Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hétalvó


hétalvó
addikt

ismeros a helyzet, en meg a sense felulettel vagyok igy. Regen ment a valtas pikk-pakk, de mar oregszunk?! Vagy nem :D

https://drive.google.com/file/d/1PaO_rKpCcAc7h7-HJCCqz8rbWeJlRSDz/view?usp=drivesdk

(#2) BiP


BiP
nagyúr

Szerintem itt a WP rendszerrel volt a "gond", nem a lumiaval.
En 1-2 hete hasznalok WP7-et, maga a rendszer nem rossz( hibai azert vannak, pl ekezettel gepeles maceras, es nem cserelheto a billentyuzet, task manager is fura, ill a bongeszo tabkezelese sem kenyelmes, opera meg nincs), de tenyleg nem az a bugyorgetni akarom rendszer. Rajta van, megy, hasznalom a telefont es kesz. Ez nagy elony egyben, mert nem azt nyomkodja az ember egesz nap, de hatrany, mert nincs meg az a varazs sem, ami odaszegesz orakig, hogy az ember nyomogassa.(ami miatt a cikk szuletett). De ez onmagaban nem feltetlenul hiba. Sot.

[ Szerkesztve ]

(#3) Nordic válasza BiP (#2) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

"Rajta van, megy, hasznalom a telefont es kesz. Ez nagy elony egyben, mert nem azt nyomkodja az ember egesz nap, de hatrany, mert nincs meg az a varazs sem, ami odaszegesz orakig, hogy az ember nyomogassa.(ami miatt a cikk szuletett)." - Én pl pont ezért akarok droidról WP-re váltani. Egyrészt elegem lett a frissítési cécókból(persze kijött a 4.0 a telefonomra, de bugos hulladék az egész - kösz HTC :(( ), másrészt telefonáláson, böngészésen, meg 1-2 játékon kívül nem is nyomkodom, buherálgatom a telefonom. 3 havonta egyszer háttérképet változtatok, és ennyi. Így nem tartom valószínűnek, hogy az android "szabadsága" hiányozni fog.

(#4) ncc1701


ncc1701
veterán

"Egyszerűen nem értettem, hogy ott fekszik előttem az a telefon, amire mindig is vágytam (vagy talán még sem), de valami hiányzik..."

Felnőttél, kinőttél belőle. Mindenki van így dolgokkal. :)

(#5) adamssss válasza ncc1701 (#4) üzenetére


adamssss
veterán

Lehet h tényleg nem kéne már új dolgokkal kisérletezni... :)

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#6) Cyberpunk


Cyberpunk
félisten

Szerintem az van, hogy hiányzik a megszokott rendszer. És amíg nem volt a tiéd, addig gondoltad jónak. Van ez így, hogy valami nem jön be nekünk, de ennek vásárlás előtt ki kellett volna derülnie, hiszen írtad, hogy próbáltad. Ezek szerint nem is akartál váltani igazából, mert nem adtál esélyt a rendszernek. Lehet huzamosabb használati idő után megváltozott volna a véleményed.

Hasonló cipőben járok én is, csak én meg Androidba untam bele. Én is szerettem volna WP8-ra váltani, még mindig az a kiszemelt, viszont a titkos favoritom a Blackerry. :D Ha leraknak egy tisztes Bold 9900 utódot az asztalra, akkor meg is van mit veszek. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#7) Malachi


Malachi
addikt

hú hallod, én ugyanezt az utat jártam be, de nem szántam rá magam a vásárlásra - illetve, mikor bementem a T-hez, mégis egy 4s-sel jöttem ki a boltból. és azt hiszem, nem bántam meg. pedig nagyon, nagyon odavoltam a lumia920-ért. most is szuper telefonnak tartom. de valami mégis hiányzott...

(#8) Nigér válasza adamssss (#5) üzenetére


Nigér
őstag

Üdv, látom az aláírásodból hogy árulod a frissen beszerzett i5-öt...?
Ez az amire lecserélted a Lumia 920-at?

(#9) Xaels


Xaels
félisten

Én szerencsés vagyok olyan téren, hogy nálunk a családban van WP7 is egy Lumia800 képében. A rendszer ideig-óráig huhh faktort tud kiváltani a sebességgel, de minél többet használja az ember annál inkább válik unalmassá és hiába az élő csempék ha azok túlnyomó része nem ad semmi extrát. Viszont azoknak teljesen megfelel akik relatív featurephone-ként használják, mint ahogy párom is.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#10) vicze válasza adamssss (#5) üzenetére


vicze
félisten

Érdekes dolog ez. Én a Sense-től nem tudok elszakadni, hogy egye meg a fene, pedig váltani kéne és ott a Moto Razr i/M ami külsőre nagyon tetszik, de nincs Sense... :(
Ez a hülye megszokás...

Ha kísérletezni akarsz, akkor talán a HTC One X+ érdemes megpróbálni (kiemelném, hogy Plus, mert a nagyobb aksi sokat számít), vagy várd meg a BB10-es telókat, a QNX-es rendszer nagyon jónak(és szépnek) ígérkezik.
(A Samsungot meg kerüld mint a tüzet! :P Persze ez csak az egyéni véleményem. :) )

(#11) adamssss válasza Nigér (#8) üzenetére


adamssss
veterán

Long story. Lehet megírom azt is. Nem ez egy barátomé...

Vicze: köszi a tippet. Most az i5-el számomra vissza jött az Apple varázs. Nagyon szeretem a 4" miatt. Számomra ez az ideális méret. (A 3.5 meg túl kicsi volt) Akkor gondolkoznék droidban ha lenne csúcs kategória 4"-on de sajnos az csak 4.7-től indul. :(

Malachi: mázlista ;) szeritem nem jártál rosszul.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#12) vicze válasza adamssss (#11) üzenetére


vicze
félisten

Igen én se akarok 4"-nál nagyobb telót, és nagyon meglepődtem igazából a One X-nél, hogy végül is nem nagy, vagy legalábbis nem érzem nagynak. Kicsit furcsa, de kb. ennyi. (Az i5-höz képest a kamera lenne visszatépés biztosan.)
Droidból ha kicsit akarsz tényleg a Razr i/M-et érdemes megnézni, mert ha nem is csúcs-csúcs kategória, sebességre nem hinném, hogy érezhetően lassabb lenne. Méretre pedig talán még kisebb is az 5-nél. :) Hátránya, hogy 4.1 még nincs rá (de lesz valamikor...), illetve a pentile AMOLED, ami ebben nem olyan rossz a tesztek szerint, ezt még nem láttam.

Na de be is fejezem, mert nem téríteni akarok. :P

[ Szerkesztve ]

(#13) GeneraL_XTX


GeneraL_XTX
veterán

Én ugyanígy voltam most tavasszal.Kb 3 éve használtam iPhone-t, de második évre már eléggé untam az iOS-t. Tök ugyanaz a faék egyszerűségű menürendszer nap mint nap,minimális customizációs lehetőséggel.Untam már, hogy állandóan a JB-re kellett várni, hogy olyan alap funkciók elérhetőek legyenek, amik a konkurenciában már alapból jelen voltak akkoriban.

Úgyhogy viszonylag jó áron sikerült túladnom az akkori i4-emen és beruháztam egy S3-ra. Nem mondom, hogy tök úgy éreztem mint Te, de a váltás engem is érzékenyen érintett :DDD
Furcsa volt minden, semmi se úgy működött mint iOS-en, miden kicsit rosszabbnak tűnt. Már majdnem visszaküldtem a T-hez a telefont (nem is értem Te miért nem tetted, 8 napon belül akármikor visszaküldhetted volna és visszaadják a teljes vételárat) de végül is adtam (még)egy esélyt a rendszernek.

És nem bántam meg! Huzamosabb használat alatt szépen kiderült, hogy menyivel funkció gazdagabb az android,(a különböző külalakú launcherek és mozgó hátterek szinte ámulatba ejtettek az iOS után) itt is megtaláltam a hozzám leginkább illő, jól működő appokat, elkezdtem mélyebben is ismerkedni vele, megtanulni a nyűgjeit, megismerni az apróbb, eldugodtabb előnyeit.Közben kijött a 4.1.1. JellyBean ami a megmaradt utolsó hátrányt is kiküszöbölte: visszahozta a "smooth" érzést, minden gyorsan és gördüléknyen működik mostmár itt is :DDD

Egyszóval én már nem biztos, hogy visszaváltanék almára (legalábbis addig biztos nem amíg ilyen "hatalmas" innovációk lesznek csak almáéknál mint amit az i5-nél tudtak felmutatni)

Viszont nem is hagytam el őket teljesen, mert azért azt mégsem lehet.Beszerváltam közben egy iPad3-at, így nagyon is jól elvan egymás mellett a két rendszer. :C

[ Szerkesztve ]

(#14) marcipunk


marcipunk
tag

szerintem WP7/8 annak való, aki használni akarja a készülékét és már kinőtt abból, hogy órákig bámulja a mozgó hátteret meg a szivárványszínű (szerintem 2 két pálcás dizájnú) ikonokat, mint kisgyerek a karácsonyfát.
gyors, egyszerű, letisztult.

röff!

(#15) bajaki válasza Nordic (#3) üzenetére


bajaki
őstag

Pontosan ugyanebből az okból váltottam én is. Egyrészt régi volt már az androidos telefonom, másrészt belebonyolódtam már én is ezekbe a frissítésekbe. Nem elég, hogy egy androidos telefon patent hardverrel rendelkezik ha egyszerűen nem jönnek rá a frissítések.

Eddig egy hónapja használom a Lumia 710-em és őszintén megmondom eddig nem bántam meg. Igaz várom már, hogy jöjjön rá a frissítés az új menürendszer miatt, de egyébként nagyon jó telefon.
Amire nekem kell (ahogy te is leírtad) bőven megfelel.

Ha ugyanezen okokból szeretnél váltani szerintem nem fogod megbánni a döntésed.

marcipunk: "gyors, egyszerű, letisztult." - Ott a pont! :K

[ Szerkesztve ]

(#16) Cyberpunk válasza marcipunk (#14) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Pont így gondolom én is, és magamat is idesorolnám már. :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#17) vicze válasza marcipunk (#14) üzenetére


vicze
félisten

Attól függ számodra mi a használat. Ha a telefonálás és SMS, akkor ok tökéletes rá, csak ezt egy 10éves teló is üzembiztosan tudja, és nem kell hozzá "okos" legyen.
WP8-at nem használtam, de a WP7 pont, hogy ha okostelefon ként akarom használni (én a saját dolgaimra) akkor beleütközök a korlátaiba, mintha falnak mennék.
Az meg, hogy kinek mi a letisztult, az meg ízlés kérdése, felesleges vitatkozni rajta. Nekem a színes négyzetek feliratokkal pusztán csak rondák mint a föld, de ez egyéni szoc. problémám.

(#18) merkucyo


merkucyo
aktív tag

Én is pont most állok telefonváltás előtt . A HTC-ben a Sensation széria miatt borzasztó nagyot csalódtam , nekem nagyon fontos az ergonómia , ezért az S3 szóba se jöhet , a WIN8 meg már akkor sem jött be mikor a Mediamarktban nyomkodtam . Az i5-re gondolok sokat , de az a bajom , hogy sajnálok 210-et kiadni érte , mikor One-x , S3 meg a hasonló nagyágyúk max 140-150 -be fájnak :(((

Vágjátok ki az erdő leghatalmasabb fáját ezzel a kis heringgel !!

(#19) Cyberpunk válasza vicze (#17) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nos kinek mi az okostelefon. Mindegyik rendszernek megvannak a maga korlátai szerintem. Jelenleg talán az Android az ami egyedül képes kiszolgálni minden igényt. Cserébe ott is megvannak a problémák mint a dalvik stb...

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#20) vicze válasza merkucyo (#18) üzenetére


vicze
félisten

One S,Moto Razr i? :)
Sensationt, elcseszték One X-ből csakis a X+ simát ne vegyél. Februárban jönnek az újak, ha a 5" dög nem is de a lejjebb lévő kategória érdekes lehet.

(#21) vicze válasza Cyberpunk (#19) üzenetére


vicze
félisten

Hát nem tudom, a DalvikVM előny és hátrány. Előny mert megengedi a változatos HW felépítést, így olcsótól drágáig elérhető, és gyors terjedést biztosít a rendszernek.
A hátrány nyilván a VM miatti lassúság, ez viszont a HW fejlődésével szépen lassan eltűnik.
Jövőre már alsó kategóriában is 1GHz lesz az alap és JB-vel talán az akadozás is megszűnik, ami miatt sokan sírnak. Így gyakorlatilag szerintem 2013 végére megszűnnek a hátrányai a rendszernek.

(#22) Sztbeni


Sztbeni
őstag

Hasonló a véleményem, mint a tiéd, azzal a különbséggel, hogy ugyanezt érzem az iOS-nál is. Szerintem mindkét rendszer egyszerűsége miatt van ez. Míg a Droidban meg a Symbianban (kedvenc rendszerem) elvan az ember a személyreszabással, addig ezek kész rendszerek. Haverom vett egy iPhone 4S-t, el is kértem tőle kipróbálni, de 10 perc múlva vissza is adtam neki. A lassan egy éves Symbianos Nokia 701-em még mindig jobban felizgat, mint ezek az újak ;] .
Viszont ez hosszútávon lehet jó. A Symbiant és a Droidot amikor kiismeri az ember, akkor már nem olyan izgalmas, mint volt. Ezeken meg nincs mit megunni :DDD .

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#23) vanye válasza vicze (#17) üzenetére


vanye
senior tag

Először is definiálni kéne, mit értünk okostelefon alatt. Nekem az a smartphone, ami rendelkezik használható böngészővel (hogy bármikor el tudjak érni egy menetrendet vagy egy akármilyen weboldalt), használható e-mail-klienssel, képes YT-videók megjelenítésére, s emellett még appok is bőven telepíthetőek rá. Ezt a WP7 mind tudja. Előtte sokáig egy Moto V3-at használtam; na az feature phone volt a javából. :D
A legtöbb embernek a puritán (vagy inkább funkcionális?) kinézeten túl leginkább a robotos meg almás appok hiánya okozza az igazán maradandó fejfájást. Itt bizony nem segít más, csak az előzetes informálódás. Ezen túlmenően viszont a WP is egyike a remekül használható mobilos oprendszereknek. A cikkíró pedig magára vessen, hogy elhamarkodott döntést hozott egy viszonylag nagy horderejű (majd' 200 ezer forintos tételről beszélünk ugye) ügyben. Viszont okulásnak kitűnő lecke volt.

Stern des Südens!

(#24) Erevis


Erevis
csendes tag

Én most tervezek váltani 2 év Droid használat után. Az iOS annyira nem vonz, a WP sokkal érdekesebbnek tűnik számomra. Engem annyira nem zavar a testreszabhatatlansága, én már egy jól működő rendszernek is tudnék örülni :)

(#25) Ringman válasza vanye (#23) üzenetére


Ringman
nagyúr

mint WP7-es telefonnal rendelkezőt két dolog bosszant:
- adobe reader - frissítés után nem tudja megnyitni a spec. karaktereket tartalmazó nevű pdf-eket
- nincs dwg-olvasó, vagy csak nem tudok róla.

[ Szerkesztve ]

(#26) Sztbeni


Sztbeni
őstag

engem ami legjobban zavar: nincs csak 3G mód. Vagy kettős mód vagy csak GSM

Az igazság semmitől sem fél. Csak attól, ha elhallgatják.

(#27) adamssss válasza vanye (#23) üzenetére


adamssss
veterán

A cikkíró pedig magára vessen, hogy elhamarkodott döntést hozott egy viszonylag nagy horderejű (majd' 200 ezer forintos tételről beszélünk ugye) ügyben.
Nem vitatkozni szeretnék de egy éve kerestem az utódot... Ennél több időm sajnos nem volt :(

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#28) vardill


vardill
csendes tag

Nem vagyok elfogult WP fan, de egy iPhone használata közben miben gyönyörködik a szem? Ugyanolyan alakú minden ikon (ergo minden telefon ugyanolyan szinte, nem lesz semmitől egyedibb)...ez hogy szép vagy nem szép mindenkinek magának kell eldöntenie, viszont ezzel érvelni hogy emiatt nem biztos, hogy érdemes váltani másik rendszerről baromság.
Hozzunk fel észérveket, miért jobb egyik vagy másik rendszer, viszont azokat objektív alapokra kellene helyezni. Anno ugyanennyire nem tartottam értelmes dolognak azt, hogy a Lumia920-at a mérete miatt húzták le a tesztben. Az is teljesen szubjektív. Megelőzve a kommenteket, hogy úgy írok, hogy nem ismerem a telefont: volt Lumia920-am egy hétig, és imádtam az egész rendszert, viszont nem bírtam, hogy mindig lefagyott ezért visszavittem. Megvárom hogy kiforrjon a rendszer, és majd veszek akkor.

(#29) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Nekem valahogy túl korlátolt rendszernek tartom a WP-t. Mondok is példákat:
1. Bluetooth, ami csak dísznek van a telefonba, mivel adatátvitelre nem használható, csak bt-s headsettel, de most őszintén, ki az, aki ezen hallgatja a zenéit, kedvenc rádióját?
2. Nincs benne kártyabővítési lehetőség (ez mondjuk a MS hülyesége, mivel elméletileg megoldható lenne, csak akkor ki venné meg a legújabb készüléket, ha növelni is lehet a tárhelyet?)
3. Egy külön program kell ahhoz, hogy zenéket videókat és képeket cserélgessek. Minek egy újabb fölösleges programmal lassítani a gépet, amikor csak összedugom, és a számítógépben/sajátgépben tudom cserélgetni a fájlokat (pl. Androidnál)?

Hogy pozitívat is mondjak, a túl korlátoltság miatt stabilabb is a rendszer.

(#30) Xaels válasza Tamás88 (#29) üzenetére


Xaels
félisten

Akkor most szépen olvass utána a WP8-nak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#31) Tamás88 válasza Xaels (#30) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Nono, sok telefont kipróbáltam, valamint az egyik ismerősömnek is megtapiztam, és ezeket tapasztaltam. Igaz WP7.5 volt rajtuk, az, hogy WP8-an hogy van, azt még nem tudom.

(#32) adamssss válasza Tamás88 (#31) üzenetére


adamssss
veterán

A 8-ban orvosolva lett az általad említett összes hiba.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#33) Cyberpunk válasza Tamás88 (#29) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ez mára már a múlté mind.:) WP7-ert meg újonnan nem szabad venni már, ha ezek fontosak neked.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#34) mrhitoshi válasza marcipunk (#14) üzenetére


mrhitoshi
veterán

Tökéletesen megfogtad a lényeget.
Én nem mondanám magam középkorúnak, sőt elég fiatal vagyok, de elszörnyedek, mikor a haverok folyamatosan a rohadt telefont nyomják. :W
A WP arra lett kitalálva, hogy megveszed, és használod. Kész.
Nekem baromira bejött a rendszert, én nagyon élem ezt a 21. századi minimalista modern kort, lehet ez is közre játszik. Már lassan undorodom a sok eyecandy-s maszlagtól. A Barokk/Rokokó stílustól is a szőr feláll a hátamon, bár szerencsére abból már kinőttünk. Szóval nekem ez baromira bejön.
Ehhez hozzá jön az, hogy iszonyatosan stabil a rendszer, és megbízható.
Igazából a WP-nek a mindennapokban jön elő az igazi mivolta. Fel kelek klappol minden a telón, elalváskor klappol minden, egész nap semmi baja nincs a telefonnak, minden klappol. Ezért nekem megért anno a HTC Radar 80e Ft. Iszonyatosan szeretem.
Szóval teljesen jó a MS szlogenje: The amazing everydays. WP-nél a telefon van érted, és nem ő érted. :R

De érthető a cikk álláspontja is. Kell egy kis bátorság átállni egy másik, teljesen más ökoszisztémára, de szerintem a WP adni kell vagy 1-2 hónapot, én nem siettem volna el. :N

[ Szerkesztve ]

PS4

(#35) madd dogg válasza Tamás88 (#29) üzenetére


madd dogg
senior tag

És mikor nincs időm sz@rakodni, akkor csak rádugom a telót a gépre, az új fényképeket automatikusan felmásolja, azokat a zenéket amiket hallgatni akarok, csak a telefonikonra húzom és automatikusan felmásolja a megfelelő helyre. Miért turkáljak én a gyökérmappákban? Hol érdekel ez engem? Csináljon mindent magától, ha már "okos" :)

(#36) nicu71 válasza vardill (#28) üzenetére


nicu71
addikt

Na ez az...tényleg,hogy a fenébe lehet a szifonba gyönyörködni?Sosem volt nekem,de már ha ránézek egy szifonos képre,hányok,annyira unalmasak azok az ikonok :U
Ezzel szemben én csempepárti vagyok,és a modern vonalak,a szögletesek és egyenesek,élénk vibráló színek kedvelője,nekem ez az esztétikus,és jó nekem ránézni.Nálam már a 7.8 van az Omnián,és ezzel még sokkalta jobb az összhatás.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#37) pakriksz válasza madd dogg (#35) üzenetére


pakriksz
őstag

ez mondjuk megoldható bárhol... csak éppen nem kötelező ;)

@nicu71: úgy lehet a szifonban gyönyörködni, mint ahogy te gyönyörködsz pár neonszínű négyzeten...

[ Szerkesztve ]

Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

(#38) Cyberpunk válasza pakriksz (#37) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Erre mondják az okosak, hogy nem nézni kell, ha nem használni. Go Blackberry! ;] :))

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#39) Воланд válasza Tamás88 (#29) üzenetére


Воланд
titán

"Minek egy újabb fölösleges programmal lassítani a gépet"

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#40) nicu71 válasza pakriksz (#37) üzenetére


nicu71
addikt

az kimaradt,hogy a wp felülete az állandóan pörgő forgó csempékkel teljesen élő,organikus hatást kelt.
Tamás
facepalm...

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#41) BiP válasza nicu71 (#40) üzenetére


BiP
nagyúr

Nem tudom, hogy ezek a saját szavaid-e (#36+#40), de mintha egy WP reklámbrossúrából lenne kimásolva :)

(#42) adamssss válasza nicu71 (#40) üzenetére


adamssss
veterán

Sajnos az a baj h az appok nem vagy rosszul használják ki a csempéket. Ezaltal sok teljesen irreleváns információt ír ki, vagy pl két kép között váltogat.
Szerintem még kell pár hónap amíg kiforrja magát a rendszer. De jó úton halad. Amúgy én bevenném az áttetsző csempéket a buliba, és engedélyezném a háttér beállítását.

[ Szerkesztve ]

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#43) nicu71 válasza adamssss (#42) üzenetére


nicu71
addikt

én úgy csinálom,hogy a látványos,informatívabb csempéket/képek,zene,én, kapcsolatok,das image stb/nagyméretben vannak fennt,a statikusak pedig a legkisebb méretben vannak,és az elhelyezés is ki van találva,így nagyon bulisan néz ki a startképernyő.
Komolyan,én állandóan buzerálom szegény omniát,és ez már több mint egy éve tart.Nem is tudom mi lenne velem egy droiddal,ha már az ingerszegény wp-ben is ennyire el tudok merülni.... :B

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#44) farkzoli


farkzoli
tag

Na itt én vagyok az igazi anti-innovátor :) winmoval nyomom, a WP-ből egyedül a stabilitást irigylem, a többi nem gerjeszt be...

(#45) Greius


Greius
csendes tag

Én már csak akkor is így voltam (mondjuk én egy 820-assal, azon nem WP8 volt), amikor az egyik barátom vett egyet és vagy fél órát nyomkodtam, teszteltem. Nagyon szép, nekem még a szögletes formavilág is tetszett nagyon, de engem pl. a háttér hiánya is nagyon elidegenített. Sosem volt bajom a Nokiákkal, pc-n és laptopon is windowsos vagyok, és nem mondom, hogy nem ad eleget egy Lumia 820 mindenből, de nekem nem adott eleget az élményből, hogy akarjam használni, hogy testreszabhassam...

Szerintem nagyon jó dolog, hogy leírtad a tapasztalataid és magát ezt az élményt. Hiánypótlóak az ilyen cikkek is. :)

Köszönöm, én sokat tanultam belőle még úgy is, hogy volt hasonló élményem.

(#46) SPY0817 válasza BiP (#2) üzenetére


SPY0817
aktív tag

Spec én is droidról váltottam WPre és nekem inkább megjött a kedvem a nyomkodáshoz az elejében elég hamar merült is a teló mert folyamat nyomkodtam.. :D Meg persze sokat dob hogy nem röcög hanem teszi a dolgát.

Nem rossz az írás szerintem nem ilyen drasztikus azért általában nekem tetszett hogy ott ahol kell oda lehet tenni képet pl amikor feloldom a készüléket akkor azt látom amit akit szeretnék.. +egyéb infók feloldás után meg azok az infók fogadnak amiket én szeretnék nekem ez a lényeg szerintem aki egy kicsit is szereti a minimalista designt annak nem sok gondja lesz.

Másik mint írtam zárképernyő vicces mert azt mondaná az ember ezzel találkozok a leg kevesebbet.. hát én spec elég sokat kell hogy nézzem mert sms hívás érkezett e stb vagy csak mennyi az idő ha az van kéznél stb. és hétköznapokban sokkal többet nézi azt az ember majdnem mint a menüt és amikor van ez a próbálom a készüléket lényegében kb 1x látod.. nem azt nézegeted.. mert számodra ott nincs hasznos információ (akkor épp) nekem így pont eléggé kompenzálja egyik a másikat..

[ Szerkesztve ]

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

(#47) adamssss válasza Greius (#45) üzenetére


adamssss
veterán

Lumia820 wp nélkül? Azt hogy? Dev alpha? :F

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#48) Greius válasza adamssss (#47) üzenetére


Greius
csendes tag

Nem WP nélkül, hanem WP8 nélkül. Érted? :D

7.5 vagy 7.8 volt rajta.

[ Szerkesztve ]

(#49) Воланд válasza Greius (#48) üzenetére


Воланд
titán

a 820-as az wp8-as keszulek.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#50) SPY0817 válasza adamssss (#47) üzenetére


SPY0817
aktív tag

+ (#49) woland_y2k: Rendben akkor ezen nem csak én akadtam fenn.. :D

| Xbox Series X | iPhone 13 Pro | BF5 | Forza Horizon 4-5 | Guild Wars 2 | Valami nagy okosság. |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.