Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Csapoati válasza Huma (#5) üzenetére


Csapoati
nagyúr

A WoW nem RPG, ezt felejtsük már el. Totál más egy online rendszer, ahol kaszt balansz kell stb.

Na de: én 2006-tól 2012-ig játszottam. Iszonytató sok időm ment el vele, ha jól emlékszem a karakterem played time-jaira, akkor olyan 300+ nap. Ki sem merem számolni, hogy az hány óra. Viszont szinte minden percét élveztem, a vicc az, hogy a legnagyobb kihagyásom (10 hónap) pont a BC elején volt, kiégtem a szintezési versenyben 70-re. A csúcs a Cataclysm alatt volt, ami szerintem jobb kieg volt, mint a WotLK (a top a BC, nem kérdés). Öltünk szinte mindent, Deathwing HC-t world top 1000-ben. Tavaly májusban hagytam abba, a vicc az, hogy előtte barátnő, munka és suli mellett nyomtam (asszonyt is belevittem :D ), de végül totál magamtól, semmi külső körülmény nem volt. Egyszerűen "kinőttem" belőle, mostanság már az offline és casual játékok is jobban lekötnek. De még egyszer mondom, egy percét sem bántam, s nem is fogom. Néha elfog a nosztalgia, Zangarmarshot, Sholazar Basint imádtam, csak úgy körberöpködni is, de többé nem térek vissza, ez már nem az én játékom, totál megváltozott (meg én is). A Titanra azért kíváncsi leszek, WoW 2 szerintem soha nem lesz (nem tipp! :D ).

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.