Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Thunderzolee

Jó volt hallgatni :K de sajna nem érzem magam jobban. :(

Nem akarom idekeverni, de úgy hírlik a mi drága politikai elitünk ismét adómelésekkel fog sanyargatni minket.. Ehhez nem tudok jó képet vágni. Már megint az fizesen még többet, aki eddig is viselte a terhek nagy részét.

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#2) Tüzi

Köszi a linket :K

どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

(#3) Vladi


Vladi
nagyúr

Szívesen. :)

Thunderzolee!

Gyakorolni kell. :DD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#4) Dalai Láma válasza Vladi (#3) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Egy pillanatra azt hittem, rólam került nyilvánosságra, valami videóanyag :D De komolyan.

Aztán megnyugodva látom, hogy az igazi szólt.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#5) fordfairlane


fordfairlane
veterán

:R

x gon' give it to ya

(#6) Vladi válasza Dalai Láma (#4) üzenetére


Vladi
nagyúr

:DDD

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#7) Nyugdíjas


Nyugdíjas
nagyúr

Nekem van még egy kedvencem ami most erről eszembe jutott, bár csak részben egy téma:

"A sikeres embereket az különbözteti meg a sikertelenektől, hogy ahol a sikertelenek megálltak, ők továbbmentek."

‎"Két dolog fontos az életbe' nagyon. Hogy az ágyad legyen jó, meg a cipőd. Mer' vagy az egyikbe vagy, vagy a másikba."

(#8) gyorsrizsa


gyorsrizsa
csendes tag

This video has been removed due to terms of use violation.

(#9) Vladi válasza gyorsrizsa (#8) üzenetére


Vladi
nagyúr

Javítva. :)

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#10) szaszlaci


szaszlaci
addikt

Egyetlen ember, akinek mindig adok a szavára :)

■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

(#11) mephi666 válasza Nyugdíjas (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát igen... nem szabad feladni... van egy ilyen mondás is, hogy: "Ha harcolsz, veszíthetsz, de ha nem harcolsz, már vesztettél is." :) ez is hasonló...
sz@r itt is, máshol még sz@rabb is... én speciel szeretek itt élni, máshol 1000szer rosszabb lenne... (igaz, pár helyen elvileg jobb, de ez nem izgat... én itt azért jól érzem magam)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.