Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Anno a Füles újságot vásároltam. Jó kis képregények voltak benne. Az már külön izgi volt, hogy a folytatással meg kellett várni a következő számot.
Ha jól emlékszem, (általában) Zórád Ernő volt a rajzoló.

Ma már valahogy nem izgat a dolog, pedig varázsa van, nem vitatom.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#2) Wolverine válasza Vakegérke (#1) üzenetére


Wolverine
félisten

A Füles Rejtő-képregényeit én is szerettem, a Zórád-Korcsmáros vonal nagyon jó rajzokat csinált :) Viszont az teljesen más stílus, mint a Watchmen. Utóbbi közelebb áll hozzám.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#3) looser


looser
addikt

Ez egészen magával ragadott, nagyon jól írsz! Közben sikerült megtalálnom a képregényeket, nagyon kíváncsi vagyok, mennyire visz el. Felteszem angol nyelvű lesz...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#4) Thunderzolee

Van egy szomszédom, neki a régi Füles képregények megvannak beköttetve. Kivagdosta, összefűzte, és beköttette. Még kissrác koromban olvastam őket, én már inkább Hahotán, Kockáson nőttem fel. :)

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#5) lapa


lapa
veterán

szép összefoglaló. pár enter szvsz nem jönne rosszul oda ahol egyébként is látható a szakasztörés.

scannelt Kockás nincs valakinek? a sajátokat - rojtosra olvasást követően - anno kidobtam asszem, néha jól esne belelapozni.

(#6) looser


looser
addikt

Kockást, Hahotát én is gyűjtöttem anno és sajnos kukában landolt. A HVG-k csak egy hétig tartanak mostanában, nem veszem elő 5-10 év után :)
Egyet viszont nagyon sajnálok, volt egy olyan sorozat, hogy 'A Füles mellényzsebkönyvtára'. Szentmihályi Szabó Péter is írt egy könyvet, meg egy krimiíró csajszi, most nem emlékszem a nevére. Jó volt még Nemere kémvadászok sorozata. Fülesben anno ment képregényben a Terminator is...

Mindent tudok a rákászszakmáról...

(#7) Wolverine válasza looser (#3) üzenetére


Wolverine
félisten

Igen, angol nyelven lehet tudtommal megtalálni; hivatalos magyar kiadásról nem tudok, "félhivatalos" fordításnak nem néztem utána :B

Mindenkinek köszönöm az elismerő szavakat; javítottam a tördelésen és pár elgépelést is rendbe tettem.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#8) Thunderzolee válasza looser (#6) üzenetére

HVG bejövős nekem is.
Csodálkozik is a környezetem, nem néznék ki belőlem, miféle gazdasági lapokat olvasgatok.. :B

[ Szerkesztve ]

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#9) Tim82


Tim82
nagyúr

Kíváncsivá tett a képregény. Ezek alapján én is összeszedem magam és írok az én személyes "nem gyereknek való" kedvencemről. :)

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#10) Wolverine válasza Tim82 (#9) üzenetére


Wolverine
félisten

Érdekesnek tűnik :)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11) Biaggio


Biaggio
őstag

Meg fogtok ölni, de van egy nagyon jó gyerekkori emlékem magyar sci-fi képregényről és nem hagy nyugodni a kérdés.

Úgy emlékszem, a Kincskereső c. irodalmi (?) gyerek havi újságban volt, nagyjából 1989-1990 környékén. A történetből csak annyi maradt meg, hogy egy tó mélyén olyan gyerekek laknak, akiknek látszik az agyuk, és a történet elején még jónak tűnnek, de a végén kiderül, hogy mégsem.

Ha bárkinek bármilyen tippje van, merre lehetne fellelni, kérem írja meg :)) Köszi!

(#12) Wolverine


Wolverine
félisten

A készülő film első teasere :Y Ütős.

[ Módosította: Thrawn ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#13) D1Rect


D1Rect
félisten

Már kint is van a film :)

(#14) Wolverine válasza D1Rect (#13) üzenetére


Wolverine
félisten

Írtam róla kritikát ide a premier napján :P

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.