Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Enigma1945


Enigma1945
őstag

Régen szerettem ezt a játékot, sokat toltam vele mikor még HD5670-em volt, most sincs sokkal erősebb kártyám, de azt hiszem ideje letöltenem! A hírt köszi!

Segíts! A halam belefulladt a vízbe.

(#2) ribizly válasza Enigma1945 (#1) üzenetére


ribizly
veterán

Fene tudja. Mai napig nem értem miért jó ez a game azon kívül, hogy ingyenes.
Emlékszem, hogy régen is amikor kipróbáltam az volt a gondom vele, hogy nagyon fapados, béna az egész mozgás meg fegyverhasználat. Ez nem sokat változott az elmúlt évek alatt. Számomra még így is felejtős, hiába a PUBG feeling. :(

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#3) petison


petison
tag

És minek kell a steam?

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

(#4) Fiddlestick válasza ribizly (#2) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Mindig mindenki emlegeti a PUGB-t... A h1z1 meg mindig sokkal elobb volt mint a szepfiu pugb :R

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#5) Drever


Drever
csendes tag

Kipróbáltam...
Nem mondanám igazi BR-nek. Egy menetben 15en vagyunk. A pálya ehhez mérten kissebb is. Csak FPS nézet van, ami kissebb látószöget biztosít. Eddig 10 menetből 2x lőttek hátba. Egyébként 7 menetet nyertem szóval nem voltak túl skilles ellenfelek.
A 10 menet után meg is untam. 2 orára viszont tökéletesen lekötött.

SE K300i>Alcatel OT-S853>SE V630i>Samsung SGH-I550>Nokia 5800 Navigation Edition>Samsung Wave2>Samsung Wave>Google Nexus S>Samsung Galaxy SII>LG PRADA 3.0>Samsung Galaxy S3 LTE>Galaxy S4>Sony Xperia Z Ultra

(#6) Snip3r_HUN válasza Fiddlestick (#4) üzenetére


Snip3r_HUN
addikt

Hiába ha a PUBG sikeresebb... A H1Z1 mondjuk most 5€ a steam őszi vásárban,annyit talán megér.

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#7) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ez nagyon gyenge eresztés. :D
Most már tényleg jöhetne valami fasza BR! Felháborító, hogy az idei Blizzcon-on a Blizz még nem mutatott semmit a saját másolatukból verziójukból. Meddig kell még rájuk várni? :((( :F

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) oriic válasza .LnB (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szörnyű valóban. Én továbbra is várom a saját BR játékukat, amelyben összeeresztik az OW, SC, Diablo és WarCraft hősöket egy nagy arénába!!!44 ;]

Live-Die-Respawn

(#9) .LnB válasza oriic (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És még a Hearthstone-hoz se jött ki egy árva BR mód se! :DDD

Mondjuk most nagy a szám, de ha a Blizz csinálna egy csak Warcraft témájú BR játékot, akkor tuti éjjel-nappal nyomnám. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#10) .LnB válasza oriic (#8) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na majd talán ez? [Europa]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#11) oriic válasza .LnB (#10) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont most írom róla a hírt. :D Jó buli lesz. Tencent dolgozik rajta, holott Kínában meg ők adják ki a PUBG-t. :D Mondjuk ez legalább F2P lesz.

Live-Die-Respawn

(#12) .LnB válasza oriic (#11) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ha belegondolsz, ez a BR még annyira gyerekcipőbe jár. Nem kell nagy dolgot csinálni egy játékkal, nem kell még nagy ötlet. Egyszerűen csak meg kell csinálni jól. Jobban mint amilyen a pubg. Pofon egyszerű. :)

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#13) Fiddlestick válasza Snip3r_HUN (#6) üzenetére


Fiddlestick
aktív tag

Keves benne a fegyver sajnos, iszonyat szar vele loni, es gyenge a lehetoseg. Sokszor ugy vagy benne a top3-ban, hogy semit nem csinalsz csak szaladsz el a ga'z elol :D

Legalább annyi gerinc legyen benned, hogy válaszolsz az üzenetedre, főleg ha látszik mikor voltál utoljára belépve!!

(#14) Steve_Brown


Steve_Brown
aktív tag

Egy szint után csak a warlord szettel játszható, persze könnyítés, hogy ha eléred azt a szintet akkor összegyűlik annyi zsé, hogy tudj venni egy teljes szettet, de akkor még mindig bérelni kell... Áh agyrém :W

(#15) petison válasza Steve_Brown (#14) üzenetére


petison
tag

Na ez nem teljesen igaz. PVE esetében még ok. De PVP-re nem kell a warlord. Sőt a sisak az sz.r is oda.

Ha egyszer sok pénzem lesz, felülök a biciklire....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.