Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

már jön a drága a steamről :)

(#2) Kareszovics válasza WongFeiHong (#1) üzenetére


Kareszovics
addikt

De gondolom azért, mert volt pre vásároltad nem? Nekem nem akar indulni a Demo... :(

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#3) alcsa


alcsa
senior tag

Steam-en több mint 2 gb a demó :U

(#4) Ilsyde


Ilsyde
őstag

Remelem azert elindul a jatek mert letolteni is csak ugy tudom ha atallitom a regiot Amerikara :U Egyebkent azt irja hogy nem elerheto ez a termek.

(#5) Mukorka válasza Kareszovics (#2) üzenetére


Mukorka
addikt

Nekem is elindult a demo töltése, eddig csak azoknak ment akik előrendelték.

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#6) wednesday


wednesday
őstag

Nekem elindult a Demo letöltése, le is jött. nem rendeltem elő. Persze először nem akart, néztem is, hogy mi a fene van. Aztán restartoltam a Steamet és úgy már elindult.

(#7) Revolit


Revolit
senior tag

Óó, azt hittem lesz multi demó :(
Persze így is jó, tudom, ne legyek telhetetlen :) Már az is nagy szám, hogy van demó, ráadásul megjelenés előtt!

(#8) Scholes9 válasza alcsa (#3) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Tegnap még csak az előrendelők tölthették, ma már úgy néz ki mindenki :) Heroes 6 demója több, mint 4 giga :)

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#9) Mukorka


Mukorka
addikt

Nemsokára lejön , csinálok is pár videót kimaxolva :)

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#10) Scholes9 válasza Mukorka (#9) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Nekem is nemsokára lejön és bár most meccs, de ha vége megnézem, kíváncsi vagyok rá

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#11) wednesday válasza Mukorka (#9) üzenetére


wednesday
őstag

Nem sok mindent tudsz rajta állítani grafikában. Felbontás, árnyék meg még pár dolog. Engem rövid időn belül 2x kivágott az asztalra, ezért nem sokat teszteltem. De úgy vettem észre akkor csinálta mikor épp írtak MSN-en. Onnan meg lassan lépek, remélem akkor nem fog előfordulni.

(#12) Kareszovics válasza Kareszovics (#2) üzenetére


Kareszovics
addikt

Na elkezdett csordogálni, kíváncsi vagyok "mit vállal" a játék. :)

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#13) Xaels


Xaels
félisten

Nekem elsőre lejött. Elindítottam és minden akadálymentesen ment. A felbontást állítsátok át mindenképpen.

Hát elég jó unaloműző játék lesz, de nem mondanám, hogy elájultam. Helyenként nagyon elnagyoltak a textúrák. Mondjuk cserébe viszont fröcsög a vér és azok a kivégző mozdulatok is hangulatosak. Szerencsére Titus nem félisten, azért oda kell figyelni mennyire megy neki az ember az orkoknak. Az irányítást sem rontották el szerintem.

Mondjuk ha 10-es skálán kéne pontozni. Elfogulatlanul olyan 7-est adnék rá ez alapján, de mivel imádom a W40K-t és hangulatos lett így 8-as :D

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#14) nightmare13 válasza Xaels (#13) üzenetére


nightmare13
senior tag

Warhammerben engem soha sem érdekelt a grafika :) Maga az univerzum az, ami a lényeget adja :) Lehessen jót hentelni, azt csókolom :) Mondjuk remélem a multit is kibővítik majd, és behozzák az orkokat is, esetleg még az eldákat...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#15) Mukorka válasza Xaels (#13) üzenetére


Mukorka
addikt

Valóban nem lett rossz, én élveztem a demot és egész szép is ahhoz képest amire számítottam. Kicsit bugos a steammel még mert sima shifttől már bejön a chat ablak szóval 6x kezdtem újra felvenni emiatt de sebaj :D Nemsokára meg is leszek vele.

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#16) Xaels válasza nightmare13 (#14) üzenetére


Xaels
félisten

Játék közben nem is annyira feltűnő mert úgy is az aprítani valóval van elfoglalva az ember, de az átvezetőknél amikor közelit ad az Űrgárdistákról akkor kicsit csúnyácska itt-ott. A Demo alapján nem vonnék le hosszú következtetéseket, de azért remélem ennél változatosabb lesz a teljes verzió történet vezetése illetve azért bőségesen kapunk új kombókat, mert amik itt vannak elég alapok és hamar repetitívé válnak.

De azért tetszik. Meggondolom, hogy megvegyem-e. Most a Deus EX tuti vétel és Airsoft alapokra kell költsek így elég szűkös lesz a hónap.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#17) nightmare13 válasza Xaels (#16) üzenetére


nightmare13
senior tag

Érhető :)

Én GameShopban előrendeltem 8k-ért, annyit megér nekem, ha már wh40k játékfüggő vagyok :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#18) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Elég fasza, a fejszéttaposós kivégzés nagyon bejön. ;]

Viszont az inkvizítoros küldetésnél mikor a liftre várunk és megjön a horda, annak a végén a két bossal mit csináltok? 7x. csináltam végig ezt a hentelést, abból 1x sikerült egyiket kiütni és feldarabolni, de mindig felkapnak, és nem tudok semmit csinálni. Normálon játszottam.

A jumpsuitos küldetés nagyon baba! :K

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#19) Mukorka válasza CPT.Pirk (#18) üzenetére


Mukorka
addikt

amikor sikerül addig leverned hogy ha f-el megütöd és megjelenik a feje felett a kis kör ikon akkor kell e-vel kivégezni. Viszont alul mutatja hogy kattintgatni kell a bal clickel miután elkezdte a kivégzést mert ha nem tolod akkor ő vág a földhöz

[ Szerkesztve ]

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#20) Tibor92


Tibor92
tag

Nem lett rosz játék. Eddig nem nagyon játszottam Warhammerekkel, de ez elég jó lett. Kicsit NAGYON rövid a Demo, de ment minden simán. Lejött elindítottam, fut minden maximumon.

Minimum 58 FPS-em volt, 955 BE 3.6 GHZ, 3GB RAM, AMD HD6850-EL. 1280X1024 BEN.
De inkább 90-120 fps között mozgott lekingább. Szóval nem rosz az optimalizáltsága sem.A grafika meg még elmegy..Nem szép, de nem ocsmány.
Ami még tetszett az ellenfelek változatossága.. Mulatságos játék, de semmiképp sem ájultam el tőlle :)
Nállam 10-ből olyan asszem izé..7,5. :R

- 2001/9/11 WTC Never Forget -

(#21) Mukorka


Mukorka
addikt

[link] Itt egy videó amit felvettem. Optimalizálás tényleg jó lett, szerintem egész pofás is a játék. Nekem olyan 150-300 között van az fps-em 1920x1080-ban :))

Mukor#2214 --- "Ezt nem én gondolom így, EZ EGY TÉNY!"

(#22) Kassadin válasza nightmare13 (#14) üzenetére


Kassadin
addikt

Meg még a káoszt/tyranidákat/taukat/necronokat/birodalmi gárdistákat stb. Az a baj ezzel a játékkal is, hogy aki életében most játszik ilyesmivel először, az azt hiszi hogy csak orkok meg űrgárdisták léteznek...

Mukorka: Az hogy valami optimalizált, nem a b*szott erős gépen fog meglátszani, hanem a gyengébb gépeken. Erős gépen minden szépen fut...

[ Szerkesztve ]

(#23) ttt1 válasza CPT.Pirk (#18) üzenetére


ttt1
őstag

T-vep bekapcsolod a "powert" és azzal én lazán lenyomtam, nekem inkább a hülye combok nem "mennek" néztem v vagy 8 1-1fegyverhez ,de olyan gombokkal,hogy nem tudom bill+egérrel megcsinálni így csak ütüttem ,meg 1x v 2x sikerült kvégzést csinálni normal fokozaton,de amugy végigvittem..

(#24) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Hack n slash TPS.Jó véres.Kicsit szegényes kinézetű a pálya, de nem vészes.
Tetszik, de tényleg rövid a demó.

(#25) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Aki birja a WH40000-et annak ez a kánaán. Sztem elég pofás a graf is és egy reccenés nem volt./ami azért manapság ritka/. Hangok plusz pont. Nekem már ez alapján bejön,iszonyú jó ölni a kis goblinokat fűrészkardal lassitva. :D

(#26) nightmare13 válasza Kassadin (#22) üzenetére


nightmare13
senior tag

Káosz lesz a multiban, de szerintem ők a Singleben is bent lesznek majd, kb nincs warhammer 40k regény se káosz nélkül :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#27) $p@rr0w


$p@rr0w
őstag

Agyonszkriptelt csőjáték, konzolportos irányítással, checkpointos mentéssel, ezért tőlem pénzt nem látnak az biztos... :W Csak Warhammer fanoknak...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#28) nightmare13 válasza $p@rr0w (#27) üzenetére


nightmare13
senior tag

Ha nem tetszik az, hogy lineáris a játék, akkor várd meg a készülő MMO rpg-t, abban majd szép nyílt világ lesz.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#29) Kassadin válasza nightmare13 (#28) üzenetére


Kassadin
addikt

Remélem hogy nem akkora bukás lesz mint az előző warhammer mmo.

(#30) nightmare13 válasza Kassadin (#29) üzenetére


nightmare13
senior tag

A sima warhammerre, az Age of Reckoningra gondolsz? Nekem itt pihen a polcon, 990-ért vettem, bár a dvd-k nem használhatóak már (mivel netről kell klienst tölteni), de az egy hónap játékot fel tudtam használni. Annyira nem szar már, nagyon hasonlít már wowra, igaz, kicsit kommerzebb..

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#31) $p@rr0w válasza nightmare13 (#28) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Az a baj hogy vagy teljesen nyílt világ, vagy 100% linearitás, pedig a kettő között nagyon jól be lehetne lőni egy singleplayer játékot. Pl.: Stalker: nem mehettél bármerre, de a behatárol területen belül mindent bejárhattál, nem mint itt hogy leugrasz a leszakadt peremről a liftes résznél és amíg a szkript le nem jár beragadsz egy kis területre...

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#32) WongFeiHong válasza $p@rr0w (#27) üzenetére


WongFeiHong
senior tag

Nem is Tomb Raidernek szánták :D Ha meg nagyobb terep lenne jól megnőne a gépigénye aztán azért sirnának. Pont jó ez igy.

(#33) Kassadin válasza nightmare13 (#30) üzenetére


Kassadin
addikt

Mivel másik warhammer mmo nem létezik jelenleg, arra gondoltam.

(#34) Butcher-HUN


Butcher-HUN
senior tag

[link] :R

✔<<<My Gaming PC>>>: http://butcherproductions.webs.com/my-gaming-pc ✔ <<<My Gameplay Channel>>>: https://www.youtube.com/user/szakozs✔

(#35) nightmare13 válasza Kassadin (#33) üzenetére


nightmare13
senior tag

Soha nem lehet tudni :) Előfordulhat, hogy lemaradtam valamiről :)

Amúgy már szerintem a világ miatt is nagyobb sikerre van ítélve a játék, hiszen sci-fi, és mégse hajót, vagy hasonlót kell irányítani :) Dreadnought akarok lenni ^^

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#36) Kassadin válasza nightmare13 (#35) üzenetére


Kassadin
addikt

"Dreadnought akarok lenni ^^"

Ezen jót nevettem. Elképzeltem, ahogy drenyával megy fejlődni az ember. Remélem ezt a warhammer mmo-t nem b*sszák el, és nem pár hónapig fog tartani a sikere. Amúgy sincs olyan sok warhammer játék...

(#37) nightmare13 válasza Kassadin (#36) üzenetére


nightmare13
senior tag

Hát gondolom elég erőteljesen megszabja a GamesWorkshop, hogy kinek ad licencet, meg cserébe milyen minőséget vár el. És szerintem eddig minden megjelent wh40k játék magas színvonalú volt (igen, a kettő is, nekem jól esett a változatosság az 1 után, hogy nem kell bázismanagementtel foglalkozni :) )

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#38) Kassadin válasza nightmare13 (#37) üzenetére


Kassadin
addikt

Bizonyára, ők a nagyhatalom wh téren. Warhammer játékok nem rosszak amúgy szerintem se, kár hogy "kevés" van belőlük. Nekem a Mark of Chaos is bejött anno.

[ Szerkesztve ]

(#39) nightmare13 válasza Kassadin (#38) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nekem origibe megvolt, de eladtam, mert nálam egyfolytában változó időpontokban kilépett. Aztán miután eladtam, két hétre jött ki patch, ami javította ezt, hát nem mondom, még idegesebb lettem a saját hülyeségem miatt...

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#40) Kassadin válasza nightmare13 (#39) üzenetére


Kassadin
addikt

Gondolom... :DDD

(#41) WongFeiHong


WongFeiHong
senior tag

Fire Warrior féle FPS-t nyomhatnának még. Azt értékelném :)

(#42) nightmare13


nightmare13
senior tag

Nah, végigtoltam a demo-t, hát azért meg kell hogy mondjam, sokkal könnyebbre számítottam, igaz, hardon toltam neki, de akkor is, ha nem figyel az ember, pillanatokon belül mehet újra a chekpointtól (ami szerencsére elég sűrűn van). A bárd is tetszett amúgy, kicsit használhatóbbnak tűnt a lánckardnál.

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#43) alcsa


alcsa
senior tag

phu, ha lenne felesleges 50 dolcsim akkor meg is venném, demo alapján nekem nagyon bejön, szeretem a warhammer játékokat. :D

(#44) nightmare13 válasza alcsa (#43) üzenetére


nightmare13
senior tag

Nem kell 50 dolcsi, www.gameshop.hu oldalon 8k-ért előrendelheted... :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#45) alcsa válasza nightmare13 (#44) üzenetére


alcsa
senior tag

akkor kijavítom magam: ha volna annyi felesleges pénzem amennyit elkérnek, akkor megvenném :)
majd pár év múlva leárazva megveszem :D

[ Szerkesztve ]

(#46) Findzs


Findzs
addikt

utálom a steamet :(((

miért nem lehet rendesen egy exe vagy tömörített fájlt letölteni minek a steames vacak egy demóért ?

[ Szerkesztve ]

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#47) $p@rr0w válasza Findzs (#46) üzenetére


$p@rr0w
őstag

Mert úgyis kell a steam a teljeshez is, benne van a rendszerkövetelmények között... Amúgy meg mi a gond vele? A legjobb a jelenlegi hasonló rendszerek közül.

Kinőhetnétek már abból, hogy leírogatjátok miből nőttetek ki.

(#48) wednesday


wednesday
őstag

Nekem tetszik demo alapján.
Csak egyre nem jöttem rá, hogy Noobokat milyen kombinációval lehet kivégezni. Mert ugye Squigeknél meg a Gretchineknél elég rányomni az E gombot mikor bekábultak sőt a Gretchineknél alapból lehet gyilkolni őket E gombbal.
Már párszor sikerült ugyan, de össze vissza nyomtam már mindent... :D talán E+jobb klikk?

Lehetne ugyan még mit csiszolni a játékon, kinézet és változatosabb közelharc kombók. Védekezés, hárítás, visszatámadás nagyon feldobná a játékot. Lehetne jó kis ügyességi "párbajokat" vívni a Noobokkal. De így sem rossz, eddig megvan a W40k hangulat.

(#49) nightmare13 válasza wednesday (#48) üzenetére


nightmare13
senior tag

Először E, aztán amikor nekiesik, akkor a bal gombot kell nyomni ezerrel :)

WoT: nightmare1367 Az élet egy játék... De játszd keményen!

(#50) wednesday válasza nightmare13 (#49) üzenetére


wednesday
őstag

Köszi a felvilágosítást, így már felkockáztam a Noobokat is. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.