken kivul tenyleg nagyon jo es gyors is. Innentol mar csak egyre jobb lesz egyretobb progival szal zsír lesz ez is fokozatosan. :)

LG G2, egyenlőre =ugyanakkora részre; egyelőre = most még,

(#34) Zyrius


Zyrius
aktív tag

Virkir,
Ha megrázod a telefont némit ilyet én nem láttam, de htc-n pl, ha megdordítod némít és ehez nem kell appot letölteni, azt is tudja érzékelni, hogy zsebben van vagy táskában és akkor ha csengésre van állítva alapból hangosabban csörög.

A file rendszer meg tényleg úgy van felépítve, hogy nincs szükség fájlkezelőre. SD kártya esetén sem. Ez kb olyan hiányosság, minthogy nincsenek widgetek. Nincs rá szükség...

bocs de tényleg trollkodsz

csatakacska, htc-re biztosan kijött (8s, 8x) és úgy tudom a nokiára is az a frissítés, ami nem engedi, hogy zárás után kikapcsoljon a wifi, pontosabban te be tudo állítani, hogy mi történjen zárás után.
a metrotube sokkal jobban használható kb minden wp-s szerint, aki már használt androidosat is, mint az androidos hivatalos youtube app.
A gmail push jogos pont, de az az igazság, hogy aki átáll wp-re annak egyébként is rendelkeznie kell windows emaillel szóval ez nem annyira nagy visszahúzó erő szerintem. Ha meg valaki üzleti célra használja a gmailt annak továbbra is élni fog, magáncélra meg könnyen lecserélhető.

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

(#35) Воланд válasza Zyrius (#34) üzenetére


Воланд
titán

"annak egyébként is rendelkeznie kell windows emaillel"

ms account-tal kell rendelkeznie, ami akar lehet gmail-es email cim is.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#36) pufferzóna válasza kmate13 (#6) üzenetére


pufferzóna
tag

Nézzük csak:

- Nincs hanghívásra alkalmas Viber. Napi használatot jelent, sok ismerőssel, sokat utazó emberként sokat spórolok ezzel. Csendben teszem hozzá, a Skype érdekes módon rosszabbul fut, mint Androidon...
- A Google keresőmotorja kb. fényévekkel jobb, mint a Bing...
- A Google Maps sokkal részletesebb, bár van fizetős navigációm is (Sygic), a legtöbbször elég a Google saját navigációja.
- Nincsenek widgetek... A saját feladatlistám, a napi naptáram és a két legfontosabb beosztottam feladatlistája is a főképernyőn, szem előtt van. A hiányuk érzékeny veszteség lenne.
- Nincs rendes profilváltó alkalmazás.
- Nincs meg az Androidban használt Tasker. Hogy mit tud? Csak néhány apróság: Sötétedéstől, napfelkeltétől függően állítja a fényerőt. 3 perc szünet után kikapcsolja a BT-t. Ha elmegyek bevásárolni, hangos lesz a telefonom csörgése bejövő hívások esetén. Egyes naptárbejegyzések idején néma a telefonom, vagy éppen halkan csörög, egy arra az időre aktiválódó csengőhangon. Egyes naptárbejegyzések időtartama alatt automatikus válaszüzenetet küld a hívónak. Éjszakára némul a telefoncsörgés és megszűnik az adatforgalom.

És a többi...

(#37) Pantal válasza pufferzóna (#36) üzenetére


Pantal
senior tag

Nincs ezzel baj, akkor Neked az Android való. Ettől függetlenül másnak még elég, sőt jobb is lehet a WP, mint az Android.

(#38) pufferzóna válasza Pantal (#37) üzenetére


pufferzóna
tag

Én is ezt mondom, csak felmerült, hogy ugyan már, milyen app nincs meg, ami az Androidon igen...

(#39) kcsa válasza pufferzóna (#36) üzenetére


kcsa
veterán

- Speciel Viber nincs. Ha PONT ez kell, akkor ez van. Skype meg a szégyen kategóriát súrolja WP-n.
- Google kereső app van, ha ez hiányzik (én browserből használom, 7.8-nál egyes területeken választható hogy googlet vagy binget használja.)
- Részletesebb, de Nokia segedelmével Bing is fejlődik - van hova, és van honnan... de Gmaps Pro az első és legjobb vételek egyike marketből 99 centért.
- Nincs widget. Ezerszer kitárgyalt dolog: csempék vannak helyettük.
- Profilváltó nincs, mert nincsenek profilok (szubjektív véleményem: én csak a néma és a csengő állapotot használom, ezek között egyszerű váltanom)
- A Tasker meg elég speciális dolog, ez kell, ott kapod meg. (szubjektív vélemény ismét: én CSAK ezért nem vennék androidot).

Asszem nem védtem meg egyiket sem, csak összefoglaltam az álláspontomat :)

[ Szerkesztve ]

(#40) pufferzóna válasza kcsa (#39) üzenetére


pufferzóna
tag

"Speciel Viber nincs. Ha PONT ez kell, akkor ez van."

Nagyon jól jön, hiszen telefonszámot használ azonosítóként, nem felhasználói nevet. Éppen ezért rengeteg ismerősöm elérhető ilyen módon.

"Skype meg a szégyen kategóriát súrolja WP-n."

Sajnos, pedig elvileg legalább olyan jónak kellene lennie, mint az androidos telefonokon. A WP komoly hátránya, hogy nincs rá egyetlen elterjedt, normálisan működő Voip alkalmazás sem.

A widget hiánya nekem az említettek miatt fontos, a csempék nem pótolják...

A profilok hiánya megint csak érthetetlen. Már a régi "butafonok" is tudták ezeket az opciókat...

"A Tasker meg elég speciális dolog"

Na de mennyire jó! :-) Sokan a legokosabb androidos alkalmazásnak tartják. Rengeteg dologra használható, igazán csak ettől lesz okos egy telefon.

(#41) Dave™ válasza pufferzóna (#36) üzenetére


Dave™
nagyúr

-De Nokiákra van Viber. A Skype-ot is folyamatosan fejlesztik, WP8-on részben integrálva is lesz. Nem csoda hogy így van, újabb rendszerek mint a Droid.
-Nem minden esetben, de pl. a 7.8-ban tudsz keresőmotort választani, van google is, és van külön google app, ha ez minden vágyad.
-Minél sokkal részletesebb? Amúgy Nokiákra ott a teljesen offline worldwide navigáció, örök frissítéssel, ingyen.
-Nem is kell widget, az az Android jellemzője. Androidon meg nincsenek live tile-ok, ez kb. ennyire volt értelmes felvetés.
-Mert nem kell profilokat váltani, két gombnyomás némítani.
-A fényerőt mindig tudja a külső környezetnek megfelelően állítani, nem kell hozzá napszak.

(#42) virkir válasza Dave™ (#41) üzenetére


virkir
veterán

És még én vagyok a troll.
De Nokiákra van Viber. És a többi márka?
A Skype-ot is folyamatosan fejlesztik Namost attól, hogy fejlesztik mennyivel kevésbé hulladék jelenleg? Mert a mostról beszélünk nem a hatodik ötéves tervben várható újdonságokról.
Amúgy Nokiákra ott a teljesen offline worldwide navigáció, örök frissítéssel, ingyen. Lásd mint fent a többi márka.
Nem is kell widget, A mindig előkerülő ultimate érv a wp mellett
Mert nem kell profilokat váltani, két gombnyomás némítani. Lásd megint mint fent. Miből gondolod, hogy mindenkinek elég ez a két opció arról már nem is beszélve, hogy a hangerő állításon kívül van még egy rakat funkció amit jó lenne ha környezethez, napszakhoz lehetne testreszabni gombnyomogatás nélkül.
Gyönyörűen reprezentálod az elvakult wp/alma fan kategóriát.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#43) Nerd válasza Dave™ (#41) üzenetére


Nerd
aktív tag

Inkabb ne lenne Viber ott se, olyan rossz...

A tobbiben mindenkinek reszben igaza van, de most mindenki vedi az altala hasznalt rendszert. inkabb felesleges ingerultseget erzek, trollkodast egyik felnel sem...

Nekem meg volt az alabbi ut:

butafonrol -> ZTE Blade, hu meg ha volt, orom egy ideig. Aztan elkezdett zavarni, hogy akadozik a droid, hackelnem kell, hogy elfogadhato szinten fusson... Innen valtottam WP-re Lumia 710... megint hu meg ha, jaj de jol hasit, smooth, nem is olyan sz@r a market mint mondjak... Aztan kis ido mulva szep lista a hianyzo appokrol, amik csak nem akarnak jonni, WP7 korlatozottsaga mar nem fog valtozni... a live accountom localizacioja nincs jol beallitva, akkor szegyen ahogy a zenelejatszo kinez (es ezt nem tudod megvaltoztatni). A csempek tetszenek, de en rendszeresen mint egy autista kerestem a zune csempejet... Szal lassan eljott a kerdes, hogy milyen telefont vegyek WP8 vagy droid, szerencsere az iphone 5 egyaltalan nem johetett szoba... megneztem a mostani android kinalatot es mellette dontottem... a kozepkategoria ha odafigyel az ember mar rendben van... es nincs sebessegbeli gond egy orom egy 50 ezer forintos ket magos droid... majd 2-3 ev mulva ujra elgondolkodok a WP-n, de 2-3 ev mulva ott a Google glass es hasonlok, amin szinten droid fut... :D van hova fejlodni a konkurencianak de most mar nagyon elkanyarodtam :D

(#44) pufferzóna válasza Dave™ (#41) üzenetére


pufferzóna
tag

"De Nokiákra van Viber."

Hanghívással tudomásom szerint WP telefonokra nincs Viber. Most arról beszéltünk...

"A Skype-ot is folyamatosan fejlesztik"

Mint ahogyan az összes rendszert. :) De ha egyszer nincs rendesen működő Skype, akkor az egyértelmű hátrány.

"Minél sokkal részletesebb?"

Bárminél. A Google Maps a legrészletesebb térkép, óriási előnye, hogy a Google ökoszisztéma szerves része.

"Nem is kell widget"

Nekem kell, például a leírt célokat csempékkel nem tudod pótolni.

"Mert nem kell profilokat váltani, két gombnyomás némítani."

Miért ne kéne profilokat váltani? Nem csak a némítás létezik ám opcióként. :N

A Tasker nálam már önmagában is óriási előny, gyakorlatilag szinte bármire programozhatod a telefonodat. Hatalmas lehetőségeket tartogat.

(#43) Nerd: Nálunk kitűnően működik a Viber és ha megnézed a pontozását, láthatod, hogy mások is nagyon elégedettek vele...

(#45) Dave™ válasza virkir (#42) üzenetére


Dave™
nagyúr

Te vagy a troll, igen, mert wp-s topikban vagyunk és itt terjeszted az egyirányú okosságod. A többi márka nem érdekel, egyrészt a Nokia adja el a legtöbb wp-s telefont, másrészt ők adják a legtöbb hozzáadott értéket, innentől én csak Nokiát veszek, szerintem ez egy logikus lépés. Nem kell mindenkinek ugyanazokkal az igényekkel rendelkeznie, nektek ott van az android a sok kapcsolóval, meg a csodálatos task managerrel, a tipikus wp felhasználó pedig örül neki, hogy gyors és könnyen használható a rendszere. Csak ha már eltérő igények, akkor mi a fenéért kell osztani az androidos nézeteidet egy wp-s topikban? Ezért vagy troll. Ez ilyen kényszeres önigazolás nálatok. Nem elvakult fan vagyok, csak így szeretem és használom a rendszert. Nem tökéletes, de számomra 1000x használhatóbb, mint a droid. De nem is megyek észt osztani az androidos topikba...

(#46) Pantal válasza Dave™ (#45) üzenetére


Pantal
senior tag

+1

(#47) Misály válasza virkir (#31) üzenetére


Misály
addikt

Nem kell az elismerésed ahhoz, hogy troll legyel;)

(#48) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

A Tasker tényleg egy zseniális app,kár hogy csak Androidra van.

(#49) Dave™ válasza pufferzóna (#44) üzenetére


Dave™
nagyúr

Van viber Nokiára, hanghívással. A minősége nincs a topon, de van. A többi márkánál nincs hanghívás.

Működik a Skype hibátlanul, használtam már többször is. Egy baj van vele, hogy nem fut a háttérben, de ez csak a WP7 miatt van így, a 8-asban ez már megoldott. Sajnos a WP7 csak a rendszerfolyamatokat futtatja tényleges multitaskban, a külső alkalmazásokat nem, erre ott a WP8.

A Nokia térképek részletességével sincs semmi gond, eddig mindenhol kiválóan tudtam használni. Biztosan részletesebb a google maps, de pl. Kambodzsa annyira nem hoz lázba részletesség szempontjából, használhatóságban semmivel sem rosszabb a Nokia megoldása. A WP8-ban tudomásom szerint a rendszer is a Nokia térképeit használja, nem a Binget. A navigáció pedig offline és teljesen jól használható, ez szerintem egy nagy érv (főleg, hogy offline).

Neked lehet hogy kell, de akkor neked nem való a wp, csak az android. Én meg azt szeretem, hogy rápillantok a kezdőképernyőre és látok egyben mindent eseményt, ami érdekel.

A profilos dolog nekem kicsit a múltat idézi, biztosan lennének akik használnák wp-n is, de ezt szinte sosem említik meg a tényleges felhasználók negatívumként. Rétegigény. A BT ha nincs aktív használatban szinte alig fogyaszt, energiatakarékos módban van, a csengés meg a rezgés pedig számomra elég.

Ez a tasker kiválóan jellemzi az eltérő szemléletet. WP-n korlátozott számú beállítás van, gyors, átlátható és kényelmes. Androidon én elvesznék a beállítások között. Akinek kell a teljes "programozhatóság", annak úgyis csak a droid marad. A nagy szabadságnak viszont ára is van, ott vannak a beragadó folyamatok, a belassulások, a nem egységes UI/dizájnelvek meg a többi. Lehet miből választani, ennek kell örülni.

(#50) Zyrius


Zyrius
aktív tag

pufferzóna, van google maps, jobb UI-val, mint androidon. Igaz nem hivatalos google termék, de a mapsnál ugyanaz elmondható, mint a youtube-nál.
A WP8-as MetroTube(Youtube) és gMaps (google maps) jobb felhasználói élményt nyújt, mint a hivatalos google verzió androidon. Persze lehet mondani, hogy ez szubjektív vélemény, de komolyan meglennék lepve, ha mondjuk neked más lenne a véleményed ha látnád egymás mellett a kettőt. Kb minden ismerősöm akinek mutattam ugyanezen a véleményen volt (droidos iphone-os egyaránt). :K

https://StellarGear.eu - amatőr csillagászat és asztrofotós bugdácsolások

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.