Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) thxer


thxer
aktív tag

Valaki rendelt már bármit a microsoft.com német webshopjából? Enged magyar címet megadni, az érdekelne hogy ki is szállítják-e, vagy törlik az ilyen rendeléseket?

(#2) waverider


waverider
senior tag

és megint: se méretek, sem súlyok, sem színek, stb.
ha meg nincsen róla infó vagy később jelentik be, akkor tessék azt odaírni.
tényleg mindig muszáj lesz ezentúl átmenni valami külső linkre és tájékozodni onnan az összes részletről?
akkor minek a támogatás, ha ezt nem fogja olvasni az ember a hanyag, felületes cikkek miatt?
egyszerűbb egy helyről elolvasni mindent, mint innen mindig átlinkelni :(

Informatikus csemete mondókája: ZIP ZIP csóka, vak vARJúcska. A Windows 2 dologtól akadhat ki: az egyik önmaga, a másik bármi más. Donald billentyűzetet használ, Mickey egeret. A WORD elszáll, az írás megmarad.

(#3) thxer válasza waverider (#2) üzenetére


thxer
aktív tag

Egyébként a hardvert se sikerült eltalálni, ilyen processzor nem létezik: i3-1154G4 :W
A SP8 for business az alábbi procikkal lesz elérhető: i3-1115G4, i5-1145G7, i7-1185G7

(#4) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Szerintem felesleges ennyi model. Mintha nem vegeztek volna piackutatast, hogy mire lenne igeny, is minden szegmenst le akartak volna fedni.

En osszegyurnam a Surface Pro-t es a Bookot, vagyis lenne egy lightos type cover es egy fem verzio extra akkuval dGPU-val.

A Surface Pro X-bol es Go -bol is egyet csinalnek. Valasszanak hogy ARM vagy x86. Ez lenne a tablet vonalon a "budget/value" opcio.

A Surface Laptopot meghagynam. Ez lenne a laptop vonalon a "budget/value" opcio.

A Surface Laptop Studiohoz meg legkozelebb 16 vagy 17 inches kijelzot valasztanek.

Mondjuk a laptopok kivetelevel tovabbra is eleg szuk szegmens igenyeit akarjak lefedni. Hasonloan kuszkodhetnek, mint az Apple az iPad Pro-k eseten, megha mas is a problemajuk. Hianyzik egy kulcselem a kepbol, hogy igazan sikeres legyen. A Surface-nek tovabbra is problemas a tablet oldala a hianyzo appok miatt. az iPad Pro meg tovabbra sem tud igazan "Pro" lenni az OS korlatai miatt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#5) adamssss válasza thxer (#3) üzenetére


adamssss
veterán

Raadasul szerintem az uzleti gepeknek magasabb lesz a tdp keretuk. Pont ma olvastam.

Addig gyorsítottuk a világot míg mi magunk maradtunk le...

(#6) maszibmw válasza thxer (#1) üzenetére


maszibmw
tag

Valaki rendelt már bármit a microsoft.com német webshopjából? Enged magyar címet megadni, az érdekelne hogy ki is szállítják-e, vagy törlik az ilyen rendeléseket?

Ez engem is érdekelne.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.