Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) BalanceR


BalanceR
addikt

Hát ha ezeket a kölyökkütyüket gyerekméretben is gyártanák, és gyerekekkel (A célközönséggel) terveztetnék, talán eladható lenne...
egy 6-8 éves ilyet fel nem vesz, viszont egy superman-es, vagy vasemberes jó fogyna...

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#2) Luser2000


Luser2000
addikt

Érdekes alternatíva lehet a Telekomnál a múlt héten még kapható LG KidzON okoskarpánt. (Most éppen kifogyott). Az Domino csomagban, vagy nélküle 10eFt. SIM kártya megy bele (a kütyü kártyafüggő, legalábbis az általam vett példány). SMS üzenetek küldésével kommunikál az óra a szülő okostelefonjával, de lehet vele telefonhívást bonyolítani, bele hallgatni a környezetbe, pozíciót nézni, stb. Tulajdonképpen ugyan azt tudja, mint a cikkben bemutatott készülék.

[ Szerkesztve ]

Apple iPhone 15pro, Apple Watch Ultra2, MacBook Air M2 13"

(#3) f(x)=exp(x)


f(x)=exp(x)
őstag

Koncepció nem rossz, kivitelezésen lenne még mit dolgozni.

(#4) Mercel


Mercel
senior tag

Elsőre nem rossz. Műszakilag biztos lesz fejlődés, a kinézet meg háát ez a cuccz (szerintem) akkor lesz sikeres ha 1, Apu - Anyu beruház ennyiért egy ilyen cucczba (mondjuk amíg nincs jelentős konkurencia, főleg nem olcsóbban - addig lehet esélye) a másik a kinézet. Oviban, alsóban csak egyszer legyen téma a csoportban, hogy ez ciki - onnantól reszeltek a dolognak és Apu / Anyu már nyithatja is meg a jófogást..

Márpedig a kiskölkök ritka nagy gengszterek ezügyben...:) (is)

Amúgy ha lenne Kölköm és nem a kajapénzből venném el akkor esélyes, hogy beruháznék egy ilyenbe.
Mondjuk "normális" szülőknél nagyon ritka, hogy elkallódik a gyerek de akkor nagyon nagy para van.

Marcel

(#5) Victoryus94 válasza Luser2000 (#2) üzenetére


Victoryus94
őstag

Ja, csak az időt nem mutatja. :D
Egyébként jobban tetszik az LG féle verzió, de egy kis kijelző nem lett volna olyan súlyos... nem feltétlen kell drágának, és rondának lennie -szerintem- megoldható olcsón is hogy szép legyen.

(#6) guriga1234 válasza Victoryus94 (#5) üzenetére


guriga1234
addikt

A magyarításban van kis hiba: "Születésnap". A születésnap: hónap-nap nem összetévesztendő a születés dátumával, ami év-hónap-nap.

(#7) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Időben el kell kezdeni fertőzni a gyerekeket, hogy rendes abnormális vásárlók legyenek belőlük, mire felnőnek.

(#8) f(x)=exp(x) válasza Fejvadi (#7) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

?
Nem ők veszik, amúgy meg szerintem neked is volt gyerekkorodban órád.

(#11) Xaels


Xaels
félisten

Szerintem ez már egész normálisan néz ki. Persze lehetne komolyabb mintát nyomni rájuk és a 30k-s árba beleférne szvsz a Marvel/MyLittlePony licensz ha már valaki felhozta korábban így a gyerekek is fogékonyabbak lennének rá. Szülőként ezeket a holmikat azért teljesen másképp ítéli meg az ember.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#12) Fejvadi válasza f(x)=exp(x) (#8) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Gondolod? Tudod mikor voltam gyerek?

(#13) ollie


ollie
MODERÁTOR

fémes, ékszer jellegű kiegészítőt maximum koraérett, divatdiktátor kislányok szeretnének

Bog, gondolom nincs lányod. :D

***

(#14) Pttypang válasza ollie (#13) üzenetére


Pttypang
veterán

Ha valamilyen modon megoldanai, hogy tenylegesen karpant jellege legyen es ne a szij meg egy bumszli, akkor biztos ertelmesebb lenne.

Kulonbozo kinezetek meg leszedheto burkolatelemekkel keszen is allnanak az igenyeknek megfelelni.

Everybody lies.

(#15) f(x)=exp(x) válasza Fejvadi (#12) üzenetére


f(x)=exp(x)
őstag

Nem.

(#16) Pttypang válasza Fejvadi (#12) üzenetére


Pttypang
veterán

Ez nem igazan attol fugg, hogy mikor voltal gyerek. Mar az 1800-as evekben lehetett sajat orad, ha eleg gazdagok voltak a szulok es vettek egyet. :N

Everybody lies.

(#17) MittuDomain_


MittuDomain_
őstag

Halkan megjegyzem: hetek óta Apollo Lite tesztre várunk... Mikor? Mikor?

Si tacuisses, philosophus mansisses.

(#18) pycur


pycur
tag

Én azt nem látom mennyi ideig működik egy töltéssel a cucc? Mert egy órától elvárható lenne hogy hónapokat működjön. De az ilyen sok mindent csinálók(főleg ez, gps, telefon, internet...) már nem képesek erre.

Az agy a hardver, az ész a szoftver, az IQ pedig a verziószám. :D

(#19) Fejvadi válasza Pttypang (#16) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igen lehetett, de nekem most is vannak különleges óráim az 1800-as, és az 1700-as évekből is, de ezek zsebórák. :)

(#20) Pttypang válasza Fejvadi (#19) üzenetére


Pttypang
veterán

Fap.

Everybody lies.

(#21) zseko válasza pycur (#18) üzenetére


zseko
veterán

Benne van a cikkben, úgy emlékszem max. 3-4 napot ír.

HR24.hu

(#22) Fejvadi válasza Pttypang (#20) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Mit jelent ez a "Fap"?

(#23) Pttypang válasza Fejvadi (#22) üzenetére


Pttypang
veterán

Maszturbálást. Ha már a tárgytól teljesen eltérő irányba szeretnél mozogni, miért is ne, csapjuk ki mind arra, hogy milyen jó óráid vannak. Hurrá.

A gyerekek követése nem elveszett ötlet, de mondjuk kis hazánkban azért annyira sokszor kétlem ,hogy eltánnének, a kedves szülők meg adjanak nekik egy kis szabadságot, ha iskola után nem csatangolhattam volna el, hanem mindig egyenesen hazamegyek, ketlem, hogy jobban jartam volna.

Biztos csak en vagyok ilyen remenytelen.

Everybody lies.

(#24) Ezekiel Ston válasza Fejvadi (#22) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

google a barátod lesz a kérdésben fejvadi...nem genyózásból írom ezt most...inkább úgy mondanám, hogy a fap jelentése nem publikus pláne egy ilyen fórumon...
Crytec210 ez nem fér ide a fórumra ez a téma...alapból...

[ Szerkesztve ]

(#25) Pttypang válasza Ezekiel Ston (#24) üzenetére


Pttypang
veterán

Miért ne férne? Ne nevettess már, ez egy teljesen természetes dolog.
A "genyózás" használata ebben a kontextusban egyenesen irrealisan viccesse tesz teged. :DDD

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#26) e-newsee válasza f(x)=exp(x) (#8) üzenetére


e-newsee
addikt

Szerintem itt pont nem az a lényeg, hogy ők veszik, hanem hogy ha tetszik nekik, akkor kihisztizik, mert új kütyü, és másnak nem lesz. Vagy azért, mert már mindenkinek van. Aztán ez a magatartás átragad a felnőttkorukra is. Megvesznek mindent, csak mert új, és mindenkinek van ilyenje.
Szerintem Fejvadi erre utalt.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#27) Fejvadi válasza Pttypang (#23) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem én hoztam ide az 1800-as éveket, csak reagáltam rá, de ha tudtam volna, hogy erre teszed biztos nem írom le. Az utolsó mondatodra csak annyit. Igen és ez át is jön.

(#24) Ezekiel Ston
Eszembe se jutott, hogy van olyan retardált. akinek ez jut eszébe róla.
Látom téged is bekóstolt a semmiért. Ennek nem órája, de szobája se volt. :D

(#28) Ezekiel Ston válasza Fejvadi (#27) üzenetére


Ezekiel Ston
senior tag

Az ilyen emberekkel nem is keresem a közös hangot, mert nézeteink maximálisan eltérőek...Ennek köszönhetően inkább hagyom, hogy gondoljon magában amit akar. Erre csak annyit tudok mindig magamban megfogalmazni, hogy sajnálom szegényt...

(#29) Fejvadi válasza Ezekiel Ston (#28) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Igazad van. Szóra sem érdemes, törlöm is az topic-ot, mert a hozzászólására se vagyok kíváncsi.

(#30) tucsok.


tucsok.
senior tag

Gyakorló szülőként írom, hogy ez egy nagyon jó termék az ára viszont kicsit borsos szvsz.

"So say we all"

(#31) Petya88 válasza Luser2000 (#2) üzenetére


Petya88
tag

Köszi a linket!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.