Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ebből jöhetne egy 8 colos verzió is, bár a Mediapad M3-t nem cserélném le az tuti. :D

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#2) roli543


roli543
őstag

Egész jó ára lett tablet szinten.. örömteli, hogy van még aki foglalkozik tabletekkel..

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#3) vodrosjozsi


vodrosjozsi
őstag

Tök örülök neki, hogy kijött egy új Sony Xperia tablet :D

Samsung Galaxy A52s/Samsung Watch 4

(#4) BloodRay


BloodRay
veterán

Egész jóra sikeredett, ebből kellene nekem is egy 8 colos változat.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#5) Fred23


Fred23
nagyúr

Ilyenkor (is) eszembe jut, mennyivel jobb egy fürdőkád, mint egy zuhanyzó! :DDD Jelenleg viszont nem tudnám kihasználni ezt a tabletet, egyedül kádban való lazulós böngészésre tudnám ugyanis elképzelni.

[ Szerkesztve ]

(#6) tothmaxy182 válasza roli543 (#2) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Mire ideér (ha egyáltalán ideér) az olcsóbbik modell is lesz kb 120ezer forint...

Minden szavam magánvélemény!

(#7) atike


atike
nagyúr

Nagyon korrekt ajánlatnak tűnik! Mondjuk sajna mire ideér nem épp ennyi lesz az ára...

(#8) ALBY


ALBY
senior tag

Nem lett olcsó, de legalább korrekt tablet, nincs elbénázva mint a maiak többsége.

És szerintem is kéne 8"-os verzió.
Nomeg talán egy erősebb hardwareel szerelt is amivel sokáig lehet játszani is (felbontás pont jó azt nem szabad emelni)

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#9) joelke HU válasza tothmaxy182 (#6) üzenetére


joelke HU
senior tag

Talán annyira nem szabadul el. Lényegében egy ujracsomagolt mediapad lite 10. Vízállósággal köritve.

Motorola G51

(#10) punky10


punky10
addikt

Nekem is csak ez ugrott be:8-asba kellene...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#11) jUUh


jUUh
addikt

Sosem értettem minek egy tabletre kamera... :DDD

Samsung Galaxy S23+

(#12) Joe.36


Joe.36
addikt

Nem rossz, de számomra továbbra is a Huawei MediaPad M3 LTE 64 GB a tökéletes tablet mindenre.

A siker nem végleges, a kudarc nem végzetes: a folytatáshoz való bátorság az, ami számít ! / Redmi Note 13 pro + Samsung Gear S3 Frontier /

(#13) Lacok válasza vodrosjozsi (#3) üzenetére


Lacok
őstag

Mindennemű hasonlóság csak a véletlen műve. ;]

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#14) regbal


regbal
újonc

Én meg pont annak örülök, hogy 10" :). KIsebb esetre nekem elég a telefonom, itthonra, meg ágyban lazuláshoz, stb. meg inkább a nagyobb kijelzőre szavazok.
Egyébként miért állnak le a tablet-ekkel? Nem igazán értem (eddig nem is hallottam erről).

(#15) SonyNex7 válasza regbal (#14) üzenetére


SonyNex7
senior tag

Mert rájöttek hogy tartalom fogyasztáson kívül semmire nem jók, mondhat bárki bármit.Filmet nézni,netezni, játszani nagyon jó egy olcsó variáns is,nem kell minden évben új gépet venni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.