Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#66) szacsee


szacsee
nagyúr

Sziasztok!
Grat a cikkhez, sok olyan dolog van benne, amit jó ha olvas az SSD-től ódzkodó User. :)

Fórumban zajló vitát olvastam, volt SSD-m még a kőkorszakban amit Raid0-ban használtam, de eladtam, mert így sem volt elég nagy a tárterületem. ;]
Azon az elven vagyok, hogy vedd meg és használd!
Lehet pepecselni a beállításokkal és vitázni hogy kinek mi a jó.
Mindenki a saját szarját védi! (értsd jó értelemben, de minden topikban találkozni vele) :D
Mindegyik érv mellé lehet logikus magyarázatot adni, de felesleges.
Amit megszoktam évek alatt úgy fogom használni az SSD-t is és mindenki így van vele, max magyarázkodnak mellé még egy kört. Ha lesz árban és méretben megfelelő veszek újra, addig van más fontosabb dolog is.
Játékok miatt kell a nagy méret, OS, napi alkalmazások férjenek rá, többi ritkán használt progi és mentendő fotó, dokumentum pedig mehet HDD-re (persze utóbbit nem árt archiválni).
SSD topikot is szoktam olvasni és nagyon sokan járnak oda, hogy jó-e a sebesség képeket linkelgetve.
Érzetre ha jobb mint előtte HDD-vel, akkor minek vele foglalkozni, esetleg új korában egyszer rámérsz oszt hadd szóljon. Rendszermeghajtóra pedig úgy sem fogsz fontos adatot pakolni, ha pedig az archívált fájlokat is SSD-re rakod, azt nem írod annyiszor, hogy belepusztuljon és úgy is mented még felhőbe, külső hdd-re stb.
Túl van lihegve a téma szvsz.
Ez a szubjektív véleményem lehet kövezni.... :)
Peace!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.