Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) bullseye válasza Vakegérke (#100) üzenetére


bullseye
addikt

nem is annyira neked szólt éppen, csak úgy általánosságban. a másik topicban végre béke van, most kezdjük újra párhuzamosan ott is? :)

itt viszont a hazatérő usákokra waithEard SS-párhuzamot hoz (hanyadik szabálya az internetnek, hogy hitlerre való utalással nyersz?) - miközben amúgy a nagy megértő liberális nyugat már kezdi hinteni egy ideje, hogy a sima német kiskatona csak katona volt, és nem állat.

jut is eszembe.
@waithEard
ja, ha arabok még semmi rosszat nem tettek USÁban, és 9-11 meg állítólagos, akkor jó, akkor fölösleges vitázunk. bármi történik ugyanis, neked lesz igazad, vagy mert azt bizonyítja amit hallani akarsz, vagy mert csak azért nem azt, hogy becsapjon a CIA-Mossad összeesküvés keretein belül. valahol még irigyellek is...

[ Szerkesztve ]

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#102) Vakegérke válasza bullseye (#101) üzenetére


Vakegérke
veterán

Ne párhuzamoskodjunk, vonuljunk át oda. Ami pedig a békét illeti, eddig is az volt szerény topicomban. Ja, persze, vita az akadt, de ugye ahány ember, annyi vélemény, érzelem.
Ütköztetünk, picit morgunk, veszekedés viszont nem volt, nem van, és nem fog vanni. :N

Jobb helyen vagyunk ott, kedvünkre szőhetjük a mondani valót. Ez a topic pedig tényleg megérdemli, hogy eluralkodjon rajta a béke, és az áhítatos szeretet.

Nem az a célom, hogy saját topicom népszerűségét növeljem, semmi szükségem rá. Azonban szerintem van még miről beszélgetnünk, vitáznunk, és nálam szabad a gazda.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#103) VoDaFoNe válasza Vakegérke (#102) üzenetére


VoDaFoNe
aktív tag

belegondoltam.
szerintem ez a video arról szól hogyan fejezik ki a szeretetiket a katonák a családjaik felé. a reagálásuk megható szimplán.
belegondoltam-e hogy mit tettek?
igen.
sajnálom azokat az országokat ahol háború folyik. főleg Irakot. Az ott élő köznépet. Igen sajnálom. Sajnos kevés vagyok hozzá hogy tegyek valamit ellene.

a háború a leghaszontalanabb, legeszetlenebb dolog a világon.. főleg a mai világban.

Némelyek szerint szörnyűséges ember lehetek, de ez nem igaz. Gyermeki szívem van - egy befőttesüvegben az íróasztalomon.

(#104) Gergő_ válasza Kidus (#92) üzenetére


Gergő_
őstag

Abba a részébe végül is nem kötelező belemenni, de ez a kép nekem nem is drámai, hanem inkább ironikus, ahogy az a puska elválasztja a gyermeket az édesapjától, úgy egy másik helyen is valószínűleg szétszakított egy családot.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.