Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) moonman válasza Armahun (#25) üzenetére


moonman
titán

röhejesnek hangzik, de a topic legnagyobb beszólását és egyben legnagyobb igazságát követted el.

erről szól a Metro. :)

(#102) Sub-ZeRo válasza Weißturul (#100) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

Nem csak a dx11.1 lesz benne :F :U Szerintem a 12 még arréb van...

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#103) Weißturul válasza Sub-ZeRo (#102) üzenetére


Weißturul
senior tag

Na, akkor még egy indokkal kevesebb ami ösztönözné az embert a megvételére...
Amúgy mitől különb a DiretX11.1 a mezei DX11-nél?

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#104) Naveno válasza Weißturul (#103) üzenetére


Naveno
tag

Egy tizeddel nagyobb a verziószáma, és rögtön elavultnak számít majd tőle a meglévő csúcskártya..

(#105) oPalRx7 válasza shteer (#32) üzenetére


oPalRx7
tag

egyetértek! pont ez az!
2000-es évek óta a hdd-k alig fejlődtek, nem gyorsulnak emiatt a rendszerek se. SSD-vel a win7 is gyors, win8 meg egyszerűen kegyetlen gyors.
compaq presario cq61-420sh-m van corsair p64 SSD-vel, és a bios init és az os betöltés kb ugyanolyan hosszú.

(#106) oPalRx7 válasza szab.tam (#55) üzenetére


oPalRx7
tag

Van pár programozási modell, ami azért nem terjed el, és spórol központi erőforrást, mert a réginek meg kell felelni, és emiatt (és a programozók lustasága miatt is) vannak még midnig kevés szálon futó, sok cpu-t használó programok....

(#107) stevve válasza oPalRx7 (#106) üzenetére


stevve
nagyúr

"(és a programozók lustasága miatt is)"

Ha kereskedelmi szoftverről beszélünk és nem otthoni hobbizásról, akkor döntéshozói hanyagság vagy (nem) akarat, nem pedig programozói lustaság. A modellekkel egyet értek.

(#108) oPalRx7 válasza stevve (#107) üzenetére


oPalRx7
tag

van pár (oké, web :D)programozó ismerősöm. elég lusták ha új dolog megtanulásáról van szó legyen az html5, vagy bármely modernebb portálmotor/efféle. "minek, megy az a régivel is, a megrendelő úgy se nézi"

(#109) Sub-ZeRo válasza Weißturul (#103) üzenetére


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#110) Weißturul válasza Sub-ZeRo (#109) üzenetére


Weißturul
senior tag

nemár, hogy itt mindenki ilyen pörfiktül szpákel inglist :((( magyar link?
de azért kösz :R

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#111) oO7 válasza Weißturul (#110) üzenetére


oO7
őstag

Pedig nem is kellett volna messze menni, hogy megtaláld :)
PH! - Hivatalos adatok érkeztek a DirectX 11.1-ről

(#112) Weißturul válasza oO7 (#111) üzenetére


Weißturul
senior tag

BANG, namegkaptam :)
:R

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#113) LordX válasza oPalRx7 (#108) üzenetére


LordX
veterán

A webprogramozó egy külön állatfaj, kikérem magamnak, hogy velük legyek összehasonlítva :)

(#114) hackeeeee válasza LordX (#113) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ugyan.. :D

Úgy tartja a mondás, hogy a jó programozó lusta. :DDD

"A programozó erénye a lustaság. A programozó erénye a lustaság, amikor a tanultakat használni kell. A programozó hátránya a lustaság, amikor tanulni kell.
Klassz mondás, olyannyira, hogy rendelkezik a klassz mondások legfontosabb ismérvével: ha kimondtuk, akkor úgy lehet tenni, mintha ezzel megoldottuk volna a problémát."

Forrás. :)

Mellesleg egy web-programozó is lehet jó...

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#115) LordX válasza hackeeeee (#114) üzenetére


LordX
veterán

Nem cáfoltam ezt, csak a programozó - webprogramozó összehasonlítást feszegettem :D

(#116) Weißturul válasza LordX (#115) üzenetére


Weißturul
senior tag

Há most mé? Holtnyelven ír mindkettő, nem? ;]

Hass, alkoss, gyarapíts és a Logout fényre derül! | 3dfx rulez | "... úgy szórtad a hedshátokat, mint S3 VGA a hardveresen gyorsított kékhalált" - bacsis | http://bit.ly/tBBPzG <--- Dreamcast topik

(#117) stevve válasza oPalRx7 (#108) üzenetére


stevve
nagyúr

Web programozó alatt mit értünk? Csak mert sokan egy php tutorial után már annak mondják magukat, de az én fogalmaim szerint ért a backendhez és a design-hoz (de legalább az egyikhez nagyon) és nem ijed meg a Rubytól, az MVC-től, a jQuery-től és egyebektől sem. :)

egyébként azért írtam az üzleti szót, mert sugallni akartam, hogy nem suli mellett vagy otthon, esetleg magányvállalkozásban tolja, hanem valamilyen szervezetben, ahol vannak projektvezetők, felettesek. :)

De amúgy meg mindegy. Minden szakmáról megvannak a sztereotípiák. :)

[ Szerkesztve ]

(#118) pzstm


pzstm
titán

Ha az egeret a jobb alsó sarokba visszük, egy helyi menü ugrik fel, melyben a vezeték nélküli megosztást és az arra alkalmas eszközök kezelését biztosító menük mellett a beállítások és a keresés is itt található.

Bal alsó sarok lesz az a jobb. Kéretik javítani majd ha egy illetékes úriember erre járna ;)

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#119) hackeeeee válasza Weißturul (#116) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Meg mindkettő bizonytalan, ha php-ban programoz... ? kezdődik a kód. :DDD

Véleményem szubjektív...

(#120) aag válasza szuper-t (#75) üzenetére


aag
őstag

Akárki akármit mond az xp nagyot tarold aránylag stabil volt szépen kivesézték, de eljár felette az idő

Nem járt el. Amíg nekem méregdrágán vásárolt programjaim csak azon futnak és használnom is kell őket, addig nem jár el felette az idő nálam. A legtöbb embernek elegendő az Android. Emiatt a windowsz már nem kerülhet többé uralkodó pozícióba. Ezt nem nehéz megjósolni...

[ Szerkesztve ]

(#121) _Atesz


_Atesz
addikt

[ Szerkesztve ]

(#122) Inarus válasza pzstm (#118) üzenetére


Inarus
addikt

Hopsz. :B
Javítom, köszi.

Dospalek: Máskor légyszi kisebb képet tegyél be! :)

[ Szerkesztve ]

(#123) _Atesz válasza Inarus (#122) üzenetére


_Atesz
addikt

Oksi, próbáltam előnézetibe, de valahogy nem sikerült. Így jó háttérképnek is. :B

(#124) pzstm válasza Inarus (#122) üzenetére


pzstm
titán

THX :R

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#125) hackeeeee válasza _Atesz (#123) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Feltöltöd a képet ide, és úgy sikerül

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#126) _Atesz válasza hackeeeee (#125) üzenetére


_Atesz
addikt

Hova ide?

(#127) audi100td válasza _Atesz (#126) üzenetére


audi100td
nagyúr

nehogy már ez ennyire bonyolult :)

okézás után beillesztés...

(#128) _Atesz válasza audi100td (#127) üzenetére


_Atesz
addikt

Aham

Valóba, észre se vettem :D

[ Szerkesztve ]

(#129) hackeeeee válasza _Atesz (#128) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

;)

Véleményem szubjektív...

(#130) _Atesz válasza hackeeeee (#129) üzenetére


_Atesz
addikt

Ha már így belejöttem, ez a kedvenc win hátterem:

(#131) szab.tam válasza _Atesz (#130) üzenetére


szab.tam
nagyúr

a #121 jobb..... :D

ez olyan, mint 2/3-ig, laposra leszopogatott, színes haribo cukorkák egymás mellett, lenyelés előtt... :U :DDD

[ Szerkesztve ]

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#132) _Atesz válasza szab.tam (#131) üzenetére


_Atesz
addikt

Na ez az, nekem is valami hasonló ugrik be róla. :D

(#133) szab.tam válasza _Atesz (#132) üzenetére


szab.tam
nagyúr

sokáig volt hasonló, szürkéskék háttéralapú, photoshopban saját magam kreált háttérképem. nyugtató szín.

fanless project: fourth gear......................................................................... http://prohardver.hu/teszt/interju_csucskonfig_passzivan_hutve/kezdetek.html

(#134) Sub-ZeRo


Sub-ZeRo
nagyúr

[link]Mennyire igaz? pzstm? :DDD

"Ha egyedülállóval találkozunk, mindegy, mit mond, de biztos, hogy nem azért van egyedül, mert élvezi a magányt, hanem mert már megpróbált beilleszkedni a világba, de az emberek újra meg újra kiábrándítják."

(#135) pzstm válasza Sub-ZeRo (#134) üzenetére


pzstm
titán

látom megint túllehegünk valamit.....(amiről tán mintha már itt is lett volna szó....)
Nem volt időm elolvasni mindent, de gyanítom az UEFI körüli balhé megy jelenleg....
ITT van az eredeti cikk.

ITT pedig az egyik magyar és ITT pedig a másik....

Ajánlom figyelmetekbe egy Zsolt nevű kedves olvasóm igen részletes kommentjét aennél a cikknél. ;)

szerk.: ha valami tök másról lenne szó akkor sorry...csak nincs időm elolvasni a cikket....

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Black |Macbook Air M1|Xbox Series X|Írhatsz nyugodtan, de x64 alatt nem barátkozom :)| I'm not special...I'm just limited edition!

(#136) szuper-t válasza aag (#120) üzenetére


szuper-t
senior tag

Nem járna el felette, ha fordítanának arra 1 kis energiát, hogy friss hardverekre legyen normális driver.
A munkaeszköz más téma. én is addig használom a szervereim ameddig még kiszolgálnak, de az asztali gépem már frissítem, hogy minél kényelmesebb legyen vele böngészni játszani stb.

egyszóval igazad van :K

(#137) Attila_26


Attila_26
aktív tag

Sziasztok!

Tud valaki nekem segíteni hogy hogy lehet kikapcsolni a metro ui felületet? ugyanis semilyen progival nem tudom hatástalanítani ezt az undormányt! köszönöm

jah és win8 enterprise ha ez mond valamit

metro ui tweaker és win eight metro ui switcher 1.2 sem segít!
mi a fene ez? :W

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.