Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Воланд


Воланд
titán

ezt mondjuk nem tudom, hogy hoygan gondolhatta barki is, hogy a denim elofeltetel...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#2) jenei1994


jenei1994
addikt

Remélem majd a Telekomos lumia 625 is megkapja a 10-et-

(#3) Воланд válasza jenei1994 (#2) üzenetére


Воланд
titán

sok remenyt nem fuznek hozza.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) jacis


jacis
nagyúr

Az említett két gyártón kívül ki az aki még wp-vel gyárt telót?

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#5) #16820480 válasza Воланд (#1) üzenetére


#16820480
törölt tag

De legalább lesz napi egy hír erről a rendszerről is most egy darabig, amíg ki nem tolják legalább a previewt.

(#6) Воланд válasza jacis (#4) üzenetére


Воланд
titán

ezek.

amugy a samsung, plusz ugye a huawei mar nem gyartanak, de van nekik 8.0-as modelljuk.

[ Szerkesztve ]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7) Воланд válasza #16820480 (#5) üzenetére


Воланд
titán

akkor gondolom holnap le lesz hozva az, hogy lesz recovery tool a preview-hez, holnaputan meg az, hogy Gabriel Aul egy 635-ot hasznal w10-el. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#8) #16820480 válasza Воланд (#7) üzenetére


#16820480
törölt tag

Be kell osztani, ami van. :) Remélem arról is lesz majd hír, hogy a most használt bőrtokok a frissítés után is jók lesznek.

(#9) Petester válasza Воланд (#7) üzenetére


Petester
senior tag

És milyen gördülékeny 512 MB rammal is a W10. :P

(ó\_!_/ó)

(#10) jacis válasza Воланд (#6) üzenetére


jacis
nagyúr

Samsung úgy tudom beszáll a w10-be is egy telefonnal.

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#11) Воланд válasza jacis (#10) üzenetére


Воланд
titán

hat, ez majd kiderul. lehet, hogy a jodijvitat ugy rendezte az ms, hogy tobb windows-os kutyut kert a samsungtol.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12) #03372544 válasza Petester (#9) üzenetére


#03372544
törölt tag

Gördülékeny lesz az, akadozni nem fog, csak percekig fogod nézni a "betöltés" feliratot meg a futó pöttyöcskéket. :P

(#13) saelin válasza Petester (#9) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem csak szenvedés lesz az összes 512-es teló... Mondjuk az még mindig nem világos, hogy telefonon is lehet futtatni desktop appokat vagy csak mobil alkalmazásokat? Elvégre marad arm a platform, akkor emulálni fog vagy mi?

Szvsz nálam nem szempont a windows telefon: se játék, se app nincs rá, és amíg ilyen kicsi a részesedése ez így is marad.

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#14) Petester válasza saelin (#13) üzenetére


Petester
senior tag

E szerint nem lesz szenvedés: [link] Bár mindig az a biztos amit lát is az ember. :) Az más kérdés, hogy memóriaéhesebb alkalmazások mennyire fogják szeretni.

"se játék, se app nincs rá" Miért, mi nincs rá? Igaz nem vagyok egy "hardcore user", de eddig minden igényemre találtam megfelelő alkalmazást, sőt magyart is, pl. Távszámla, BKK infó, stb.

(ó\_!_/ó)

(#15) Vassili_Zait válasza #16820480 (#5) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Mért baj az ha a WP-ről is van hír napi szinten? Akkor megérteném a kritikát, ha ugyan az a hír többféle formában jelenne meg... :F

(#16) Воланд válasza saelin (#13) üzenetére


Воланд
titán

igen, futtatni fogja. sot, meg pl webservernek is lehet majd hasznalni a keszuleket. es az 1 giga rammal rendelkezok meg kavet is tudnak majd fozni.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#17) oszi666 válasza Воланд (#3) üzenetére


oszi666
őstag

Miért nem?

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#18) Воланд válasza oszi666 (#17) üzenetére


Воланд
titán

mert ket eves keszulek lesz, mire a w10 megjelenik. onnantol meg honapok kellenenek, mire a szolgaltato leteszteli. en akkor latok ra eselyt arra, hogy megkapja, ha az ms megkeruli a szolgaltatokat a frissitest illetoen.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#19) Tazsam01


Tazsam01
tag

Nem értem, hogy minek a találgatás előre arról, hogy milyen rosszúl megy majd 512 RAM-os készülékeken. A használt WP-k majd 90%-a fél giga rammal szerelt, nem gondolom, hogy az MS megtehetné a mostani telefon szegmensben elfoglalt státusza mellett, hogy az eddigi felhasználó bázisa nagyobb részét kirekeszti.

(#20) Glenda válasza Воланд (#7) üzenetére


Glenda
addikt

Inkább ezek jőjjenek, mint az n+1 csájnafón hír.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#21) jenei1994 válasza Tazsam01 (#19) üzenetére


jenei1994
addikt

+1 :K

(#22) jacis válasza Glenda (#20) üzenetére


jacis
nagyúr

+1

iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

(#23) oszi666 válasza Воланд (#18) üzenetére


oszi666
őstag

Eszembe se jutott valahogy hogy ez ekkora szivas wpn is, azt hittem csak a droidot szivatjak ezzel

[ Szerkesztve ]

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#24) saelin válasza Petester (#14) üzenetére


saelin
veterán

Nem szándékoztam listát írni, de ha már így sikerült, tessék:

Alkalmazások, amik nincsenek:
Poweramp, normális Mx Player, YouTube, SwiftKey, Swype (nem lehet billentyűzetet cserélni... lol), Boat Browser, Chrome Browser, Open Comic Reader, Manga Rock, ES File Explorer, Total Commander (főleg ez illene egy win-re).

Játékok, amik nincsenek:
Valkyre Crusade, Noodlecake játékok (wayward souls, mage gauntlet), Knights of Pen & Paper, Game Dev Story, Nival féle Defenders, Plant vs Zombies, Anomaly játékok, Monument Valley, Osmos, Beamdog játékok (Baldur's Gate), Shadowrun, Madfinger játékok (Dead Trigger), Square Enix játékok (FF), Carmageddon stb.
A legfájóbb az emulátorok hiánya: PPSSPP, ePSXe (az Emi, semmit nem ér), DraStic DS.

Egyéni lista, és az egyéb androidra jellemző appokat nem is írtam, mert azok nélkül még meg lehet lenni... Lehet vannak alternatívák, de kíváncsi lennék mennyi ér fel a felsoroltakhoz. Az okos telefonokat az appok teszik okossá, ha az nincs rá, akkor csókolom. Minek korlátozzam magam?

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#25) Plazmacucci válasza Воланд (#6) üzenetére


Plazmacucci
félisten

1520 nincs is a listában :DDD

(#24) saelin
Kb mindegyiknek van WP megfelelője. Gondolom itt az a bajod, hogy nem ugyan az a neve.

[ Szerkesztve ]

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#26) pengwin válasza saelin (#13) üzenetére


pengwin
addikt

Szerintem nem lesz szenvedés, sokkal valószínűbbnek tartom, hogy lesz egy csökkentett képességű verzió az 512MB RAM-os készülékeknek. Belfiore is nyilatkozott csicsergett tweetelt olyat, hogy dolgoznak egy ilyen verzión. Nagy tökönszúrás lenne a MS-nak és a felhasználóknak is, ha a WP8-as paletta zömét adó készülékek nem kapnának még egy csökkentett módban futó W10-et sem.

[ Szerkesztve ]

Üdv, pengwin

(#27) Ringman válasza saelin (#24) üzenetére


Ringman
nagyúr

Total commander van wp-re. Beta

(#28) kolosanyi válasza saelin (#24) üzenetére


kolosanyi
veterán

Minek MX Player? Ott a Moli Player, mindent visz, illetve a béta VLC, ami még lassú, de pl multkor azon néztem sorozatot, gond nélkül vitte felirattal együtt. Zenelejátszók közül most a Core Player vagy mi a sláger, nekem elég a gyári. Third party Youtube appok vannak - a Metrotube nagyon jó, napi szinten használom -, ezt egyébként gugli bácsinak lehet megköszönni. Billentyűzet nincs, ez jogos, böngésző alternatíva akad, pl UC Browser, Maxthon vagy Opera Mini. Total Commander van. A játékokat nem ismerem, de pl Plants vs Zombies van.

Reagálva a hírre: Az jó, mert mire megkapja a 630 ds, addigra szerintem a W10 is kint lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#29) #16820480 válasza Vassili_Zait (#15) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem baj, csak ezeknek a híreknek nincs túl magas információtartalma, kb a címet érdemes elolvasni, és kész. Mivel én is ezt a rendszert használom, így szívesen olvasok róla, csak még szívesebben konkrétumokat.

(#30) FіkuszKukіsz válasza saelin (#24) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

A szutyok javat kifelejtetted. Ennek köszönheti az Android a csodálatos gördülékenységét és a minimális erőforrásigényét. :)

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#31) liquidgold válasza saelin (#24) üzenetére


liquidgold
tag

Most akkor van wp s készüléked vagy nincs?

(#32) Воланд válasza Plazmacucci (#25) üzenetére


Воланд
titán

mert az nem 8.1-es, hanem 8.0-as keszulek. az masik listaban van.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#33) saelin válasza liquidgold (#31) üzenetére


saelin
veterán

Látod a cuccaim között? :F Nincs, viszont ismerősi körömben akad egy 735 és egy 830 is, így már talákoztam wp-vel, ha erre akartál kilyukadni. De megyek is innen, mert még fanboynak kiáltanak...

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#34) Plazmacucci válasza saelin (#33) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Téged haternek kiáltanak ha nem igyekszel :P

woland:
:R

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#35) dr.laci1 válasza saelin (#24) üzenetére


dr.laci1
tag

ez véletlenül megvan (Plant vs Zombies) nekem is

(#36) saelin válasza Plazmacucci (#34) üzenetére


saelin
veterán

Szerintem semmi támadót nem írtam a rendszerrel kapcsolatban, csak megjegyeztem, hogy vannak olyan alkalmazások, amik nekem fontosak és nincsenek wp-n. Ebben mi a gyülölködés? Szeretem az ilyet, amikor valaki véleményét személyes sértésnek veszik, mert éppen arról beszél, amit ő használ/szeret és nem csak jót hall róla. Ha andoridról van szó, akkor ott is tudok negatívumokat felhozni... nem vagyok elvakult. Off befejezve, ha érdekel valakit a téma megtalál privátban.

(#35) dr.laci1
Jó, nem túl friss az adatbázis a fejemben. :)

[ Szerkesztve ]

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#37) FіkuszKukіsz válasza saelin (#36) üzenetére


FіkuszKukіsz
őstag

Csak egy mondat a hozzászólásodból:

Lehet vannak alternatívák, de kíváncsi lennék mennyi ér fel a felsoroltakhoz.

Ez asszem sok mindent elárul.

Ráadásul úgy, hogy bevallásod szerint WP készüléket csak más kezében láttál.

[ Szerkesztve ]

Romanes eunt domus

(#38) kolosanyi válasza FіkuszKukіsz (#37) üzenetére


kolosanyi
veterán

Hagyd, mert ha kifogy az érvekből, akkor jön az ultimate sz@racsempe.

(#39) Vassili_Zait válasza saelin (#24) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Ebből a hozzászólásból látszik, hogy kb. semmit nem értesz a wp-hez...

Ha nem ugyan az a neve az app-nak akkor már nem is jó...?

Poweramp, mx player? Ez kb. olyan megállapítás, mintha azt mondanám, hogy milyen szar az android, mert nincs mplayer, meg windóz médiapléjer, pedig win98-on azokat használtam...

Mért feltétlen jó egy oprendszer, ha azzal kell kezdeni, hogy lecserélem a billentyűzetet? (Amúgy androidon én is mindig azzal kezdek... de wp-n valahogy eszembe se jutott...)

Youtube volt, nagyon frankó, csak a Google letiltotta...

Filekezelők meg minek? ha amúgy is korlátozottan tudsz hozzáférni a file-rendszerhez...

Ha ezek nem felelnek meg akkor a wp nem a te rendszered... de ugye ami más, az már csak szar lehet...

(#40) liquidgold válasza Vassili_Zait (#39) üzenetére


liquidgold
tag

Most is van nagyon frankó: Tubecast, amit azért is szeretek mert fut háttérben, pl ha böngészek. Én WPn és Androidon is az UC browsert preferálom. Viszont droidon pl nincs számomra olyan tetszetős yt app mint a fent említett...

[ Szerkesztve ]

(#41) cs1rk3


cs1rk3
tag

Szóval lehet a prestigio se kapja meg a frissítést?? Mondjuk igaz legfrisebb rendszer van a telefonon. :)

(#42) Glenda válasza Vassili_Zait (#39) üzenetére


Glenda
addikt

Youtubera én Metrotubeot használok, nagyon jó. Filekezelő van, Microsoftos. Nem használok ilyesmit, úgyhogy lehet akár 3rd party megoldás is.

from r in rings where r.Owner == "Sauron" select r

(#43) m1lan válasza Tazsam01 (#19) üzenetére


m1lan
őstag

Ez pont nem így van, a legtöbb fél gigás, ebből rengeteg a Lumia 520.

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#44) Vassili_Zait válasza Glenda (#42) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Tudom, én is metrotube-ot használok, filekezelőnek a pocket file managert... és a gyárit... de kevés olyan eset van amikor szükség van rájuk...

(#45) Vassili_Zait válasza liquidgold (#40) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Tubecast? Már próbálom is kifelé!

(#46) Destro748


Destro748
csendes tag

Lehet hülye kérdés, de a win10 update ugyanúgy elérhető lesz a preview for developers-en keresztül azoknak, akik nem szándékoznak kivárni amíg a szolgáltatók kegyeskednek nem tovább ülni rajta?

(#47) Vassili_Zait válasza Destro748 (#46) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Nem, Windows insider app kell hozzá!

(#48) Plazmacucci válasza Destro748 (#46) üzenetére


Plazmacucci
félisten

Én az első nyilvános prewet nem merném feltenni.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#49) Destro748 válasza Plazmacucci (#48) üzenetére


Destro748
csendes tag

Preview for dev-en keresztül eddig minden update-et azonnal raktam fel, soha semmi rossz tapasztalatom sem volt abból hogy "korai" verzió (mondjuk a közhiedelemmel ellentétben ugyebár ezek nem béta verziók amúgy sem). Persze a w10 egy nagyobb lélegzetvételű dolog, ennek ellenére én ezen nem aggódnék.

@Vassili_zait
Értem, kösz.

[ Szerkesztve ]

(#50) Vassili_Zait válasza Destro748 (#49) üzenetére


Vassili_Zait
senior tag

Én egyszer megszívtam a Lumia 720-asom használhatatlan volt kb. 2 hétig... kikapcsolgatott 2 percenként... szerencsére akkoriban gyorsan jöttek a frissítések...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.